شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. haale نوشته است: این همه صفحه و مطلب راجع به پرده ی بکارت و آسیب و پاره شدن و ....
    این همه تاپیک
    این همه سوال
    این همه پاسخ و راهنمایی
    این همه به اشتراک گذاشتن تجارب و اطلاعات مفید
    این همه قوانین سایت
    !!!!!!!!!
    اما باز می رن یه آینه می زارن جلوی خودشون و انقدر لبهای آلت تناسلی رو می کشند تا یه پرده ببینند درست مشابه پرده ی پارچه ای توی خونه شون. با همون چوب های پرده و گیره های پرده و تورها!
    کاربرای عزیز
    پرده ی بکارت یه بافت خیلی نازکه که ورودی واژن رو احاطه کرده..هیچ شباهتی هم به پرده های توی تصور شما نداره. فقط اسمشون شبیه همه.
    هیچ شخصی هم که تخصص نداشته باشه نمی تونه سالم بودنش و یا نوعش رو تشخیص بده
    این کار فقط توسط افراد متخصص و درس خونده در این زمینه انجام می شه، اونم فقط روی اون صندلی مخصوص، با باز کردن زیاد از اندازه ی پاها و زور زدن و کشیدن لبها و فشار آوردن به لب های آلت تناسلی
    فکر می کنم ذکر این موضوع در سایت، از مرز یک میلیون بار، گذشت!

در جواب اون خواهرم هم می گم که گرفتن گواهی سلامت رسم نیست برای ازدواج
    قانون هم نیست
    این یه سنت و یه روش مرسوم در خانواده ها (ی به خصوص سنتی مون) بوده و الان دیگه داره کم کم از بین می ره
    یعنی چی آخه که چندنفر آدم از هر دو خانواده پا می شن دختر رو می برن معاینه تا یه تیکه کاغذ بگیرن واسه سالم بودن بکارتش!
    اگه خانواده ی خواستگار شما هم از این رسوم دارن، زیاد مخالفت نکنید و مطابق خواسته شون پیش برید. مخالفت شخص دختر، برای انجام نشدن این کار، ذهنیت های منفی رو ایجاد می کنه
    مگر اینکه خود پسر، افکار روشنی داشته باشه و به همسرش اعتماد داشته باشه.

هاله خانم عرض ارادت
    دوستان عزیز (مخصوصا کاربرای جدید) اگه ازین به بعد سوال تکراری درباره بکارتتون و صدمه به اون بپرسین
    خود هاله خانم میاد تک تک گیساتونو میکشه.
    اعصابشونو حسابی بهم ریختین درست میگن خب یه سرچ کوچولو بزنین تا به جوابتون برسین.

من میخوام یه نکته رو در مورد گواهی سلامت بگم که تو سوالای همتون تقریبا مشترکه:
    گرفتن گواهی سلامت دقیقا بستگی به پسر داره که ازتون بخواد یا نه. الان این قضیه کمتر شده ولی هنوز هس.
    مثلا یکی از دوستای من با همکلاسیمون ازدواج کرد و وقتی قصد ازاله بکارت ایشونو داشت برا معاینه نوع بکارت به دکتر که
    مراجعه کردن دکتر تشخیص داده که بکارتی وجود نداره ینی قبلا ازاله شده حالا به هر دلیلی، دوست منم به
    همسرش میگه قصه نخور میگم کار خودم بوده.
    میخوام بگم دقیقا به طرز فکر پسر بستگی داره و اینکه به نظر من هر موقع از گوش یا بینی کسی تونستی به شخصیتش
    پی ببری اون موقع از بکارتم میتونی.
    به امید فردایی روشن تر.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. سلام چندتا سوال داشتم
    من درست 20  روز بعد از آخرین پریودم نزدیکی داشتم برای اولین بار.طبق تقویم من باید شنبه دیگه پریود شم اگه روزش جا بجا نشه.
    سوالاتم اینه حدودا 1سال پیش حین رابطه نامزدم دستش جایی که نباید می رفت رفت و چند قطره خون امد.چند روز پیش ک دخول کامل داشتم بهد از رابطه خون زیادی اومد و شبشم بصورت لکه بود.
    میخواستم بدونم اون دفعه اول پرده پاره شده بود یا نه و این خون چرا اومد؟
    من تا 2 روز بعد لکه بینی داشتم ولی مثل خون پریود چون دوره قبل هم همین طور بود.ایا این لکه پریوده یا پاره گی پرده؟
    و ایا احتمال حاملگی هست؟ رابطه محافظت شده نبود

3. redrose_2 نوشته است: سلام چندتا سوال داشتم
    من درست 20  روز بعد از آخرین پریودم نزدیکی داشتم برای اولین بار.طبق تقویم من باید شنبه دیگه پریود شم اگه روزش جا بجا نشه.
    سوالاتم اینه حدودا 1سال پیش حین رابطه نامزدم دستش جایی که نباید می رفت رفت و چند قطره خون امد.چند روز پیش ک دخول کامل داشتم بهد از رابطه خون زیادی اومد و شبشم بصورت لکه بود.
    میخواستم بدونم اون دفعه اول پرده پاره شده بود یا نه و این خون چرا اومد؟
    من تا 2 روز بعد لکه بینی داشتم ولی مثل خون پریود چون دوره قبل هم همین طور بود.ایا این لکه پریوده یا پاره گی پرده؟
    و ایا احتمال حاملگی هست؟ رابطه محافظت شده نبود

«دستش جایی که نباید می رفت رفت» یعنی چی؟
    احتمالاً بکارت شما با این کار کمی آسیب دیده و ساییده شده ولی از بین نرفته. که احتمالاً با توجه به میزان کم خونریزی فقط مقدار خیلی کمی از انگشت وارد شده و آسیب‌دیدگی بکارت هم کم بوده.
    در رابطه‌ی کاملتون پرده کاملاً از بین رفته و خون‌ریزی و لکه‌بینی که گفتید طبیعیه.

«رابطه محافظت شده نبود» توضیحی کافی نیست برای نتیجه‌گیری این که آیا احتمال حاملگی هست یا خیر. اگر انزال داخل واژن صورت نگرفته و منی وارد نشده باشه احتمال بارداری پایینه. در هر صورت با توجه به این که کاندوم استفاده نشده امکانش هست اسپرم از طریق پیش‌آب راه پیدا کرده باشه که البته احتمالش خیلی کمه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. bahane_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 1سال پیش با نامزدم رابطه مقعدی  و لاپایی بدون دخول داشتم بعد از چند ماه رفتم دکتر و گفت پردم سالمه بعد از اون موقع  دیگه رابطه مقعدی نداشتم ولی رابطه بدون دخول همون جوری که گفتم داشتم حالا من از نامزدم می خوام جداشم می خوام برم دکتر که دوباره معاینه بشم فقط خیلی می ترسم که بگه آسیب دیده پردم.به نظر شما احتما لش چقدره؟ من اصلا دخول نداشتم فشار زیاد به واژن هم وارد نشده ولی به علت ترس زیاد آز آسیب پردم همش خودمو با آینه معاینه کردم چیزی داخل نکردم ولی پامو باز کردم زیاد و لبه های کوچیک رو کشیدم.حالا با همه ی اینا چقدر احتمال هست من برم دکتر بگه آسیب دیده پرده ام؟ خیلی نگرانم.

5. bahane_2 نوشته است: سلام من 1سال پیش با نامزدم رابطه مقعدی  و لاپایی بدون دخول داشتم بعد از چند ماه رفتم دکتر و گفت پردم سالمه بعد از اون موقع  دیگه رابطه مقعدی نداشتم ولی رابطه بدون دخول همون جوری که گفتم داشتم حالا من از نامزدم می خوام جداشم می خوام برم دکتر که دوباره معاینه بشم فقط خیلی می ترسم که بگه آسیب دیده پردم.به نظر شما احتما لش چقدره؟ من اصلا دخول نداشتم فشار زیاد به واژن هم وارد نشده ولی به علت ترس زیاد آز آسیب پردم همش خودمو با آینه معاینه کردم چیزی داخل نکردم ولی پامو باز کردم زیاد و لبه های کوچیک رو کشیدم.حالا با همه ی اینا چقدر احتمال هست من برم دکتر بگه آسیب دیده پرده ام؟ خیلی نگرانم.
    سلام اگر دخولی نداشتید نگرانی شما بی مورد هست با دستکاری بیشتر باعث اسیب میشید.

6. سلام من یک دختر 26 ساله هستم الان هم تازه با این سایت اشنا شدم و دارم با گریه این مطلب می نویسم
    من یک ماه پیش با خریت محض نزدیکی کردم
    و این اطلاعات در مورد میدونم
    که حلقوی هستم و ارتجاعی من ورزش می کنم و 180 درجه با میکنم چند دفعه پارگی برام ایجاد شد چون زخم شد به دکتر مراجعه کردم که برام پماد بنویسه
    حالا اگر من بخوام ازدواج کنم چی برام پیش میاد . خیلی میترسم برم دکتر که منو دعوا کنه یا سرزنش بشم. ایا ممکنه چون دفعات نزدیکی کم بوده به مدت زمان معلوم نشه
    من خیلی ریز نقش هستم و خودم رو تو اینه میبینم قرمزی و یا خون مردگی نمیبینم
    فقط میخوام کمکم کنی یا یکم بهم اطلاعات بدی
    التماس میکنم . ببخشید

7. mahbooubeh نوشته است: سلام من یک دختر 26 ساله هستم الان هم تازه با این سایت اشنا شدم و دارم با گریه این مطلب می نویسم
    که حلقوی هستم و ارتجاعی من ورزش می کنم و 180 درجه با میکنم چند دفعه پارگی برام ایجاد شد چون زخم شد به دکتر مراجعه کردم که برام پماد بنویسه
    حالا اگر من بخوام ازدواج کنم چی برام پیش میاد . خیلی میترسم برم دکتر که منو دعوا کنه یا سرزنش بشم. ایا ممکنه چون دفعات نزدیکی کم بوده به مدت زمان معلوم نشه
    التماس میکنم . ببخشید

سلام دوست عزيز

نزديكي تون به چه شكل بوده؟
    اگه الت يا شي اي مثه اون داخل نشده بكارتتون سالمه و باز كردن پاهاتون تا 180 درجه و ورزش باعث ازاله بكارت نميشه.
    برا تعيين نوع بكارتتون فقط به پزشك مراجعه كنين چون خودتون قادر به تشخيص نيستين.
    موفق باشين.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. mahbooubeh نوشته است: سلام من یک دختر 26 ساله هستم الان هم تازه با این سایت اشنا شدم و دارم با گریه این مطلب می نویسم
    التماس میکنم . ببخشید

دوست عزیز
    تمامی توضیحات شما ناقص هستند
    حلقوی و ارتجاعی یعنی چی؟ اگه دکتر نرفتین اینو از کجا می دونین؟
    چون پاهاتون رو 180 درجه باز می کنید براتون پارگی ایجاد شده؟ پارگی کجا؟ اون چه پارگی هست که با پماد خوب شده؟
    نزدیکی یعنی چی؟ دخول کامل؟ آلت به طور کامل وارد واژن شما شده؟
    کم بودن دفعات نزدیکی چه ربطی داره که با گذشت زمان مشخص بشه یا نه؟ وقتی آلتی وارد واژن شما شده باشه با هر بار ورود و خروجش اون ورودی رو از حالت بکر و دست نخورده اش، گشاد تر و باز تر می کنه و این همیشه مشخصه، مخصوصا برای پزشکی قانونی.
    شما ریز نقش هستین، خب این چه ارتباطی داره به سالم بودن بکارت؟
    خودتون رو توی آینه می بینید کجاتون قرمزه؟ خون مردگی نمی بینید؟ مگه باید ببینید؟
    شما اطلاعاتی ندادین که اطلاعات هم می خواین!
    لطفا یه کمی بیشتر شرح بدین.
    برای معاینه ی بکارتتون هم که فقط به پزشک مراجعه کنید و از آینه بازی درست بردارین.

9. ببخشید اگر من واضح ننوشتم منظورم این بود که از کاندوم استفاده نشد و انزال هم داخل واژن صورت نگرفت
    ایا این لکه بینی بخاطر پارگی است یا پریود؟چون تا دو روز ادامه داشت و الان قطع شده از طرفی من باید چند روز دیگر پریود بشم و علائمش را هم دارو و دوره قبل هم شروع پریودم همین طور بود ولکه بینی تا دوروز ادامه داشن و بهد خونریزی کامل
    ممکنه بخاطر دخول و نزدیک شدن به زمان پریود آسیبی وارد شده باشه؟

10. redrose_2 نوشته است: ببخشید اگر من واضح ننوشتم منظورم این بود که از کاندوم استفاده نشد و انزال هم داخل واژن صورت نگرفت
    ایا این لکه بینی بخاطر پارگی است یا پریود؟چون تا دو روز ادامه داشت و الان قطع شده از طرفی من باید چند روز دیگر پریود بشم و علائمش را هم دارو و دوره قبل هم شروع پریودم همین طور بود ولکه بینی تا دوروز ادامه داشن و بهد خونریزی کامل
    ممکنه بخاطر دخول و نزدیک شدن به زمان پریود آسیبی وارد شده باشه؟

احتمالا این خونی که دیدید در اثر پارگی پرده بمارتتون بوده که طی چند مرحله که نزدیکی داشتید کامل از بین رفته
    به هر حال بهتره در روابط بعدیتون از کاندوم یا قرص استفاده کنید

11. با سلام خدمت شما آقاي دكترو دوستان محترم،با عرض پوزش يه سوال دارم اگه لطف كنيد پاسخ بديد من خيلي ممنون ميشم،مجبورم يه كم توضيح بدم سوالاتو نگاه كردم ولي پاسخي نيافتم
    من ٥سال پيش با كسي كه قرار بود ازدواج كنيم رابطه پيدا كرديم اون اول انگشتشو برد وقتي رفت داخل خيلي عصباني شد گفت تو پرده نداشتي و منو گول زدي،منم كه قبلاً هيچ رابطه اي نداشتم،من ساده و اون سواستفاده كرد گفت واسه من مهم نيست بعد شروع كرد به بردن آلتش به زور طوري كه اول اصلاً نرفت تا ٧،٨ ساعت بعد اونم به زور ،من نميذاشتم ولي آخر كار خودشو كرد ولي خون نيومد بعد،شب اون روز رو شورتم لكه زرد رنگ ديدم نميدونم خون بوده يا نه ما ٢ سال رابطه داشتيم با فاصله هاي ١،٢،٣،٤ ماه از هم و هر بار هم حداقل ٢ بار رابطه داشتيم،بعد اون ٢ سال يه سال بعدش(كه تو اون يه سال اصلاً رابطه نداشتيم) رفتم دكتر گفت سالمه، ١ سال بعدِ اين گفته باز يه روز ٢بار رابطه داشتيم،باز يه ١ سال بعدش من رفتم پيش همون دكتر متخصص گفت سالمه ولي ساعت ٧ لهيدگي داره،همون روز ٢ دكتر ديگه هم رفتم متخصص گفت سالمه فقط يه كم گشاده گفتم گواهي بدين گفت با مادر خواهر شوهرت اومدي اون وقت ميدم،ماما گفت  سالمه ساعت ٣ لهيدگي داره يه كم هم گشاده به ماما گفتم رابطه داشتم گفتم گواهي ميدن بهم گفت تو بري پزشك قانوني هم ميگه سالمه واسه گواهي هم بعضي دكترا توضيحات مينويسن بعضي فقط ميگن سالمه،حالا من نميدونم با اين وضع چي كار كنم به يه خواستگارم ج مثبت دادم خارج زندگي ميكنه قراره يه ماه ديگه برگرده واسه عقد،من نپرسيدم پرده ام چيه ولي از متخصص پرسيدم كدوم پرده است گفت اون رينگي كه شبيه ٧،٨
    چند تا سوال دارم من ميتونم ازدواج كنم يعني ريسك نيست؟
    آيا وقتي نزديكي داشته باشم و من ارادي پردمو هنگام دخول تنگ كنم ميفهمه خودم تنگ كردم؟
    آيا موقع معاينه دكتر پرده امو تنگ كنم ميفهمه؟
    يه ورزش هست واسه تقويت ميل جنسي طوري كه دهانه واژنو تنگ و به حالت استراحت درآوردن آيا باعث ميشه پرده ام يه كم تنگ تر شه؟چون اون وقتا كه نزديكي داشتم بعضي وقتا تنگ بود بعضي وقتا گشاد،
    به نظر شما از كپسول خون استفاده كنم و اين كپسول ها كجا پيدا ميشن و قيمتشون چيه؟
    آيا به گفته دكتر كه پرده من سالمه ساعت ٣يا٧كه لهيدگي داره ميشه گفت بخاطر عفونت قبلي كه داشتم در اثر خارش زياد اين محل با ناخن اتفاق افتاده؟
    آيا براي گشادي كه دكتر گفته بود ميشه گفت ارثي هست آيا اين گشادي چقدر غير معمولي است؟
    آيا پرده امكان داره چند نوع با هم در يك نفر باشه مثلاً حلقويِ ارتجاعيِ دندانه اي وجود داره؟
    خواهش ميكنم به سوالاتم جواب بدين وضعيتم بحرانيه ميخوام بدونم اگه واسه ازدواج برام مشكل پيش بياد كلاً ازدواج نكنم من چند ساله كه افسردگي دارم بخاطر اين موضوع كلي خواستگاراي خوبمو رد كردم خواهش ميكنم خواهش ميكنم جواب بدين

12. eli25 نوشته است: با سلام خدمت شما آقاي دكترو دوستان محترم،با عرض پوزش يه سوال دارم اگه لطف كنيد پاسخ بديد من خيلي ممنون ميشم،مجبورم يه كم توضيح بدم سوالاتو نگاه كردم ولي پاسخي نيافتم
    من ٥سال پيش با كسي كه قرار بود ازدواج كنيم رابطه پيدا كرديم اون اول انگشتشو برد وقتي رفت داخل خيلي عصباني شد گفت تو پرده نداشتي و منو گول زدي،منم كه قبلاً هيچ رابطه اي نداشتم،من ساده و اون سواستفاده كرد گفت واسه من مهم نيست بعد شروع كرد به بردن آلتش به زور طوري كه اول اصلاً نرفت تا ٧،٨ ساعت بعد اونم به زور ،من نميذاشتم ولي آخر كار خودشو كرد ولي خون نيومد بعد،شب اون روز رو شورتم لكه زرد رنگ ديدم نميدونم خون بوده يا نه ما ٢ سال رابطه داشتيم با فاصله هاي ١،٢،٣،٤ ماه از هم و هر بار هم حداقل ٢ بار رابطه داشتيم،بعد اون ٢ سال يه سال بعدش(كه تو اون يه سال اصلاً رابطه نداشتيم) رفتم دكتر گفت سالمه، ١ سال بعدِ اين گفته باز يه روز ٢بار رابطه داشتيم،باز يه ١ سال بعدش من رفتم پيش همون دكتر متخصص گفت سالمه ولي ساعت ٧ لهيدگي داره،همون روز ٢ دكتر ديگه هم رفتم متخصص گفت سالمه فقط يه كم گشاده گفتم گواهي بدين گفت با مادر خواهر شوهرت اومدي اون وقت ميدم،ماما گفت  سالمه ساعت ٣ لهيدگي داره يه كم هم گشاده به ماما گفتم رابطه داشتم گفتم گواهي ميدن بهم گفت تو بري پزشك قانوني هم ميگه سالمه واسه گواهي هم بعضي دكترا توضيحات مينويسن بعضي فقط ميگن سالمه،حالا من نميدونم با اين وضع چي كار كنم به يه خواستگارم ج مثبت دادم خارج زندگي ميكنه قراره يه ماه ديگه برگرده واسه عقد،من نپرسيدم پرده ام چيه ولي از متخصص پرسيدم كدوم پرده است گفت اون رينگي كه شبيه ٧،٨
    چند تا سوال دارم من ميتونم ازدواج كنم يعني ريسك نيست؟
    آيا وقتي نزديكي داشته باشم و من ارادي پردمو هنگام دخول تنگ كنم ميفهمه خودم تنگ كردم؟
    آيا موقع معاينه دكتر پرده امو تنگ كنم ميفهمه؟
    يه ورزش هست واسه تقويت ميل جنسي طوري كه دهانه واژنو تنگ و به حالت استراحت درآوردن آيا باعث ميشه پرده ام يه كم تنگ تر شه؟چون اون وقتا كه نزديكي داشتم بعضي وقتا تنگ بود بعضي وقتا گشاد،
    به نظر شما از كپسول خون استفاده كنم و اين كپسول ها كجا پيدا ميشن و قيمتشون چيه؟
    آيا به گفته دكتر كه پرده من سالمه ساعت ٣يا٧كه لهيدگي داره ميشه گفت بخاطر عفونت قبلي كه داشتم در اثر خارش زياد اين محل با ناخن اتفاق افتاده؟
    آيا براي گشادي كه دكتر گفته بود ميشه گفت ارثي هست آيا اين گشادي چقدر غير معمولي است؟
    آيا پرده امكان داره چند نوع با هم در يك نفر باشه مثلاً حلقويِ ارتجاعيِ دندانه اي وجود داره؟
    خواهش ميكنم به سوالاتم جواب بدين وضعيتم بحرانيه ميخوام بدونم اگه واسه ازدواج برام مشكل پيش بياد كلاً ازدواج نكنم من چند ساله كه افسردگي دارم بخاطر اين موضوع كلي خواستگاراي خوبمو رد كردم خواهش ميكنم خواهش ميكنم جواب بدين

این همه نگرانی و افسردگی و «کلاً ازدواج نکنم» به خاطر یک پرده بیش از حده!
    تمامی این نگرانی‌ها با یک پیش فرضه که همسر آینده‌ی شما از شما گواهی سلامت بخواد و یا این که در حین رابطه بتونه تشخیص بده که شما قبلاً رابطه داشتید! که مورد دومی عملاً ممکن نیست. در مورد گواهی خواستن هم امروزه زیاد معمول نیست. این نکته هم که خواستگارتون خارج از کشور زندگی می‌کنه می‌تونه تأثیر مثبتی داشته باشه بر عدم درخواست گواهی.
    به یاد داشته باشید که بیشتر رفتار و شخصیت شماست که در طرف مقابلتون تأثیر می‌گذاره و نه تنگ و گشاد کردن واژنتون!
    با این حال
    با توجه به توضیحاتتون در صورت مراجعه به پزشکی قانونی احتمالاً در مورد آسیب و لهیدگی بکارتتون هم توضیح ذکر می‌شه.
    «گشاد بودن پرده» رو من تا به حال نشنیده بودم! ولی به نظر می‌رسه که منظور وجود آثار رابطه بر روی پرده باشه.
    در مورد تنگ و گشاد کردن با انقباض عضلات هم برای پزشک مشخص خواهد بود.

13. سلام
    کسی جواب سوالمو می دونه
    اگه بخواهیم ازدواج کنم
    ایا پرده هم معایینه می شود یانه

14. SELSNA نوشته است: سلام
    کسی جواب سوالمو می دونه
    اگه بخواهیم ازدواج کنم

بارها این سؤال پاسخ داده شده!
    خیر!
    معاینه‌ی بکارت از الزامات برای ازدواج نیست. ولی در صورت درخواست داماد یا خانواده‌ی داماد این معاینه باید توسط پزشکی قانونی انجام بشه.

15. SELSNA نوشته است: سلام
    کسی جواب سوالمو می دونه
    اگه بخواهیم ازدواج کنم

این فقط و فقط به نامزدتون و خونوادش بستگی داره که ازتون بخواد برین گواهی سلامت بکارت بگیرین یا نه
    اگر رابطه نداشتین نگرانی بی مورد هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 21
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید