شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. tehqu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    elinaze نوشته است:
    tehqu نوشته است: سلام
    اگر بعد از مصرف یک دوره قرص ضد بارداری یاسمین(به علت کیست)
    خونریزی اتفاق بیفته (همه حالت پریود هم وجود داشته باشه) اما خونریزی خیلی کمتر از سری های قبل باشه (تقریبا نصف) 3-4 روزم طول بکشه (تا 2 دوره پیش 7 روزه بود) و بعدش حالت سرگیجه و دل درد و حالت تحوع داشته باشه
    احتمال حاملگی هست؟

سلام
    اگه خونریزی روان بوده مثل پریودهای قبلی فقط تعداد روزهاش کمتر بوده از عوارض قرصه و بارداری منتفیه.

ببخشید پست قبلی اشتباهی نقل قول کرذم
    روان بوده اما مقدارش کنتر از همیشه بوده

2. سلام
    میخواستم بدونم اگه انزال درون واژن نباشه اما روی آلت تناسلی زنانه اتفاق بیوفته احتمال بارداری وجود داره ؟
    واقعا ممنون میشم اگه جواب بدید

3. tehqu نوشته است:
    elinaze نوشته است:
    tehqu نوشته است: سلام
    اگر بعد از مصرف یک دوره قرص ضد بارداری یاسمین(به علت کیست)
    خونریزی اتفاق بیفته (همه حالت پریود هم وجود داشته باشه) اما خونریزی خیلی کمتر از سری های قبل باشه (تقریبا نصف) 3-4 روزم طول بکشه (تا 2 دوره پیش 7 روزه بود) و بعدش حالت سرگیجه و دل درد و حالت تحوع داشته باشه
    احتمال حاملگی هست؟

سلام
    اگه خونریزی روان بوده مثل پریودهای قبلی فقط تعداد روزهاش کمتر بوده از عوارض قرصه و بارداری منتفیه.

ببخشید پست قبلی اشتباهی نقل قول کرذم
    روان بوده اما مقدارش کنتر از همیشه بوده

مشکلی نیست ، از عوارض قرصه. بارداری منتفیه.

4. toni_montana نوشته است: سلام
    میخواستم بدونم اگه انزال درون واژن نباشه اما روی آلت تناسلی زنانه اتفاق بیوفته احتمال بارداری وجود داره ؟
    واقعا ممنون میشم اگه جواب بدید

سلام
    اگه در روزهای پرخطر باشه (دوران تخمک گذاری) بله امکانش هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام

شبتون بخیر

تقریبا دو روز هست که همسرم حالت های عصبی و افسردگی شدیدی دارن و یه مقدار هم سفت شدن پستان و اینا داشتن
    همونطور که گفته بودین اول حس کردم این حالت ها مربوط به قرص هایی بود که مصرف کردن چون سه تا هم خورده بودن عوارضش فکر کردم اینجوری باشه
    اما داشتم علائم بارداری رو می خوندم دیدم سفتی پستان و اینا می تونه مربوط به اون باشه، خواستم ازتون بپرسم که ممکنه بارداری رخ داده باشه ؟

اینکه کلا 7-8 روز از روش می گذره اینکه آیا تو این زمان می تونه علائم بارداری ظاهر بشه ؟

ممنون می شم که راهنمایی کنین ما رو از نگرانی در می آرین

و اینکه چون حالت های بهم ریختگی زیاد بود خانومم قرص فلوکستین هم خوردن تا این حالتش از بین بره

ممنون

6. [quote="saghar15"]
    mhsafarian نوشته است: لکه بینی لانه گزینی چندبار در بارداری رخ میدهد؟

لکه بینی لانه گزینی در حدود روز 40 باروری(یعنی وقتی جنین 40 روزه است.که ازنظر مامایی سن جنین از اولین روز اخرین قاعدگی فرد محاسبه میشود.یعنی تقریبا حدود ده روز پس از عقب افتادن قاعدگی ) رخ میدهد. که حتی ممکنه با قاعدگی بعدی اشتباه گرفته بشه.که ممکنه زیاد باشه تقریبا شبیه قاعدگی و یا ممکنه در حد لکه بینی باشه.ودوباره هم تکرار نشه. و اگه شدید نباشه مشکلی ایجاد نمیکنه.وفقط احتیاج به اقدامات حمایتی داره.
    ولی درهرصورت هرخونریزی درهرسنی از بارداری پیش بیاد,چون علل خیلی متفاوتی ممکنه داشته باشه حتما باید فرد به پزشک یا ماما مراجعه کند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. kiana222

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من در روز 9 ام رابطه داشتم ربطه از جلو اول خیلی کوتاه بدون کاندوم بوده و بعد از کاندوم استفاده کردیم با این حال منی داخل واژن خالی نشد.امکان بارداری وجود داره؟

8. kiana222

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من در روز 9 ام رابطه داشتم ربطه از جلو اول خیلی کوتاه بدون کاندوم بوده و بعد از کاندوم استفاده کردیم با این حال منی داخل واژن خالی نشد.امکان بارداری وجود داره؟

9. kiana222 نوشته است: سلام من در روز 9 ام رابطه داشتم ربطه از جلو اول خیلی کوتاه بدون کاندوم بوده و بعد از کاندوم استفاده کردیم با این حال منی داخل واژن خالی نشد.امکان بارداری وجود داره؟

دوست عزیز اگه مطمئن هستید ک منی داخل واژن ریخته نشده پس بارداری منتفیه.

10. سلام

به جواب بی بی چک 11 روز بعد از رایطه و مجدادا 15 روز بعد از رابطه  در رابطه ای  بدون دخول و انزال منی ( پیشاب مطمئن نیستم ) بدون تماس التها  در روز 12 پریود  دوره 29 روزه   میشه ابه نتیجش اطمینان کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. با سلام
    من تمام سوالات و جواب های مطرح شده در " http://www.roham.ws/web/ftopic-17194-days0-orderasc-15.html " را خواندم
    من در وضعیت مشابه اولی سوال که در روز پنجم پریود رابطه جنسی داشتند به صورت مشابه با همسرم رابطه داشتم اما از حاملگی نگرانم . بعد از رابطه جنسی در روز پنجم پریودم خون ریزی تا حدودی بند آمده و بعد از تقریبا 20 ساعت قرص ضد بارداری اورژانس لیونوژیل را مصرف کردم .
    از عوارض قرص نگرانم با توجه به اینکه قرص اول را خوردم و قرص دوم را 12 ساعت دیگر باید مصرف کنم آیا لازم است به جلوگیری از بارداری ادامه دهم . بخاطر عوارض قرص به این روش ادامه دهم یا نیازی نیست ؟

بدلیل مشکل پرولاپس میترال قرص پروپانول 10 مصرف می کنم . مصرف قرص پروپانول و لیونوژیل مشکلی ایجاد نمی کند ؟

12. bita555 نوشته است: با سلام
    من تمام سوالات و جواب های مطرح شده در " http://www.roham.ws/web/ftopic-17194-days0-orderasc-15.html " را خواندم
    من در وضعیت مشابه اولی سوال که در روز پنجم پریود رابطه جنسی داشتند به صورت مشابه با همسرم رابطه داشتم اما از حاملگی نگرانم . بعد از رابطه جنسی در روز پنجم پریودم خون ریزی تا حدودی بند آمده و بعد از تقریبا 20 ساعت قرص ضد بارداری اورژانس لیونوژیل را مصرف کردم .
    از عوارض قرص نگرانم با توجه به اینکه قرص اول را خوردم و قرص دوم را 12 ساعت دیگر باید مصرف کنم آیا لازم است به جلوگیری از بارداری ادامه دهم . بخاطر عوارض قرص به این روش ادامه دهم یا نیازی نیست ؟

بدلیل مشکل پرولاپس میترال قرص پروپانول 10 مصرف می کنم . مصرف قرص پروپانول و لیونوژیل مشکلی ایجاد نمی کند ؟

شما در اون روز هیچ احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی نداشتید و به نظرم اگه پریود منظم دارید لازم نیست قرص دوم رو هم مصرف کنید
    برای جلوگیری از بارداری هم بهتره از کاندوم استفاده کنید

13. raha_taranom نوشته است:

سلام

به جواب بی بی چک 11 روز بعد از رایطه و مجدادا 15 روز بعد از رابطه  در رابطه ای  بدون دخول و انزال منی ( پیشاب مطمئن نیستم ) بدون تماس التها  در روز 12 پریود  دوره 29 روزه   میشه ابه نتیجش اطمینان کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمال بارداری در شما وجود نداره
    بی بی چک ها معمولا 20 روز بعد از رابطه جواب دقیق دارن
    گرچه که روی بعضیهاش نوشته یک هفته بعد از تاخیر پریودی

14. kiana222 نوشته است: سلام من در روز 9 ام رابطه داشتم ربطه از جلو اول خیلی کوتاه بدون کاندوم بوده و بعد از کاندوم استفاده کردیم با این حال منی داخل واژن خالی نشد.امکان بارداری وجود داره؟

برای اطمینان بیشتر و خطر اسپرم های موجود در پیشاب بهتره از همون اول از کاندوم استفاده کنید
    اگه پریود نامنظمی دارید بهتره بیشتر دقت کنید و از روش طبیعی برای جلوگیری از بارداری استفاده نکنید
    البته احتمال بارداری در شما خیلی خیلی کمه

15. kiana222 نوشته است: سلام من در روز 9 ام رابطه داشتم ربطه از جلو اول خیلی کوتاه بدون کاندوم بوده و بعد از کاندوم استفاده کردیم با این حال منی داخل واژن خالی نشد.امکان بارداری وجود داره؟

دوست عزیز وقتی خودتون میگید کاندوم استفاده کردین و منی داخل واژن ریخته نشده پس ترس رو از خودتون دور کنید و بدونین بارداری اینجوری صورت نمیگیره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 39
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید