شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دليل خون اومدن از مقعد

1. bahane_2 نوشته است: ببخشید من خو ن ریزی زیادی از مقعد ندارم فقط در حد چندتا لکه قرمز سر سوزن رو دستمال دیدم واقعا سر سوزن. من دیگه 1 سالو نیم هست که رابطه مقعدی ندارم. فقط احساس می کنم دستشویی می کنم التهاب ایجاد می شه! همیشه هم این طور نیست! منم می تونم از کرم ام جی استفاده کنم؟ چون من زیاد حاد نیست و فقط گاهی اوقات هست. روغن کپسول ویتامین E رو چطور؟

با سلام
    دوست گرامی،با اینکه خونریزیتون کمه اما بازم میتونه پیش درآمد همورئید باشه!توصیه میکنم برای اطمینان خاطر به یک جراح مراجعه کنید!ضمناً بله میتونید از پماد ام جی که مختص اینکاره و بدون عوارض جانبی هم هست ، استفاده کنید مشکلی نیست اما در مورد ویتامین  e  چیزی  نمیدونم
    موفق باشید.

2. bahane_2 نوشته است: ببخشید من خو ن ریزی زیادی از مقعد ندارم فقط در حد چندتا لکه قرمز سر سوزن رو دستمال دیدم واقعا سر سوزن. من دیگه 1 سالو نیم هست که رابطه مقعدی ندارم. فقط احساس می کنم دستشویی می کنم التهاب ایجاد می شه! همیشه هم این طور نیست! منم می تونم از کرم ام جی استفاده کنم؟ چون من زیاد حاد نیست و فقط گاهی اوقات هست. روغن کپسول ویتامین E رو چطور؟

يبوست دارين ؟؟(حتي گاهي)
    من فكر نكنم مشكل فعليتون ربطي به 1.5 سال پيش داشته باشه

3. سلام دوستان من مترسم برم کلونسکوپی ایا راه حل دیگه ای هست؟وبه چه متخصصی مراجعه کنم؟{من تقریبا 1سال بعدزایمان یوبس میشم با دارویه رولاکس خوب میشم تا قطع میکنم باز...فقط اب بخورم بهترم اونم نمتونم.هم شقاق دارم هم همورویید خونم میاد ازمقعدم تواجابت مزاج}لطفا راهنماییم کنید

4. taranom65 نوشته است: سلام دوستان من مترسم برم کلونسکوپی ایا راه حل دیگه ای هست؟وبه چه متخصصی مراجعه کنم؟{من تقریبا 1سال بعدزایمان یوبس میشم با دارویه رولاکس خوب میشم تا قطع میکنم باز...فقط اب بخورم بهترم اونم نمتونم.هم شقاق دارم هم همورویید خونم میاد ازمقعدم تواجابت مزاج}لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز
    کلونسکپی که درد نداره و احتیاجی هم نیست بترسید برای درمان مشکلتون لازمه
    البته این بسته به نظر پرشکتون داره
    می تونید به متخصصص گوارش و جراح عمومی مراجعه کنید
    در ضمن غذاهای فیبر دار هم خوبه ورزش رو هم فراموش نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلامی دوباره
    غذاهای فیبر دار کدومه؟

6. taranom65 نوشته است: با سلامی دوباره
    غذاهای فیبر دار کدومه؟

سلام
    اکثر سبزیجات و میوه جات دارای فیبر هستند اما بعضی فیبر بیشتری دارند:

سبزيجاتي که داراي مقدار زيادي فيبر مي باشند:

لوبيا
    بروکلي
    کلم
    هويج
    نخود
    بادمجان
    کلم پيچ
    چغندر
    قارچ
    سيب زميني با پوست
    کدو تنبل
    نخودفرنگي
    فلفل
    ريواس
    اسفناج

ميوه هايي که داراي مقدار زيادي فيبر مي باشند:

سيب
    موز
    توت ها
    ميوه هاي خشک از قبيل: انجير خشک، کشمش، خرما، برگه زردآلو و غيره
    کيوي
    پرتقال
    گلابي
    گوجه برقاني و آلو

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. bahane_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام استفاده از کرم ام جی برای دختران مانعی ندارد؟

8. bahane_2 نوشته است: سلام استفاده از کرم ام جی برای دختران مانعی ندارد؟

شما میخوای این کرم رو در موضع مقعد استفاده کنی چطور میتونه به دختر (باکره) بودن  ربط داشته باشه؟!!!

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  9. سلام من رابطه مقعدی داشتم  با همسرم تقریبا زیاد در مدت 6 ماه اینطورا. ولی مدت زیادی هست که دیگه ندارم. قبلا موقع دستشویی سوزش و خارش داشتم ولی با گذشت زمان و چرب کردن مقعدم دیگه ندارم خون ریزی هم ندارم فقط یه پوست نازک اضافه به اندازه 3 یا 4 میلی متر روی مقعدم دارم که صد در صد به خاطر رابطه مقعدی که داشتم ایجاد شده.آیا نیاز به دکتر رفتن دارم؟ میشه خودم درمانش کنم با کرم ام جی؟ چون چند وقته دارم می زنم میشه نحوه استفاده درستشو بهم بگین؟ با گذشت زمان این پوست جمع میشه؟

10. niosh نوشته است: سلام من رابطه مقعدی داشتم  با همسرم تقریبا زیاد در مدت 6 ماه اینطورا. ولی مدت زیادی هست که دیگه ندارم. قبلا موقع دستشویی سوزش و خارش داشتم ولی با گذشت زمان و چرب کردن مقعدم دیگه ندارم خون ریزی هم ندارم فقط یه پوست نازک اضافه به اندازه 3 یا 4 میلی متر روی مقعدم دارم که صد در صد به خاطر رابطه مقعدی که داشتم ایجاد شده.آیا نیاز به دکتر رفتن دارم؟ میشه خودم درمانش کنم با کرم ام جی؟ چون چند وقته دارم می زنم میشه نحوه استفاده درستشو بهم بگین؟ با گذشت زمان این پوست جمع میشه؟

با سلام  
    دوست عزیز،اولاً بهتون تبریک میگم که اینکاررو ترک کردید! و بعدش توصیه میکنم به یک پزشک جراح مراجعه کنید میتونه بهتر کمکتون کنه!اما چون خودم تجربه استفاده از کرم ام جی رو دارم بنا به تجربه،این پماد ،در زمان استفاده اش  در موارد هموروئیدی،پماد فوق العاده ایه و موجب جمع شدن زائده های انتهایی روده بزرگ  به داخل که همون مقعد هست،میشه اما در موردشما نمیدونم که این زواید که به مرور زمان ایجاد شدن و شکل گرفتن آیا این پماد میتونه  مثمر ثمر باشه یا نه!!اما بنده گاهاً که مثل شما  این زوائد رو حس میکنم، بعد از استفاده از این پماد،برطرف شدن معضل رو متوجه میشم!
    و اما نحوه استفاده  از این پماد هم  اینطوره که اول در پوش آلومینیومی رو پس از برداشتن درپوش اصلی  توسط  زائده ای که روی در پوش هست ،سوراخ میکنید بعدش اپلیکاتورشو (اون درپوش دوکی شکلی که در جعبه وجود داره) بجای درپوش اصلی قرار میدید(پیچ میکنید) سپس تیوپ رو کمی فشار میدید تا پماد ، داخل اپلیکاتور وارد بشه و از سوراخهاش کمی بیرون بیاد بعدش با انگشت سبابه(که قبلاً باید با آب و صابون شسته باشیدش) اون پمادی که بیرون اومده رو به بدنه اپلیکاتور می مالید تا چرب و روان  بشه بعدش اپلیکاتور رو تا انتها وارد مقعد کرده و تیوپ رو کمی فشار بدید،چند ثانیه  ای همونطور نگه دارید و بعدش بصورت دورانی بچرخونید تا مجرا،به این پماد آغشته بشه بعدش اپلیکاتور رو خارج کرده با آب و صابون بشورید!جدیداً بجای یک اپلیکاتور ،چند عدد  از اون داخل جعبه هست میتونید ،اپلیکاتور استفاده شده رو دور بندازید و از اپلیکاتور جدید استفاده کنید!!اینکاررو هر روز در دو وعده صبح و شب انجام بدید و در اجابت مزاج از زور زدن خودداری کنید!!در ضمن برای نتیجه بهتر ،بهتره که پس از خارج کردن اپلیکاتور،کمی پماد به زوائد مالیده بشه تا موضع چرب بمونه!
    در هرحال پیشنهاد میکنم  مراجعه به متخصص جراح رو فراموش نکنید.
    موفق باشید.

11. سلام ببخشید من میخواستم بدونم در رابطه مقعدی آیا امکان دارد که داخل مقعد درواقع رکتوم آسیب ببیند؟ چون حالت گشادتر و باز تری نسبت به خود ورودی مقعد دارد. غیر از اینکه ممکن است بی ارادگی مدفوع رو پیش بیاره آسیب خراشی یا هموروئید داخلی با این رابطه پیش می یاد؟

12. elham9111 نوشته است: سلام و خسته نباشي من 27 سالمه و از ديشب از مقعدم خون مياد نميدونم چيه خيلي نگرانم.خون شفاف بدون هيچ دردي.وقتي ميرم دستشويي زياد ميشه.ميترسم برم دستشويي.شما ميدونيد علتش چيه دارم ميميرم از نگراني.اينم بگم كه 3 ماه پيش رابطه جنسي با بي حسي از پشت داشتم اين كه نميتونه دليلش باشه؟

سلام
    چون خونریزیتون رنگش روشن هست پس ازقسمتهای انتهایی روده هست وبه احتمال زیاد همون مقعد هست.
    وچون درد نداره احتمالا نشانه های بواسیر  هست. چون در شقاق یا همون ترک خوردن مقعد درد همراه هست وبعد ازخروج مدفوع خونریزی داره.
    علایمی که شما میگی به هموروئیید یا بواسیر بیشتر نزدیکه.
    خودتون هم میتونید نگاه بکنید -با اینه-وببینید درحالت نشسته اگر زور بزنید ایا مقعدتون بیرون زده میشه یا نه.
    سعی کنید دسشویی بیشتر برید. اب بیشتر بخورید. غذاهایی که باعث بشه شکمتون بهتر کارکنه مثله الو بخورید.تا مجبور نشید به شکمتون فشاربیارید براخروج مدفوع.چون همورویید رو تشدید میکنه.محل رو چرب کنید.پمادهای آنتی همورویید هم در داروخانه ها موجود هست. هرچند بهتره برااطمینان به پزشک مراجعه کنید. به پزشک زنان هم میتونید مراجعه کنید.

13. niosh نوشته است: سلام ببخشید من میخواستم بدونم در رابطه مقعدی آیا امکان دارد که داخل مقعد درواقع رکتوم آسیب ببیند؟ چون حالت گشادتر و باز تری نسبت به خود ورودی مقعد دارد. غیر از اینکه ممکن است بی ارادگی مدفوع رو پیش بیاره آسیب خراشی یا هموروئید داخلی با این رابطه پیش می یاد؟

با سلام
    دوست گرامی،چون این مجرا برای آمیزش ساخته نشده! لذا استفاده از اون برای مقاصد جنسی هم میتونه  ضرر داشته باشه!فکر کنید شما چاقوئی دارید که باهاش میوه پوست میگیرید،اما گاهاً برای باز کردن پیچ هم ازش استفاده میکنید!!خب براتون اینکارو میکنه اما تیغه اش به مرور خراب میشه! مقعد هم همینطوره!برای کاره دیگه ای ساخته شده اما اگر برای کاری دیگه استفاده بشه به مرور اون خاصیتشو از دست میده!بله شنیدم که در سنینه بالا اگر این مقاربتها در جوانی زیاد بوده باشه(مثلاً چند سال!!) عدم  کنترل اجابت مزاج رو به دنبال داره! در این زمینه متخصصین مرتبط بیشتر میتونن نظر بدن!!
    واما در مورد خراشیدگی هم بله امکانش هست!ادر اثر فشار زیاد  و عدم تمیز بودن موضع ،احتمال بوجود اومدن خراش ریز وجود داره!که بحثش در این پست نمیگنجه!البته احتمالش خیلی خیلی کمه اما صفر نیست! همون فشار بیش از حد برای ورود به مقعد،میتونه برای شخص دردسر ساز باشه!!
    در هر صورت بهترین توصیه همون ترک این رابطه خطرناکه!!
    موفق باشید.

14. سلام من به علت رابطه مقعدی که در گذشته داشتم یکم دچار مشکل شدم یک زائده پوستی درآورده مقعدم همون طور که قبلا سوال مطرح کرده بودم حالا می خوام برم دکتر ولی خجالت می کشم بگم رابطه از پشت داشتم اگه نگم درمان خوبی رو می تونه دکتر واسم شروع کنه؟یا حتما باید بگم؟

15. niosh نوشته است: سلام من به علت رابطه مقعدی که در گذشته داشتم یکم دچار مشکل شدم یک زائده پوستی درآورده مقعدم همون طور که قبلا سوال مطرح کرده بودم حالا می خوام برم دکتر ولی خجالت می کشم بگم رابطه از پشت داشتم اگه نگم درمان خوبی رو می تونه دکتر واسم شروع کنه؟یا حتما باید بگم؟

خجالت نداره
    بهش بگید حتما تا بتونه بهتر تشخیص بده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 5
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید