شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. heli2 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    heli2 نوشته است: سلام من در بخش دیگه سوال کردم اینجا هم خوندم اما واسم سوال پیش اومد
    من پریودم در فصل های اسفند فروردین بهم میریزه
    روز اول پریود من 23 اسفند رابطه داشتم با همسرم مایع داخل ریخت اما من احساس سورش و خارش داشتم اما واسه اطمینان روش اورژانسی رفتم 8 روز پریود بودم 2 روز لک اما تو این 10 روز احساس کردم عفونت دارم شستشو دادم اما مایع سفیدی از واژن بیرون میومد
    الان از تاریخ پریود من 3 روز میگذره 2 بار تیت دادم منفی بوده دکتر من دارو گیاهی 1 سال پیش برای منطم شدن پریودم تجویز کردن همیشه 2 روز میخوردم تاثیر داشت اما الان 4 روزه فایده نداره
    احتمال داره عفونتم شدید باشه که پریود نشم؟

با توجه به مصرف قرص اختلال در پریودتون طبیعیه

تست ها منفی بود اما پریود نشدم امکان نداره باردار باشم؟

با سلام
    دوست گرامی،قطعاً عفونت در مسائل مربوط به پریود ولو ناچیز تاثیر داره!بهترین راهکار،مراجعه به متخصصین زنان میتونه باشه شما اول باید به عفونت دستگاه تناسلی رسیدگی کنید و بعد به نامنظمی پریودی!! توصیه میکنم دراولین فرصت حتماً به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.مطمئن باشید هردو مورد تون حل میشه
    موفق باشید.

2. mmtt نوشته است: سلام دوستان عزیز...برای من و نامزدم اتفاقهای عجیب زیاد میوفته
    طول پریود بیت 30 تا 32 روز
    دوره خون ریزی 6 تا 7 روز
    رابطه محافظه نشده اولین روز پس از پایان خون ریزی
    استفاده از روش اورژانسی(4 الدی 12 ساعت بعد 4 تا الدی)
    روز 13 فرورئین پریود شدن و همانطور که گفتم فردای پایان خون ریزی 20 رایطه داشتیم و از روش اورژانسی استفاده کردیم...امروز یعنی 25 فروردین ابتدا ترشحات خونی سیاه رنگی خارج میشه و بعد از چند ساعت تبدیل میشه به خون ریزی و کمی درد در ناحیه زیر شکم...این اتفاق پریوده؟ اگه پریود نیست چیه؟ و کلاً یکم گیج شدم کمکم کنید...

با سلام
    دوست عزیز،بنظرم احتمالاً این علائم پیش درآمد شروع پریودایشونه!اما بدلیل استفاده از قرصهای ضد بارداری ،اون عوارضی که گفتید ایجاد شده!خروج خون سیاه و گاهاً لخته های خونی،در برخی از افراد ،حاکی از تاثیرات قرصهای هورمونیست!در هرحال اگه زیاد نگرانید ایشون به یک متخصص زنان مراجعه کنند،معتقدم حداقل یکبار مشاوره با پزشک متخصص،ضمن اینکه میتونه اطمینان خاطر براتون ایجاد کنه،از طرفی هم،وضعیت فعلی دستگاه تناسلی ایشونو مشخص میکنه  
    موفق باشید.

3. با سلام و خسته نباشيد
    من 24 سالمه و بارداري اولم كه نزديك 2 ماه بارداري بود در اثر عمل كيست تخمدان سمت چپ جنين از بين رفت و مجبور به سقط با دارو شدم  يعني 8 دي 90 سقط كردم الان نزديك به 4 ماهه از سقطم گذشته و باز اقدام به بارداري كردم دوره هاي پريوديم 26 روزسنت و آخرين ضريودم روز 29 اسفند 90 شروع شد 2روز پيش روز 24 فروردين آزمايش خون دادم منفي بود و چند روز دقيقا درد هاي پريودي دارم و خبري نيست و امروز روز 27 پريوديم يعني 1 روز از موعدم گذشته و صبح باز درد داشتم كه احساس كردم هر آنه كه پريود بشم ولي فعلا خبري نيست از بي بي چك صبح استفاده كردم منفي بود من الان چند روز كه درد ژريودي دارم و ناگفته نمونه دقيقا تخمدان چپم كه عمل كردم گاهي درد ميكنه البته من فقط كيست تخمدانم برداشته شد نه تخمدانم بارداري قبلم دقيقا اين دردارو داشتم ولي پريود نميشدم وولي روز موعد ژريودم بي بي چك مثبت بود لطفا راهنماييم كنيد به نظر شما من باردارم؟و اينكه اگر باردار باشم با اينكه بارداري قبلم جنين49 روزه در اثر عمل از ضربان افتاد و چند هفته بعدش با دارو سقط كردم آيا بعد اين 4 ماه تقريبا كه اقدام كردم مشكاي برام پيش نمياد ؟تو رو خدا آقاي دكتر زودتر جوابم بديد ممنون

4. لطفا جواب منو بديد

5. nastaranomidi نوشته است: با سلام و خسته نباشيد
    من 24 سالمه و بارداري اولم كه نزديك 2 ماه بارداري بود در اثر عمل كيست تخمدان سمت چپ جنين از بين رفت و مجبور به سقط با دارو شدم  يعني 8 دي 90 سقط كردم الان نزديك به 4 ماهه از سقطم گذشته و باز اقدام به بارداري كردم دوره هاي پريوديم 26 روزسنت و آخرين ضريودم روز 29 اسفند 90 شروع شد 2روز پيش روز 24 فروردين آزمايش خون دادم منفي بود و چند روز دقيقا درد هاي پريودي دارم و خبري نيست و امروز روز 27 پريوديم يعني 1 روز از موعدم گذشته و صبح باز درد داشتم كه احساس كردم هر آنه كه پريود بشم ولي فعلا خبري نيست از بي بي چك صبح استفاده كردم منفي بود من الان چند روز كه درد ژريودي دارم و ناگفته نمونه دقيقا تخمدان چپم كه عمل كردم گاهي درد ميكنه البته من فقط كيست تخمدانم برداشته شد نه تخمدانم بارداري قبلم دقيقا اين دردارو داشتم ولي پريود نميشدم وولي روز موعد ژريودم بي بي چك مثبت بود لطفا راهنماييم كنيد به نظر شما من باردارم؟و اينكه اگر باردار باشم با اينكه بارداري قبلم جنين49 روزه در اثر عمل از ضربان افتاد و چند هفته بعدش با دارو سقط كردم آيا بعد اين 4 ماه تقريبا كه اقدام كردم مشكاي برام پيش نمياد ؟تو رو خدا آقاي دكتر زودتر جوابم بديد ممنون

سلام
    با توجه به این که هم جراحی داشتید هم سقط یه مقدار زود برای بارداری مجدد اقدام کردید. شما باید حداقل 6 ماه استراحت میکردید. 1 روز ، تاخیر محسوب نمیشه اما اگه بیشتر شد این تاخیر میتونه ناشی از استرس ، جراحی و یا سقط باشه که همه عوامل هم طبیعی هستند. چند روز دیگه هم صبر کنید اگه پریود نشدید به متخصصتون مراجعه کنید تا علت بررسی بشه و برای بارداری هم از ایشون مشاوره بگیرید.

6. elinaz ممنون از پاسخت ولي من دفعه هاي قبل كه پريود ميشدم دقيقا سر 26 روزم پريود ميشدم و اصلا يك روز قبل يا بعد نميفتاد و من دقيقا حالات بارداري قبلم دارم من دوره هاي قبلي پريودي بعد عملم تا موقعم ميرسيد كمي درد و بعد از يك يا 2 ساعت خونريزي داشتم ولي حالا 3 روزه كه درد دارم ولي از خونريزي خبري نيست به نظر شما باز استرسه؟كه خودم اصلا ندارم

7. aliyan نوشته است:
    mmtt نوشته است: سلام دوستان عزیز...برای من و نامزدم اتفاقهای عجیب زیاد میوفته
    دوره خون ریزی 6 تا 7 روز
    روز 13 فرورئین پریود شدن و همانطور که گفتم فردای پایان خون ریزی 20 رایطه داشتیم و از روش اورژانسی استفاده کردیم...امروز یعنی 25 فروردین ابتدا ترشحات خونی سیاه رنگی خارج میشه و بعد از چند ساعت تبدیل میشه به خون ریزی و کمی درد در ناحیه زیر شکم...این اتفاق پریوده؟ اگه پریود نیست چیه؟ و کلاً یکم گیج شدم کمکم کنید...

با سلام
    دوست عزیز،بنظرم احتمالاً این علائم پیش درآمد شروع پریودایشونه!اما بدلیل استفاده از قرصهای ضد بارداری ،اون عوارضی که گفتید ایجاد شده!خروج خون سیاه و گاهاً لخته های خونی،در برخی از افراد ،حاکی از تاثیرات قرصهای هورمونیست!در هرحال اگه زیاد نگرانید ایشون به یک متخصص زنان مراجعه کنند،معتقدم حداقل یکبار مشاوره با پزشک متخصص،ضمن اینکه میتونه اطمینان خاطر براتون ایجاد کنه،از طرفی هم،وضعیت فعلی دستگاه تناسلی ایشونو مشخص میکنه  
    موفق باشید.

خیلی ممنون از پاسخ شما....یعنی ممکنه حتی اینقدر زود پریود شن؟ منظورم اینکه این احتمال وجود داره که شخصی حدوده 18 روز زودتر پریود شه؟

8. mmtt نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    دوره خون ریزی 6 تا 7 روز

با سلام
    موفق باشید.

خیلی ممنون از پاسخ شما....یعنی ممکنه حتی اینقدر زود پریود شن؟ منظورم اینکه این احتمال وجود داره که شخصی حدوده 18 روز زودتر پریود شه؟

با سلام مجدد
    بله امکان نامنظمی پریودی در اشخاصی که قرصهای هورمونی استفاده کردن حتی در این حد هم  هست!اما بازم تاکید میکنم اگر نگرانیتون زیاده ،بهتره که ایشون به متخصص زنان مراجعه کنن تا خیالتون کلاً از این بابت  راحت بشه
    موفق باشید.

9. nastaranomidi نوشته است: elinaz ممنون از پاسخت ولي من دفعه هاي قبل كه پريود ميشدم دقيقا سر 26 روزم پريود ميشدم و اصلا يك روز قبل يا بعد نميفتاد و من دقيقا حالات بارداري قبلم دارم من دوره هاي قبلي پريودي بعد عملم تا موقعم ميرسيد كمي درد و بعد از يك يا 2 ساعت خونريزي داشتم ولي حالا 3 روزه كه درد دارم ولي از خونريزي خبري نيست به نظر شما باز استرسه؟كه خودم اصلا ندارم

با سلام
    دوست گرامی،دوستمون الناز خانم کاملاً پاسخ مناسبی ارائه کردن،معذالک باید بدونید انجام عمل بر روی این اعضاء، استفاده از داروهای هورمونی،داشتنه استرس،اقدام زودرس برای بارداری و... همه و همه میتونه در نامنظمی پریودتون تاثیر داشته باشه در هرحال توصیه میکنم به پزشک معالجتون مراجعه کنید ایشون بهترین فردیست که میتونه بر طبق اطلاعات قبلی و فعلی شما ،راهنمایی و یا احیاناً  دستورالعمل های درمانی رو براتون تجویز کنه
    موفق باشید.

10. Aysel_2 نوشته است:
    neginiii نوشته است: سام
    من 22 ساله هستم و پریودم اصولا منظم و 28 روزه هست
    این سری حدود یک هفته زودتر پریود شدم و روز اول نزدیکی داشتم که منی کامل داخل واژنم تخلیه شد.بعد از اون هم پریودم کاملا طبیعی بود.می خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ممنون

دوست عزیز اگه کمی تو سایت سرچ میکردید ب جواب میرسیدین
    بارها خود دکتر رهام و سایر کاربران باتجربه سایت اعلام کردن پریود شدن یعنی عدم بارداری..
    بارداریتون منتفیه.

دوست عزیز با توجه به مطالبی که توی سایت وکلا تو اینترنت خوندم این طور برداشت کردم که اگه قبل از پریود نزدیکی داشته باشیم و بعد پریود شیم یعنی عدم بارداری.اما بنده روز اول پریود نزدیکی داشتم و تا پریود بعدیم هنوز دو هفته  مونده.می خواستم بدونم که ایا در دوران خونریزی احتمال بارداری هست یا نه ؟

11. neginiii نوشته است:
    Aysel_2 نوشته است:
    neginiii نوشته است: سام
    من 22 ساله هستم و پریودم اصولا منظم و 28 روزه هست
    این سری حدود یک هفته زودتر پریود شدم و روز اول نزدیکی داشتم که منی کامل داخل واژنم تخلیه شد.بعد از اون هم پریودم کاملا طبیعی بود.می خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ممنون

دوست عزیز اگه کمی تو سایت سرچ میکردید ب جواب میرسیدین
    بارها خود دکتر رهام و سایر کاربران باتجربه سایت اعلام کردن پریود شدن یعنی عدم بارداری..
    بارداریتون منتفیه.

دوست عزیز با توجه به مطالبی که توی سایت وکلا تو اینترنت خوندم این طور برداشت کردم که اگه قبل از پریود نزدیکی داشته باشیم و بعد پریود شیم یعنی عدم بارداری.اما بنده روز اول پریود نزدیکی داشتم و تا پریود بعدیم هنوز دو هفته  مونده.می خواستم بدونم که ایا در دوران خونریزی احتمال بارداری هست یا نه ؟

با سلام
    دوست گرامی،در این حالت(اگر یقین به شروع پریودتون دارید) احتمال بارداری،نزدیک به صفره و بعید میدونم این امر رخ بده!چون تخمک باید در داخل رحم و به دیواره اش بچسبه و کم کم رشد کنه که این امر هنگام پریودی، و در زمانیکه دیواره رحم در حال تخریبه منتفی میشه!لذا بارداری اتفاق نخواهد افتاد!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. aliyan نوشته است:
    mmtt نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    دوره خون ریزی 6 تا 7 روز

با سلام
    موفق باشید.

با سلام مجدد
    بله امکان نامنظمی پریودی در اشخاصی که قرصهای هورمونی استفاده کردن حتی در این حد هم  هست!اما بازم تاکید میکنم اگر نگرانیتون زیاده ،بهتره که ایشون به متخصص زنان مراجعه کنن تا خیالتون کلاً از این بابت  راحت بشه
    موفق باشید.

من خیالم راحته فقط میخواستم بدونم بدترین پیش بینی در این وضعیت چی میتونه باشه؟ و پریود بعدی ایشون با این تایم هماهنگ میشه یا نه؟

13. iman_prs نوشته است:
    khazun نوشته است: با سلام
    دوره نامزد بنده معمولا! بین 5-8 هر ماه بوده که تا از تاریخ 8 اسفند دیگه این دوره رخ نداده. دوره آخر ایشون همراه با درد شدید شکم بوده! 18 اسفند و 27 اسفند با هم رابطه داشتیم که البته دخول کامل صورت نگرفته ( باکره هستند ) ! در تاریخ 18 اسفند بعد رابطه یک لکه بینی مشاهده کرده ( همون شب رابطه ) که بعد هم دیگه دیده نشده ! در اواخر ماه اسفند کاهش وزن 3-4 کیلویی داشته و استرس و اضطراب عاطفی ! هیچ علائمی از حاملگی هم نداره. دو هفته پیش صبح بعد رابطه دلدرد داشته که میگفت انگار کسب داره شکمش رو میکشه و ضربه میزنه، یکی دو ساعت بعد رابطه هم جوشهای ریز قرمز کوچیکی ریخته شده بود روو بدنش. که اون هم فقط همون صبح و شب بود! ولی قبل از این موضوع و بعد اینها هیچ گونه علائم دیگه ای رخ نداده!
    میخواستم نظرتون رو بدونم! آیا با توجه به این موضوعات مطرح شده احتمال حاملگی هست ؟

متأسفانه در مورد خود رابطه‌ها و این که انزال کجا صورت گرفته و آیا تماسی بین پیشاب یا منی با واژن بوده یا خیر توضیحی ندادید. چرا که بکارت مانعی برای بارداری نیست.
    با توجه به توضیحاتی که دادید ایشون از نظر روحی در شرایطی با استرس و اضطراب بسیار زیاد قرار دارن تا حدی که چند کیلو هم وزن کم کردن!
    لکه بینی بعد از رابطه ممکنه ناشی از آسیب دیدگی کم بکارت بوده باشه. و درد شکمی هم که گفتید ممکنه به خاطر ارضا نشدن، استرس و یا چنین چیزی اتفاق افتاده باشه.
    در کل به نظر می‌رسه که شدت زیاد استرس ایشون موجب عقب افتادن پریود و سایر مسائل شده باشه.
    با این حال، با توجه به این که مدت زمانی که تأخیر افتاده زیاده و اگه در رابطه‌هاتون اتفاق نسبتاً مشکوکی هم افتاده از آزمایش بتا برای اطمینان استفاده کنید.

14. سلام

24 ساله هستم.پریودم هر ماه 2 روز جلو می افته. اخرین پری 29 اسفند تا 5 فروردین. 6 فروردین رابطه کامل

داشتم که تمام اسپرم داخل ریخته شد.رابطه بعدی 17 فرودین که هر دو ایستاده بودیم اما الت تناسلی همسرم

داخل بود و اسپرم ریخت داخل. 27 تا 29 این ماه پری می شم .علایم پری دازم اما یه کوچولو سر دردم دارم که ماه

های قبل نداشتم. این ماه شب ها هم وقتی به طرف راستم می خوابم پام به شدت درد میگره و از خواب می پرم.

من باردارم؟

مرسیییییییییییییییییییییییییی از پاسختون.

من از روش اورزانسی استفاده نکردم. هنوزم نه تست دادم نه ازمایش.

پا و شونه ی راستم که وقتی طرف راستم می خوابم درد می کنه و باعث می شه

از خواب بیدارم کنه ممکنه بخاطره بارداری باشه؟ اخه این ماه اینجوری شدم.

15. miadjoon نوشته است: سلام

24 ساله هستم.پریودم هر ماه 2 روز جلو می افته. اخرین پری 29 اسفند تا 5 فروردین. 6 فروردین رابطه کامل

داشتم که تمام اسپرم داخل ریخته شد.رابطه بعدی 17 فرودین که هر دو ایستاده بودیم اما الت تناسلی همسرم

داخل بود و اسپرم ریخت داخل. 27 تا 29 این ماه پری می شم .علایم پری دازم اما یه کوچولو سر دردم دارم که ماه

های قبل نداشتم. این ماه شب ها هم وقتی به طرف راستم می خوابم پام به شدت درد میگره و از خواب می پرم.

من باردارم؟

مرسیییییییییییییییییییییییییی از پاسختون.

من از روش اورزانسی استفاده نکردم. هنوزم نه تست دادم نه ازمایش.

پا و شونه ی راستم که وقتی طرف راستم می خوابم درد می کنه و باعث می شه

از خواب بیدارم کنه ممکنه بخاطره بارداری باشه؟ اخه این ماه اینجوری شدم.

خواهش ميكنم.

به هر حال چون رابطه دومتون خيلي مشكوكه احتمال بارداريتون زياده.
    هرچه سريعتر يه از بتا بدين تا 100 درصد مطمئن شين و نگرانيتون كم بشه.
    شايد درد پا وشونتون بخاطر اون باشه ولي به نظرم احتمالش ضعيفه.
    اگه مامان شده بودين به ما هم خبر بدين تا بهتون تبريك بگيم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 32 از 39
رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید