شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. raha_taranom نوشته است:

سلام

به جواب بی بی چک 11 روز بعد از رایطه و مجدادا 15 روز بعد از رابطه  در رابطه ای  بدون دخول و انزال منی ( پیشاب مطمئن نیستم ) بدون تماس التها  در روز 12 پریود  دوره 29 روزه   میشه ابه نتیجش اطمینان کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بدون دخول و انزال و حتی تماس  منتفیه

2. سلام
    من اون هفته مزاحمتون شدم و یه سوالی ازتون داشتم
    دوستان گفتن نیازی به مصرف قرص نیست و احتمالش خیلی کمه
    من و دوستم با هم رابطه داشتیم
    البته دخول صورت نگرفت(دوستم باکره هست)فقط تماس الت با الت بود
    البته از کاندوم استفاده کردم ولی بعد از انزالم متوجه شدم کاندوم از کنار پاره شده و مقداری از منی کنار پاش ریخته بود
    به نظرم با واژن تماسی نداشت
    ولی مطمئن نیستم
    دوستم 16اسفند پریود شده و رابطه ی ما 4 فروردین بود
    دوره اش بین 26 تا 30 روز بوده
    ولی الان روز 31هست و پریود نشده
    خیلی استرس دارم
    میترسم
    الان دو شبه اصلا نتونستم بخوابم
    خواهش میکنم کمکم کنین

3. nimajoon25 نوشته است: سلام
    من اون هفته مزاحمتون شدم و یه سوالی ازتون داشتم
    دوستان گفتن نیازی به مصرف قرص نیست و احتمالش خیلی کمه
    من و دوستم با هم رابطه داشتیم
    البته دخول صورت نگرفت(دوستم باکره هست)فقط تماس الت با الت بود
    البته از کاندوم استفاده کردم ولی بعد از انزالم متوجه شدم کاندوم از کنار پاره شده و مقداری از منی کنار پاش ریخته بود
    به نظرم با واژن تماسی نداشت
    ولی مطمئن نیستم
    دوستم 16اسفند پریود شده و رابطه ی ما 4 فروردین بود
    دوره اش بین 26 تا 30 روز بوده
    ولی الان روز 31هست و پریود نشده
    خیلی استرس دارم
    میترسم
    الان دو شبه اصلا نتونستم بخوابم
    خواهش میکنم کمکم کنین

سلام دوست عزيز

با توجه به نوع رابطه و زمان اون (طبق گفته هاي خودت) احتمال بارداري خيلي ضعيفه. اين تاخير در پريود ميتونه به خاطر استرس ايشون باشه.
    اگه تاخير بيش از ده روز شد از بتا جواب 100 درصدو بهتون ميده.
    موفق باشين.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. amir8152 نوشته است: سلام

شبتون بخیر

تقریبا دو روز هست که همسرم حالت های عصبی و افسردگی شدیدی دارن و یه مقدار هم سفت شدن پستان و اینا داشتن
    همونطور که گفته بودین اول حس کردم این حالت ها مربوط به قرص هایی بود که مصرف کردن چون سه تا هم خورده بودن عوارضش فکر کردم اینجوری باشه
    اما داشتم علائم بارداری رو می خوندم دیدم سفتی پستان و اینا می تونه مربوط به اون باشه، خواستم ازتون بپرسم که ممکنه بارداری رخ داده باشه ؟

اینکه کلا 7-8 روز از روش می گذره اینکه آیا تو این زمان می تونه علائم بارداری ظاهر بشه ؟

ممنون می شم که راهنمایی کنین ما رو از نگرانی در می آرین

و اینکه چون حالت های بهم ریختگی زیاد بود خانومم قرص فلوکستین هم خوردن تا این حالتش از بین بره

ممنون

سلام دوست عزيز

تو پيام خصوصي ازم خواسته بودين كه به پستتون پاسخ بدم
    اولا ممنون از لطفي كه به من دارين.
    دوما من از فرستادن پيام خصوصي منع شدم ولي همه ي پيام هاي شما به اين باكسم رسيده (هر 5 تاش) ولي نميتونم جواب بدم ازتون عذر ميخوام.
    اما پاسخ:
    قبلا بهتون گفتم شما روش اورژانسو درست انجام داده بودين و ديگه نيازي به مصرف قرص اضافي نبوده و چون همسرتون قرص اضافي رو خوردن بايد يه همچين علائمي رو تجربه كنن و تقريبا طبيعيه بخاطر به هم خوردن بالانس هورمونيشون.
    نذارين همسرتون هر قرصي رو سرخود مصرف كنن. منتظر پريود هاي عجيب و غريب ايشون باشين.
    موفق باشين.

5. سلام
    یه سوال .اگر رابطه از پشت باشه و منی داخل ریخته بشه و همون موقع هم نشه همه رو شست و باقی بمونه تا به مرور دفع بشه آیا ضرر داره و برای خانم مشکل ساز میشه؟؟؟ تو این حالت امکان بارداری هست؟

6. من یه سوال دیگه هم دارم
    از قررص اچ دی استفاده کردم .من این قرصها رو چند ماهی هست دارم شاید 8 ماه و توکیفم هست همیشه.آیا این قرصها خاصیت خودش امکان داره از دست بده.من 2 تا خوردم آیا لازمه که قرصهای جدید بخرم و دوباره بخورم؟؟؟

7. sami22 نوشته است: سلام
    یه سوال .اگر رابطه از پشت باشه و منی داخل ریخته بشه و همون موقع هم نشه همه رو شست و باقی بمونه تا به مرور دفع بشه آیا ضرر داره و برای خانم مشکل ساز میشه؟؟؟ تو این حالت امکان بارداری هست؟

سلام دوست عزيز

رابطه مقعدي باعث حاملگي نميشه.
    موندن مني در مقعد مشكل جدي اي ايجاد نميكنه ولي خود رابطه عوارض و اسيب هاي بدي از جمله شقاق، هموروئيد، از دست دادن اختيار دفع و ... داره.

8. سلام،میخواستم بدونم که چند روز بعد از دوران قاعدگی احتمال بارداری وجود داره و چقدر میشه به روش اورژانسی اطمینان داشت.2 روز بعد از پریودم رابطه جنسی محافظت نشده داشتم و البته مطمئن نیستم که منی به داخل واژنم نفوذ پیدا کرده باشه ولی خیلی نگران باردار شدنم هستم. ممنون میشم جوابم رو بدید.

9. atefehjavaheri نوشته است: سلام،میخواستم بدونم که چند روز بعد از دوران قاعدگی احتمال بارداری وجود داره و چقدر میشه به روش اورژانسی اطمینان داشت.2 روز بعد از پریودم رابطه جنسی محافظت نشده داشتم و البته مطمئن نیستم که منی به داخل واژنم نفوذ پیدا کرده باشه ولی خیلی نگران باردار شدنم هستم. ممنون میشم جوابم رو بدید.

سلام دوست عزيز

بارداريتون منتفيه.
    روش اورژانس روش مطمئنيه.
    در مورد روزاي پر خطر تقويم تخمك گذاريو از سايت دانلود كنين.
    موفق باشين.

10. من یه سوال دیگه هم دارم
    از قررص اچ دی استفاده کردم .من این قرصها رو چند ماهی هست دارم شاید 8 ماه و توکیفم هست همیشه.آیا این قرصها خاصیت خودش امکان داره از دست بده.من 2 تا خوردم آیا لازمه که قرصهای جدید بخرم و دوباره بخورم؟؟؟

11. sami22 نوشته است: من یه سوال دیگه هم دارم

8 ماه مدت زياديه و ممكنه قرصا تاثير لازم و كافيشو نداشته باشه.
    چرا قرص مصرف كردين؟
    اگه بخاطر رابطه مقعدي بوده نيازي به خوردن قرص نبوده چون امكان بارداري از مقعد وجود نداره.

12. د
    m1989 نوشته است:
    sami22 نوشته است: من یه سوال دیگه هم دارم

چرا قرص مصرف كردين؟

اگه بخاطر رابطه مقعدي بوده نيازي به خوردن قرص نبوده چون امكان بارداري از مقعد وجود نداره.<xml><o></o>

آخه منی روی دهانه واژن هم ریخت .و من شک کردم
    یعنی مجداا قرص بخرم و مصرف کنم؟ من ساعت 2.30 قرص خوردم و الان که 7.20 دیقیقه است .کلی حالم بهم خورد و گلاب بروتون بالا آوردم .لازمه قرص بخورم دوباره؟
    آ

13. sami22 نوشته است: د
    m1989 نوشته است:

چرا قرص مصرف كردين؟
    اگه بخاطر رابطه مقعدي بوده نيازي به خوردن قرص نبوده چون امكان بارداري از مقعد وجود نداره.

یعنی مجداا قرص بخرم و مصرف کنم؟ من ساعت 2.30 قرص خوردم و الان که 7.20 دیقیقه است .کلی حالم بهم خورد و گلاب بروتون بالا آوردم .لازمه قرص بخورم دوباره؟
    آ

من اگه جاي شما بودم قرص تازه ميخريدم و به جايHD
    ، لوونوژسترول هم ميخريدم چون هم عوارضي مثه تهوع و استفراغش كمتره هم ميشه دوتاشو با هم حداكثر تا 72 ساعت بعد رابطه مصرف كرد.
    تو چه روزي از سيكل ماهانتون رابطه داشتين شايد نيازي به مصرف قرص نباشه؟

14. m1989 نوشته است:
    sami22 نوشته است: د
    m1989 نوشته است:

چرا قرص مصرف كردين؟

آ

، لوونوژسترول هم ميخريدم چون هم عوارضي مثه تهوع و استفراغش كمتره هم ميشه دوتاشو با هم حداكثر تا 72 ساعت بعد رابطه مصرف كرد.

تقریا 18 روز از پریودم میگذره.یعنی قرص جدید بخرم و دوباره 2 تا بخورم؟

15. sami22 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    sami22 نوشته است: د
    m1989 نوشته است:

چرا قرص مصرف كردين؟

آ

تقریا 18 روز از پریودم میگذره.یعنی قرص جدید بخرم و دوباره 2 تا بخورم؟

اگه سيكل پريودتونو 30 روزه در نظر بگيريم (درسته؟) رابطتون تقريبا
    تو دوران پر خطر محسوب ميشه و چون خودتون ميگين مني رو واژنتون ريخته، پس قرص لوونوژسترول رو تهيه كنين و دوتاشو با هم بخورين چون قرص قبلي با استفراغ اثرش از بين رفته.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 39
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید