شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. سلام خسته نباشید من با نامزدم پریروز رابطه داشتیم ولی از معقد بود دو بار این کارو کردیم هر دو بارم همونجا تخلیه کردم
    دفه دوم التمو نشسته بودم که به الته اون زدم خیلی هم زدم
    بعد از دیروز بعد از ظهر کمر درد و دل درد شدید داره میگه تخم دانم درد میکنه یکمم بی حاله
    میخواستم بدونم احتمال بارداریش هست؟؟؟؟ترخدا زود جواب بدین خیلی فکرمو به هم ریخته

2. eliza2020 نوشته است: با سلام.
    استرس تا چه حد و چند درصد توی تاخیر پریودی موثره؟؟؟
    ممنونم.

خیلی زیاد!!!!
    استرس یکی از مهم ترین عوامل تاخیر در پریوده دوست عزیز.

3. golole نوشته است: سلام خسته نباشید من با نامزدم پریروز رابطه داشتیم ولی از معقد بود دو بار این کارو کردیم هر دو بارم همونجا تخلیه کردم
    بعد از دیروز بعد از ظهر کمر درد و دل درد شدید داره میگه تخم دانم درد میکنه یکمم بی حاله
    میخواستم بدونم احتمال بارداریش هست؟؟؟؟ترخدا زود جواب بدین خیلی فکرمو به هم ریخته

احتمال بارداری با این شرایط بسیار پائینه اما به مواردی بستگی داره:
    1. نامزدتون در چه روزی از دوره پریودشون بودن؟
    2. آلت شما زمان تماس با آلت ایشون هنوز خیس بوده یا خشک شده بوده؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. من دوروز قبل بادوستم نزدیکی که نمیشه گفت چون هیچ گونه رابطه ای ازهیچ جا نداشتیم فقط چون ایشون روی من بودن یه لحظه مواد خارج شدن زود بلند شدن ایشون میگن ریخته نشد اصلاولی چون لباس تنمون نبودمن خیلی شک دارم یه هفته مونده به عادتم قبل این دوروزعلایم عادت داشتم حالا ندارم چیکارکنم اقای دکتر؟

5. SAHARIM نوشته است: من دوروز قبل بادوستم نزدیکی که نمیشه گفت چون هیچ گونه رابطه ای ازهیچ جا نداشتیم فقط چون ایشون روی من بودن یه لحظه مواد خارج شدن زود بلند شدن ایشون میگن ریخته نشد اصلاولی چون لباس تنمون نبودمن خیلی شک دارم یه هفته مونده به عادتم قبل این دوروزعلایم عادت داشتم حالا ندارم چیکارکنم اقای دکتر؟

توضیحتون از رابطه خیلی گنگ بود!
    هیچ گونه رابطه‌ای از هیچ جا نداشتید یعنی چی؟ یعنی دخول صورت نگرفت؟
    در صورتی که منی روی واژن شما ریخته نشده باشه بارداری منتفیه.

6. golole00 نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    golole نوشته است: سلام خسته نباشید من با نامزدم پریروز رابطه داشتیم ولی از معقد بود دو بار این کارو کردیم هر دو بارم همونجا تخلیه کردم

احتمال بارداری با این شرایط بسیار پائینه اما به مواردی بستگی داره:
    1. نامزدتون در چه روزی از دوره پریودشون بودن؟
    2. آلت شما زمان تماس با آلت ایشون هنوز خیس بوده یا خشک شده بوده؟

یه روز از دروه پریودش میگذشت که نزدیکی کردیم
    و من التمو با دستمال کاغذی خشک کردم و نیم ساعت که گذشت دوباره نزدیکی کردیم البته فقط سطحی بود با مالش که التم با مایع الت اون خیس شد البته خیلی کم فقط نوکه التمو داخل کردم خیلی کم
    الانم دردش خیلی کم شده

ببخشید اگه قوانینو زیره پا گزاشتم و دوتا حسابه کاربری ساختم اخه چون تازه واردم نشد دوبار پست بدم و چون مسله خیلی برام مهم بود پیغام شخصی دادم اما جوابی نیومد و اینکه اگه چیزی بشه خب از روشه اورژانسی استفاده کنم مجبور شدم اینکارو بکنم معذرت میخوام

دوست عزیز با توجه به شرح رابطه ای که شما میگید و اینکه روز بعد از پریود ایشون بوده احتمال بارداری تقریبا صفره و اصلا نگران نباشید چون اصلا منی و یا چیزی وارد نشده و ثانیا اینکه ایشون با توجه به اینکه فردای پریودشون بوده اصلا تخمکی نداشته که بارور بشه.نیاز نیست بخاطر این شرایط به ایشون بگید روش اورژانس استفاده کنن و بدونید جای نگرانی نیست.دوست عزیز سعی کنید در روابطتون از کاندوم استفاده کنید تا اینقدر نگرانی نداشته باشید و اینکه بعد از رابطه مقعدی به هیچ عنوان آلتتون رو به واژنشون تماس ندید چون احتمال عفونت شدیدا بالاست و ممکن ناخواسته باعث ورود میکروب بشید.این دل درد هم شاید به این دلیل باشه اما اگر خوب نشدن حتما به پزشک مراجعه کنن.
    در مورد پست جدید اگر میخواید از قسمت پاسخ سریع یا ورد پایین صفحه دوباره تایپ کنید یا روی سوال قبلی و یا جواب اعضا که براتون میزنن نقل قول رو بزنید و ادامه سوالتون رو بپرسید.

7. SAHARIM نوشته است: من دوروز قبل بادوستم نزدیکی که نمیشه گفت چون هیچ گونه رابطه ای ازهیچ جا نداشتیم فقط چون ایشون روی من بودن یه لحظه مواد خارج شدن زود بلند شدن ایشون میگن ریخته نشد اصلاولی چون لباس تنمون نبودمن خیلی شک دارم یه هفته مونده به عادتم قبل این دوروزعلایم عادت داشتم حالا ندارم چیکارکنم اقای دکتر؟

دوست عزیز
    با توجه به اینکه میگید ایشون میگن ریخته نشد احتمالش کمه و اینکه معمولا اواخر دوره و نزدیک پریود احتمال بارداری کم میشه و معمولا تخمک از دست رفته البته اگر پریود منظمی دارید.اما استرس ممکن باعث بشه شما پریودتون عقب بیوفته و یا دچار لکه بینی بشید پس آرامش خودتون رو حفظ کنید و به بدنتون اجازه بدید مسیرش رو طی کنه و اگر تا 1هفته از موعد پریود نشدید 1 تست انجام بدید.

8. سلام
    من حدود یه هفته پیش با نامزدم یه رابطه سطحی داشتیم البته من لباس زیر تنم بود ولی چون منی نامزدم رو لباس زیرم ریخت لباسم کاملا خیس شده بود ولی بعدش من لباس زیرمو در اوردم و با دستمال التمو کاملا پاک کردم حتی با کمی اب هم شستم ولی شستشو خیلی کم بود. من تو دوره خطرناک بودم و الان خیلی نگرانم به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟
    خواهش میکنم یکی به سوالم جواب بده دارم دیوونه میشم.

9. shima_es نوشته است: سلام
    من حدود یه هفته پیش با نامزدم یه رابطه سطحی داشتیم البته من لباس زیر تنم بود ولی چون منی نامزدم رو لباس زیرم ریخت لباسم کاملا خیس شده بود ولی بعدش من لباس زیرمو در اوردم و با دستمال التمو کاملا پاک کردم حتی با کمی اب هم شستم ولی شستشو خیلی کم بود. من تو دوره خطرناک بودم و الان خیلی نگرانم به نظر شما احتمال بارداری وجود داره؟
    خواهش میکنم یکی به سوالم جواب بده دارم دیوونه میشم.

اگه منی به واژنتون نرسیده باشه احتمال بارداری وجود نداره
    اگه هم رسیده باشه احتمال بارداری کمه
    نگران نباشید

10. lili4532

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من ۱۰ فروردین ‍پریود شدم.روز ۱۶ فروردین یه رابطه سطحی داشتم که بلافاصله قرص اووسیز.۷۵/.(لوونورژسترول) و ۱۲ ساعت بعدش یکی دیگه خوردم.
    ۲۱ فروردین به مدت ۳ روز خونریزی خیلی کم داشتم که روز اول یکم بیشتر و دو روز بعدی خیلی خیلی کم بود.نمی دونم پریود محسوب می شه یا نه.
    روز ۳۱ فرورین یه رابطه داشتم که دست نامزدم که به پیشاب خودش آغشته بود به آلت من مالیده شد.
    با این فاصله های کم نمی دونم که دوباره قرص بخورم یا نه؟
    نمی دونم تاریخ پریودیمو باید همون ۱۰م حساب کنم یا ۲۱م بوده؟چون اگه ۲۱ بوده تو روز خطرناک این کار انجام شده.؟؟؟؟
    ممنون

11. lili4532 نوشته است: سلام
    من ۱۰ فروردین ‍پریود شدم.روز ۱۶ فروردین یه رابطه سطحی داشتم که بلافاصله قرص اووسیز.۷۵/.(لوونورژسترول) و ۱۲ ساعت بعدش یکی دیگه خوردم.
    ۲۱ فروردین به مدت ۳ روز خونریزی خیلی کم داشتم که روز اول یکم بیشتر و دو روز بعدی خیلی خیلی کم بود.نمی دونم پریود محسوب می شه یا نه.
    روز ۳۱ فرورین یه رابطه داشتم که دست نامزدم که به پیشاب خودش آغشته بود به آلت من مالیده شد.
    نمی دونم تاریخ پریودیمو باید همون ۱۰م حساب کنم یا ۲۱م بوده؟چون اگه ۲۱ بوده تو روز خطرناک این کار انجام شده.؟؟؟؟
    ممنون

اون اولین خونریزی رو که گفتین پریودی حساب کنید
    با پیشاب و نوع رابطه ای که گفتین احتمال بارداری خیلی کمه و به نظرم احتیاج به مصرف قرص نیست
    در رابطه های بعدی بیشتر دقت کنید و از کاندوم استفاده نمایید تا مجبور به استفاده از روش اورژانسی و بهم خوردن تعادل هورمونی و پریودی خودتون نباشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. lili4532 نوشته است: سلام
    ممنون

دوست عزیز
    بعد از استفاده از روش اورژانس و. بروز پریودی معمولا طبق فواصل معمل پریود خواهید شد مثلا اگر 28 روز ه بوده دوباره 28 روز بعد باید پریود بشید.با توجه به شرح رابطه شما بنظر بنده هم نیازی به مصرف روش اورژانس نیست و اینکه اگر بیش از 1 بار در هر سیکل استفاده بشه معمولا تاثیر گذار نیست چون اصلا نظم تخمک گذاری رو تحت تاثیر قرار داده.اگر فقط تماس با پیشاب بوده و کاملا به قسمتهای داخلی واژن و یا لبیوم هاای داخلی مالیده نشده ریسکش کمه.اگر نامزدتون قبل نزدیکی هم ادرار کرده باشن باز هم میزان اسپرم موجود تو پیشابشون کمتر بوده.
    باز هم انتخاب نهایی با شماست،سعی کنید در روابطتون از کاندوم استفاده کنید

13. سلام من با نامزدم 13 فروردین نزدیکی داشتم . شک دارم منی به واژن نامزدم رسیده باشد ولی دوره پریود ایشون 28 الی 1 ماه بوده که هنوز پریود نشده. در ضمن 3 روزه خیلی درد کمر و زیر شکم داره.  متاسفانه بی بی چک هم مثبت بوده . تورو خدا یه راهنمایی بکنین هر دو مونو از نگرانی در بیارین. یعنی احتمال بارداری هست؟ اگر هست چجوری تمومش کنیم؟ مرسی

14. reza904 نوشته است: سلام من با نامزدم 13 فروردین نزدیکی داشتم . شک دارم منی به واژن نامزدم رسیده باشد ولی دوره پریود ایشون 28 الی 1 ماه بوده که هنوز پریود نشده. در ضمن 3 روزه خیلی درد کمر و زیر شکم داره.  متاسفانه بی بی چک هم مثبت بوده . تورو خدا یه راهنمایی بکنین هر دو مونو از نگرانی در بیارین. یعنی احتمال بارداری هست؟ اگر هست چجوری تمومش کنیم؟ مرسی

سلام
    با توجه به این که بی بی چک مثبت بوده پس احتمال بارداری وجود داره. این که میگم احتمال به این دلیله که جواب بی بی چک خیلی قابل اعتماد نیست اما در مورد شما شک به بارداری وجود داره. بهتره همین فردا نامزدتون آزمایش بتا بدن تا جواب مطمئن دریافت کنید. در مورد سوال بعدیتون هم با متخصص زنان مشورت کنید چون پاسخش خلاف قوانین سایته.

15. elinaze نوشته است:
    reza904 نوشته است: سلام من با نامزدم 13 فروردین نزدیکی داشتم . شک دارم منی به واژن نامزدم رسیده باشد ولی دوره پریود ایشون 28 الی 1 ماه بوده که هنوز پریود نشده. در ضمن 3 روزه خیلی درد کمر و زیر شکم داره.  متاسفانه بی بی چک هم مثبت بوده . تورو خدا یه راهنمایی بکنین هر دو مونو از نگرانی در بیارین. یعنی احتمال بارداری هست؟ اگر هست چجوری تمومش کنیم؟ مرسی

سلام
    با توجه به این که بی بی چک مثبت بوده پس احتمال بارداری وجود داره. این که میگم احتمال به این دلیله که جواب بی بی چک خیلی قابل اعتماد نیست اما در مورد شما شک به بارداری وجود داره. بهتره همین فردا نامزدتون آزمایش بتا بدن تا جواب مطمئن دریافت کنید. در مورد سوال بعدیتون هم با متخصص زنان مشورت کنید چون پاسخش خلاف قوانین سایته.

جواب بی بی چک قابل اعتماده اما به منفی بودنش بیشتر میشه شک کرد تا مثبت بودنش
    بودند افرادی که بی بی چکشون منفی بوده ولی باردار شدند ولی تا حال نشنیدم و ندیدم که بی بی چم مثبت باشه و طرف باردار نباشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 39
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید