شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شیو مو آلت تناسلی و ازاله بکارت

1. خدمت دوستان عزیز

جستجوی سایت رو مطالعه کردم اما متاسفانه جوابم رو پید نکردم. شاید هم با دقت نبودم! در هر صورت ممنون می شم که راهنمایی کنید
    ترجیح دادم برای هر سوالم یه پست جدید باز نکنم تا این امکان به دیگر دوستان هم اختصاص داشته باشه. واسه همین، همه رو همین جا می پرسم

برای محکم شدن ناخن ها چی کار می شه کرد؟
    من ناخن های خوبی دارم. همه شون با هم و در یک اندازه رشد می کنند و بلند می شن، اما یهو بدون اینکه با جایی برخورد کرده باشن از بغل ترک می خورن و از ته! می شکنن
    ناخن های پام هم همینطوره. خوب بلند می شن و قشنگن، اما چون بیشتر از کفش کتانی استفاده می کنم تا یه کم بیشتر بلند می شن می شکنن.
    توی خونه و توسط خودم، چه کارهایی رو می تونم انجام بدم که این میزان شکنندگی به حداقل برسه؟

سوال دیگه ام راجع به شیو کردن موهای آلت تناسلی هست.
    آیا می شه از اسپری لیدوکائین استفاده کرد تا اون موضع بی حس بشه و بعد با اپی لیدی موهای اون ناحیه رو شیو کرد؟
    در واقع می خوام بدونم بی حس کنندگی لیدوکائین آیا واقعا قابل لمس هست و شدت درد ناشی از شیو کردن رو کم می کنه یا نه؟
    در جستجوی سایت هم گشتم. همه ی دوستان گفتن که یا تیغ استفاده بشه و یا اپیلاسیون. درد ناشی از اپیلاسیون که واقعا قابل تحمل نیست و تیغ هم که یک لایه ی پوست رو به همراه موها بر می داره و به مرور پوست رو نازک می کنه و البته رشد موها زودتر اتفاق می افته یعنی امروز با تیغ شیو بشن فردا صبح در اومدن! کرم های موبر هم که واقعا به صرفه نیستن و اصلا جوابگوی مطلوبی نیستن! پودرهای موبر هم که باعث تیرگی پوست می شن. واسه همین از خدمت شما استفاده از اپی لیدی رو سوال کردم.

سوال دیگه ی من اینه که خانمی که در دوران شیردهی به سر می بره، اگه در زمان رابطه ی جنسی، شیرش توسط آقا خورده بشه مشکل ساز نیست؟ اینو واسه طعم بد شیر مادر می پرسم، و واسه اینکه شیر مادر در اون صورت کم نمی شه؟

و سوال آخرم اینه که ازاله ی پرده ی بکارت بهتره با آلت تناسلی آقا انجام بگیره یا با انگشت؟ تا خانم متحمل درد کمتری بشه...

معذرت می خوام که سوالام از هم دیگه کاملا متفاوتند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیز

جستجوی سایت رو مطالعه کردم اما متاسفانه جوابم رو پید نکردم. شاید هم با دقت نبودم! در هر صورت ممنون می شم که راهنمایی کنید
    ترجیح دادم برای هر سوالم یه پست جدید باز نکنم تا این امکان به دیگر دوستان هم اختصاص داشته باشه. واسه همین، همه رو همین جا می پرسم

من ناخن های خوبی دارم. همه شون با هم و در یک اندازه رشد می کنند و بلند می شن، اما یهو بدون اینکه با جایی برخورد کرده باشن از بغل ترک می خورن و از ته! می شکنن
    ناخن های پام هم همینطوره. خوب بلند می شن و قشنگن، اما چون بیشتر از کفش کتانی استفاده می کنم تا یه کم بیشتر بلند می شن می شکنن.
    توی خونه و توسط خودم، چه کارهایی رو می تونم انجام بدم که این میزان شکنندگی به حداقل برسه؟

آیا می شه از اسپری لیدوکائین استفاده کرد تا اون موضع بی حس بشه و بعد با اپی لیدی موهای اون ناحیه رو شیو کرد؟
    در واقع می خوام بدونم بی حس کنندگی لیدوکائین آیا واقعا قابل لمس هست و شدت درد ناشی از شیو کردن رو کم می کنه یا نه؟
    در جستجوی سایت هم گشتم. همه ی دوستان گفتن که یا تیغ استفاده بشه و یا اپیلاسیون. درد ناشی از اپیلاسیون که واقعا قابل تحمل نیست و تیغ هم که یک لایه ی پوست رو به همراه موها بر می داره و به مرور پوست رو نازک می کنه و البته رشد موها زودتر اتفاق می افته یعنی امروز با تیغ شیو بشن فردا صبح در اومدن! کرم های موبر هم که واقعا به صرفه نیستن و اصلا جوابگوی مطلوبی نیستن! پودرهای موبر هم که باعث تیرگی پوست می شن. واسه همین از خدمت شما استفاده از اپی لیدی رو سوال کردم.

سوال دیگه ی من اینه که خانمی که در دوران شیردهی به سر می بره، اگه در زمان رابطه ی جنسی، شیرش توسط آقا خورده بشه مشکل ساز نیست؟ اینو واسه طعم بد شیر مادر می پرسم، و واسه اینکه شیر مادر در اون صورت کم نمی شه؟

و سوال آخرم اینه که ازاله ی پرده ی بکارت بهتره با آلت تناسلی آقا انجام بگیره یا با انگشت؟ تا خانم متحمل درد کمتری بشه...

سلام

1.

- دوست عزیز اگه از لاک زیاد استفاده میکنید توصیه میکنم که این کار و نکنین چون اگر چه لاک موقعی که روی ناخن قرار داره اونو محکم میکنه اما به مرور زمان چون امکان تنفس رو از ناخن میگیره باعث شکننده شدن و اسیب پذیری اون میشه . بهترین حالت اینه که یه 2 -3 روزی لاک اگه استفاده کردین بعد پاکش کنین و 3-4 روز به ناخن هاتون استراحت بدین و هرگز لاکی رو بیش از 7 روز روی ناخن هاتون نگه ندارین .

- برای پاک کردن لاک از روی ناخن هاتون اصلا از استون استفاده نکنین و از پد های لاک پاک کن استفاده کنین .

- اگه ناخن هاتونو بلند میکنین حتما با طریقه ی صحیح سوهان کشیدن به ناخن اشنا بشین چون اگه این کار رو به طور صحیح انجام ندین باعث ایجاد رگه در ناخن و ورقه ورقه شدن اون میشین ؛ بهترین حالت برای سوهان کشیدن اینه که سوهان رو از گوشه ی ناخن به طرف مرکز اون بکشین و اصلا اصلا به طور رفت و برگشتی سوهان رو روی ناخن ها نکشین .

- هر روز حد اقل یه بار تو یه کاسه ای اب گرم و صابون بریزین و چن دقیقه ناخن هاتونو توش بزارین تا جرم زیر اون ها تمیز بشه چون همین جرم های مونده زیر ناخن باعث پوسیده شدن ناخن به مرور زمان میشن .

- هر روز 2 یا 3 بار از کرم ها یا لوسیون های مرطوب کننده به دستاتون بزنید که هم پوست دستتون خوب میمونه هم ناخن هاتون
    ؛ البته روغن کرچک حاوی ویتامین ای و روغن زیتون بهترین گزینه ها برای چرب کردن ناخن هستن که اونا رو از خشکی و شکنندگی موصون نگه میدارن .

- تا حد امکان از مصرف موادی مثل پوشش دهنده ی ناخن و تقویت کننده ی ناخن و . .. خودداری کنین چون هر چی که باشن مواد شیمیایی هستن و مصرف طولانی مدتشون مضره .

- از مواد حاوی کلسیم و روی به میزان زیاد استفاده کنین مثل لبنیات و تخم مرغ و قرص های مکمل روی .

- موقع انجام کارهای منزل از ظرف شستن گرفته تا . . . حتما حتما از دستکش استفاده کنین چون مواد شوینده شدیدا به ناخن ها اسیب میزنن .

- پوست اطراف ناخن رو موقع مانیکور کردن ناخن هاتون بیش از حد نکنین چون این پوست یه جور تخت خواب برای ناخنه و نبودش باعث صدمه زدن به اون میشه .

- از ناخن گیرهای تیز همیشه استفاده کنین و یکم گردی به لبه های ناخن بدین تا دوامشون بیشتر بشه .

- از میوه و سبزی زیاد استفاده کنین چون تغذیه مهم ترین عامله برای داشتن ناخن های محکم و زیبا .

2.

برای شیو موهای الت تناسلی توصیه من فقط فقط مومکه و اصلا اپی لیدی رو توصیه نمیکنم ؛ مومک بار اول خیلی درد داره منم منکرش نیستم ضمن این که خیلیم وقت میبره اما وقتی 1-2 بار از مومک استفاده کردین ریشه ی موهای اون ناحیه به طور چشم گیری سست میشه و اصلا درد اولیه رو نداره در ضمن زمان رویش موها رو بسیار طولانی میکنه و این یه مزیت مهمه به اضافه ی این که موها وقتی مومک انداخته میشن به طور نامرتب رشد میکنن یعنی همگی با هم بلند نمیشن و دفعات بعدی که از موم استفاده میکنین دیگه با اون حجم زیاد مو مواجه نیستین .

3.

نه خیر ، تا جایی که من میدونم مشکل خاصی نداره .

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. دوست عزیز
    در مورد سوال اولتون باید بگم که:
    افراد شاغل (مکرر با آب و رطوبت تماس دارند) و خانم‌های خانه‌دار دچار شکنندگی ناخن می‌شوند، چون خیس شدن مکرر ناخن و تبخیر آب باعث خشک شدن بیشتر ناخن و از دست رفتن آب طبیعی ناخن می‌شود. به دنبال آن شکستگی‌های ناخن را مشاهده می‌کنیم.در مواردی که علت شکنندگی ناخن، بیماری خاصی نیست و تنها عوارض ناشی از خشکی ناخن، لوازم آرایشی و مواد شیمیایی باعث آن شده است، توصیه می‌شه هر روز ۵ دقیقه ناخن‌ها در آب ولرم خیس شود سپس با یک ماده چرب‌کننده غلیظ مثل وازلین چرب و به مدت حداقل نیم ساعت با یک کیسه نایلونی، ناخن‌ها پوشانده شود تا در طی چند هفته شکنندگی ناخن کاهش یابد.
    البته باید مطمئن بشین که دچار بیماری پوستی خاصی نیستید
    در مورد سوال دومتون هم من کاملا با آسیلای عزیز موافقم بهترین روش مومک و شمع هستش که بهترین نتیجه رو میده و فکر کنم دردش اینقدر زیاد نباشه که نشه تحمل کرد و فقط باید توسط افراد ماهر صورت بگیره.5 دقیقه هم بیشتر وقت نمیگیره!

در مورد اینکه پرسیدین ازاله بکارت با چی باشه بعضی از خانوم ها بدلیل ترس و شایعات و.... زیادی سخت میگیرن و گرنه فکر کنم با احتیاط وصبر و حوصله فراوان با آلت صورت بگیره می تونه یه شب به یادموندنی رو در زندگی یه زن و مرد رقم بزنه !

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیز

سلام
    1. فك كنم بهتره از مكمل كلسيم و زينك كمك بگيريد اگر واقعا شكستن ناخنتون بي دليله
    2. اسپري ليدوكائين براي مخاطاط بدن بيشتر اثر داره ... شايد سطح پوست رو هم بي حس كنه اما درد مربوط به جدا شدن ريشه مو هست
    من امتحان كردم و جواب نداد ....به هيچ وجه !
    بهترين راه استفاده از مومك هست اون هم توسط فردي كه در اين كار تجربه داره
    اگه كسي كه سرعت عملش بالاست و كارش رو بلده براتون اين كارو بكنه در عرض 15 دقيقه اپيلاسيون انجام ميشه
    اپيليدي همون درد رو داره اما با عذاب بيشتر !!! چون كم كم موها رو بر ميداره
    3.نميدونم منظورتون از طعم بد شير چي بود ؟؟ و اشكالش ؟؟
    امادر مورد كم شدن شير ... بايدبگم خير
    4. اگر بكارت پس از تحريك شدن مناسب انجام بشه واقعا قابل تحمله
    اينو واقعا ميگم
    خانما زياد اين موضوع رو بزرگ ميكنن
    همه چيز به وضعيتي كه توش هستين بستگي داره ... سطح هيجانات و نوع رفتار دو طرف

موفق باشي./.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. از همگی تون ممنونم
    جوابهاتون به دردم خورد واقعا.

فقط یه چیزی...
    اپیلاسیون آلت تناسلی (مومک یا شمع) آسیبی به بکارت نمی زنه؟ یعنی با خیال راحت می شه این کار رو انجام داد؟

یه سوال دیگه ام دارم که گفتم همین جا بپرسم بهتره.
    بهترین راه جلوگیری از بارداری برای یه خانم و آقایی که تازه یه رابطه رو شروع کردن (مثلا بعد از عقد یا بعد از عروسی) چیه؟ جلوگیری کردن طبیعی که واقعا سخته و ممکنه یه وقتی از دست آدم در بره و بارداری صورت بگیره. قرص ها هم که عوارض دارن (طبق گفته ی همه) و البته ممکنه فراموش بشه و خورده نشه. کاندوم هم که لذت یه رابطه ی بدون محافظ رو کاهش می ده. واقعا بهترین راه و صحیح ترین راه که بی دردسر هم باشه چیه؟

ممنون می شم راهنمایی کنید.

6. با سلام
    دوست عزیز،جوابهای دوستان در همه موارد زیبا و متین بود فقط خواستم در مورد آخری بگم که ازاله بکارت،اگر بخواد از طریق انگشت صورت بگیره اون لذتی  که زوجین از اینکار باید ببرن،بوجود نمیاد!!منهم توصیه میکنم با اینکه درده قابل تحملی برای خانمها وجود داره اما از لذتی که همیشه در یادشون باقی خواهد ماند خودشونو  بی نصیب نزارن!البته توصیه میشه با مرد با صبر و حوصله اینکاررو بکنه تا زن هم اون لذتی که گفته شد رو ببره!(این نظر شخصی بنده است) و یک مطلب هم در مورد شیر خوردن آقایون بگم که بعضاً برای  جاری وزیاد شدن حجم شیر مادر برای نوزاد،در خانواده هایی شنیدم مرد پستان  همسرشو میمکه تا شیر بیشتر جاری بشه!(بدیهی است شیر هم نوشیده خواهد شد)چون فک نوزاد شاید اون قدرت مکنده گیشو نداشته باشه!اینجوری باعث میشه شیر بیشتر از سینه مادر تراوش کنه !پس اگه در زمان ارتباط جنسیشم این نوشیدن اتفاق بیفته مشکلی ایجاد نمیکنه!
    موفق  باشید.

7. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیز

دوستان همه سوالاتتونو کامل جواب دادن من فقط میخام در مورد اون قسمتی که راجع به شیر مادر پرسیدید توضیح کوتاهی بدم
    اونجایی که دوست عزیزمون آقای aliyan فرمودند که در بعضی از خانواده ها مردان سینه زن رو میمکن تا شیر جاری بشه منم اینو شنیدم . در مورد شیر مادر هم شیر مادر کاملا تمیزه و به هیچ عنوان طعم بدی نداره من نمیدونم شما از کجا شنیدی که طعمش بده !!! ما همه مون با این شیر بزرگ شدیم و به هیچ عنوان این شیر نه غیر بهداشتیه و نه طعم بدی داره اگه مردی هم این شیرو بخوره کثیف نیست و مشکلی نداره ولی بنظر من این کار غیر طبیعیه و دلیلی نداره مرد شیر زنشو بخوره حالا یکی دوبار از رو کنجکاوی خوردن در حد چند قطره ایرادی نداره ولی انجام دادن این کار در حین رابطه جنسی و یا غیر اون بنظر بنده یه کار غیر ملزومه و منطقی نیست هر چند که از لحاظ پاکی شیر هیچ مشکلی نداره
    در مورد بهترین شیوه جلوگیری بنظر شخصی من بهترین و مطمئن ترین و راحت ترین روش مصرف قرص جلوگیریه. اما اگه از لحاظ منطقی و علمی به قضیه نگاه کنیم به خاطر اینکه زن دچار عوارض از مصرف قرص در دراز مدت نشه بهتره که به صورت چرخشی چندتا از روشهای جلوگیری بکار گرفته بشه مثلا 6 ماه یا یه مدت حالا زمانشو اون دونفر تعین میکنن که با هم رابطه دارن یه مدت زن قرص مصرف کنه یه مدت مرد از کاندوم استفاده کنه یه مدت روش طبیعی و خلاصه بقیه روشها حالا هر روشی که دو طرف راحت ترن بنظر من این روش چرخشی خوب باشه

8. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیز

هاله خانم عجب خوش شانسين! من فك ميكردم پست اولتون حذف شه چون تاپيك تون نا مربوط بود اگه مدير maepc
    ديشب ميومد رو سايت حذفش ميكرد اما الان با اين همه پاسخ دوستان، فك كنم روشون نشد حذفش كنن. نميدونم شايدم بيان همه مونو جمع كنن.
    به هر حال ...

1. از اونجايي كه شما كم خون هستين و كمبود اهن دارين يه علت شكننده بودن ناخناتون ميتونه اين باشه. سعي كنين كلسيم بيشتري (مخصوصا شير) استفاده كنين.

اين گيتاريستا برا سفت شدن ناخناشون انگشتاشونو تو يه كاسه ابليمو يه ده دقيقه يه ربعي قرار ميدن، ميخواين شمام امتحان كنين.

2. اسيلا خانم گفتن كه مومك بهترينه ولي اگه دوس داشتين به ليزر هم ميتونين فك كنين (البته توسط يه پزشك خوب).

3. نترسين بخاطر طعم خاصي كه شير داره (نه اينكه خيلي بد طعم باشه) اقا اونقد نميتونه شير بخوره كه بچه گشنش بمونه. تازه تو اين ايام برا جلوگيري از بارداري ميشه از قرصاي شير دهي استفاده كرد كه اين قرصا كيفيت و كميت شيرو افزايش ميده.

4. معمولا شب زفاف موقع ازاله بكارت قرار ني كه دخول كامل انجام بشه كه بخواد درد زيادي به خانم تحميل بشه چون هنوز واژن تنگه. با يكم ممارست كم كم اين كار انجام ميشه تا به قول aliyan
    عزيز خاطره خوبي بشه.

haale نوشته است:
    اپیلاسیون آلت تناسلی (مومک یا شمع) آسیبی به بکارت نمی زنه؟ یعنی با خیال راحت می شه این کار رو انجام داد؟

یه سوال دیگه ام دارم که گفتم همین جا بپرسم بهتره.
    بهترین راه جلوگیری از بارداری برای یه خانم و آقایی که تازه یه رابطه رو شروع کردن (مثلا بعد از عقد یا بعد از عروسی) چیه؟ جلوگیری کردن طبیعی که واقعا سخته و ممکنه یه وقتی از دست آدم در بره و بارداری صورت بگیره. قرص ها هم که عوارض دارن (طبق گفته ی همه) و البته ممکنه فراموش بشه و خورده نشه. کاندوم هم که لذت یه رابطه ی بدون محافظ رو کاهش می ده. واقعا بهترین راه و صحیح ترین راه که بی دردسر هم باشه چیه؟

1. شما كه ديگه تو قضيه بكارت پرفشنالين، اپيلاسيون دخول ني كه بخواد بكارتو اسيب بزنه يا ازاله كنه.

2. بسته به خانم هر روشي ميتونه بهترين باشه مثلا شما چون كم خوني دارين شايد بهتر باشه از روش هاي تزريقي استفاده كنين مثلا تزريق امپول DMPA قابل استفاده برا كم خونيه و هر سه ماه يكبار انجام ميشه و چون معمولا اينجوريه كه تا دو سه سال بعد ازدواج تصميم برا بارداري وجود نداره از نظر تاخير در باروري هم مشكلي نداره. ولي اگه مشكلي نباشه منم با عادل جون موافقم چرخشي باشه تازه اينجوري تنوع روابطم بيشتر ميشه.

شاد باشين.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید