شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. باسلام

من در روز پایانی پریودم که به صورت لکه بینی بوده با همسرم رابطه داشتم و آب منی کاملا در واژنم ریخته شده .آیا با توجه به اینکه در روزهای تخمکگذاری نیستم احتمال حاملگی وجود دارد؟در صورت احتمال حاملگی که تقریبا 48 ساعت از آن گذشته باشد چکار باید کرد ؟

2. سلام دوستان من 14 روز بعد از پریودم با همسرم رابطه کامل محافظت نشده داشتم  که البته سعی داشتیم منی به داخل ریخته نشه و بعد هم مطمئن نبودیم که به داخل ریخته نشده من 16 ساعت بعد 4 قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 4 قرص دیگه،ایا باید بعد از خوردن قرص ها پریود میشدم؟الان 9 روز از خوردن قرص ها میگذره و من پریود نشدم
    و یک سوال دیگه اگه جنینی وجود داشته باشه چند وقت بعد از تشکیل جنین میشه از امپول های سقط استفاده کرد؟ ممنونم

3. faezehb نوشته است: باسلام

من در روز پایانی پریودم که به صورت لکه بینی بوده با همسرم رابطه داشتم و آب منی کاملا در واژنم ریخته شده .آیا با توجه به اینکه در روزهای تخمکگذاری نیستم احتمال حاملگی وجود دارد؟در صورت احتمال حاملگی که تقریبا 48 ساعت از آن گذشته باشد چکار باید کرد ؟

اگه عادتتون منظمه و اطمینان دارید که در این روز بوده احتمال بارداریتون پایینه.
    ولی با توجه به این که انزال کاملاً در واژن انجام شده به هر حال احتمال بارداری هست.

با توجه به مطالبی که اینجا می‌تونید مطالعه کنید، هنوز فرصت برای اقدام به جلوگیری اورژانسی هست که چگونگیش در همون صفحه توضیح داده شده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. elham1990 نوشته است: سلام دوستان من 14 روز بعد از پریودم با همسرم رابطه کامل محافظت نشده داشتم  که البته سعی داشتیم منی به داخل ریخته نشه و بعد هم مطمئن نبودیم که به داخل ریخته نشده من 16 ساعت بعد 4 قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 4 قرص دیگه،ایا باید بعد از خوردن قرص ها پریود میشدم؟الان 9 روز از خوردن قرص ها میگذره و من پریود نشدم
    و یک سوال دیگه اگه جنینی وجود داشته باشه چند وقت بعد از تشکیل جنین میشه از امپول های سقط استفاده کرد؟ ممنونم

شما روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و به احتمال بسیار بالایی بارداری منتفیه.
    در مورد پریود شدن هم به خاطر مصرف قرص ممکنه جابه‌جایی زمانی صورت بگیره ولی نمی‌شه دقیق گفت چه زمانی. تا ۱۰ روز پس از زمان مورد انتظار عادی برای پریود جایی برای نگرانی نیست.

5. faezehb نوشته است: باسلام

با سلام
    دوست گرامی،با توضیحاتی که دادید  خیلی بعید بنظر میرسه که بارداری اتفاق افتاده باشه!معذالک میتونید از نوار تستهای بارداری که داروخونه ها دارن استفاده کنید!و یا راه مطمئن تر از اون دادن تست خون در این رابطه  است!
    موفق باشید

6. sepideh90 نوشته است:
    sara321 نوشته است: سلام.خسته نباشید.
    من با دوستم 9 روز بعد از شروع پریودم رابطه سطحی داشتیم در این حد که من لباس زیر داشتم و اون نداشت.آیا امکان بارداری با پیشاب وجود دارد با این وضعیت؟ درضمن بعد از 5-6 دقیقه انزال داشت با دست که منی هیچ تماسی با من نداشت..و بعد هم دوباره 23 روز بعد از شروع پریودم با هم رابطه داشتیم این بار هر دومون لباس زیر داشتیم ولی من دیدم که روی لباس زیرش کمی خیس شده این دفعه انزال نداشت و من چند دقیقه بعدش خودم را شستم..در هر 2بار من آلتشو حس می کردم ولی احساس خیسی نداشتم حتی از جانب خودم..شاید هم من حس نکردم Sad
    بین اولین روز پریودم تا دفعه بعدی بین 29 تا 32 روز فاصله است.آیا امکان بارداری برای من وجود داره؟

دوست عزیز
    با این شرایطی که شما فرمودید بارداری منتفیه.هم باتوجه به روزهای رابطه ات که کم خطر کحسوب میشن و هم نوع رابطه شما.منتظر باشید حتما پریود میشید

ممنون ولی امروز29 ولی من هنوز پریود نشوم  من نگرانمSad...میشه بگین روزهای پر خطر من کی میشه؟  اینکه میگن وازن اسپرم را جذب میکنه یعنی چه؟

7. دوست عزیز امکان بارداری نیست تازه خودتونم گفتین 29 تا 32 روزه پس صبور باشین ترس و اضطرابو از خودتون دور کنین روز های 13 14 15 حدودا میشه گفت 14-2 و 14+2 از روز اول پریودیتون
    مثلا اگه اول ماه شدین میشه 12 13 14 15 16

8. sara321 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    sara321 نوشته است: سلام.خسته نباشید.
    من با دوستم 9 روز بعد از شروع پریودم رابطه سطحی داشتیم در این حد که من لباس زیر داشتم و اون نداشت.آیا امکان بارداری با پیشاب وجود دارد با این وضعیت؟ درضمن بعد از 5-6 دقیقه انزال داشت با دست که منی هیچ تماسی با من نداشت..و بعد هم دوباره 23 روز بعد از شروع پریودم با هم رابطه داشتیم این بار هر دومون لباس زیر داشتیم ولی من دیدم که روی لباس زیرش کمی خیس شده این دفعه انزال نداشت و من چند دقیقه بعدش خودم را شستم..در هر 2بار من آلتشو حس می کردم ولی احساس خیسی نداشتم حتی از جانب خودم..شاید هم من حس نکردم Sad
    بین اولین روز پریودم تا دفعه بعدی بین 29 تا 32 روز فاصله است.آیا امکان بارداری برای من وجود داره؟

دوست عزیز
    با این شرایطی که شما فرمودید بارداری منتفیه.هم باتوجه به روزهای رابطه ات که کم خطر کحسوب میشن و هم نوع رابطه شما.منتظر باشید حتما پریود میشید

ممنون ولی امروز29 ولی من هنوز پریود نشوم  من نگرانمSad...میشه بگین روزهای پر خطر من کی میشه؟  اینکه میگن وازن اسپرم را جذب میکنه یعنی چه؟

دوست عزیز
    همون طور که سپیده خانم گفتن بارداریتون منتفیه. استرس نداشته باشین تا پریودتون هر چه سریعتر برگرده.

برا روزای پر خطرتون تقویم تخمک گذاری رو دانلود کنین.
    ازونجایی که محیط واژن لزج ماننده اگه اسپرم در اون ناحیه قرار بگیره کار سختی برا رسیدن به رحم نداره.

9. سلام من  یه رابطه تو  روز  12بدون انزال منی و بدون تماس الت ها داشتم امکان بارداری شاید با پیشاب هست  البته 11 روز بعد از رابطه  بی بی چک استفاده کردم منفی بود و مجدادا 15 روز بعد از رابطه ام منفی بود میشه به نتیجش اطمینان کرد ؟

10. سلام

اول از همه از سايتتون تشكر ميكنم

تو پستاي قبلي هم همان طور كه توضيح دادم يه رابطه مشكوك داشتم

كه خوشبختانه ختم بخير شد ولي هنوز من نگرانم چون يكي از دوستان گفتن كه تو اوايل بارداري ممكنه يه خونريزي باشه وبا پريود اشتباه گرفته بشه

ولي ايشون تمام علايم پريودن از قبيل كمردرد و....داشتن ومثل هميشه كه پريود ميشن بازم درد داشتن

ايا بازم با اين علايم وپريود ميشه احتمال بارداري داد؟؟؟

11. با سلام خدمت همه دوستان
    من 22 بهمن یه رابطه سطحی وبدون دخول داشتم و بدون تماس با منی و 14 اسفند طبق وقتم عادت شدم سیکلم 28 روزس ولی آخرای دوره دو سه روز مونده به پریودیم یه رابطه باز سطحی داشتم با همسرم ولی از بابت استرس بخاط تماس دستش با منی خشک شده که پاک شد و بعد با آلتم 2 ساعت بعد از رابطه 4 تا ال دی خوردم که 12 ساعت بعدش کلی بالا آوردم ونتونستم سری دومشو بخورم والان یک روز از تاریخم میگذره و من پریود نشدم به شدت نگرانم آیا ممکنه من باردارباشم پس کی پریود میشم و باید چیکار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید

12. سلام به همه دوستان
    این پست رو من هفته پبش نوشته بودم دقیقا و در اون رابطه رو شرح دادم :

تاریخ: پنج‌شنبه 10 فروردین 1391

سلام خدمت همه دوستان
    من و دوست دخترم ، سه شنبه ( یعنی 2 دوز پیش ) با هم نزدیکی داشتیم و متاسفانه کاندوم استفاده شده پاره شد و منی داخل واژن خالی شد
    این کار ساعت 7 غروب انجام شد
    دوست دخترم ساعت 8 غروب 2 عدد قرص HD رو همرای یه لیوان شیر کامل خورد
    هیچ گونه استفراغی در کار نبود ...
    ساعت 8 صبح فردا ( یعنی چهارشنبه صبح ، دیروز ) 4 عدد قرص HD خورد همراه صبحانه و باز هم هیچ گونه استفراغی در کار نبود و فقط مقدار جزئی حالت تهوع
    و برای اطمینان هم ساعت 8 شبه دیروز ( یعنی چهار شنبه شب ) 2 عدد قرص HD خورد
    و باز هم هیچ خبری از استفراغو ... در کار نبود خدارو شکر
    دیگه هم مصرف قرص هارو متوقف کرد ، میخواستم ببینم خوب و زود آیا اقدام کردیم ؟
    اینکه در نوبت دوم 4 عدد و نوبت سوم 2 عدد مصرف کرد فقط از لحاظ هورمونی و سلامت بدن ضرر داشت ؟
    ممنون میشم بنده رو رهانمایی کنید
    ارادتمند
    ضمن اینکه نزدیکی 2 روز بعد از اتمام پریود انجام گرفت ، یعنی فقط 2 روز از عادت ماهیانه گذشته بود

که دوست عزیزمون ، آقای
    iman_prs گفت که

اقداماتتون برای جلوگیری از بارداری بیش از کافی بوده. بارداری اتفاق نمی‌افته ولی در مصرف قرص ایشون زیاده‌روی کردن. در واقع صبح فردای رابطه ۲ قرص می‌خوردن کفایت می‌کرد و بعد هم نیازی به خوردن قرص بیشتر نبود.
    توجه کنید که این قرص‌ها همون طور که خودتون گفتید روی سیستم بدن تأثیر می‌ذارن.

الان امروز صیح در تاریخ 15 فروردین ، سه شنبه دوست دخترم پریود کامل شده
    دیروز در حده چند لکه ... بود
    ولی امروز خونریزی کامل و پریود
    میخواستم بدونم آیا به این سرعت ، بعد از گذشت یک هفته فقط ، طبیعی هست ؟
    این اختلاف زمان ، ناشی از تاثیر قرص ها و هورمون هاست ؟

13. raha_taranom نوشته است: سلام من  یه رابطه تو  روز  12بدون انزال منی و بدون تماس الت ها داشتم امکان بارداری شاید با پیشاب هست  البته 11 روز بعد از رابطه  بی بی چک استفاده کردم منفی بود و مجدادا 15 روز بعد از رابطه ام منفی بود میشه به نتیجش اطمینان کرد ؟

سلام به جواب بیبی چک بعد از یک هفته اطمینان کامل داشته باشید... شما که 2 بار امتحان کردید پس جای نگرانی نیست

14. mehran25 نوشته است: سلام

اول از همه از سايتتون تشكر ميكنم

تو پستاي قبلي هم همان طور كه توضيح دادم يه رابطه مشكوك داشتم

كه خوشبختانه ختم بخير شد ولي هنوز من نگرانم چون يكي از دوستان گفتن كه تو اوايل بارداري ممكنه يه خونريزي باشه وبا پريود اشتباه گرفته بشه

ولي ايشون تمام علايم پريودن از قبيل كمردرد و....داشتن ومثل هميشه كه پريود ميشن بازم درد داشتن

ايا بازم با اين علايم وپريود ميشه احتمال بارداري داد؟؟؟

دوست عزیز لکه بینی بارداری به مدت 3 روز انجام میگیره و واقعا لکه بینی هست... و با خونریزیه پریود فرق داره... اگه خونریزی  در روزهای اولیه مثل خونریزیه دوره های دیگه پریودشون باشه مشکلی نیست

15. memolikhan نوشته است: با سلام خدمت همه دوستان
    من 22 بهمن یه رابطه سطحی وبدون دخول داشتم و بدون تماس با منی و 14 اسفند طبق وقتم عادت شدم سیکلم 28 روزس ولی آخرای دوره دو سه روز مونده به پریودیم یه رابطه باز سطحی داشتم با همسرم ولی از بابت استرس بخاط تماس دستش با منی خشک شده که پاک شد و بعد با آلتم 2 ساعت بعد از رابطه 4 تا ال دی خوردم که 12 ساعت بعدش کلی بالا آوردم ونتونستم سری دومشو بخورم والان یک روز از تاریخم میگذره و من پریود نشدم به شدت نگرانم آیا ممکنه من باردارباشم پس کی پریود میشم و باید چیکار کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید

سلام
    نگران نباشید
    2 روز مونده به پریود احتمال حاملگی صفر هست...
    بالا اوردن شما هم به خاطر اینه که بدن شما با قرصها سازگار نیست...
    این تاخیر هم به خاطر اینه که هرمونهای بدنتون رو به هم زدید و  تاخیر ایجاد کردید... استرس هم باعث این موضوع شده....صبر داشته باشید و استرس نداشته باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 39
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید