شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. سلام من تو دورانی که لکه بینی داشتم برای معاینه پرده بکارتم رفتم دکتر گفت که پردم ملتهبه و مشکل خاصی نداره..آیا امکانش هست که پردم مشکل داشته باشه و پاره بشه؟اخه نزدیکی داشتم ولی دخولی صورت نگرفت وفقط الت در تماس بوده..

2. aftab1363 نوشته است: سلام من تو دورانی که لکه بینی داشتم برای معاینه پرده بکارتم رفتم دکتر گفت که پردم ملتهبه و مشکل خاصی نداره..آیا امکانش هست که پردم مشکل داشته باشه و پاره بشه؟اخه نزدیکی داشتم ولی دخولی صورت نگرفت وفقط الت در تماس بوده..

سلام دوست عزيز
    التهاب بكارتتون بهبود پيدا ميكنه.
    اگه دخول نداشتين بكارتتون سالمه ديگه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام و خسته نباشد
    من بعد چند وقت می تونم یکم امیدوار باشم که با وجود حلقوی بودن یا ارتجاعی کسی از نزدیکی من متوجه نمی شه....... من دارم داغون میشم چون خودم نمی خواستم ...

4. royaeshgh نوشته است: سلام و خسته نباشد
    من بعد چند وقت می تونم یکم امیدوار باشم که با وجود حلقوی بودن یا ارتجاعی کسی از نزدیکی من متوجه نمی شه....... من دارم داغون میشم چون خودم نمی خواستم ...

رابطه ی شما دخول کامل بوده؟ کسی غیر از پزشک متخصص نمیتونه متوجه ازاله بکارت . شما به پزشک مراجعه کردید؟ باید بیشتر توضیح میدادید توضیحاتتون اینجا کامل نبود

5. royaeshgh نوشته است: سلام و خسته نباشد

این موضوع به سطح رابطه‌ی شما و دفعاتش و این که آیا خونریزی و درد مشاهده کردید یا خیر و ... بستگی داره!
    اصلاً از کجا می‌دونید نوع پرده‌تون چیه؟
    بهترین جواب و در واقع تنها جواب قابل اتکا رو پزشک با معاینه می‌تونه بده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام
    بله دخول داشتم ولی خونریزی نداشتم. به پزشک مراجعه نکردم.. چون نمی دونم چی باید بگم و از حرفی که بهم میزنه بیشتر می ترسم ...
    من قبلا پیش دکتر زنان رفتم و بهم گفته نوعش رو

7. royaeshgh نوشته است: سلام
    بله دخول داشتم ولی خونریزی نداشتم. به پزشک مراجعه نکردم.. چون نمی دونم چی باید بگم و از حرفی که بهم میزنه بیشتر می ترسم ...
    من قبلا پیش دکتر زنان رفتم و بهم گفته نوعش رو

با سلام
    دوست گرامی،البته با تفسیر از گفته هاتون مشخص میشه که نوع پرده شما باید حلقوی باشه!اما چرا نمیدونید به پزشک چی باید بگید؟؟ خب میتونید بگید میخواهید از وضعیت پرده و نوعش مطلع بشید!!همین برای متخصصین کافیه که با معاینات بالینی،شما رو از وضعیت این عضوتون ،آگاه کنند!ضمناً پزشکان همواره محرم مراجعه کنندگانشون هستن حتی میتونید این چیزهایی که در پستتون مطرح کردید اونجا هم مطرح کرده و جوابتونو حضوری بگیرید و مطمئن باشید هیچگاه راز شمارو به کسی نخواهند گفت!
    موفق باشید

8. سلام دوستان
    من و دوست دخترم ميخواهيم رابطه جنسي كامل داشته باشيم و ايشان باكره هستند. اگر بخواهم قبل از انجام اين عمل به دكتر مراجعه كنم تا يك مرتبه ايشان را ويزيت كنند و نامه بكارت بگيرم كجا ميتونم برم ؟
    واقعاً نمي دونم بايد كجا برم يا از كي بپرسم ؟
    آيا هر دكتر زناني اين كار رو انجام مي دهند ؟ آيا درخواست نامه بكارت بكنم ايشان در اختيارم قرار خواهند داد ؟

9. bahi نوشته است: سلام دوستان
    من و دوست دخترم ميخواهيم رابطه جنسي كامل داشته باشيم و ايشان باكره هستند. اگر بخواهم قبل از انجام اين عمل به دكتر مراجعه كنم تا يك مرتبه ايشان را ويزيت كنند و نامه بكارت بگيرم كجا ميتونم برم ؟
    آيا هر دكتر زناني اين كار رو انجام مي دهند ؟ آيا درخواست نامه بكارت بكنم ايشان در اختيارم قرار خواهند داد ؟

این نامه رو برای چی می‌خواین؟!
    ممکنه پزشک زنان به شما چنین نامه‌ای بده ولی از نظر قانونی فقط نامه‌ی پزشکی قانونی معتبره.

10. پزشک زنان هم گواهی بکارت میده ولی بهتره برای گرفتن گواهی بکارت به پزشکی قانونی مراجعه کنین
    توصیه میکنم تا وقتی عقد رسمی نکردین رابطه کامل نداشته باشین و پرده دختر خانم رو ازاله نکنین

11. سلام سوال من اينه
    در موقع ازدواج معمولا چه ازمايش هايي قبل از ازدواج ميگيرن؟
    و
    ايا ممكن است فرق داراي پرده نباشد و ايا در موقع بعد ازدواج مرد ممكن است متوجه شود؟

12. anita_jojo20 نوشته است: سلام سوال من اينه
    در موقع ازدواج معمولا چه ازمايش هايي قبل از ازدواج ميگيرن؟
    و
    ايا ممكن است فرق داراي پرده نباشد و ايا در موقع بعد ازدواج مرد ممكن است متوجه شود؟

آزمایش اعتیاد وتالاسمی
    در مورد معاینه پرده بکارت و گرفتن نامه سلامت اجباری نیست و بستگی به طرفین داره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. من قبلا این سوالو  مطرح کرده بودم:
      3 سال پیش رابطه داشتم با دوس پسرم.دخول انجام نشد یعنی میخواست بشه من عقب رفتم.همون موقع ها رفتم معاینه گفتن پردت فقط خراش برداشته.و سالمی.بعد 3سال رفتم یه دکتره دیگه گفت کلا پردت از بین رفته.و نوع حلقوی هست.باید بیایی بخیه بزنم اما احتمال خونریزی 50 به 50 هست.من که نزاشتم عمل دخول انجام بشه تا حالا نمیدونم چرا گفتن کلا پاره شده؟و جای سواله که چرا 3 سال پیش دکتر گفت فقط خراش داری

خیلی ممنون که پاسخمو دادید. بعده مطرح این سوال من رفتم تهران دکتر.بهم گفت پردت سالمه فقط بیرونش یه کم آسیب دیده جزئی.اونم به مرور زمان درست میشه.گفت پایه پردت سالمه داخلش سالمه.خیلی تعجب کردم که دکتره قبلیم تشخیصش غلط بوده چون 3 سال پیشم چند تا دکتر حرف دکتری که تهران رفته بودمو بهم گفتن.من یه کرم خریداری کردم که برای ترمیم خراش و بریدگی و پارگی هست سوالم اینه اگه مدام استفاده کنم امکان بهبودم هست؟ مارکش اینهsaint-gervais ترمیم کننده قوی آنتی باکتریال.کش درستش کنه

14. shalizar نوشته است: من قبلا این سوالو  مطرح کرده بودم:
      3 سال پیش رابطه داشتم با دوس پسرم.دخول انجام نشد یعنی میخواست بشه من عقب رفتم.همون موقع ها رفتم معاینه گفتن پردت فقط خراش برداشته.و سالمی.بعد 3سال رفتم یه دکتره دیگه گفت کلا پردت از بین رفته.و نوع حلقوی هست.باید بیایی بخیه بزنم اما احتمال خونریزی 50 به 50 هست.من که نزاشتم عمل دخول انجام بشه تا حالا نمیدونم چرا گفتن کلا پاره شده؟و جای سواله که چرا 3 سال پیش دکتر گفت فقط خراش داری

خیلی ممنون که پاسخمو دادید. بعده مطرح این سوال من رفتم تهران دکتر.بهم گفت پردت سالمه فقط بیرونش یه کم آسیب دیده جزئی.اونم به مرور زمان درست میشه.گفت پایه پردت سالمه داخلش سالمه.خیلی تعجب کردم که دکتره قبلیم تشخیصش غلط بوده چون 3 سال پیشم چند تا دکتر حرف دکتری که تهران رفته بودمو بهم گفتن.من یه کرم خریداری کردم که برای ترمیم خراش و بریدگی و پارگی هست سوالم اینه اگه مدام استفاده کنم امکان بهبودم هست؟ مارکش اینهsaint-gervais ترمیم کننده قوی آنتی باکتریال.کش درستش کنه

به هیچ عنوان برای ترمیم پرده از هیچ کرم یا پمادی بدون مشورت با پزشک استفاده نکنید. میدونید با این کار ممکنه چه آسیب جبران ناپذیری به خودتون وارد کنید؟ این کرم ها برای مصرف موضعی و روی پوست بدنه ، نه داخل بدن. حتی در برخی موارد حساسیت پوستی هم به دنبال داره. دکترتون که گفته سالمید ، دیگه کرم واسه چیه؟ اصلا ازش استفاده نکنید که مواد شیمیایی اگه وارد واژنتون بشه ممکنه بیماری های جدی به دنبال داشته باشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. bahi نوشته است: سلام دوستان

هر ماما و متخصص زنانی که مراجعه کنید معاینه رو انجام میده و گواهی در حد پذیرش شما در اختیارتون میذاره اما اگر منبع بسیار معتبر قضایی مدنظرتونه فقط باید به پزشکی قانونی شهرتون مراجعه کنید.چون گواهی پزشکی قانونی رو هم دادگاهها و همه مردم قبول دارن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 21
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید