شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالاتی درباره ارضا شدن آقایان

1. دوستان من با همسرم مشکل خواب بعد انزال رو داریم...اون بعد ارگاسم میخوابه دلیلش چیه؟ من سرحالم ام اون میخواد بخوابه؟

2. aida_h نوشته است: دوستان من با همسرم مشکل خواب بعد انزال رو داریم...اون بعد ارگاسم میخوابه دلیلش چیه؟ من سرحالم ام اون میخواد بخوابه؟

خوب معمولا آقایون بدلیل مصرف انرژی زیاد در به ارگاسم رسیدن بی حال میشن که بعضی ها ترجیح میدن بخوابن تا به حالت نرمال برگردن.
    بهتره با ایشون در این زمینه صحبت کنید تا خدای نکرده سو تفاهمی پیش نیاد

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. چه جوري ميشه فهميد آقايون ارضا نشدن؟ در صورتي كه انزال رخ داده باشه؟

4. minoo_2012 نوشته است: چه جوري ميشه فهميد آقايون ارضا نشدن؟ در صورتي كه انزال رخ داده باشه؟

1. وقتي مرد خسته باشه چه از نظر جسمي چه از نظر فكري
    .
    2. بنا به هر دليلي حين رابطه تمركز نداشته باشه.
    3. تغذيش خوب نباشه.
    4. وقتي مرد نتونه همسرشو ارضا كنه رضايت خوبي از رابطه نداره.
    5. و از همه مهمتر اگه رابطه سالم، يه طرفه باشه و خانم تماشاچي باشه.
    و ...

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  5. sav363 نوشته است: شما چرا اينقد به اين موضوعات روابط جنسي علاقه منديد؟!!!!

همه دوستان جوابهای کاملی رو به این کاربر عزیزمون دادند من فقط میخام دو نکته خدمتشون عرض کنم
    اولا : دوست عزیز این سایت برای همین راه اندازی شده که ما بیایم سوالات جنسیمونو بپرسیم دانسته هامونو در این مورد بالا ببریم و تجربه در این مورد کسب کنیم اینجا در واقع یه تالار مجازی برا همین جور حرفاست تا دغدغه های جنسیمون برطرف بشه ما که نرفتیم تو خیابون و داد بزنیم که آی مردم ما سوال جنسی داریم بلکه اومدیم تو یه محیط مجازی و داریم از تجربیات و اطلاعات هم استفاده میکنیم من به جرات میتونم بگم که این سالمترین سایتی بوده دیدم که توش از روابط جنسی حرف زده میشه و بحث به انحراف کشیده نمیشه
    دوما : شما که با این مسائل و بحث در مورد مسائل جنسی مشکل دارید و از این بحثا خوشتون نمیاد چرا تو این سایت اومدید فکر نکنم برا اومدن به این سایت و نظر دادن توش دنبال کسی دعوتنامه بفرستن و یا مجبورش کنن که از این سایت دیدن کنه اگه علاقمند به مسائل جنسی نیستید اینجا چیکار میکنید ؟
    و در آخر هم برادرانه یه چیزی رو خدمتتون عرض میکنم اگه واقعا علاقمند به مسائل جنسی نیستید (هرچند اگه نبودید الان اینجا تشریف نداشتید) حتما برای درمان خودتون اقدام کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. نقل قول:
    .
    3. تغذيش خوب نباشه.
    و ...

ممنون از پاسختون ولي مواردي كه شما بيان كردين معمولاً باعث مي شه تا مرد علاقه اي به رابطه نداشته باشه. در صورتي كه مرد علاقه داشته باشه ولي ارضا نشه چه نشانه هايي داره؟

7. minoo_2012 نوشته است:
    نقل قول:
    .
    3. تغذيش خوب نباشه.
    و ...

ممنون از پاسختون ولي مواردي كه شما بيان كردين معمولاً باعث مي شه تا مرد علاقه اي به رابطه نداشته باشه. در صورتي كه مرد علاقه داشته باشه ولي ارضا نشه چه نشانه هايي داره؟

با سلام
    دوست عزیز،خب نقیض این اظهارات یعنی ارضای کامل مرد!اما بنابه تجربه یکی از علائمش میتونه معاشقه پر حرارت بعد از ارضا باشه!یعنی اگر مرد خوب از نظر جسمی و روحی ارضا بشه بازم معاشقه رو ادامه میده!(البته این تجربه و نظر شخصی بنده است!و قطعاً استثناء هم داره !!)اما این امر در بین مردها بسته به علاقه اشون به همسرشون متفاوته!و نمیشه براش استاندارد خاصی معین کرد!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. minoo_2012 نوشته است:
    نقل قول:
    .
    3. تغذيش خوب نباشه.
    و ...

منظور شما از اینکه میگید ارضا نشه چیه؟
    یعنی علاقه به رابطه داشته باشه ولی انزال نداشته باشه ؟ یا انزال داشته باشه ولی ارضا نشه؟
    اگه منظورتون اینه که انزال داشته باشه و ارضا نشه دوست عزیز مردی که علاقه داشته باشه و شریک جنسیشم همینطور با علاقه با اون آمیزش کنه محاله که انزال داشته باشه ولی ارضا نشه
    ولی اگر مرد علاقه داشته باشه ولی شریک جنسیش در رابطه مشکلی داشته باشه یا بیحال باشه حوصله نداشته باشه و یا اینکه مرد احساس کنه که همسرش لذتی از رابطه نبرده و ارضا نشده این مرد فقط از لحاظ جسمی ارضا شده ولی از لحاظ روحی به هیچ وجه ارضا نشده.
    یکی از مهمترین فاکتورای ارضای روحی برای مرد اینه که ارضا شدن زنشو ببینه و کاملا احساس کنه که همسرش از رابطه لذت برده و ارضا شده

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  9. minoo_2012 نوشته است:
    نقل قول:
    .
    3. تغذيش خوب نباشه.
    و ...

ببين دوست عزيز اون مواردي رو كه من گفتم (قطعا موارد ديگه اي هم هس) اگه برقرار باشه يعني اينكه مرد علاقه اي برا رابطه نداره و اگه رابطه برقرار كنه انجام وظيفه ايه كه برا همسرش انجام ميده و اگه در اين حالت انزال داشته باشه به لحاظ جسمي ارضا شده ولي به لحاظ روحي نه (كلا ارگاسم يه مقوله ي ذهنيه). و اگه اون موارد برقرار نباشه يعني رابطه دو طرفس و مرد ارضا ميشه.

تازه مردا مثه زنا پيچيده نيستن و تو رابطه هاتون اگه شما ازشون بپرسين، اگه ارضا نشده باشن معمولا خيلي راحت و ساده ميگن نه.
    و اگه حرفه اي تر باشين ميتونين تشخيص بدين كه همسرتون ارضا شده يا نه مثلا اگه ارضا شده باشه معمولا بعد رابطه پشتشو به شما نميكنه بلكه بر عكس دوباره به اغوش ميكشه تون و ازتون تشكر ميكنه.

هاله خانم ممنونم از لطفي كه دارين من پيام خصوصي نميتونم بدم، عذر ميخوام. روزگار بر وفق مراد ني من اون مشكلم هنوز حل نشده.

10. aida_h نوشته است: دوستان من با همسرم مشکل خواب بعد انزال رو داریم...اون بعد ارگاسم میخوابه دلیلش چیه؟ من سرحالم ام اون میخواد بخوابه؟

دوست عزیز
    اول از دوستان تشکر میکنم که جوابهای کاملی دادن ،فقط 1 نکته باید عرض کنم و اون اینه که معمولا آقایونی ر حین رسوندن خانمها به ارگاسم زحمت زیادی میکشن چون حقیقتا باید گفت کار زمانبریه و واقعا تو این برهه خسته میشن وبعد از طی مسیر تارسیدن خودشون به ارگاسم هم انرژی زیادی مصرف میکنن و بنابر این خسته میشن و برای رفع اون زود میخوابن.تو مطالبی پزشکی خوندم 1 رابطه جنسی خوب و همراه باارگاسم ،انرژی معادل دویدن روی تردمیل به مدت 15 دقیقه رو از آدم میگیره و با توجه به سرعت و شدت رابطه هم میتونه بیشتر باشه پس خستگی چیز طبیعی برای هر دو طرفه.اما نکته جالب در خلقت خداوند اینجاست:خانم ها بعد از رسیدن به ارگاسم به هیچ عنوان سطوح هورمونی شادی و لذت در بدنشون به سرعت افت نمیکنه و حتی اگر کامل به ارگاسم برسن شاید تا 1ساعت هم همسرشون ادامه بدن بتونن لذت ببرن و از همراهی خسته نمیشن .اما در مورد مردها اینطور نیست و معمولا با اون سرعتی که سطوح هورمونی بالا میره ،بعد ارگاسم هم این سطوح به سرعت پایین میاد و فرد بعد از دریافت لذت خسته میشه و نیاز به تامین قوا داره برا همینه آقایون معمولا میخوابن یا مدت کمی رو (20 دقیقه تا نهایت 1 ساعت)بیدارن و به نوازش همسرشون ادامه میدن.
    البته تو این مورد افراد تازه ازدواج کرده رو و یا رابطه جنسیهای رمانیک ویژه رو مستثنی کنید چون آقایون بعد از 1 استراحت کوتاه ،مجدددکسب قوا کرده و با شور وهیجان ادامه میدن(برا همین تازه عروس خانمها بعد از چند روزی معمولا قیافه هاشون از بیخوابی و خستگی داره داد میزنه  )

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید