شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چند سوال درباره اندازه آلت، جذابیت و خودارضایی

1. درود چندتا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
    1-آیا همون اندازه که آلت تناسلی زنها برای مردا تحریک آمیزه آلت مردا برای زن ها تحریک آمیز هست؟
    2-چه چیزایی از مردها برای زن ها جذاب تر هست؟برای جذب کردن یه دختر به خودم باید چه کارای انجام بدم یا چه چیزی از مردا واسه زن ها جذاب یا تحریک آمیزه؟
    3-من چند سالی هست که خودارضایی میکنم ولی یه مدته که بیضه ی چپم انگار جدا شده از رگ هاش و وقتایی که دراز میکشم راحت تا چند سانت بالا تر از حد معمول میاد.آیا مشکلی برای من پیش اومده؟مربوط به خودارضایی میشه این وضعیت؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. به نام خدا با سلام يك سال و 4 ماه هست كه اي يو دي گذاشتم هميشه ترشحات سفيد رنگ و گاهي همراه با بو دارم پاهام و خصوصا رانهاي پام درد ميكنه هر روز دارم لاغرتر ميشم زيره دلم هميشه سمت چپ درد ميكنه به نظر شما اي يو دي رو هنوز بذارم يا بردارمش؟ با تشكر

3. nilofar512 نوشته است: به نام خدا با سلام يك سال و 4 ماه هست كه اي يو دي گذاشتم هميشه ترشحات سفيد رنگ و گاهي همراه با بو دارم پاهام و خصوصا رانهاي پام درد ميكنه هر روز دارم لاغرتر ميشم زيره دلم هميشه سمت چپ درد ميكنه به نظر شما اي يو دي رو هنوز بذارم يا بردارمش؟ با تشكر

سلام دوست عزيز

از وقتي كار گذاشتين معايناتتونو دنبال كردين؟ چون Iud نياز به معاينه مكرر توسط پزشك داره.
    نكات زير در مورد Iud :
    موارد منع مصرف مطلق: رحم با شكل غير طبيعي، سابقه عفونت هاي لگني با بستري در بيمارستان، نقص سيستم ايمني بدن، خونريزي هاي شديد قاعدگي، كم خوني شديد، خونريزي هاي نا مشخص از دستگاه تناسلي، اختلالات لنفاوي، شك به سرطان رحم يا سرطان گردن رحم.
    موارد منع مصرف نسبي: سابقه عفونت هاي لگني بدون بستري در بيمارستان، سابقه دردهاي زمان قاعدگي، ابتلا به بيماري هاي جنسي و يا سابقه ان، عفونت درمان نشده در قسمت تحتاني دستگاه لگن و سقط عفوني در سه ماه گذشته (قبل از كار گذاشتن).
    عوارض شايع: خونريزي نامنظم و افزايش ترشحات دستگاه تناسلي.
    عوارض نادر: بيماري هاي التهابي و حفره اي لگن و احتمال پارگي ديواره رحم.
    اگه معايناتتونو انجام دادين و علائم بالارو (موارد منع مصرف) نداشتين يا ندارين ميتونين بذارين Iud
    باقي بمونه و طبيعتا نبايد مشكلي (به جز عوارض شايع) براتون ايجاد كنه. موفق باشين.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  4. سوال من جواب نداشت؟

5. sese_2 نوشته است: درود چندتا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
    1-آیا همون اندازه که آلت تناسلی زنها برای مردا تحریک آمیزه آلت مردا برای زن ها تحریک آمیز هست؟
    2-چه چیزایی از مردها برای زن ها جذاب تر هست؟برای جذب کردن یه دختر به خودم باید چه کارای انجام بدم یا چه چیزی از مردا واسه زن ها جذاب یا تحریک آمیزه؟
    3-من چند سالی هست که خودارضایی میکنم ولی یه مدته که بیضه ی چپم انگار جدا شده از رگ هاش و وقتایی که دراز میکشم راحت تا چند سانت بالا تر از حد معمول میاد.آیا مشکلی برای من پیش اومده؟مربوط به خودارضایی میشه این وضعیت؟
    ممنون

با سلام
    دوست عزیز،جوابهاتون به شرح ذیل میتونه عنوان بشه:
    1- البته نه به اون اندازه،اما بله در کل برای خانمها هم دیدن آلت مردها میتونه محرک باشه! در زنها بیشتر از ناحیه تماس و لمس بدنشون تحریک پذیری بیشتره!و در آقایون حتی با نگاه هم تحریک پذیری اتفاق میفته!
    2- این مورد بستگی به دختری که طرف شماست،داره!ایشون چه چیزی رو میپسندند؟؟ خب قیافه خوب و موجه! دونستنه آداب و معاشرت! صداقت! تحصیلات!خانواده! و.... میتونه برای هر دختری اشل قرار بگیره!(اینها برای داشتن یک رابطه دوستی بود) و اما اگه فقط برای ارتباط جنسی میگید که راهکاری نمیشه براتون ارائه کرد چون معتقدم هر ارتباطی در وهله اول باید سالم باشه و نه بر پایه صرفاً غرائض!!اگر تنها شما زنها ر و بر اساس داشتن ارتباط جنسی میبینید که باید بگم باید در طرز نگرشتون تجدید نظر کنید!این مورد تنها یکی از ده ها موردیست که میشه به اون فکر کرد و نه صرفاً یک مورد!! و اینو بدونید بانوان اگر بفهمند مردی از این منظر بهشون نگاه میکنه بجای جذب شدن ،تنفر درشون ایجاد میشه!!پس سعی کنید با عواطف ظریف و زیبای دختران طبق اصولش برخورد کنید!در غیر اینصورت قطعاً در ایجاد رابطه دوستی هم ناتوان خواهید بود.
    3- در وهله اول جداً در ترک خودارضایی تلاش کنید! شاید در انجام خودارضایی ماهیچه های بیضه کمی دچار اسپاسم شده باشه!که با مراجعه به دکتر اورولوژیست ،درمان میشه!البته بشرط ترک خودارضایی!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 18 کاربر
  6. sese_2 نوشته است: درود چندتا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم
    ممنون

هرکاری کردم جواب ندم، نشد!!!!

برادر من،
    شما به خاطر اینکه خودارضایی دارین و اینجوری که من استنباط می کنم خیلی به جذابیت های جنسی توجه دارین، این سوالات رو پرسیدین؟

خداوند، قوی ترین حس و نیرویی که در بدن می تونه وجود داشته باشه رو در پست ترین نقطه ی بدن قرار داده.
    همیشه آلت تناسلی برای جنس مخالف تحریک کننده بوده و هست.
    اما خب نه در هر لحظه و هر شرایطی!
    شاید یه نفر (چه زن و چه مرد) انقدر فکرش معطوف این مسائل باشه که مثلا وقتی توی خیابون داره راه می ره چشمش به دنبال اندام جنسی مردم دیگه می گرده و هرکسی رو که می بینه (چه زن و چه مرد) اندام های جنسی اش رو تصور می کنه و حتی تحریک هم می شه و باعث می شه حس و حالش کاملا تغییر کنه.
    در یه ارتباط عاشقانه و البته جنسی، همیشه قسمت تحریک کننده تر، آلت جنسی طرف مقابل نیست.
    بعضی ها هستند که به اندازه ی خیلی زیادی از لمس و نوازش و بوسیدن و لیسیدن مثلا پاها، گردن یا لبهای طرف مقابل لذت می برند و تحریک می شن، که این باعث می شه توی معاشقه شون خیلی خیلی طول بکشه که به سراغ آلت تناسلی طرف برن
    اما همون طور که گفتم تحریک پذیری و جذابیت آلت تناسلی رو در یه رابطه نمی شه ندیده گرفت، چون اصلی ترین عضو در یک رابطه همین جاست!
    برای هر خانمی، آلت تناسلی مرد مقابلش، خیلی جذاب و دوست داشتنی خواهد بود. این مساله هیچ ارتباطی به سایز و اندازه ی آلت مرد نداره.
    و البته مسلما این نکته هم باید در نظر گرفته بشه که خانم ها، دوست ندارن آلت تناسلی مرد مقابلشون رو کثیف و اصلاح نشده و بد بو تحمل کنند!

در مورد سوال دوم شما
    نیازی نیست که کاری کنید تا برای خانم ها جذاب بشین
    اگه این جذابیت رو توی مسائل جنسی می بینید، من نمی تونم راهنمایی تون کنم، اما اینو می دونم که جذابیت یه مرد، همیشه به جاذبه های جنسی یا اندامش نیست! یه خانمی که فهمیده و عاقله، به درک و فهم و شعور و احساسات یه مرد بیشتر توجه می کنه تا اندام های جنسی اش و یا هیکلش. اینا نیست که خانم ها رو جذب می کنه! اگرم کسی جذب اینا شد مطمئن باشین دو روز ادامه داره و روز سوم همه چی تموم می شه!

در مورد سوال سوم شما
    خود ارضایی عوارض خیلی زیادی داره، ابته فوایدی هم داره!
    در جستجوی سایت، بگردین و مطالب جالب و آموزنده رو در این رابطه مطالعه کنید.
    اگه مشکلی در ظاهر بیضه تون مشاهده می کنید که قبلا اینطوری نبوده، به اورولوژیست مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 28 کاربر
  7. sav363

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. لطفا در مورد اين قسمت جواب بيشتر توضيح بديد مخصوصا بخش دوم مربوط به فوايد خودارضايي. ممنون منتظرم؟

خود ارضایی عوارض خیلی زیادی داره، البته فوایدی هم داره!

8. خود ارضایی هیچ فایده ای نداره و اتفاقا فقط ضرره!
    من که تا حالا نشنیدم کسی بگه خودارضایی فایده داره. حتما یه چیزی هست که تو اسلام این کار حرامه، مطمئن باشید.

9. من نه قصد مشوش کردن ذهن شما رو داشتم و نه قصد تبلیغ برای ترویج خود ارضایی.
    عوارض خود ارضایی بر هیچ کسی پوشیده نیست
    با کمترین زحمت، با یه جستجوی کوچولو، از آرشیو همین سایت می شه مطالب ارزنده ای رو مورد مطالعه قرار داد

اما
    خود ارضایی زمانی فایده داره که واقعا شرایط، این مساله رو ایجاب می کنه
    توضیحش رو در گنجایش این پست نمی دونم چون نمی خوام باز اخطار بگیرم و دسترسی ام محدود بشه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. سوال دومم در باره ي جذابيت جنسي نبود اصلن درباره ي علاقه بود
    منظورم اين بود که خانوما از چه چيزاي خوششون مياد يا براي ايجاد يه رابطه(منظورم رابطه ي جنسي نيست)چه چيزاييو بيشتر مد نظر ميگيرن
    تيپ قيافه صدا...چه چيزي؟
    منظورم اينه که چه کاري بايد بکنم تا بتونم طرفِ مورد نظرمو به خودم علاقه مند کنم
    ممنون از پاسخگويي

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. haale نوشته است: من نه قصد مشوش کردن ذهن شما رو داشتم و نه قصد تبلیغ برای ترویج خود ارضایی.
    عوارض خود ارضایی بر هیچ کسی پوشیده نیست
    با کمترین زحمت، با یه جستجوی کوچولو، از آرشیو همین سایت می شه مطالب ارزنده ای رو مورد مطالعه قرار داد

اما
    خود ارضایی زمانی فایده داره که واقعا شرایط، این مساله رو ایجاب می کنه
    توضیحش رو در گنجایش این پست نمی دونم چون نمی خوام باز اخطار بگیرم و دسترسی ام محدود بشه.

دوست عزیزم من که نگفتم تبلیغ میکنید یا چیز دیگه ای ولی جوری نوشتید که انگار خودارضایی مفیده! میتونستید خیلی راحت " در شرایط خاص " رو بهش اضافه کنید. ولی همه مون میدونیم که خودارضایی هیچ فایده ای نداره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. در ضمن هاله خانوم گل  من فقط با همون یه قسمت مطلبتون مشکل داشتم وگرنه بقیه مطلب بسیار درست و خوب و جالبه و کاملا باهاتون موافقم و ازتون ممنونم به خاطر پست خوبتون (البته به جز اون یه قسمتش  )

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. سلام دوستان
    من دچار بیماری افسردگی هستم که از اضطراب زیادم نشات میگیره وقتاییم که تو یه جمعی قرار میگیرم استرسم به قدری زیاد میشه که نمیتونم  حتی حرف بزنم و میرم یه گوشه میشینم الان که در حال تایپ کردنم استرس دارم دلیلشم نمیدونم اعتماد به نفسمم خیلی کمه بعضی اوقاتم فکر خودکشی به سرم میزنه هیچ امیدی به آینده ندارم اعصابم ضعیفه مشکل خواب دارم یعنی شبا با وجود خستگی و خواب آلودگی شدید نمیتونم بخوابم تا چند ساعت از این پهلو به اون پهلو میشم وسواسه ذهنی و بهداشتیم دارم با وجود این که همه ی اطرافیانم میگن قیافم خوبه ولی احساس میکنم خیلی زشتم اشتهامو چند وقته از دست دادم کلاسامم به خاطر استرس زیاد و افسردگی نمیرم که باعث شده از درسام عقب بمونم که به استرسم اضافه میشه بعضی اوقاتم که کلاس میرم به قدری حالم خراب میشه که میام بیرون از مدرسه خیلی عصبی و منزویم 4سال پیش هم عاشق یه دختری شدم با این که سنم کم بود ولی هنوز دارم بهش فکر میکنم درحال مصرف 3نوع قرصِ asentra,xanax(Alprazolam),
    Propranolol هستم احساس میکنم اگه یه دوست دختر داشته باشم حالم خیلی بهتر میشه ولی واقعا نمیدونم چی کار کنم بخاطر همینم سوال دومم درباره ی جذب کردن خانوما بود
    میدونم که اگه یه دوست دختر خوب داشته باشم حالم خیلی بهتر میشه ولی نمیدونم چی کار باید بکنم با دکترمم هنوز در این مورد صحبت نکردم
    اینم بگم که 3سال هست متاسفانه سیگار میکشم وقتایی که حالم خیلی بد میشه واقعا نمیدونم چی کار کنم سیگار آرومم میکنه تا حدودی
    ممنون میشم اگه زود جواب بدید کارم واقعا فوریه

14. sese_2 نوشته است: سلام دوستان
    من دچار بیماری افسردگی هستم که از اضطراب زیادم نشات میگیره وقتاییم که تو یه جمعی قرار میگیرم استرسم به قدری زیاد میشه که نمیتونم  حتی حرف بزنم و میرم یه گوشه میشینم الان که در حال تایپ کردنم استرس دارم دلیلشم نمیدونم اعتماد به نفسمم خیلی کمه بعضی اوقاتم فکر خودکشی به سرم میزنه هیچ امیدی به آینده ندارم اعصابم ضعیفه مشکل خواب دارم یعنی شبا با وجود خستگی و خواب آلودگی شدید نمیتونم بخوابم تا چند ساعت از این پهلو به اون پهلو میشم وسواسه ذهنی و بهداشتیم دارم با وجود این که همه ی اطرافیانم میگن قیافم خوبه ولی احساس میکنم خیلی زشتم اشتهامو چند وقته از دست دادم کلاسامم به خاطر استرس زیاد و افسردگی نمیرم که باعث شده از درسام عقب بمونم که به استرسم اضافه میشه بعضی اوقاتم که کلاس میرم به قدری حالم خراب میشه که میام بیرون از مدرسه خیلی عصبی و منزویم 4سال پیش هم عاشق یه دختری شدم با این که سنم کم بود ولی هنوز دارم بهش فکر میکنم درحال مصرف 3نوع قرصِ asentra,xanax(Alprazolam),
    Propranolol هستم احساس میکنم اگه یه دوست دختر داشته باشم حالم خیلی بهتر میشه ولی واقعا نمیدونم چی کار کنم بخاطر همینم سوال دومم درباره ی جذب کردن خانوما بود
    میدونم که اگه یه دوست دختر خوب داشته باشم حالم خیلی بهتر میشه ولی نمیدونم چی کار باید بکنم با دکترمم هنوز در این مورد صحبت نکردم
    اینم بگم که 3سال هست متاسفانه سیگار میکشم وقتایی که حالم خیلی بد میشه واقعا نمیدونم چی کار کنم سیگار آرومم میکنه تا حدودی
    ممنون میشم اگه زود جواب بدید کارم واقعا فوریه

با سلام
    دوست گرامی، در مورد مطلب اول اتون بگم که بنظرم بهترین راهنمایی مراجعه به پزشک روانکاو هست،چون بنا به این توضیحاتتون مشکل در  داشتنه استرس زیاد و عدم کنترل ذهنیات در این زمینه است!داشتنه استرس،عدم اعتماد به نفس،حساسیت های عصبی و... همه و همه به چگونگی تفکرات شما در گذشته و حال برمیگرده !لذا این متخصصین میتونن بهتون خیلی کمک کنن!البته در این زمینه،داروهای مختلفی وجود داره که عزیزان متخصص براتون تجویز میکنن و حالتون خیلی بهتر میشه!پس مشاوره با یک روانپزشک رو در دستور کارتون قرار بدید
    و اما در مورد دوم باید بگم اولاً سعی کنید سیگاررو ترک کنید!!چون باید سلامت باشید تا بتونید دوست دختری پیدا کنید!ضمناً یادتون باشه خوده سیگار به علت بوی بدش،عاملی برای تفرق،دوستانتون بشمار میاد پس هرچه زودتر اونو ترک کنید‍!و بعدش اینکه پیشنهاد میکنم در وهله اول به دکتر متخصص فوق مراجعه کرده و درمان های اولیه رو شروع کنید تا اعتماد به نفستون بیشتر بشه اونوقت برای دوستی با جنس مخالف اقدام کنید!خودتون میدونید که برای شروع هر دوستی،نیاز به یک اعتماد به نفس خوب و بالا هست!از طرفی،بنظرم صرف داشتنه یک دوست دختر نمیتونه مشکل شما رو کلاً مرتفع کنه!بلکه اینکار فقط میتونه همانند یک مسکن براتون عمل کنه!و بهتر بگم  در حقیقت شما بجای حل مسئله ،صورت مسئله رو پاک کردید!!!در هرحال به پیشنهادها بیشتر فکر کنید !هرچه زودتر به متخصصین مرتبط مراجعه کنید به خواسته هاتون سریعتر خواهید رسید.
    موفق باشید

15. سلام به همه دوستانم
    به کمکو راهنمایتون نیاز دارم
    من بسیار پرانرژی  و فعالم یه جورای خستگی تاپذیرم.آدم مسئولیت پذیری هستم.فقط یه کم بی دقتم واین بی دقتیم مخصوصا محل کارم باعث آزارام میشه لطفا راهنمائیم کنید.
    .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید