شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. Clooney نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    reza904 نوشته است: سلام من با نامزدم 13 فروردین نزدیکی داشتم . شک دارم منی به واژن نامزدم رسیده باشد ولی دوره پریود ایشون 28 الی 1 ماه بوده که هنوز پریود نشده. در ضمن 3 روزه خیلی درد کمر و زیر شکم داره.  متاسفانه بی بی چک هم مثبت بوده . تورو خدا یه راهنمایی بکنین هر دو مونو از نگرانی در بیارین. یعنی احتمال بارداری هست؟ اگر هست چجوری تمومش کنیم؟ مرسی

سلام
    با توجه به این که بی بی چک مثبت بوده پس احتمال بارداری وجود داره. این که میگم احتمال به این دلیله که جواب بی بی چک خیلی قابل اعتماد نیست اما در مورد شما شک به بارداری وجود داره. بهتره همین فردا نامزدتون آزمایش بتا بدن تا جواب مطمئن دریافت کنید. در مورد سوال بعدیتون هم با متخصص زنان مشورت کنید چون پاسخش خلاف قوانین سایته.

جواب بی بی چک قابل اعتماده اما به منفی بودنش بیشتر میشه شک کرد تا مثبت بودنش
    بودند افرادی که بی بی چکشون منفی بوده ولی باردار شدند ولی تا حال نشنیدم و ندیدم که بی بی چم مثبت باشه و طرف باردار نباشه

کسانی هم بودند که جواب بی بی چک مثبت بوده اما باردار نبودند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sportoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    سوالی داشتم آبی که از آلت مردانه خارج میشه و رنگی نداره حدود 10 دقیقه قبل از ارضای کامل اسمش پیش آب هست؟خب حالا فرض بر اینکه این آب از روی لباس زیر زن نه نازک نه کلفت به آلت زن بماله احتمال بارداری هست؟مرد بدون لباس باشه.با این فاصله ای که بین ارضای کامل و پیش آب بوده؟

3. sportoo نوشته است: سلام خسته نباشید
    سوالی داشتم آبی که از آلت مردانه خارج میشه و رنگی نداره حدود 10 دقیقه قبل از ارضای کامل اسمش پیش آب هست؟خب حالا فرض بر اینکه این آب از روی لباس زیر زن نه نازک نه کلفت به آلت زن بماله احتمال بارداری هست؟مرد بدون لباس باشه.با این فاصله ای که بین ارضای کامل و پیش آب بوده؟

با سلام
    دوست عزیز،بسته به مقدارش و محل تماسش با واژن(منظورم دهانه واژن و یا اطرافشه)و درجه نازکی لباس زیر،امکانش وجود داره اما بسیار بسیار کم!! شایدم در حد صفر!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام من امروز سونو دادم جوابش این بود اندومتر نسبتا نازک است حجم تخمدانها در محدوده نرمال است مایع ازاد ندارد از نظر pcod کاملا تیپیک محسوب نمیشود .اینا یعنی چی؟

5. سلام.من 2فروردین پریود شدم و 17 فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم(بدون استفاده از کاندوم)ولی منی داخل ریخته نشد،خارج شهر بودم واسه همین 20 فروردین 2 نوبت قرص HD مصرف کردم،یعنی تقریبا 72ساعت بعد...24 فروردین دوباره نزدیکی داشتم و باز داخل ریخته نشد...31ام بی بی چک گذاشتم منفی بود،الان 4 اردیبهشته، حالت های پریودی رو ولی هنوز پریود نشدم....احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟توروخدا جواب بدین

6. kimiya_hg نوشته است: سلام.من 2فروردین پریود شدم و 17 فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم(بدون استفاده از کاندوم)ولی منی داخل ریخته نشد،خارج شهر بودم واسه همین 20 فروردین 2 نوبت قرص HD مصرف کردم،یعنی تقریبا 72ساعت بعد...24 فروردین دوباره نزدیکی داشتم و باز داخل ریخته نشد...31ام بی بی چک گذاشتم منفی بود،الان 4 اردیبهشته، حالت های پریودی رو ولی هنوز پریود نشدم....احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟توروخدا جواب بدین

سلام دوست عزيز

1. رابطه اولتون در دوران پر خطر بودين ولي چون روش اورژانسيو اجرا كردين بارداريتون منتفيه.
    2. رابطه دومتون در دوران بي خطر بودين و با توجه به نوع رابطه احتمال بارداريتون خيلي ضعيفه.
    3. تاخير در پريودتون بخاطر مصرف قرصا بوده و بالانس هورموني تون بهم ريخته. استرس نداشته باشين تا پريودتون برگرده.
    4. اگه اين تاخير بيش از ده روز شد به پزشك مراجعه كنين.
    5. به اتفاق نظر همسرتون يه روش جلوگيري مناسب انتخاب كنين تا خيالتون راحت باشه.
    شاد باشين.

7. sportoo نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام دوست عزيز

اره درسته اون مايع بي رنگ و رقيق، پيش ابه و حاوي اسپرمه.
    بارداري از روي لباس زير رخ نميده.
    در روابطتون از كاندوم استفاده كنين.
    پيشاب در دوران پر خطر اونم بدون لباس زير احتمال حاملگي رو بالا ميبره. رابطتون تو كدوم روز از سيكل پريودتون بوده؟

8. نامزده من 20ام اسفند ماه عادتشون تموم شد و پاک شدن... بعد عید حدودای 15ام یه رابطه داشتیم ...ایشون باکره هستن... بعد از اون ایشون درد های مربوط به عادت ماهانه مثل درد زیر شکم و پا رو داشتن .......ایشون عادتشون نامنظمه و دوره قبلی 40 روز بودن
    من بی بی تست گرفتم و جواب منفی بود حدود23 ازمایشگاه رفتم و ازمایش بتای HCG رو خواستم براشون... و بم گفتن جواب منفی....ازشون مقدار شو پرسیدم گفتن 7

الان دوشنبه 4 اردیبهشت..
    ببینید الان از 15 اسفند دیگه نشدن که نزدیک 50 روز میشه... ...مدارم از درد زیر شکم ولی درد کم  وکنار شکمشون ناله میکردن البته میگت زیاد نیست ...رفتیم دکتر براشون سونوگرافی و ازمایش خون و هورمون نوشت.... جواب سونو این بود..... تخم دان راست نرمال یک دو فولیکول کوچک دیده میشود... تخم دادن سمت چپ یک کیست با ابعاد 23در30 دیده میشود  که هموژنیک است.....جواب ازمایش همورمونش هنوز نیومده ولی ازمایش خون bhcg بازم گفتن منفیه....
    دکتر براش دوتا امپول نوشت ک گفت با اینا پریود میشی..
    نظرت چیه؟؟
    بخاطر کیست عادت نمیشن
    هنوز احتمال بارداری هست؟
    واقعا ممنونم

9. milinem نوشته است: نامزده من 20ام اسفند ماه عادتشون تموم شد و پاک شدن... بعد عید حدودای 15ام یه رابطه داشتیم ...ایشون باکره هستن... بعد از اون ایشون درد های مربوط به عادت ماهانه مثل درد زیر شکم و پا رو داشتن .......ایشون عادتشون نامنظمه و دوره قبلی 40 روز بودن
    من بی بی تست گرفتم و جواب منفی بود حدود23 ازمایشگاه رفتم و ازمایش بتای HCG رو خواستم براشون... و بم گفتن جواب منفی....ازشون مقدار شو پرسیدم گفتن 7

الان دوشنبه 4 اردیبهشت..
    ببینید الان از 15 اسفند دیگه نشدن که نزدیک 50 روز میشه... ...مدارم از درد زیر شکم ولی درد کم  وکنار شکمشون ناله میکردن البته میگت زیاد نیست ...رفتیم دکتر براشون سونوگرافی و ازمایش خون و هورمون نوشت.... جواب سونو این بود..... تخم دان راست نرمال یک دو فولیکول کوچک دیده میشود... تخم دادن سمت چپ یک کیست با ابعاد 23در30 دیده میشود  که هموژنیک است.....جواب ازمایش همورمونش هنوز نیومده ولی ازمایش خون bhcg بازم گفتن منفیه....
    دکتر براش دوتا امپول نوشت ک گفت با اینا پریود میشی..
    نظرت چیه؟؟
    بخاطر کیست عادت نمیشن
    هنوز احتمال بارداری هست؟
    واقعا ممنونم

دوست عزيز

باكره بودن از بارداري جلوگيري نميكنه.
    بارداري منتفيه.
    وجود كيست باعث بي نظمي و درد ميشه.
    امپول ها رو تزريق كنن پريود ميشن نگران نباشين.

10. bahar_21bahar نوشته است: سلام من امروز سونو دادم جوابش این بود اندومتر نسبتا نازک است حجم تخمدانها در محدوده نرمال است مایع ازاد ندارد از نظر pcod کاملا تیپیک محسوب نمیشود .اینا یعنی چی؟

یعنی رحم و تخمدان شما از همه لحاظ نرماله به جز این که ضخامت دیواره رحم کمی نازک شده. با متخصص زنان مشورت کنید که چطور روند نازک شدن آندومتر رو کاهش بدید یا متوقف کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. elinaze نوشته است:
    bahar_21bahar نوشته است: سلام من امروز سونو دادم جوابش این بود اندومتر نسبتا نازک است حجم تخمدانها در محدوده نرمال است مایع ازاد ندارد از نظر pcod کاملا تیپیک محسوب نمیشود .اینا یعنی چی؟

یعنی رحم و تخمدان شما از همه لحاظ نرماله به جز این که ضخامت دیواره رحم کمی نازک شده. با متخصص زنان مشورت کنید که چطور روند نازک شدن آندومتر رو کاهش بدید یا متوقف کنید.

سلام دوست عزيز

الناز خانم جوابتونو دادن من فقط يه توضيح كوچولو درباره اندومتر بدم:
    رحم از سه لايه تشكيل شده: 1. مخاط (آندومتر) 2. عضله (سومتر) 3. پوشش (مزوز). در زمان پريود دو سوم از لايه مخاطي (آندومتر) تخريب ميشه و علت خونريزي همين تخريب آندومتره. اگه در زمان خونريزيتون و چن روز بعدش (3-4 روز) سونو دادين اين نازك بودن آندومتر ميتونه طبيعي باشه اگه در زمان هاي ديگه اي سونو دادين برا بررسي بايد به متخصص مراجعه كنين.
    شاد باشين.

12. sportoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    m1989 نوشته است:
    sportoo نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام دوست عزيز

پيشاب در دوران پر خطر اونم بدون لباس زير احتمال حاملگي رو بالا ميبره. رابطتون تو كدوم روز از سيكل پريودتون بوده؟

بسار سپاس برای پاسخگویی منطقی
    دوستانی که قبل از شما پاسخ دادن به انسان استرس وارد میکنن حتی بگی از روی زره آهنین هم رابطه داشتی باز میگن احتمالش هست بله احتمال هست اما واقعا احتمالی در سطح 0 رو باید در نظر گرفت؟
    ========
    25 پریود شدم
    1 وم حدودا رابطه داشتم

13. sportoo نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    sportoo نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام دوست عزيز

بسار سپاس برای پاسخگویی منطقی
    دوستانی که قبل از شما پاسخ دادن به انسان استرس وارد میکنن حتی بگی از روی زره آهنین هم رابطه داشتی باز میگن احتمالش هست بله احتمال هست اما واقعا احتمالی در سطح 0 رو باید در نظر گرفت؟
    ========
    25 پریود شدم
    1 وم حدودا رابطه داشتم

با سلام
    دوست گرامی،اگر منظورتون پاسخگوئی بنده بوده (و احتمالاً همینطور  بوده)که همینجا ازتون پوزش میخوام که در راستای این اظهار نظرم  دچار استرس شدید!اما همه میدونیم از اونجائیکه هیچ چیز(به جزء خداوند متعال) در این دنیا مطلق نیست!بدیهی است  اظهارات کاربران در فضای مجازی هم مطلق نیست!پس نمیشه به قطع و یقین در مورد کسی و یا چیزی نظر داد!اگه دقت کرده باشید در پاسخم هم گفتم احتمالش در حد پایینی میتونه وجود داشته باشه!اما خوده صفر نیست!! در حقیقت بنده رعایت اصول و قوانین حاکم بر این هستی رو رعایت کردم و نه چیزی دیگه!! در ضمن در علم ریاضی حتی یک اپسیلن (مقدار بسیار ریزو ناچیز)به صفرهم خودش دارای ارزشه!
    مجدداً اگر موجبات استرس شمارو فراهم کردم معذرت میخوام
    موفق باشید.

14. سلام
    من يه سوال دارم وخيلي نگران هستم ميشه جوابمو زودتر بديد
    من 31 فروردين كه روز 7 پريودم بود رابطه داشتم كه بعدشم خونريزي در حد لك بيني داشتم. و رابطه دخول نبود فقط تماس آلتها  بود و مني با واژنم تمماس نداشت و فقط پيشاب با بدنم تماس داشت. پريودهامم تقريبا منظمه و 28 تا 30 روزه است. الان چند روزه درهاي پريودي دارم و تهوع و دل درد و سينه هامم درد ميكنه و امروز كه تقريبا 6 روزه از رابطه ميگذره و ترشحات قهوه اي رنگ داشتم و بازم دردهاي دوران قاعدگي دارم.من خيلي نگرانم و استرس دارم.تورو خدا منو راهنمايي كنيد چيكار كنم.اينا ميتونه علايم بارداري باشه؟ ديروزم از بي بي چك استفاده كردم منفي بود. در ضمن ماه پيشم از روش اور‍ژانسي استفاده كرده بودم.

15. رابطه شما در دوران بي خطر بوده پس نبايد نگران بارداري باشيد. علائمي هم كه گفتيد ممكنه علائم تخمك گذري باشه.
    بي بي چك هم تقريباً دو هفته بعد از رابطه جواب درست رو مي ده.
    موفق باشيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 39
رفتن به صفحه :    ... 35   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید