شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. raha_taranom نوشته است:
    Aysel_2 نوشته است:
    raha_taranom نوشته است:
    raha_taranom نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    raha_taranom نوشته است:
    badomak نوشته است:
    raha_taranom نوشته است:

سلام

به جواب بی بی چک 11 روز بعد از رایطه و مجدادا 15 روز بعد از رابطه  در رابطه ای  بدون دخول و انزال منی ( پیشاب مطمئن نیستم ) بدون تماس التها  در روز 12 پریود  دوره 29 روزه   میشه ابه نتیجش اطمینان کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمال بارداری در شما وجود نداره
    بی بی چک ها معمولا 20 روز بعد از رابطه جواب دقیق دارن
    گرچه که روی بعضیهاش نوشته یک هفته بعد از تاخیر پریودی

سلام

من 11 روز بعد از رابطه تست کردم منفی بود
    15 روز بعد رابطه منفی بود
    20 روز بعد از رابطه منفی

اما 2 روز گذشته و من هنوز پریود نشدم  احتمال بارداری با توجه به رابطه  هست ؟

بارداری منتفیه.

من دیروز مجددا صبح زود که ادرار غلیظ تست گرفتم منفی بود  اما 4 روز گذشته پس  چرا من پریود نمیشم  ترشحاتم  کاملا قطع شده  و من اصلا یه چند روزی هم هست که اصلا ترشح ندارم تا به حال سابقه نداشته  که پریود نشم  4 روز بگذره امکان داره من 6 بار تست کردم  با برند های مختلف  اشباه بشه  و یا اینکه 22 بگذره هورمون حاملگی تو ادرار نشون داده نشه ؟ خیلی نگرانم

معذرت میخوام الان دوباره رفتم تست کردم بازم منفی بود  میشه چند درصد اطمینان کرد 23 روز بعد از رابطه اونم رابطه بدون دخول و انزال اما از پیشاب اونم بطور غیر مستقیم شاید با دست مطمئن نیستم  روز 12 پریود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بارداری منتفیه
    چرا اینقدر استرس به خودتون را میدین
    تست 23 روز بعد از رابطه حتما نشون میده

سلام تروخدا راهنمایی کنید پس چرا 5 روز گذشته من اصلا پریود نشدم دیروزم که 24 روز گذشته بود از رابطه تست کردم بازم منفی بود امکان داره بعد 8 بار تست همه جواب کاذب بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟احتیاج به آزمایش خون هست خیلی نگرانم

با این همه استرسی که شما دارید 4 - 5 روز که سهله 10 - 12 روز هم ممکنه پریودتون به تاخیر بیفته. انقدر تست نکنید وقتی منفیه منفیه دیگه عزیز من. اول از همه آرامش خودتون رو حفظ کنید بعد هم برای دوری از استرس یک آز خون بدید تا جواب 100% منفی تون رو بگیرید و استرس ازتون دور بشه بلکه پریود شید!!!!!!!!
    اگرم نشد به متخصص زنان مراجعه کنید شاید نیاز به آمپول باشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    خسته نباشین من عفونت شدید واژن گرفتم مبتلا به زونا هم شدم زونا رو درما کردم ولی عفونت خوب نشده الان حدود یک هفته قبل عید پریود بودم که روز اول فروردین تموم شد بعد باز یک هفته بعدش یعنی روز 13فروردین دوباره پریود شدم وتا الان که 23 فروردینه هنوز خوب نشدم دیگه خونریزی شفاف ندارم به صورت قهوه ایه و لخته مانند من باید چیکار کنم کسی از دوستان تا حالا اینجوری بوده لطفا راهنماییم کنین

3. سلام
    ممنون ميشم بهم بگيد اين ازمايش يعني چي دارم از استرس ميميرم
    non pregnant&males : <10>50
    result:3/8
    suspicious: 10-50
    pregnancy:>50
    امروز بايد پريود ميشدم ولي نشدم ماه پيشم نشدم دكتر رفتم ازمايش بتا دادم كه بالا نوشتم شرحشو بعد دكتر 2تا امپول داده زدم براي پريود شدنم 3روز گذشته هنوز نشدم.واقا ديگه نميدونم چه كار كنم.
    ميخواستم بدونم بتا بارداري خارج از رحمم ميده شايد تخمك گذاري خارج از رحم هست كه پريود نميشم.
    راهنماييم كنيد

4. shima72 نوشته است: سلام
    امروز بايد پريود ميشدم ولي نشدم ماه پيشم نشدم دكتر رفتم ازمايش بتا دادم كه بالا نوشتم شرحشو بعد دكتر 2تا امپول داده زدم براي پريود شدنم 3روز گذشته هنوز نشدم.واقا ديگه نميدونم چه كار كنم.
    ميخواستم بدونم بتا بارداري خارج از رحمم ميده شايد تخمك گذاري خارج از رحم هست كه پريود نميشم.
    راهنماييم كنيد

همون طوری که می‌بینید نتیجه‌ی آزمایش شما 3/8 بوده و تا عدد 10 عدم بارداری رو نشون می‌ده.
    بنابراین و با توجه به این که شما در مورد پریود دوره‌ی قبل هم نگرانی دارید،‌پس آزمایش بیش از ۸ روز پس از رابطه بوده و بارداری شما منتفیه.
    ضمناً در مورد روند کلی دوره‌هاتون توضیحی ندادید ولی به نظر می‌رسه پریودتون نامنظم باشه. نگران نباشید. بارداری منتفیه ولی در صورتی که بعد از مدتی دیگه هم پریود نشدید دوباره به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. mohammadjoon26 نوشته است: سلام
    خسته نباشین من عفونت شدید واژن گرفتم مبتلا به زونا هم شدم زونا رو درما کردم ولی عفونت خوب نشده الان حدود یک هفته قبل عید پریود بودم که روز اول فروردین تموم شد بعد باز یک هفته بعدش یعنی روز 13فروردین دوباره پریود شدم وتا الان که 23 فروردینه هنوز خوب نشدم دیگه خونریزی شفاف ندارم به صورت قهوه ایه و لخته مانند من باید چیکار کنم کسی از دوستان تا حالا اینجوری بوده لطفا راهنماییم کنین

گاهی ترشحات خونی با رگه‌های قهوه‌ای رنگ بیرون می‌آد که مشکلی رو نشون نمی‌ده. در صورتی که این ترشحات با بو و درد یا سوزش همراه باشه نشانه‌ی عفونته.
    در ضمن با توجه به این که عفونتتون هنوز خوب نشده و خودتون از این موضوع مطلعید و اگه درمانتون به پایان رسیده به دکتر مراجعه کنید.

6. shima72 نوشته است: سلام
    راهنماييم كنيد

دوست عزیز
    اولا بارداری شما منتفیه و ثانیا اون آمپولها پروژسترونه که تجویز میشه و ممکن تا 10 روز هم طول بکشه که پریود بشید ،نگران نباشید.استرستون داره کارو خراب میکنه.اگر بعد 10 روز پریود نشدید مجددبه پزشک مراجعه کنید
    اما ما تخمک گذاری خارج رحم نداریم بلکه لانه گزینی یا بهتر بگم خاملگی خارج رحمی داریم که بعد از لقاح و بارداری رخ میده که تخمک در شاخ رحم جایگیری نمیکنه و خطرناک میشه.اما باز هم معمولا بتا نشون میده ویا دردهای خاص در ناحیه شکم و رحم شک رو برای پزشک ایجاد میکنه و حتما درخواست سونوگرافی براتون میکنن.
    نهایتا اگر خیلی نگرانید از دکترتون بخواید براتون سونوگرافی رحم و تخمدان درخواست بدن تا ببینید مشکلی مثل کوچکی تخمدان یا کیست و...در کار نباشه
    اما در مورد آزمایش اعلام کرده که رنج بیش از 50 رو بارداری در نظر گرفته و 10 تا 50 مشکوک و نتیجه شما هم 3.8 بوده
    پیروز باشید

7. سام
    من 22 ساله هستم و پریودم اصولا منظم و 28 روزه هست
    این سری حدود یک هفته زودتر پریود شدم و روز اول نزدیکی داشتم که منی کامل داخل واژنم تخلیه شد.بعد از اون هم پریودم کاملا طبیعی بود.می خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ممنون

8. neginiii نوشته است: سام
    من 22 ساله هستم و پریودم اصولا منظم و 28 روزه هست
    این سری حدود یک هفته زودتر پریود شدم و روز اول نزدیکی داشتم که منی کامل داخل واژنم تخلیه شد.بعد از اون هم پریودم کاملا طبیعی بود.می خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ممنون

دوست عزیز اگه کمی تو سایت سرچ میکردید ب جواب میرسیدین
    بارها خود دکتر رهام و سایر کاربران باتجربه سایت اعلام کردن پریود شدن یعنی عدم بارداری..
    بارداریتون منتفیه.

9. سلام و با تشكر از محتواي سايت ي سوال داشتم من روز چهارم پريودم نزديكي داشتم
    و هنگام انزال همسرم مني خود را بيرون ريخت٣روزبعد پاك بودم دوران پريودي
    منظمي دارم ٣٠روزه هست اما همش استرس دارم ك باردار شده باشم و از شدت اضطراب
    ٧٢ساعت بعد هر چند دير بود قرص لوونژسترل استفاده كردم و همش احساس دردهاي قبل
    از پريود شدن رو دارم ممنون ميشم اگه منو از نگراني رها كنيد

10. با سلام
    دوره نامزد بنده معمولا! بین 5-8 هر ماه بوده که تا از تاریخ 8 اسفند دیگه این دوره رخ نداده. دوره آخر ایشون همراه با درد شدید شکم بوده! 18 اسفند و 27 اسفند با هم رابطه داشتیم که البته دخول کامل صورت نگرفته ( باکره هستند ) ! در تاریخ 18 اسفند بعد رابطه یک لکه بینی مشاهده کرده ( همون شب رابطه ) که بعد هم دیگه دیده نشده ! در اواخر ماه اسفند کاهش وزن 3-4 کیلویی داشته و استرس و اضطراب عاطفی ! هیچ علائمی از حاملگی هم نداره. دو هفته پیش صبح بعد رابطه دلدرد داشته که میگفت انگار کسب داره شکمش رو میکشه و ضربه میزنه، یکی دو ساعت بعد رابطه هم جوشهای ریز قرمز کوچیکی ریخته شده بود روو بدنش. که اون هم فقط همون صبح و شب بود! ولی قبل از این موضوع و بعد اینها هیچ گونه علائم دیگه ای رخ نداده!
    میخواستم نظرتون رو بدونم! آیا با توجه به این موضوعات مطرح شده احتمال حاملگی هست ؟

11. سلام
    من 11 روز میونده  به پریودم رابطه دا شتم
    که از پشت بوده. و منی روی واژن ریخته شده . من 5 ساعت بعدش قرص خوردم و 12 ساعت بعد تکرار کردم و  دوره پریودم منظمه تقریبا 28 تا 30 روز
    الان دل درد همش و تهوع تقریا 3 روز دیکه باید پریود بشم.خیلی استرس دارم . امکان بارداری هست؟

12. bita66 نوشته است: سلام و با تشكر از محتواي سايت ي سوال داشتم من روز چهارم پريودم نزديكي داشتم
    و هنگام انزال همسرم مني خود را بيرون ريخت٣روزبعد پاك بودم دوران پريودي
    منظمي دارم ٣٠روزه هست اما همش استرس دارم ك باردار شده باشم و از شدت اضطراب
    ٧٢ساعت بعد هر چند دير بود قرص لوونژسترل استفاده كردم و همش احساس دردهاي قبل
    از پريود شدن رو دارم ممنون ميشم اگه منو از نگراني رها كنيد

دوست عزیز شما در اون زمان  هیچ تخمکی نداشت که بارور بشه و دخول کامل هم نداشتید و منی هم داخل ریخته نشده و قرصم مصرف کردید پس اصلا جای نگرانی نیست
    امکان داره بخاطر مصرف قرص هرمونهاتون بهم  بریزه و جای نگرانی نیست.

13. baharijoon نوشته است: سلام.من 6/1عادت شدم و7 روز ادامه داره ودر 22/1 یه رابطه کنترل نشده داشتم البته منی بیرون از بدنم تخلیه شد .ایا امکان داره با پیش اب باردار بشم؟ از روش اور÷انسی استفاده کردم ولی خیلی میترسم .
    مرسی

نه اصلا امکانش نیست خیالتون راحت باشه اگه روش اورژانسی رو درست استفاده کرده باشین

14. khazun نوشته است: با سلام
    دوره نامزد بنده معمولا! بین 5-8 هر ماه بوده که تا از تاریخ 8 اسفند دیگه این دوره رخ نداده. دوره آخر ایشون همراه با درد شدید شکم بوده! 18 اسفند و 27 اسفند با هم رابطه داشتیم که البته دخول کامل صورت نگرفته ( باکره هستند ) ! در تاریخ 18 اسفند بعد رابطه یک لکه بینی مشاهده کرده ( همون شب رابطه ) که بعد هم دیگه دیده نشده ! در اواخر ماه اسفند کاهش وزن 3-4 کیلویی داشته و استرس و اضطراب عاطفی ! هیچ علائمی از حاملگی هم نداره. دو هفته پیش صبح بعد رابطه دلدرد داشته که میگفت انگار کسب داره شکمش رو میکشه و ضربه میزنه، یکی دو ساعت بعد رابطه هم جوشهای ریز قرمز کوچیکی ریخته شده بود روو بدنش. که اون هم فقط همون صبح و شب بود! ولی قبل از این موضوع و بعد اینها هیچ گونه علائم دیگه ای رخ نداده!
    میخواستم نظرتون رو بدونم! آیا با توجه به این موضوعات مطرح شده احتمال حاملگی هست ؟

متأسفانه در مورد خود رابطه‌ها و این که انزال کجا صورت گرفته و آیا تماسی بین پیشاب یا منی با واژن بوده یا خیر توضیحی ندادید. چرا که بکارت مانعی برای بارداری نیست.
    با توجه به توضیحاتی که دادید ایشون از نظر روحی در شرایطی با استرس و اضطراب بسیار زیاد قرار دارن تا حدی که چند کیلو هم وزن کم کردن!
    لکه بینی بعد از رابطه ممکنه ناشی از آسیب دیدگی کم بکارت بوده باشه. و درد شکمی هم که گفتید ممکنه به خاطر ارضا نشدن، استرس و یا چنین چیزی اتفاق افتاده باشه.
    در کل به نظر می‌رسه که شدت زیاد استرس ایشون موجب عقب افتادن پریود و سایر مسائل شده باشه.
    با این حال، با توجه به این که مدت زمانی که تأخیر افتاده زیاده و اگه در رابطه‌هاتون اتفاق نسبتاً مشکوکی هم افتاده از آزمایش بتا برای اطمینان استفاده کنید.

15. asalbanoo123 نوشته است: سلام
    من 11 روز میونده  به پریودم رابطه دا شتم
    که از پشت بوده. و منی روی واژن ریخته شده . من 5 ساعت بعدش قرص خوردم و 12 ساعت بعد تکرار کردم و  دوره پریودم منظمه تقریبا 28 تا 30 روز
    الان دل درد همش و تهوع تقریا 3 روز دیکه باید پریود بشم.خیلی استرس دارم . امکان بارداری هست؟

اگه روش اورِژانسی رو به درستی انجام دادید (چون تعداد قرص‌ها رو ذکر نکردید، از اون نظر گفتم اگه) جای نگرانی نیست و ضمناً هنوز به زمانی که باید پریود بشید نرسیدید! حتی اگه تا ۱۰ روز تأخیر ایجاد شه (که به علت مصرف قرص کاملاً طبیعی خواهد بود جا به جایی زمان پریود) جای نگرانی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 30 از 39
رفتن به صفحه :    ... 30 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید