شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضربان قلب جنین در هفته هشتم بارداری

1. سلام
    در هفته هشتم بارداری هستم سونوگرافی وازینال انجام دادم ضربان قلب جنین خیلی کم دیده شده دکتر گفت که 10 روز دیگر مجدد باید سونگرافی کنم در ضمن چند روزی است که لکه بینی دارم شیاف پرژسترون استفاده میکنم لکه کمتر شده به نظر شما ایا ضربان جنین بهتر میشود من بعد از 5 سال باردار شدم .

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    تجویز درست است تکرار هم حتما انجام دهید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. باسلام دوسته من استرس نداشته باشین که بارتون سمه به خدا توکل کنین مطمعن باشین که صلاح باشه خدابراتون نگهش میداره موفق باشین

4. درود بر شما

چند توصيه می تونم براتون داشته باشم
    1- مضطرب نباشيد
    2- سونوگرافی رو با چند متخصص پيگيری کنين
    3- (بسيار مهم) می توانيد با انرژی دادن به جنين اون رو بهتر حفظ کنين.
    دوستی رو پيدا کنين که انرژی درمانی کار می کنه و هر روز ايشون دستش رو بزاره روی شکمتون.
    اگر در حال حاضر انرژی درمانگر نمی شناسيد خودتان هم می توانيد همان کار را انجام دهيد.
    به اين صورت که کف دستتان را هر روز حداقل 20 دقيقه روی شکمتان بگذاريد (پوست در تماس باشد بهتر است) و با جنين صحبت کنيد. به او انرژی بدهيد. انرژی از کف دست شما جاری می شود بدون اينکه خودتان تلاشی انجام دهيد.
    4- تغذيه خوب يادتان نرود.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. soha759 نوشته است: سلام
    در هفته هشتم بارداری هستم سونوگرافی وازینال انجام دادم ضربان قلب جنین خیلی کم دیده شده دکتر گفت که 10 روز دیگر مجدد باید سونگرافی کنم در ضمن چند روزی است که لکه بینی دارم شیاف پرژسترون استفاده میکنم لکه کمتر شده به نظر شما ایا ضربان جنین بهتر میشود من بعد از 5 سال باردار شدم .

خیلی از این مورد مشکل ها شنیدم ک با مرور زمان حل شده...اصلا استرس و دلهره ب خودتون را ندین
    ب خدا توکل کنید. حتما با مرور زمان قلب جنین قوت پیدا میکنه

6. تو این هفته بارداری ضربان خیلی قوی نیست نگران نباشی سونو خود را تکرار کنید و از همه مهمتر استرس نداشته باش
    برای لکه بینی هم که داری بهتره استراحت بیشتری بکنی

7. سلام
    دکتر گفت که قلبش نمیزنه باید کورتاژ کنم از کمکهاتون ممنون.

8. soha759 نوشته است: سلام
    دکتر گفت که قلبش نمیزنه باید کورتاژ کنم از کمکهاتون ممنون.

اصلا ناراحت نباشید ایشاللا تو حاملگی های بعدی همچین مشکلاتی براتون پیش نمیاد.
    سلامت باشید

9. shabtab

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. من در سه ماه دوم بارداري هستم. دچار دردهاي سينوزيتي شدم. براي درمان چيكار بايد بكنم؟ از چه دارويي مي تونم استفاده كنم؟ مصرف سفيكسيم در اين دوره مجاز هست؟ و اينكه ايا  اين بيماري روي جنين اثري ميگذاره؟
    با تشكر.

10. shabtab نوشته است: با سلام. من در سه ماه دوم بارداري هستم. دچار دردهاي سينوزيتي شدم. براي درمان چيكار بايد بكنم؟ از چه دارويي مي تونم استفاده كنم؟ مصرف سفيكسيم در اين دوره مجاز هست؟ و اينكه ايا  اين بيماري روي جنين اثري ميگذاره؟
    با تشكر.

سلام
    برای درمان که حتما باید به پزشک مراجعه کنید. در دوره بارداری از مصرف خودسرانه هر دارویی حتی استامینوفن هم باید خودداری بشه. سریع تر به پزشکتون مراجعه کنید تا مشکلتون زودتر برطرف بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید