شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تداوم لکه بینی

1. با سلام
    من الان در هفته 8 بارداری هستم و از ابتدای حاملگی لکه بینی داشتم و با وجود اینکه تا الان 20 عدد شیاف واژینال پروژسترون استفاده کرده ام  ولی هنوزم لکه یا چیزی شبیه ترشح قهوه ای رنگ و خونابه مانند دارم. آیا این طبیعی است یا نگران کننده؟آیا لازم است دوباره به دکتر مراجعه کنم یا خیر؟ و آیا باید استراحت مطلق داشته باشم یا نیازی نیست؟ در ضمن در این مدت نزدیکی هم نداشته ام و دل درد و کمر درد هم ندارم.
    مرا راهنمایی کنید.

2. melodimeha نوشته است: با سلام
    من الان در هفته 8 بارداری هستم و از ابتدای حاملگی لکه بینی داشتم و با وجود اینکه تا الان 20 عدد شیاف واژینال پروژسترون استفاده کرده ام  ولی هنوزم لکه یا چیزی شبیه ترشح قهوه ای رنگ و خونابه مانند دارم. آیا این طبیعی است یا نگران کننده؟آیا لازم است دوباره به دکتر مراجعه کنم یا خیر؟ و آیا باید استراحت مطلق داشته باشم یا نیازی نیست؟ در ضمن در این مدت نزدیکی هم نداشته ام و دل درد و کمر درد هم ندارم.
    مرا راهنمایی کنید.

سلام،
    خونریزی در بارداری غیر طبیعی است بهتر است به پزشک زنان مراجعه نمایید.

3. boobe

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من 9ماهی است قصد باردار شدن دارم اما تا کنون این اتفاق نیفتاده تا اینکه در ماه گذشته با 5 روز تاخیر و با دردی وحشتناک تر پریود شدم .این ماه 2 روز زودتر پریود شدم اما به صورت لکه بینی و بدون درد؛چند روزی است که ضعف دارم اما میل به غذاهم ندارم و بعد از غذا تهوع خفیف ،در ضمن سه بار در طی ماه گذشته از baby chek استفاده کردم مثبت بود اما قبل از پریودی تست منفی شد لطفن راهنمایی بفرمایید

4. boobe نوشته است: من 9ماهی است قصد باردار شدن دارم اما تا کنون این اتفاق نیفتاده تا اینکه در ماه گذشته با 5 روز تاخیر و با دردی وحشتناک تر پریود شدم .این ماه 2 روز زودتر پریود شدم اما به صورت لکه بینی و بدون درد؛چند روزی است که ضعف دارم اما میل به غذاهم ندارم و بعد از غذا تهوع خفیف ،در ضمن سه بار در طی ماه گذشته از baby chek استفاده کردم مثبت بود اما قبل از پریودی تست منفی شد لطفن راهنمایی بفرمایید

سلام،
    اگر در این ماه همانند ماه های قبل خونریزی داشته اید (یعنی با حجم مشخصی که خودتان می دانید) ، موضوع حاملگی تا قبل از این ماه منتفی است ولی اگر فقط لکه بینی داشته اید و با توجه به مثبت شدن کیت خانگی تشخیص بارداری، بهتر است تا موعد مشخص برای خونریزی بعدی صبر کنید، اگر خونریزی طبق روال قبلی رخ داد، که حاملگی منتفی است ولی اگر خونریزی به تعویق افتاد برای تشخیص بارداری آزمایش خون (بتا اچ سی جی BhCG) بدهید. این نکته را به خاطر داشته باشید که ممکن است کیت های تشخیص خانگی بارداری مبتنی بر سنجش hCG در ادرار مثبت و یا منفی کاذب داشته باشند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید