شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. با سلام و خسته نباشید.
    اگر سوالم تکراری هست منو ببخشید چون سرعته اینترنتم خیلی پایینه و توانایی سرچ نداشتم.
    خب سواله بنده :

در صورت ارتجاعی بودن پرده بکارت به چه طریق میتوان پرده رو کامل برداشت ؟
    باید به پزشک مراجعه کرد‌؟
    عذر میخوام شما سواله شرعی هم جواب میدین ؟
    3- آیا این برزگ کننده ای آلت مردان صحت داره ؟ تاثیری داره ؟

با تشکر و احترام

2. 1861k نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    اگر سوالم تکراری هست منو ببخشید چون سرعته اینترنتم خیلی پایینه و توانایی سرچ نداشتم.
    خب سواله بنده :

در صورت ارتجاعی بودن پرده بکارت به چه طریق میتوان پرده رو کامل برداشت ؟
    باید به پزشک مراجعه کرد‌؟
    عذر میخوام شما سواله شرعی هم جواب میدین ؟
    3- آیا این برزگ کننده ای آلت مردان صحت داره ؟ تاثیری داره ؟

با تشکر و احترام

با سلام
    دوست عزیز جواباتون به ترتیب عبارتند از:
    1- اغلب این نوع بکارتها،در زمان زایمان خودش برداشته میشه!مگر اینکه جهت دخول آلت مرد  در آمیزشها حائل سختی رو در ابتدای مجرای بانوان ایجاد کنه که اونوقت با عمل سبکی در مطب و یا بیمارستان توسط متخصصین مربوطه اونو از اول مجرا بر می دارن! تا مجرا برای دخول مشکلی نداشته باشه!در هرحال اگر نیاز باشه حتماً باید به پزشک مراجعه کرد اما در صورتیکه در آمیزشها مشکلی ندارید میتونید فعلاً مراجعه نداشته باشید!این بستگی به شما و سختی پرده و تنگی مجرا داره!
    2- خیر!این سایت فقط برای مسائل پزشکی ایجاد شده!
    3- بر طبق شنیده ها ،بله وجود داره! بسته به استفاده کننده تاثیرش میتونه متفاوت باشه اما بنظرم بله !کمی باید تاثیر داشته باشه البته میتونید از داروخانه هاهم بپرسید
    موفق باشید.

3. سلام

من دیشب خود ارضایی داشتم اخر شب الان 8 روزه که پریودم عقب افتاده صبح که رفتم دستشویی موقع ادار یه لخته خون هم آمد  یکی  قطره خون من چیزیو داخلش نکردم فقط با مالش التم امکام داره پردم پاره شده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. raha_taranom نوشته است: سلام

من دیشب خود ارضایی داشتم اخر شب الان 8 روزه که پریودم عقب افتاده صبح که رفتم دستشویی موقع ادار یه لخته خون هم آمد  یکی  قطره خون من چیزیو داخلش نکردم فقط با مالش التم امکام داره پردم پاره شده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دوست عزیز
    در صورتیکه چیزی وارد نشده باشه امکان آسیب وجود نداره
    خونی هم که دیدید بهع احتمال زیاد نشانگر پریودی شماست
    نگران نباشید

5. سلام
    من چند ماهه ازدواج کردم و شب زفاف نزدیکی خیلی درناک و خونریزی زیادی داشتم
    حتی ا سه روز خونریزی ادامه داشت
    بعد از اون اصلا نتونستم درد ورود الت رو تحمل کنم و فقط بعد 2 ماه از اولین رابطه تونستم درد ورودی ا انگشت همسرم به داخل واژن رو تحمل کنم
    و 1 هفته بعدش سعی کردم درد ورود الت رو تحمل کنم خیلی درناک بود ونتونستم تحمل کنم
    وفقط کمی از سرش وارد شد خیلی کم
    بعدش احساس درد و سوزش شدید کردم
    و متوجه شدم خونریزی کرده
    همون موقع رفتیم دکتر گفت پارگی عمیق داره
    من متوجه نشدم چکار باید کنم
    ایا مشکلی پیش امده
    چکار باید کنم واقعا نمیتونم رابطه داشته باشم

6. mahtab22 نوشته است: سلام
    بعد از اون اصلا نتونستم درد ورود الت رو تحمل کنم و فقط بعد 2 ماه از اولین رابطه تونستم درد ورودی ا انگشت همسرم به داخل واژن رو تحمل کنم
    و 1 هفته بعدش سعی کردم درد ورود الت رو تحمل کنم خیلی درناک بود ونتونستم تحمل کنم
    و متوجه شدم خونریزی کرده
    ایا مشکلی پیش امده

خوب نوع پرده بکارتتون چیه؟
    به نظر میاد از نوع حلقوی بوده که توی چند مرتبه پاره شده
    دکتر بهتون نگفت به طور کامل از بین رفته یا نه؟
    چون اگه به طور کامل ازاله نشده باه توی رابطه های بعدی هم درد دارید هم خونریزی
    قبل از رابطه هم حسابی آماده باشید  و می تونید از ژل های نرم کننده استفاده کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. mahtab22 نوشته است: سلام
    و متوجه شدم خونریزی کرده
    ایا مشکلی پیش امده

باسلام
    دوست عزیز، اصولاً نو عروسان بدلیل اینکه مجرای واژنشون بعد از سالها میخواد باز بشه تا آلت همسرشون بتونه در اون قرار بگیره! و از طرفی ازاله بکارتشون هم موجب فشار به ماهیچه های  دیواره این مجرا،میشه!و از طرفی دیگه اگر خوب تحریک پذیری انجام نشده باشه، مجرا  روان نشده و خشک باقی می مونه!و طبعاً ورود آلت مرد با اصطحکاک زیاد در واژن همراه خواهد بود!و دیگه اگر مرد ،بلافاصله و با فشار بخواد دخول انجام بده،باعث التهاب مجرای همسرش میشه(مخصوصاً اگر اون مجرا خشک باشه) وووووو همه و همه باعث  ایجاد اون درد در مجرا و دهانه واژنشون میشه!و این التهاب و درد داشتن  بسته به شخص، از یک هفته تا یک ماه و شاید چند ماه هم وجود داشته باشه!مورد شما هم طبیعیه!این التهابات به مرور زمان کمتر میشه،اما  اساتید با تجربه توصیه میکنن که :
    1- تحریک پذیری اتونو زیاد کنید!یعنی بقدری توسط همسرتون تحریک بشید که مجراتون خوب از ترشحات واژنتون خیس بشه!تا دخول راحت تر انجام بگیره!
    2- از ژل های بی حسی هنگام آمیزش استفاده کنید تا مجراتون نرم تر و روان تر بشه!این نوع ژل ها در داروخونه ها به وفور یافت میشه
    3- فعلاً سعی کنید تا رفع التهابات این ناحیه،از داشتن رابطه خودداری کنید
    4- پوزیشنهای راحتی رو انتخاب کنید تا بهتون فشار نیاد(بیشتر نمیشه توضیح داد!اگر خواستید در پیام شخصی براتون بازش میکنم)
    5- از همسرتون بخواهید تا با صبر و حوصله و بعد از تحریکات مناسب و کامل شما ،اقدام به دخول کنند
    6- اساساً در این برهه از زندگی(اول ازدواج رو میگم) انجام دخول باید کم کم و با مقدار خاص در هر نوبت آمیزش صورت بگیره تا زمانیکه مجرای واژن کاملاً باز شده و دخول بطور کامل انجام بشه(بازم توضیح بیشترش در انجمن عمومی میسر نیست!)
    و.....
    در هرحال فعلاً کمی صبر و حوصله کنید این مورد بزودی حل میشه نگران نباشید
    موفق و شاد باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام ممنون از پاسخ هاتون
    مشکل من اون خونریزی هست
    دکتر گفت پارگی عمیق دارید و پرده از بین رفته
    وقتی پرسیدم پارگی عمیق یعنی چی گفتن ساعت 6 رو در نظر بگیرید صافه یعنی اونجوری
    اما باز متوجه نشدم یعنی چی؟
    یعنی پارگی بد بوده و نباید این جوری میشده؟
    در مورد رطوبت واژن هم انقدر زیاد که کل واژن خیس میشه اما باز هم هر دفعه با درد و سوزش همراهه
    اصلا الت شوهرم وارد نمیشه 1 کم فشار هم موجب خونرزی شد
    من واقعا دیگه دارم نسبت به رابطه سرد میشم اگر بار دیگر امتحان کنم و همین مشکلات تکرار شه مطمعنا دیگه هرگز نمیتونم رابطه ای برقرار کنم
    در زمان معاینه هم دکتر تشخیص داد که به نظر میرسه ارتجاعی باشه
    اما دکتری که دیروز رفتم گفت ارتجاعی اینقدر خونریزی نداره

9. mahtab22 نوشته است: با سلام ممنون از پاسخ هاتون
    مشکل من اون خونریزی هست
    در مورد رطوبت واژن هم انقدر زیاد که کل واژن خیس میشه اما باز هم هر دفعه با درد و سوزش همراهه
    من واقعا دیگه دارم نسبت به رابطه سرد میشم اگر بار دیگر امتحان کنم و همین مشکلات تکرار شه مطمعنا دیگه هرگز نمیتونم رابطه ای برقرار کنم

خوب اینجوری که میگن یعنی کلا از بین رفته و احتمالا چون پلرگی عمیق بوده و هنوز بهبود پیدا نکرده بوده با دخول دوباره خونریزی میداده و شما درد داشتید
    حالا پس از چند روز و بهبودی با صبر و حوصله می تونید از رابطه تون لذت ببرید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام

24 سالمه 5 ساله با همسرم را بطه دارم. نمیدونم پردم پاره شده یا نه.اخه نه درد داشت نه خون . یعنی

میشه؟ الان 3 ماه هست واسه نی نی اقدام کردیم هنوز هیچی. ممکنه دلیلش این باشه؟

11. miadjoon نوشته است: سلام

24 سالمه 5 ساله با همسرم را بطه دارم. نمیدونم پردم پاره شده یا نه.اخه نه درد داشت نه خون . یعنی

میشه؟ الان 3 ماه هست واسه نی نی اقدام کردیم هنوز هیچی. ممکنه دلیلش این باشه؟

دوست عزیز
    پرده ی بکارت یه بافت نازکه که ورودی واژن رو احاطه کرده
    شما 5 ساله دخول رو با همسرتون دارین تجربه می کنید، هنوز تو فکر ازاله شدن بکارت هستین؟
    مگه اون پرده از جنس چی بوده آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بارها در این سایت عنوان شده و الان دیگه همه می دونیم که همه ی پرده های بکارت زمان ازاله شدن درد و خونریزی ندارن. یعنی قرار هم نیست همه ی خانم ها این مساله رو تجربه کنند (درد و خونریزی) . این مساله در هر فردی نوع و شدتش متفاوت خواهد بود.
    مقدمات بارداری در یه پست بسیار آموزنده شرح داده شده
    جستجو کنید تا به جوابتون برسین
    تحت نظر پزشک بودن و انجام معاینات و آزمایشات رو هم فراموش نکنید

12. mahtab22 نوشته است: سلام
    و متوجه شدم خونریزی کرده
    ایا مشکلی پیش امده

نقل قول:
    با سلام ممنون از پاسخ هاتون
    مشکل من اون خونریزی هست

خواهر من
    خونریزی که شما شاهدش بودی، هیچ ارتباطی به نوع بکارت شما نداره. منظورم اینه که ارتجاعی بودن یا حلقوی بودن نمی تونه میزان خونریزی رو تعیین کنه که کم هست یا زیاد!
    به طور یقین، اولین دخول شما به حدی عمیق بوده که نه تنها بکارت رو ازاله کرده، بلکه ورودی واژن شما رو پاره کرده. چطور شما همون شب با درد زیاد و بند نیومدن خونریزی به این مورد شک نکردین؟ باید همون شب به بیمارستان منتقل می شدین تا یه جراحی کوچیک انجام می شد و با چند تا بخیه، پارگی ورودی واژن شما (در حقیقت آلت تناسلی تون) برطرف می شد.
    اصلا می دونید چند واحد خون از دست دادین توی اون سه روز؟
    در روال معمول، بعد از این اتفاق، شما تا یک ماه به هیچ وجه نمی تونید دخول رو تجربه کنید چون هنوز بافت های اون قسمت سلامت خودشون رو پیدا نکردن و نیاز به گذشت زمان هست برای بهبودی کامل.
    الان، با توصیفات شما، می شه گفت که محل پارگی، تقریبا خودش یه جور ناقصی جوش خورده و شاید شاید شاید هنوز به همون شکل مونده و زخم شده و یا چیزی مثل این! واسه همینه که شما هنوز هم درد رو دارین.
    با مشورت با یه پزشک خوب، مطمئن بشین که بهترین راه برای شما چی هست؟ جراحی یا تحت درمان بودن و استفاده از مثلا پماد یا هر چیز دیگه ای!
    اول برای بهبودی دستگاه تناسلی تون اقدام کنید بعد به فکر یه رابطه ی خوب و کامل و لذت بخش باشین
    بعد از اینکه این مساله، حل شد، می تونید با رعایت تمام نکاتی که بارها در این سایت عنوان شده، با انجام یه معاشقه ی عاشقانه و بسیار عالی، یه دخول سرشار از لذت رو هم تجربه کنید.

شاد باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام.خسته نباشید.من مجردم 25 سالمه ولی خود ارضایی داشتم و رایطه جنسی داشتم ولی خون نیومد از پرده و میخوام ازدواج کنم اما میترسم . دارم دیوانه میشم میترسم خاسگارم بفهمه.چه کنم؟احساس میکنم پست ترین دختر دنیام.میخوام بمیرم.دوست دارم ازدواج کنم و لی احساس میکنم خدا دیگه دوسم نداره زیاد.کمکم کنید چه کنم؟

14. amam_2 نوشته است: سلام.خسته نباشید.من مجردم 25 سالمه ولی خود ارضایی داشتم و رایطه جنسی داشتم ولی خون نیومد از پرده و میخوام ازدواج کنم اما میترسم . دارم دیوانه میشم میترسم خاسگارم بفهمه.چه کنم؟احساس میکنم پست ترین دختر دنیام.میخوام بمیرم.دوست دارم ازدواج کنم و لی احساس میکنم خدا دیگه دوسم نداره زیاد.کمکم کنید چه کنم؟

سلام دوست عزيز

چه تو خود ارضايي كه داشتين چه تو رابطه جنسيتون اگه دخول نداشتين بكارتتون سالمه نگران نباشين. نيازي نيس به خواستگارتون چيزي بگين.

15. [quote="haale"]
    mahtab22 نوشته است:

خواهر من
    خونریزی که شما شاهدش بودی، هیچ ارتباطی به نوع بکارت شما نداره. منظورم اینه که ارتجاعی بودن یا حلقوی بودن نمی تونه میزان خونریزی رو تعیین کنه که کم هست یا زیاد!
    به طور یقین، اولین دخول شما به حدی عمیق بوده که نه تنها بکارت رو ازاله کرده، بلکه ورودی واژن شما رو پاره کرده. چطور شما همون شب با درد زیاد و بند نیومدن خونریزی به این مورد شک نکردین؟ باید همون شب به بیمارستان منتقل می شدین تا یه جراحی کوچیک انجام می شد و با چند تا بخیه، پارگی ورودی واژن شما (در حقیقت آلت تناسلی تون) برطرف می شد.
    اصلا می دونید چند واحد خون از دست دادین توی اون سه روز؟
    در روال معمول، بعد از این اتفاق، شما تا یک ماه به هیچ وجه نمی تونید دخول رو تجربه کنید چون هنوز بافت های اون قسمت سلامت خودشون رو پیدا نکردن و نیاز به گذشت زمان هست برای بهبودی کامل.
    الان، با توصیفات شما، می شه گفت که محل پارگی، تقریبا خودش یه جور ناقصی جوش خورده و شاید شاید شاید هنوز به همون شکل مونده و زخم شده و یا چیزی مثل این! واسه همینه که شما هنوز هم درد رو دارین.
    با مشورت با یه پزشک خوب، مطمئن بشین که بهترین راه برای شما چی هست؟ جراحی یا تحت درمان بودن و استفاده از مثلا پماد یا هر چیز دیگه ای!
    اول برای بهبودی دستگاه تناسلی تون اقدام کنید بعد به فکر یه رابطه ی خوب و کامل و لذت بخش باشین
    بعد از اینکه این مساله، حل شد، می تونید با رعایت تمام نکاتی که بارها در این سایت عنوان شده، با انجام یه معاشقه ی عاشقانه و بسیار عالی، یه دخول سرشار از لذت رو هم تجربه کنید.

شاد باشید.

هاله عزیز با سلام و تشکر فراوان
    شب اول اصلا رابطه رو ادامه ندادیم و فقط یه دخول انجام شد وبعدش خونریزی کردالبته  یکی 2 دقیقه طول کشید تا خون از واژن بیرون امد
    بعد از اون 2 ماه گذشت تا رابطه ی بعدی انجام شد
    البته توی رابطه ای که با دست داشتم خوریزی نشد
    که رابطه بعدی هم دخولی انجام نشد اما با ورود خیلی خیلی کم از الت خونریزی کرد
    ایا پارگی عمیق یعنی پاره شدن دهانه واژن؟؟؟
    ایا مشکل بزرگی؟و در اینده و برای زایمان هم مشکل ایجاد میکنه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 21
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید