شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش سرسفید روی آلت بعدازمومک

1. باسلام
    من خانمی 29ساله هستم حدود7ماهه که برای برداشتن موهای زائد آلتم ازمومک استفاده میکنم ولی بعدازآن دقیقا" روزبعدش جوشهای سرسفیدروی آلتم ظاهرمیشه که حدود 4روزطول میکشه تامحوبشه دردنداره ولی خیلی ناراحتم میکنه وقتی هم که اوناروفشارمیدم مایع سفیدی خارج میشه حتی به پیشنهادآرایشگرم ازلوسیون بعدازاصلاح سینره وهمچنین الکل سفید-بتادین هم استفاده کردم وهیچ تاثیری نداشته خواهش میکنم من وراهنمائی کنید.
    باتشکر ازسایت آموزندتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. احتمال حساسیت در شما هستش
    بهتره به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز مناسب این مشکل برطرف شه

3. سلام،چون سوال من هم با اين سوال يكى بود گفتم اون رو بپرسم البته با اجازه مدير،من پسرى 24 ساله هستم كه از 5سال پيش تا الان هروقت با هر وسيله اى بدنم رو اصلاح ميكنم بعد يك روز بدنم دچار جوش هاى چركى ميشه لطفا من رو هم راهنمايى كنيد كه طبيعى هست يا نه ودرضمن من موهاى پاهام رو نميزنم اما هميشه در پوستش موزير پوست جمع ميشه ومثل جوش سرسياه ميشه وبا فشار دادنش خارج ميشه لطقا دراين مورد هم راهنماييم كنيد متشكرم

4. arya_sh نوشته است: سلام،چون سوال من هم با اين سوال يكى بود گفتم اون رو بپرسم البته با اجازه مدير،من پسرى 24 ساله هستم كه از 5سال پيش تا الان هروقت با هر وسيله اى بدنم رو اصلاح ميكنم بعد يك روز بدنم دچار جوش هاى چركى ميشه لطفا من رو هم راهنمايى كنيد كه طبيعى هست يا نه ودرضمن من موهاى پاهام رو نميزنم اما هميشه در پوستش موزير پوست جمع ميشه ومثل جوش سرسياه ميشه وبا فشار دادنش خارج ميشه لطقا دراين مورد هم راهنماييم كنيد متشكرم

باسلام
    دوست عزیز،همونطور که دوستمون گفته هم در شما و هم در سرکارخانمی که سئوال اول رو مطرح کرده احتمال بروز حساسیت هست چون بعضی از پوستها ،به مواد شیمیایی حساس هستن و اینگونه، این حساسیت رو بروز میدن!پس بهترین کار،مراجعه به پزشک متخصص پوسته!!و چون این عضو از بدن خصوصیتهای خودشو داره واز طرفی اولین سپر بدنه، میبایست بهش توجه خاصی بشه!پس با هر موادی و یا توصیه افراد غیر متخصص نمیشه اونو به خطر انداخت!اما توصیه میکنم ضمن مراجعه به پزشک ماهر،اگر مواد خوراکی گرم و تند میل میکنید کمی از مصرفشون بکاهیدچون در ایجاد جوش؛تاثیر دارن
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. سلام
    به دوستان خوبم

در جواب خانم عزیزی که مشکلشونو مطرح کردن باید اول بپرسم که ایشون فقط به مومک واکنش نشان میدن یا نه؟اگه فقط به مومک هستش احتمالا پوستشون لطیفه و نسبت به مواد مومک واکنش نشان میدن ولی اگه به مواد دیگه ای هم واکنش نشان میدن احتمال حساسیت میره ولی بهتره قبل از هرکاری به دکتر پوست مراجعه کنند و علتو علمی تر بررسی کنن تا احتمال غیر علمی .براتون ارزوی سلامتی دارم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام چند روزه یه جوش زیر پوستی روی لب بزرگ آلتم زده خیلی نگرانم کمکم کنید

7. zahra1372 نوشته است: سلام چند روزه یه جوش زیر پوستی روی لب بزرگ آلتم زده خیلی نگرانم کمکم کنید

سلام دوست عزيز
    علتش به خاطر شيو كردن (يا حالا استفاده از مومك) در اون ناحيه نبوده؟ اگه اين دليلش باشه پوستتون خيلي لطيف و حساسه. پيشنهاد ميدم چون ناحيه حساسي هس حتما پيگيري كنين و به متخصص پوست مراجعه كنين. موفق باشي.

8. zahra1372 نوشته است: سلام چند روزه یه جوش زیر پوستی روی لب بزرگ آلتم زده خیلی نگرانم کمکم کنید

سلام
    دستکاریش نکنید دوست عزیز. اینجور جوش ها به مرور زمان خودشون از بین میرن. اگه خوب نشد حتما به متخصص مراجعه کنید.

9. m1989 نوشته است:
    zahra1372 نوشته است: سلام چند روزه یه جوش زیر پوستی روی لب بزرگ آلتم زده خیلی نگرانم کمکم کنید

سلام دوست عزيز
    علتش به خاطر شيو كردن (يا حالا استفاده از مومك) در اون ناحيه نبوده؟ اگه اين دليلش باشه پوستتون خيلي لطيف و حساسه. پيشنهاد ميدم چون ناحيه حساسي هس حتما پيگيري كنين و به متخصص پوست مراجعه كنين. موفق باشي.

با سلام همانطور که دوستان گفتند به نظرم ممکنه به خاطر شیو کردن باشه واگر دردناک وسطح کمی قرمز رو داره احتمال فولیکولیت وجود داره که اونم به خاطر شیو هست توصیه میکنم به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا داروهای مورد نیاز رو براتون تجویز کنند

10. سلام من خانومي 26 ساله هستم كه 5/2 ازدواج كردم تو اين مدت چون بچه نميخواستيم جلوگيري كرديم تقريبا نصف اين مدت رو قرص خوردم نه مداوم حالا قصد بارداري دارم ولي برام مهمه كه ني ني تو فاصله فروردين تا خرداد دنيا بياد حالا با اين اوصاف موندم كي دست به كار شم؟ در ضمن مدتيه كه كم كاري تيروئيد هم دارم خواستم بدونم مشكل ساز ميشه يا نه؟
    يه سوال ديگه هم اينكه وقتي جلوگيري نميكنيم يعني مايع ميريزه داخلش سوزش زيادي دارم و تقريبا كل مايع خارج ميشه اينجوري شانس بارداري دارم يا نه؟

11. narsesmax نوشته است: سلام من خانومي 26 ساله هستم كه 5/2 ازدواج كردم تو اين مدت چون بچه نميخواستيم جلوگيري كرديم تقريبا نصف اين مدت رو قرص خوردم نه مداوم حالا قصد بارداري دارم ولي برام مهمه كه ني ني تو فاصله فروردين تا خرداد دنيا بياد حالا با اين اوصاف موندم كي دست به كار شم؟ در ضمن مدتيه كه كم كاري تيروئيد هم دارم خواستم بدونم مشكل ساز ميشه يا نه؟
    يه سوال ديگه هم اينكه وقتي جلوگيري نميكنيم يعني مايع ميريزه داخلش سوزش زيادي دارم و تقريبا كل مايع خارج ميشه اينجوري شانس بارداري دارم يا نه؟

سلام
    با توجه به اینکه طول زمان بارداری 9 ماه و اندی است لذا شما میتونید مثلاً اواخر اردیبهشت و یا خرداد ماه 91 به قول خودتون دست به کار بشید!و آمیزش داشته باشید اما در مورد کم کاری تیرو ئید ویا اون سوزشی که میگید توصیه میکنم حتی اگر اونها رو هم نداشتید با مشاوره متخصصین زنان و تحت نظر این عزیزان بارداری رو شروع کنید!چون یک بارداری سالم و بدنبال اون بدنیا آوردن یک فرزند تندرست تحت نظر یک متخصص درست ترین راهکاره! زیرا هر موردی که در بدن بانوان بوجود بیاد مستقیماً روی بچه تاثیر داره!پس قبل از بارداری بهتره که با بدنی سالم اقدام کنید تا بچه اتون هم سالم بدنیابیاد انشالله
    معذالک در مورد اون سوزش بگم شاید درون مجراتون زخم هست که سوزش دارید!!یا این اینکه این قسمت در اثر آمیزش ملتهب میشه! در حالت عادی آیا این سوزش وجود داره؟؟ در حالت پریود شدن چی؟؟ در زمان آمیزش چطور؟؟آیا آمیزش راحت صورت میگیره؟؟و....
    اینها سئوالاتیه که باید بامتخصصین درمیون بزارید تا مشکلتون حل بشه !و اما در مورد موفقیت در بارداری میشه گفت که به چندین عامل بستگی داره که از اونها میتونم به موارد ذیل اشاره کنم:
    1- زمان تخمک گذاری.
    2- زمان آمیزش.
    3- بعضاً روشها و پوزیشنهای آمیزش.
    4- نحوه تخلیه منی در مجرا.
    5- مقدار تحریک  پذیری شما.
    6- نحوه قرار گرفتن شما در انتهای آمیزش.(پس از تخلیه منی)
    و....
    ببخشید که کمی باز نوشتم !اما مطلب بازتر از اینه!! که نمیشه در انجمن عمومی زیاد بازگوش کرد!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. با عرض سلام به تمامی دوستان
    یه مشکلی برای یکی از دوستام پیش اومده که از من راهنمایی میخواست گفتم با شما درمیان بگزارم.
    "از چند روز پیش لکه های سفیدی روی التم مشاهده کردم که بعد از یکی دو روز همون ناحیه پوستش خشک شد و الانم اون پوست ترک های ریزی خورده و هنگامی که اب روش ریخته میشه احساس سوزش میکنه"
    میخواستم بگم که اگه دوستان با توجه به این توضیحات چیزی رو متوجه شدن اطلاع بدن
    و دیگر این که اگر نیاز به رفتن به پزشک رو داره هم توضیح بدن

13. 5690 نوشته است: با عرض سلام به تمامی دوستان
    یه مشکلی برای یکی از دوستام پیش اومده که از من راهنمایی میخواست گفتم با شما درمیان بگزارم.
    "از چند روز پیش لکه های سفیدی روی التم مشاهده کردم که بعد از یکی دو روز همون ناحیه پوستش خشک شد و الانم اون پوست ترک های ریزی خورده و هنگامی که اب روش ریخته میشه احساس سوزش میکنه"
    میخواستم بگم که اگه دوستان با توجه به این توضیحات چیزی رو متوجه شدن اطلاع بدن
    و دیگر این که اگر نیاز به رفتن به پزشک رو داره هم توضیح بدن

پوست آلت ایشون دچار ضایعه قارچی شده حتما باید مراجعه پزشک داشته باشند و دارو مصرف کنند
    در ضمن از لباسهای زیر تنگ مدتی استفاده نکند

14. 5690 لیکن اسکلروز بیماری لکه های سفید کوچک بر روی پوست است که معمولا لکه های سفید و صاف میباشند . به مرور لکه ها رشد میکنند و پوست در آن ناحیه نازک می شود و پوست میتواند به راحتی صدمه بیبیند و ترک بخورد یا سرخ روشن و کبود گردد . گاهی اوقات جای زخم در پوست باقی میماند . علائم دیگر عبارتند از خارش (بسیار معمول است) ، درد ، خونریزی و تاول . لیکن اسکلروز در مردان به شکل پلاک سفید در سر آلت ، پوست ختنه گاه یا بدنه آلت پدیدار میشود
    در هر صورت نمیشه قبل از رفتن به دکتر قضاوت کرد...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید