شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگی پستان همراه بادر در اقایان

1. با سلام ممنون میشم من رو هم در مورد مشکلی که دارم راهنمایی کنید  جوانی 31 ساله ومجرد هستم حدود7ماه قبل در زیر شکم وپهلوها دردی خفیف که گاهی تشدید میشد که همراه بادرد بیضه  داشتم که با مراجعه به چند پزشک عمومی در جند نوبت سونوگرافی وداروهای متفاوت رو تجویز کردند که فقط باعث کاهش درد تا زمان مصرف داروها بود بعد1ماه به یکی از پزشکان متخصص داخلی(به دلیل نبودن  پزشک متخصص در شهرستان به  مرکز استان)مراجعه که بعد از انجام معاینه بیضه سونوگرافی ودر نهایت سی تی اسکن رو تجویز کرد که از نظر وی مشکل خاصی نبوده ویه عفونت جزیی بیضه بود چند دارو وقرص تجویز کرد که بعد یک ماه درد کمتر وبهتر شدم وطی  این مدت گاهی به صورت خفیف درد بیضه داشتم والان پس از چندماه حدو3هفته ای هست مجدد درد بیضه که همراه با درد در پستانها که با خارش نوک سینه همراه هست مواجه هستم(لازم به ذکر هست که بعد سن بلوغ دارای سینه های بزرگی بودم که الان احساس میکنم بزرگتر شده به خصوص پستان چپ که بزرگی ان نسبت به پستان راست کاملا مشهود هست)

2. باسلام من پسری 21ساله هستم باتوجه به اینکه در سال گذشته به دلیل چاقی حدود 25کیلو کاهش وزن داشته ام  الان دارای پوست بسیار شل هستم وسینه هام هم بدلیل باقی موندن مقدار کمی چربی شکلی شل وافتاده دارند ممنون میشم منو تو درمان این مشکل یاری کنین 000.

3. ssamannob نوشته است: باسلام من پسری 21ساله هستم باتوجه به اینکه در سال گذشته به دلیل چاقی حدود 25کیلو کاهش وزن داشته ام  الان دارای پوست بسیار شل هستم وسینه هام هم بدلیل باقی موندن مقدار کمی چربی شکلی شل وافتاده دارند ممنون میشم منو تو درمان این مشکل یاری کنین 000.
    سلام ورزش باعث سفتی پوست میشه بشما ورزش بدنسازی رو توصیه میکنم.

4. در کنار بدن سازی ، ورزش های هوازی و طناب زدن رو توصیه میکنم نا بقیه چربی ها هم از بین بره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید