شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. سلام،
    من 28سال سن دارم :
    - قاعدگی نا منظم دارم. - اواسط اسفند 90 برای اینکه پریود شم به مدت یک هفته LD خوردم شبی یک عدد. (در حالت عادی به دلیل مشکلات خونی چندماه یکبار و نامنطم پریود میشم و با وجود مراجعه به دکترهای مختلف درمان نشدم) و در 28 اسفند 90 پریود شدم
    در تاریخ 7 فروردین 91 خونریزی بطور کامل تموم شد و  رابطه جنسی محافظت نشده البته بدون دخول  کامل در 2-3 روز بعد از آن داشتم و مایع منی در داخل واژن ریخته نشد . امروز یعنی 12 فروردین حدود ظهر ترشحات قهوه ای زیادی داشتم چون دسترسی به متخصص نداشتم 4 عدد LD مصرف کردم ( هنوز 72 ساعت از اخرین رابطه نگذشته) و عصر خونریزی داشتم با مشخصات خون پریود
    الان خیلی نگرانم . نمیدونم ساعت 1 شب 4 عدد LD  دیگه رو بخورم یا نه و این خونریزی با فاصله 5 روز از پریود قبل جای نگرانی داره یا نه
    آیا  اصلا با این مشخصات احتمال بارداری در من وجود دارد؟ این خونریزی به چه علتی میتونه باشه ؟ ممکنه به دلیل فشار به رحم ویا ... باشه ؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    پاینده باشید

2. setare18 نوشته است: سلام،
    من 28سال سن دارم :
    - قاعدگی نا منظم دارم. - اواسط اسفند 90 برای اینکه پریود شم به مدت یک هفته LD خوردم شبی یک عدد. (در حالت عادی به دلیل مشکلات خونی چندماه یکبار و نامنطم پریود میشم و با وجود مراجعه به دکترهای مختلف درمان نشدم) و در 28 اسفند 90 پریود شدم
    در تاریخ 7 فروردین 91 خونریزی بطور کامل تموم شد و  رابطه جنسی محافظت نشده البته بدون دخول  کامل در 2-3 روز بعد از آن داشتم و مایع منی در داخل واژن ریخته نشد . امروز یعنی 12 فروردین حدود ظهر ترشحات قهوه ای زیادی داشتم چون دسترسی به متخصص نداشتم 4 عدد LD مصرف کردم ( هنوز 72 ساعت از اخرین رابطه نگذشته) و عصر خونریزی داشتم با مشخصات خون پریود
    الان خیلی نگرانم . نمیدونم ساعت 1 شب 4 عدد LD  دیگه رو بخورم یا نه و این خونریزی با فاصله 5 روز از پریود قبل جای نگرانی داره یا نه
    آیا  اصلا با این مشخصات احتمال بارداری در من وجود دارد؟ این خونریزی به چه علتی میتونه باشه ؟ ممکنه به دلیل فشار به رحم ویا ... باشه ؟
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    پاینده باشید

من فکر میکنم با توجه به توضیاتتون و نامنظمی در پرریود و استفاده از قرصهای هرمونی و ترشحات امروز امکان بارداری نیست.حالا برای اطمینان کامل 12 ساعت بعد بازم قرص و بخورید ولی نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. afarin_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام با تشکر از جواباتون  من مدتی پیش ازتون سوال کردم و شما جواب دادین. الان مدتی از پریود قبلیم میگذره و من درد در ناحیه شکم دارم. نمیدونم اون پریودی که بعد از روش اورژانسی اشتباه استفاده کردم واقعا پریود بود سه روز کم خونریزی تیره و 2 روز هم لکه .ایا با این وجود  امکان بارداری رفع شده ؟دل درد برای چی میتونه باشه؟  ایا امکان داره تخمک گذاری در این دوره نباشد اصلا؟من هیچ ترشحی ندارم فقط درد دارم.مرسی اگه جواب بدین

4. afarin_2 نوشته است: سلام با تشکر از جواباتون  من مدتی پیش ازتون سوال کردم و شما جواب دادین. الان مدتی از پریود قبلیم میگذره و من درد در ناحیه شکم دارم. نمیدونم اون پریودی که بعد از روش اورژانسی اشتباه استفاده کردم واقعا پریود بود سه روز کم خونریزی تیره و 2 روز هم لکه .ایا با این وجود  امکان بارداری رفع شده ؟دل درد برای چی میتونه باشه؟  ایا امکان داره تخمک گذاری در این دوره نباشد اصلا؟من هیچ ترشحی ندارم فقط درد دارم.مرسی اگه جواب بدین

سلام
    استفاده از روش اورژانسی چه درست چه غلط به دلیل دوز بالای هورمون بالانس هورمونی بدن رو بهم میریزه. جابجا شدن زمان تخمک گذاری و پریود از عوارضش هست. بارداریتون که منتفیه. دل درد میتونه به دلیل استفاده از قرص باشه و یا نزدیکی به زمان تخمک گذاری. اگه خیلی طول کشید یا شدید شد حتما به متخصص زنان مراجعه کنید.

5. mana1365

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من 6 ماهه ازدواج کردم و از قرص های تری فازیک برای جلوگیری از بارداری استفاده می کنم. تا الان 5 بسته از این قرص رو مصرف کردم.همیشه 3 روز بعد از پایان بسته قرص ها در تاریخ معینی پریود میشدم.اما این ماه هنوز 4 تا دونه از قرص هام مونده بود که لکه های خون شروع شد .2روز اول به صورت لک و بعد به صورت خونریزی پریود.الان 8 روز از اون روز میگذره و من پریودم هنوز تموم نشده و لک می بینم.ادرارم هم زیاد شده.آیا امکانش هست که من باردار شدم و سقط جنین در من اتفاق افتاده باشه؟باید بگم که من این ماه روزهای پر استرس زیادی داشتم.سوال من اینه که آیا امکان بارداری بوده؟امکانش هست که در حین مصرف قرص پریود بشیم؟من دچار استرس شدم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

6. سلام
    من 27ساله هستم حدود2ماه پیش9بهمن  با نامزدم نزدیکی داشتم که چندروزی ازپریودیم گذشته بودازکانوم استفاده کردیم ولی نامزدم شک داشت واحساس می کرددر اول نزدیکی قطره ای ازپیشاب قبل از انزال ریخته باشه برای اطمینان از قرص اووسیز استفاده کردم12ساعت بعد یکی دیگه خوردم 7تا10روز بعداز خوردن قرص باید پریود می شدم ولی نشدم در تاریخی که باید پریود می شدم 28اتفاقی نیوفتاد تا6اسفند به مدت3روز لخته های قهوه ای داشتم ازbaby chakمارک آلمانی با اطمینان99درصد  بود استفاده کردم که آخرین بار9اسفند بود وهر3بارمنفی وهنوز پریود نشدم
    دکتر ممکن که باردار شده باشم خیلی استرس دارم می ترسم برم دکتر اگه حامله باشم چیکار کنم؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

7. fsfs نوشته است: سلام
    حدود2ماه پیش9بهمن  با نامزدم نزدیکی داشتم که چندروزی ازپریودیم گذشته بودازکانوم استفاده کردیم ولی نامزدم شک داشت واحساس می کرددر اول نزدیکی قطره ای ازپیشاب قبل از انزال ریخته باشه برای اطمینان از قرص اووسیز استفاده کردم12ساعت بعد یکی دیگه خوردم 7تا10روز بعداز خوردن قرص باید پریود می شدم ولی نشدم در تاریخی که باید پریود می شدم 28اتفاقی نیوفتاد تا6اسفند به مدت3روز لخته های قهوه ای داشتم ازbaby chakمارک آلمانی با اطمینان99درصد  بود استفاده کردم که آخرین بار9اسفند بود وهر3بارمنفی وهنوز پریود نشدم
    دکتر ممکن که باردار شده باشم خیلی استرس دارم می ترسم برم دکتر اگه حامله باشم چیکار کنم؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

امکان بترداری با توجه به شرایط ذکر شده بعید بنظ میرسه چون کاندوم هم داشتید
    تاخیرتون بدلیل مصرف قرص میتونه باشه و استرسی که دارید
    یا ازمایش خون بدید که مطمئن شید یا به پزشک مراجعه کنید تا علت تاخیر معلوم شه و رفع شه

8. mana1365 نوشته است: سلام.من 6 ماهه ازدواج کردم و از قرص های تری فازیک برای جلوگیری از بارداری استفاده می کنم. تا الان 5 بسته از این قرص رو مصرف کردم.همیشه 3 روز بعد از پایان بسته قرص ها در تاریخ معینی پریود میشدم.اما این ماه هنوز 4 تا دونه از قرص هام مونده بود که لکه های خون شروع شد .2روز اول به صورت لک و بعد به صورت خونریزی پریود.الان 8 روز از اون روز میگذره و من پریودم هنوز تموم نشده و لک می بینم.ادرارم هم زیاد شده.آیا امکانش هست که من باردار شدم و سقط جنین در من اتفاق افتاده باشه؟باید بگم که من این ماه روزهای پر استرس زیادی داشتم.سوال من اینه که آیا امکان بارداری بوده؟امکانش هست که در حین مصرف قرص پریود بشیم؟من دچار استرس شدم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

امکان بارداری در مورد شما منتفیه
    این برهم خوردن بالانس هورمونیتون علل زیادی میتونه داشته باشه که باید چک شید تا جواب قطعی داشده شه ولی بارداری منتفیه
    اگر قرصها رو مرتب مصرف کردید جای نگرانی نیست و بارداری منتفیه

9. fsfs نوشته است: سلام
    حدود2ماه پیش9بهمن  با نامزدم نزدیکی داشتم که چندروزی ازپریودیم گذشته بودازکانوم استفاده کردیم ولی نامزدم شک داشت واحساس می کرددر اول نزدیکی قطره ای ازپیشاب قبل از انزال ریخته باشه برای اطمینان از قرص اووسیز استفاده کردم12ساعت بعد یکی دیگه خوردم 7تا10روز بعداز خوردن قرص باید پریود می شدم ولی نشدم در تاریخی که باید پریود می شدم 28اتفاقی نیوفتاد تا6اسفند به مدت3روز لخته های قهوه ای داشتم ازbaby chakمارک آلمانی با اطمینان99درصد  بود استفاده کردم که آخرین بار9اسفند بود وهر3بارمنفی وهنوز پریود نشدم

دوست عزیز اگه مطالبو سایتو میخوندین متوجه میشدین که عوارض قرصه

منم یه دونه روز قبل از پریودیم خوردم ماه بعد 13 روز پریودیم عقب افتاد و برخلاف همیشه که 3 روز پریود بودم و 2 روز لکه بینی 4 -5 روز پریود بودم و تا 4 -5 روز لکه میدیدم

شما هم منتظر باشین اگه بیشتر از 10 روز بود به دکتر برین.

موفق باشین ...

10. mana1365 نوشته است: سلام.من 6 ماهه ازدواج کردم و از قرص های تری فازیک برای جلوگیری از بارداری استفاده می کنم. تا الان 5 بسته از این قرص رو مصرف کردم.همیشه 3 روز بعد از پایان بسته قرص ها در تاریخ معینی پریود میشدم.اما این ماه هنوز 4 تا دونه از قرص هام مونده بود که لکه های خون شروع شد .2روز اول به صورت لک و بعد به صورت خونریزی پریود.الان 8 روز از اون روز میگذره و من پریودم هنوز تموم نشده و لک می بینم.ادرارم هم زیاد شده.آیا امکانش هست که من باردار شدم و سقط جنین در من اتفاق افتاده باشه؟باید بگم که من این ماه روزهای پر استرس زیادی داشتم.سوال من اینه که آیا امکان بارداری بوده؟امکانش هست که در حین مصرف قرص پریود بشیم؟من دچار استرس شدم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

دوست عزیز
    معمولا اگر بارداری رخ بده شما نباید پریود بشید بلکه مدام باید لکه بینی داشته باشید و اگر نهایتا هم تو این ماه رخ داده باشه(که خیلی بعید میدونم) به علت ریزش رحم از دست رفته.اما بیشتر وضعیت شما به اختلال هورمونی میخوره ،چون این قرصها در 3 رنگ و میزانهای هورمونی متفاوته ،ممکن این ماه این کاهش هورمونی بیشتر تاثیر گذاشته یا شما شرایط متفاوتی داشتید(استرس بالا) که منجر به این حالت شده.برای قطع لکه بینی نهایت میتونید از قرص مفنامیک اسید هر 8 ساعت اسفاده کنید.قرص آهن هم خونریزی رو کم میکنه.
    اما بهتره این ما قرصتون رو عوض کنید چون این علامت نشون میده سطح هورمونی احتمالا کافی نیست بهتره ال دی یا سایر قرصهارو باتوجه به تمایل شخصی خودتون گزینش کنید وببینید مشکل برطرف میشه یا ماههای بعدی هم رخ میده.
    پیروز باشید

11. سلام.من 28 سالمه و قاعدگی نامنظمی دارم ..دکتر مدروکسی پروژسترون و اسید فولیک تا 3ماه تجویز کرده بودند...20 بهمن روز 10 قاعدگیم نزدکی داشتم که فقط الت تماس بوده..رفتم دکتر گفت که بکارتم سالمه فقط یه خورده ملتهب شده...1هفته بعد ازمایش خون دادم .10 اسفند هم پریود شدم مثل قاعدگیه قبلی..45 روز بعد از نزدکی هم سونوگرافی دادم که مطمئن شم حامله نیستم...12فروردین هم پریود شدم..ولی بازم میترسم که حامله باشم..احتمالش هست؟؟؟این ماه هم باید قرص دیان مصرف کنم...

12. aftab1363 نوشته است: سلام.من 28 سالمه و قاعدگی نامنظمی دارم ..دکتر مدروکسی پروژسترون و اسید فولیک تا 3ماه تجویز کرده بودند...20 بهمن روز 10 قاعدگیم نزدکی داشتم که فقط الت تماس بوده..رفتم دکتر گفت که بکارتم سالمه فقط یه خورده ملتهب شده...1هفته بعد ازمایش خون دادم .10 اسفند هم پریود شدم مثل قاعدگیه قبلی..45 روز بعد از نزدکی هم سونوگرافی دادم که مطمئن شم حامله نیستم...12فروردین هم پریود شدم..ولی بازم میترسم که حامله باشم..احتمالش هست؟؟؟این ماه هم باید قرص دیان مصرف کنم...

سلام دوست عزیز
    بارها گفته شده که پریود شدن مترادف با عدم بارداری است! یادتون نره بانوان زمانی پریود میشن که باردار نباشن!نگران نباشید هیچ مشکلی نیست!اگر پریود نمیشدید باید نگرانی سراغتون می آمد!
    موفق باشید.

13. با سلام خدمت شما آقای دکتر
    نامزده من بین 5 تا 10 هر ماه پریود میشه و من روزه 4 نزدیکی داشتم و متاسفانه کاندوم پاره شد و منی کاملا درون واژن ریخت ولی وازن رو با اب شست و  حدود 45 دقیقه بعد 2 قرص اچ خورد و تا سه روز این قرص ها رو در تناوبه 12 ساعته مصرف میکرد و روزچهارم سرخود یکی دیگه مصرف کرد . وروزه 11 هم با هم رابطه داشتیم که اتفاقی نیافتادوالان که 14 هنوز پریود نشده ولی تا 2 روزه قبل خودش میگفت حسه پریودی دارم و یه ترشحات نارنجی کمی داشته و تمام شده ولی الان حسش رفته و پریود نشده.اقای دکتر حامله شده؟ خواهش میکنم کمکم کنید. چطور پریودیش جلو بیافته

14. albert123mani نوشته است: با سلام خدمت شما آقای دکتر
    نامزده من بین 5 تا 10 هر ماه پریود میشه و من روزه 4 نزدیکی داشتم و متاسفانه کاندوم پاره شد و منی کاملا درون واژن ریخت ولی وازن رو با اب شست و  حدود 45 دقیقه بعد 2 قرص اچ خورد و تا سه روز این قرص ها رو در تناوبه 12 ساعته مصرف میکرد و روزچهارم سرخود یکی دیگه مصرف کرد . وروزه 11 هم با هم رابطه داشتیم که اتفاقی نیافتادوالان که 14 هنوز پریود نشده ولی تا 2 روزه قبل خودش میگفت حسه پریودی دارم و یه ترشحات نارنجی کمی داشته و تمام شده ولی الان حسش رفته و پریود نشده.اقای دکتر حامله شده؟ خواهش میکنم کمکم کنید. چطور پریودیش جلو بیافته

مصرف قرصها بارداری رو منتفی میکنه
    به دلیل مصرف بیش از حد قرص بالانس هورمونیشون بر هم خورده و باعث تاخیر شده و جای نگرانی نیست
    اگر تا یک ماه پریود نشدند به پزشک مراجعه کنن تا با انجام تدابیر لازم مشکل برطرف شه

15. albert123mani نوشته است: با سلام خدمت شما آقای دکتر

سلام دوست عزیز
    clooney عزیز جوابتونو دادن روش اورژانسو عجیب و غریب اجرا کردین ولی قرصا تاثیر خودشونو میذارن و بارداری منتفیه. اینجور قرص مصرف کردن اختلال هورمونی شدیدی در همسرتون ایجاد کرده و نظم پریودشون بهم ریخته. نگران نباشین بارداری منتفیه. من میخوام نکته ی زیرو بگم:
    روش درست مصرف اورژانس قرصا به صورت زیره:
    قرص LD: مصرف 4عدد حداکثر تا 72 ساعت بعد رابطه و 4 عدد دیگه 12 ساعت بعد
    قرص HD:مصرف 2عدد حداکثر تا 72 ساعت بعد رابطه و 2 عدد دیگه 12 ساعت بعد
    قرص لوونورژسترول: مصرف 2عدد با هم حداکثر تا 72 ساعت بعد رابطه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 22 از 39
رفتن به صفحه :    ... 22 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید