شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا شدن بدون دخول

1. bahram5237bahra نوشته است: سلام
    من و خانمم تقریباً یکماهه رابطه جنسی مون رو شروع کردیم. ایشون از ابتدا یه ترسی از درد رابطه جنسی داشت. اولین رابطه جنسیمون هم همراه با درد و کمی خون ریزی از ایشون بود. اما خوب تا اینجاش برامون طبیعی بود. اما مشکل اینه که ایشون الان هم بعد از گذشت بیش از یک ماه، در شروع رابطه به سختی امکان ورود آلت رو داره و حالت منقبض داره و بعد یه مدت که راحت تر میشه و به کمک لوبریکانت امکان حرکت راحت تر آلت و تقریبا بدون درد ممکن میشه. اما ایشون هیچ احساس لذتی رو نداره. این واقعن باعث ناراحتی ما شده. لازمه بگم که ایشون اصلا سرد مزاج نیستن و به صورت دهانی ارکاسم میشن. لطفآ راهنمایی کنید که مشکلی هست یا نه.

دوست عزیز
    اکثر خانوم ها با توجه به شنیده هاشون از دیگران از ازاله بکارت و شب حجله ترس دارند که خدا رو شکر شما این مورد رو به سلامت سپری کردید
    در مورد ورود آلت هم باید بگم که خوب این مورد برای اکثر خانوم ها هستش و کاری به رابطه اول و چندم نداره فقط کافیه که شما در ابتدای ورود مراعات ایشون رو بکنید
    حتما قبلا از رابطه پیشنوازی و...داشته باشید که ایشون کاملا آمادگی داشته باشند و بهتره چون در ابتدای رابطه هستید به ایشون فشار نیارید و هر از چند روز رابطه داشته باید
    در مورد نحوه تحریک و ارضای ایشون هم بهتره که با خودشون صحبت کنید و نقاط حساسشون رو بشناسید و همون کاری رو که خودش بیشتر لذت مییبره انجام بدید
    در پایان هم باید بگم که خیلی از خانوم ها با دخول ارضا نمیشند و این یه مشکل نیست و نگران نباشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. bahram5237bahra نوشته است: سلام
    من و خانمم تقریباً یکماهه رابطه جنسی مون رو شروع کردیم. ایشون از ابتدا یه ترسی از درد رابطه جنسی داشت. اولین رابطه جنسیمون هم همراه با درد و کمی خون ریزی از ایشون بود. اما خوب تا اینجاش برامون طبیعی بود. اما مشکل اینه که ایشون الان هم بعد از گذشت بیش از یک ماه، در شروع رابطه به سختی امکان ورود آلت رو داره و حالت منقبض داره و بعد یه مدت که راحت تر میشه و به کمک لوبریکانت امکان حرکت راحت تر آلت و تقریبا بدون درد ممکن میشه. اما ایشون هیچ احساس لذتی رو نداره. این واقعن باعث ناراحتی ما شده. لازمه بگم که ایشون اصلا سرد مزاج نیستن و به صورت دهانی ارکاسم میشن. لطفآ راهنمایی کنید که مشکلی هست یا نه.

دوست عزیز
    این وضعیتی که شما میفرمایید برای کسانی که از رابطه و دردش میترسن کامملا طبیعیه و زمان میبره تا برطرف بشه.در واقع واژن ایشون هم کمی تنگه و دونستن این قضیه باعث ایجاداسترس براشون میشه در شروع رابطه و این قضیه بطور ناخودآگاه تاثیر میذاره.بهتره پیشنوازی و...بیشتر کنید و بهشون اطمینان خاطر بدید که ایشون باید کاملا راحت باشن تا بتونن احساسهارو دریافت کنن و به مرور به ارگاسم برسن.البته تاکید بیش از حد به این قضیه هم ممکن باعث بشه دوباره دچار نگرانی و استرس بشن که چرا ارگاسم نمیشن از دخول.پس باهم صحبت کرده و خیلی راحت وبا راحتی بسیار رابطه رو انجام بدید و مدام در روابط با نگاه یا چهره منتظر،منتظر ارگاسم و فیدبک ایشون نباشد بلکه سعی کنید خودتون درک کنید چون عدم رسیدن به ارگاسم و پرسیدن این قضیه از طرف مرد برای زن کمی استرس زاست به جهت پاسخ.
    در نهایت اینکه بعضی از خانمها هستن که از دخول لذت رزیادی نمبرن ونمونه اش تو این سایت هم هست پس چیز کاملا غیر عادی نیست و به مرور برطرف میشه.
    البته استفاده از فمورا همکمک کننده اس و احساس لذت رو بالاتر میبره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام من دختر 30 ساله هستم متاسفانه سالهاست گرفتار خود ارضاعی بودم خوشبختانه الان ترک کردم اما به کل چوچولم پاره شده واطرافش کبود شده آیا میشه با عمل جراحی به حالت طبیعی برگرده وظاهر آلتم طبیعی بشه ..............ممنون

4. sarina_69 نوشته است: سلام.رابطه ی منو نامزدم فقط در حد مالش الت هاست و دخولی نداریم در دوران عقد هستیم و هر دو ترجیح میدیم دخول صورت نگیره .مشکلی که دارم اینه من فقط در صورتی ارضا میشم کنترل ارضا شدنم دسته خودم باشه یعنی خودم التمو به الت همسرم بمالم (معذرت میخوام که انقد باز مسئله رو مطرح میکنم ) بعد در کمتر 2 دقیقه حس لذت زیادی در التم احساس میکنم و تمام بدنم انگار قفل میشه ایا این ارضا شدنه یا ارگاسم؟ ایا این کار من که خودمو با الت همسرم میمالم خود ارضایی محسوب نمیشه؟سوال سومم اینه که همسرم وقتی چوچولمو ماساژ میده اون لذتی که با اون روش حس میکنم  از این طریق نمیتونم بدست بیارم و فقط از این کار خوشم میاد وقتی ماساژ رو ادامه میده احساس دفع ادرار میکنم و اصلا این حس رو دوست ندارم میخوام بدونم ایا من مشکلی دارم؟و عذر میخوام که سوالم طولانی شد . اگر مطلبی در سایت در مورد مشکله من عنوان شده ممنون میشم منو راهنمایی کنید که کجا عنوان شده

سلام
    این حالت شما همان اورگاسم است
    دوست عزیز هدف از هر رابطه جنسی رسیدن به اورگاسم است حال نحوه رسیدن به آن در هر فرد متفاوت است این روش نوعی خود ارضایی شاید محسوب شود شما به شخصیت خود دقت کنید معمولا افرادی که در کارها استقلال بیشتری دارند دوست دارند در رابطه جنسی با فعالیت خودشون به لذت اورگاسم برسند و مفعول بودن برای آنها لذت ندارد شاید شما هم جزء این گروه هستید
    اما مهم رسیدن به اورگاسم است که میرسید

5. tanin110 نوشته است: سلام من دختر 30 ساله هستم متاسفانه سالهاست گرفتار خود ارضاعی بودم خوشبختانه الان ترک کردم اما به کل چوچولم پاره شده واطرافش کبود شده آیا میشه با عمل جراحی به حالت طبیعی برگرده وظاهر آلتم طبیعی بشه ..............ممنون

این حالتی که شما میگی ربطی به خودارضاعی نداره
    با عمل می تونید لب های اطرافش رو بردارید اما به نظرم نیازی نیست و شما زیادی حساس شدین روش
    مطمئن باشید برای آقایون هم توی رابطه این موضوع مهم نیست
    موفق باشید

6. bahram5237bahra نوشته است: سلام

درود بر شما

دوست عزيز اگر معاشقه به حد کافی باشه نيازی به لوبريکنت نيست.

هنگامی که شما نياز به لوبريکنت داريد نشانه اين است که شما معاشقه نمی کنيد.

شما نوشتيد که از طرق ديگر ارضا می شوند اين به اين معنی است که ترشحات واژن در طرق ديگر وجود دارد. پس اگر در ابتدا معاشقه و طرق ديگر را امتحان کنيد واژن خيس می شود و برای دخول نيازی به لوبريکنت نخواهد بود و بعد از اين مرحله خود ايشان نياز به دخول را احساس خواهند کرد که اگر دخول را انجام دهيد برايشان بسيار لذت بخش خواهد بود.

عجله نکنيد. از لب ها شروع کنيد و گردن و همه بدن را ببوسيد. ادامه دهيد. عجله نکنيد. بوسيدن و ليسيدن گردن برای زن بسيار شهوت برانگيز است.

اما ايشان نيز لازم است که مواردی را بياموزند و غيرفعال دراز نکشند و همواره با يک دست آلت و بيضه های شما را ماساژ بدهند تا شما نياز به دخول فوری احساس نکنيد و بتوانيد به معاشقه ادامه دهيد.

شاداب باشيد

ژاسينا

7. bahram5237bahra نوشته است: سلام

سلام دوست گرامی
    خب فکر کنم جوابهای دوستان تقریباً کامل بود!اما ذکر چند نکته رو بد ندیدم عنوان کنم،بنظرم ایشون هنوز ترس از درد های ازاله شدن بکارتشونو دارن!و همین ترس،باعث میشه اون لذتی که باید ببرند ،نبرند!!اما از طرفی هم بدلیل اینکه تازه بکارت ایشون ازاله شده دهانه واژنشون ملتهبه! و این التهاب در بعضی از خانمها گاه،به چندماه هم به درازا میکشه!که بعد از عبور از این مرحله و مچ شدن مجرای ایشون با سایز آلت شما،قطعاً مشکلتون حل میشه نگران نباشید پس توصیه میکنم:
    1- در ارتباطهای جنسی با صبر بیشتری عمل کنید و یکراست نرید سر اصل مطلب!!یعنی پیش نوازی بیشتری اعمال کنید تا مجرا خیس تر بشه
    2- از همون ژلی که استفاده کردین بازم تا اطلاع ثانوی که مجرا حالت خودشو بگیره استفاده کنید!اما سعی کنید برای همیشه اینکار انجام نشه !چون باعث بی حسی دائمی  و عدم لذت در زن میشه!(شاید یکی از دلایل عدم لذت ایشون همین بی حسی باشه)
    3- فعلاً هرطور که ایشون به اورگاسم میرسه،همونطور ایشونو به نقطه اورگاسم برسونید و بعد خودتونو ارضا کنید!خودتون میدونید که مردها گاهاً اگر خوب تحریک شده باشن!حتی با ورود سر آلتشون به مجرای همسرشون هم به انزال میرسند!پس ایشونو در اولویت قرار بدید
    4- از پوزیشنهایی استفاده کنید که به همسرتون کمترین فشاری اعمال بشه!مثلاً پوزیشن زن بر روی مرد!! و یا بالشتی زیر کمرشون قرار بدیدتا دهانه واژن بازتر بشه و.....
    و....
    نگران نباشید مشکلی نیست  این مسائل برای بیشتر زوجهای جوان وجود داره و اتفاق افتاده !به مرور زمان و افزایش تعدد آمیزشها این مسائل حل میشه اما با کمی صبر و حوصله
    موفق باشید.

8. سلام دوستان
    من 5 سال با يه نفر بودم كه اولش با اينكه دوسش داشتم اصلا ارضا نمي شدم فقط 2 سال اخر خيلي خوب مي شدم و اون موقع دخول نداشتم (مالش الت ها) البته تو حالتي كه فقط خودم كنترل داشتم يعني ببخشيد (من رو بود) حالا 1 سال بيشتر كه رابطم تموم شده. 8 ما با كسي رابطه نداشتم و 6 ماه كه با يه نفر ديگه هستم و الان رابطه كامل دارم كه از همه جهات چه ظاهري چه اخلاقي مي پسندمش و  واقعا دوسش دارم خيليم بهم فرصت ميده كه هر كاري مي خوام بكنم و اونم كلي تلاش مي كنه ولي تو اين مدت اصلا ارضا نشدم و بعد از هر بار مي پرسه شدم يا نه روم نميشه بگم نشدم و واقعا به خاطر اين موضوع به مرور دارم ازش دور ميشم.
    دوتا نكته ديگه 1)من بكارتم ارتجاعي و حس ميكنم آلتش به يه جايي گير ميكنه و2)هميشه  آخراي رابطمون پايين آلتم مي سوزه بعدشم كه ميبينم شكاف خورده.
    الان 1 سال بيشتر نشدم دارم داغون ميشم اصلام اهل خود ارضاي نيستم.
    حس مي كنم مريضم ديگه هيچوقت نميشم.
    اگه داروي پمادي قرصي چيزي هست درست بشم بهم معرفي مي كني؟
    راه حلي داره؟
    واقعا مرسي و ببخشيد كه انقد طولاني شد.

9. lominaa نوشته است: سلام دوستان
    من 5 سال با يه نفر بودم كه اولش با اينكه دوسش داشتم اصلا ارضا نمي شدم فقط 2 سال اخر خيلي خوب مي شدم و اون موقع دخول نداشتم (مالش الت ها) البته تو حالتي كه فقط خودم كنترل داشتم يعني ببخشيد (من رو بود) حالا 1 سال بيشتر كه رابطم تموم شده. 8 ما با كسي رابطه نداشتم و 6 ماه كه با يه نفر ديگه هستم و الان رابطه كامل دارم كه از همه جهات چه ظاهري چه اخلاقي مي پسندمش و  واقعا دوسش دارم خيليم بهم فرصت ميده كه هر كاري مي خوام بكنم و اونم كلي تلاش مي كنه ولي تو اين مدت اصلا ارضا نشدم و بعد از هر بار مي پرسه شدم يا نه روم نميشه بگم نشدم و واقعا به خاطر اين موضوع به مرور دارم ازش دور ميشم.
    دوتا نكته ديگه 1)من بكارتم ارتجاعي و حس ميكنم آلتش به يه جايي گير ميكنه و2)هميشه  آخراي رابطمون پايين آلتم مي سوزه بعدشم كه ميبينم شكاف خورده.
    راه حلي داره؟

ارضا شدن یا نشدنتون به تکنیکهای تمرکز و خودتون برمیگرده که بحثهای مفصلی شده رد این رابطه
    در مورد مشکلتون اگر سوزش طولانی مدت ادامه داشته باشه احتمال عفونت چه از طرف شما و چه از طرف مقابلتون هستش و بید به پزشک مراجعه کنید تا به موازات مشکلتون درمان شید
    اگر هم فقط بعد رابطه مثلا یک ربع سوزش دارید بازم باید بررسی شید توسط پزشک
    مشکل خاصی ندارید نه بیمار هستید و نه چیز دیگه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. lominaa نوشته است: سلام دوستان
    راه حلي داره؟

با سلام
    دوست عزیز،ضمن تایید اظهارات دوستمون آقای کلونی،فکر کنم شما در زمان ارتباط جنسیتون،این ارتباط رو با ارتباط جنسیه فرد قبلی در ذهنتون قیاس میکنید! و شاید چون در اعمالی که فرده قبلی انجام میداده تا شما ارضا بشید،با اعمالی که فرده جدید انجام میدن تا به اورگاسم برسید فرق وجود داره و یا اینکه از نظر روحی و روانی ایشون کاری میکرده که هم اکنون فرد جدید اونو انجام نمیده!باعث عدم لذت شما شده!!از طرفی داشتنه درد در این مواقع قطعاً از لذت کامل شخص،میکاهه!و اما در مورد دردی که میگید حتماً به دکتر مراجعه کنید احتمالاً پرده بکارتتون و دهانه مجرا،کمی ملتهب شده که متخصص مربوطه براتون دارو تجویز میکنن و مشکل حل میشه
    اما چند توصیه:
    1- کمی دقت کنید ببینید در چه حالاتی به اورگاسم میرسیدید انجام اون حالات رو از شریکتون روی خودتون بخواید
    2- در این مقوله تمرکزتونو بیشتر کنید
    3- پوزیشنهای مختلفی رو تست کنید
    4- تا رفع التهاب مجراتون از بی حس کننده هایی که وجود داره استفاده کنید
    و...
    انشالله مشکلتون حل میشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. lominaa نوشته است: سلام دوستان
    راه حلي داره؟

دوست عزیز
    باید اول از همه به پزشک مراجعه کنید و به جهن التهاب یا عفونت بررسی بشید.مهمتر از همه این حالت شکافه که باید حتما علتش توسط دکتر پیدا بشه .ببینید اگر هر یک از شما دوستان عفونتی داشته باشه ممکن به دیگری هم منتقل بشه پس اول به دنبال بررسی علت باشید و نهایتا دکتر براتون دارو پماد تجویز خواهند کرد و ممکن مدت کوتاهی هم ازتون بخوان از  دخول   خوددداری کنید،اما درنهایت همه این موارد حل میشه.
    اما مساله بعدی دوست خوبم،اینکه شما قبلا با چه حالتی و با چه پوزیشنی ارگاسم میشدید مهمه اما به طرف مقابلتون هم بستگی زیادی داشته وحالا با شخص جدیدی هستید و این یعنی تجارب جدید و بررسی احساس لذت در نواحی مختلف(ببخشید اینقدر واضح میگم ولی مثلا ممکن شخص قبلی لبهای نرم تری داشته باشن و شما بوسه های ایشون رو بیشتر دوست داشتید و در مورد جدید شاید چیز دیگه ای رو دوست دارید)بدنبال دریافت دقیقا همون احساسها از شخص جدید نباشید و اجازه بدی بدنتون خودش نقاط جدید یا حالتهای جدید رو گزینش کنه و شمارو راهنمایی کنه و روی نکات قبلی کلید نکنید.
    اگر موارد اذیت کننده مثل درد و یا اافکار مبنی بر ارگاسم نشدن  رو از خودتون دور کنید و واقعا احساس هارو بدون ترس از عدم ارگاسم دریافت کنید حتما احساس لذت و ارگاسم خواهید کرد.پوزیشنهای جدید و نقاط جدید همیشه باعث تنوع و شعف بدن میشه.
    نکته اخر اینکه مثل فرمول ریاضی مسائل جنسی 2+2=4 نمیشه که بخواییدبگید مثل اونبار انجام دادم پس چرا نشد.روابط جنسی تماما تنوع و احساسه و نه قاعده و قانون.آزاد و ره رفتار کنید و از ارگاسم نشدن در هر رابطه ابایی نداشته باشید بیشتر خانمها همینطورن و نمونه هاش در سایت کم نیست.
    نگران نباشد دوباره ارگاسم رو تجربه میکنید و نیاز به کمی زمان دارید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید