شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    tehqu نوشته است: سلام
    ماه پیش متوجه شدم نامزدم کیست داره (یک کیست 3 سانتی در تخمدان راست و یک کیست 5 سانتی در تخمدان چپ) و بعد از مراجعه به دکتر و یک روز بستری شدن توی بیمارستان (چون کیست یکم خونریزی کرده بود) دکتر قرص  مدروکسی پروژسترون داد بهشون و بعد از خوردن قرص و قطعش به مدت 5 روز پریود شد (همیشه 7 روزه بود) و بعد دکتر قرص یاسمین داد که از روز 5 قاعدگی شروع کنه به خوردن
    ما روز 8 قاعدگی یعنی 3 روز بعد از اتمام پریود و شروع قرص یک رابطه خیلی سزحی داشتیم ، پیش اب و منی به واژن نزدیک نبود فقط ممکنه دست خورده باشه به پیش اب و بعد دست خورده باشه به واژن
    حالا با توجه به تفاسیر بالا احتمال حاملگی هست؟
    و چند سوال :
    قرص ضد بارداری در روزهای اول مصرف چند درصد جلوی حاملگی رو می گیره (میدونم که تا وقتی یک دوره کامل نگذره نمیشه گفت صد در صد) پس میشه درصد بگین؟
    کیست های تخم دان چند درصد میتونه جلوی حاملگی رو بگیره؟
    ممنون میشم دقیق جواب بدید
    ممنون میشم جواب دقیق تری بدید

دوست عزیز
    ببینید در دوره اول شروع قرصهای جلوگیری معمولا بعد از 7 روز اثر مورد نظر گذاشته میشه و با ادامه دوره ها دریگه حتی این هفت روز هم نیاز نیست نگران بود اما علت اینکه این هفت روز گفته نمیشه اینه که چون خانمها از روز 5 پریود شروع به مصرف میکنن و بعد از 7 روز تازه میشه روز 13 که نزدیک تخمک گذاری میشه و قبلش اصلا تخمکی در کار نیست که جای نگرانی باشه البته اکثر موارد نزدیک به 99/8%.فقط سوال اینجاست سکلهای نمزدتون منظمه؟باید بگم قرصها در دوره های مصرف با صحیح ترین نحوه مصرف هم بازم موفقیت 99/8% دارن و باقی رو ضریب شکست روش در نظر میگیرن که ممکن در شرایطی ایجاد بشه.باتوجه به نوع رابطه شما و روز انجامش هم امکان بارداری تقریبا صفره چون هم منی یا پیشاب بسیار کمه و هم سطحی بوده و به قسمتهای داخلی تر مالیده نشده و هم بعد از پریود در دوره کم خطر بوده که معمولا در این دوره هنوز تخمک آزاد نشده که بتونه بارور بشه.
    کیست هم در موارد شدید یا در موارد که تخمدان پلی کیستیک بشه رو باروری خیلی تاثیر گذاره و در بادار شدن ایجاد مشکل میکنه اما در موارد کیست کم وکوچیک نظم تخمک گذاری  رو بهم میریزه وباعث درهای شدید پریود میشه.اما با 1 دوره 3 ماهه درمان معمولا برطرف میشه پس فعلا نگران نباشید و درمان را ادامه بدید تا سونوگرافی بعدی وضعیت مشخص به
    اگر امری بود در خدمتم.پیروز باشید

ممنون بابت جوابتون
    کمترین زمان پریودشون 25 روزه بوده و بیشترین 33 روزه
    این ماه پریودشون عقب افتاده
    ابن عقب افتادن میتونه از عوارض کیست یا قرص های یاسمین که مصرف می کنن باشه؟

دوست عزیز
    نامنظمی که در پریود ایشون دیده میشه میتونه بخاطر کیستشون بوده باشه که معمولا با مصرف قرصها نظم پیدا میکنه چون هم کیست کوچیکتر میشه و هم سطح هورمونی با قرصها به طور منظم بالا میره و بعد از قطعش افت میکنه و پریود صورت میگیره که البته بدن افراد متفاوته بعضی ها بلافاصله پریود میشن و برخی دیرتر اما حتما بسته بعدی رو 1 هفته بعد شروع کنن بدون توجه به اینکه پریود میشن یا نه اما شروع بسته سوم مشروط به پریود شدنه در افرادی که نزدیکی دارن به هر نحوی.پس نگران نباشید این اختلالات جزئی به علت کیسته معمولا و برطرف میشه اما حتما پیگیر باشید.
    اما در مورد قرصها باید بگم باعث تاخیر در پریود نمیشن و طبق عملکردشون بعد از قطع پریودی رخ میده و تنها در صورت وجود اختلال این برنامه بهم میریزه مثل کیست و یا بارداری و...بعلاوه این قرصها باعث نظم سیکلشون خواهد شد تا بتونید تاریخ تخمک گذاریشون رو در اینهد محاسبه کنید.دوست عزیز معمولا کیست روی تخمک گذای تاثیر میذاره و از این نظر برای افراد حائز اهمیته.
    پیروز باشید

ممنون بابت جوابتون
    این سری که قرص جلوگیری می خورن دیگه نیاز به روش پیشگیری دیگه نیست؟
    یعنی ماه پیش قرص یاسمین روزی یک دونه خوردن بعد از قطع قرص 5-6 روز بعد پریود میشن و بعد دوباره روز5 پریود شروع به خوردن یاسمین روزی یک دونه می کنه ، دیگه نیاز به هیچ روش جلوگیری نیست؟

دوست عزیز
    شرمندم و عذر میخوام دیر متوجه شدم امکان ویرایشم بسته شد
    تعداد قرصهای هر بسته 21 تاست.اشتباه تایپی پیش اومد.
    21 قرص مصرف میشه بعد7 روز نمیخورن بعد بسته دوم و بارز همین سیکل تکرار میشه

پریود شدند اما خونریزی خیلی خیلی کم بود

دوست عزیز
    هر بسته که تموم میشه 1 هفته بعد باید شروع بسته بعدی صورت بگیره بدون توجه به حجم و یا روز پریود تا پیشگیری مد نظر شمارو هم داشته باشه.
    نیازی به پیشگیری با وسیله دیگه ای هم همراه با یاسمین دیگه تو این دوره ندارد
    پیروز باشید

2. nimajoon نوشته است: سلام
    روزتون بخیر
    ببخشین یه سوال داشتم
    من امروز با دوست دخترم رابطه داشتیم
    البته سطحی بود و دخول صور نگرفت(دوست دخترم باکره هست و رابطه ی ما در حد تماس الت با الت بود،من التم را بین پاهای دوست دخترم گذاشته بودم)
    از کاندم استفاده میکردم
    ولی وقتی ارضا شدم و منی را داخل کاندوم ریختم متوجه شدم کاندوم پاره شده بوده
    نمیدونم منی من با واژن دوستم در تماس بوده یا نه
    ولی کنار پاش ریخته شده بود
    پریود دوستم 26 تا 30 روز متغییره
    و امروز روز 19 از شروع خون ریزیش بوده
    یعنی به طور معمول باید 7 یا 8 روز دیگه پریود بشه
    با توجه به اینکه رابطمون تو روزهای پرخطر نبوده میخوام ببینم احتمال خطر هست و احتیاج به خوردن قرص هست یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جوابما بدین

دوست عزیز
    با توجه به شرایط و اینکه فقط متوجه منی ریخته شده در کنار پای ایشون شدید و نه روی آلت احتمالش بنظرم کمه باردار بشن چون منی اگر ریخته بشه متوجه میشدید احتمالا.
    با توجه به روز دورشون هم باز ریسک پایین تر میاد.فکر نمیکنم نیازی به خوردن قرصها باشه و تا روز پریودشون صبر کنید و حتی تا همون سی روز کامل.
    بنظرم احتمال بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. tehqu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    ماه پیش متوجه شدم نامزدم کیست داره (یک کیست 3 سانتی در تخمدان راست و یک کیست 5 سانتی در تخمدان چپ) و بعد از مراجعه به دکتر و یک روز بستری شدن توی بیمارستان (چون کیست یکم خونریزی کرده بود) دکتر قرص  مدروکسی پروژسترون داد بهشون و بعد از خوردن قرص و قطعش به مدت 5 روز پریود شد (همیشه 7 روزه بود) و بعد دکتر قرص یاسمین داد که از روز 5 قاعدگی شروع کنه به خوردن
    ما روز 8 قاعدگی یعنی 3 روز بعد از اتمام پریود و شروع قرص یک رابطه خیلی سزحی داشتیم ، پیش اب و منی به واژن نزدیک نبود فقط ممکنه دست خورده باشه به پیش اب و بعد دست خورده باشه به واژن
    و چند سوال :
    قرص ضد بارداری در روزهای اول مصرف چند درصد جلوی حاملگی رو می گیره (میدونم که تا وقتی یک دوره کامل نگذره نمیشه گفت صد در صد) پس میشه درصد بگین؟

دوست عزیز
    ببینید در دوره اول شروع قرصهای جلوگیری معمولا بعد از 7 روز اثر مورد نظر گذاشته میشه و با ادامه دوره ها دریگه حتی این هفت روز هم نیاز نیست نگران بود اما علت اینکه این هفت روز گفته نمیشه اینه که چون خانمها از روز 5 پریود شروع به مصرف میکنن و بعد از 7 روز تازه میشه روز 13 که نزدیک تخمک گذاری میشه و قبلش اصلا تخمکی در کار نیست که جای نگرانی باشه البته اکثر موارد نزدیک به 99/8%.فقط سوال اینجاست سکلهای نمزدتون منظمه؟باید بگم قرصها در دوره های مصرف با صحیح ترین نحوه مصرف هم بازم موفقیت 99/8% دارن و باقی رو ضریب شکست روش در نظر میگیرن که ممکن در شرایطی ایجاد بشه.باتوجه به نوع رابطه شما و روز انجامش هم امکان بارداری تقریبا صفره چون هم منی یا پیشاب بسیار کمه و هم سطحی بوده و به قسمتهای داخلی تر مالیده نشده و هم بعد از پریود در دوره کم خطر بوده که معمولا در این دوره هنوز تخمک آزاد نشده که بتونه بارور بشه.
    کیست هم در موارد شدید یا در موارد که تخمدان پلی کیستیک بشه رو باروری خیلی تاثیر گذاره و در بادار شدن ایجاد مشکل میکنه اما در موارد کیست کم وکوچیک نظم تخمک گذاری  رو بهم میریزه وباعث درهای شدید پریود میشه.اما با 1 دوره 3 ماهه درمان معمولا برطرف میشه پس فعلا نگران نباشید و درمان را ادامه بدید تا سونوگرافی بعدی وضعیت مشخص به

ممنون بابت جوابتون

دوست عزیز
    نامنظمی که در پریود ایشون دیده میشه میتونه بخاطر کیستشون بوده باشه که معمولا با مصرف قرصها نظم پیدا میکنه چون هم کیست کوچیکتر میشه و هم سطح هورمونی با قرصها به طور منظم بالا میره و بعد از قطعش افت میکنه و پریود صورت میگیره که البته بدن افراد متفاوته بعضی ها بلافاصله پریود میشن و برخی دیرتر اما حتما بسته بعدی رو 1 هفته بعد شروع کنن بدون توجه به اینکه پریود میشن یا نه اما شروع بسته سوم مشروط به پریود شدنه در افرادی که نزدیکی دارن به هر نحوی.پس نگران نباشید این اختلالات جزئی به علت کیسته معمولا و برطرف میشه اما حتما پیگیر باشید.
    اما در مورد قرصها باید بگم باعث تاخیر در پریود نمیشن و طبق عملکردشون بعد از قطع پریودی رخ میده و تنها در صورت وجود اختلال این برنامه بهم میریزه مثل کیست و یا بارداری و...بعلاوه این قرصها باعث نظم سیکلشون خواهد شد تا بتونید تاریخ تخمک گذاریشون رو در اینهد محاسبه کنید.دوست عزیز معمولا کیست روی تخمک گذای تاثیر میذاره و از این نظر برای افراد حائز اهمیته.
    پیروز باشید

ممنون بابت جوابتون
    یعنی ماه پیش قرص یاسمین روزی یک دونه خوردن بعد از قطع قرص 5-6 روز بعد پریود میشن و بعد دوباره روز5 پریود شروع به خوردن یاسمین روزی یک دونه می کنه ، دیگه نیاز به هیچ روش جلوگیری نیست؟

دوست عزیز

دوست عزیز
    هر بسته که تموم میشه 1 هفته بعد باید شروع بسته بعدی صورت بگیره بدون توجه به حجم و یا روز پریود تا پیشگیری مد نظر شمارو هم داشته باشه.
    پیروز باشید

ما متاسفانه این رو نمی دونستیم و دکتر گفته بود روز 5 قاعدگی واسه همین ما روز 5 قائدگی و 10 روز بعد از اتمام بسته اول شروع به مصرف قرص کردیم
    با توجه به این که گفتم باز اینماه باید روش پیشگیری دیگه ای رو استفاده کنیم؟
    این دوره خونریزیشون خیلی خیلی کم بود ، به نظر شما نرمال هست؟ و جای نگرانی نیست؟

4. با سلام و تبریک سال نو
    من در تاریخ 12/12 /90 پریود شدم و در تاریخ 90/12/16 به اتمام رسید
    در تاریخ 90/12/22 ی رابطه جنسی داشتیم ولی منی روی شکمم ریخته شد. من با فاصله 3 ساعت بعد از نزدیکی 2 تا قرص اچ دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد 2 تا اچ دی دیگر خوردم
    الان خیلی نگرانم چون تا به امروز پریود نشده ام
    ایا نیازی به آزمایش بتا وجود دارد؟

5. سلام

بعد از21روز تاخير نامزدم پريود شدن
    21روز تاخير زياد نيس؟؟

نياز مميبينين كه به دكتر مراجعه كنيم
    احتمال بارداري كه وجودنداره؟؟؟
    ممنون

6. maryam1358 نوشته است: با سلام و تبریک سال نو
    در تاریخ 90/12/22 ی رابطه جنسی داشتیم ولی منی روی شکمم ریخته شد. من با فاصله 3 ساعت بعد از نزدیکی 2 تا قرص اچ دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد 2 تا اچ دی دیگر خوردم

سلام مريم خانم
    سال نو شمام مبارك.
    با توجه به نوع رابطه و زمان اون بارداريتون منتفي بوده و نيازي به اجراي روش اورژانس نبوده. اين تاخير در پريودتون بخاطر مصرف قرصا بوده كه باعث اختلال هورموني در بدنتون ميشه. نگران نباشين بارداريتون كاملا منتفيه نيازي به از بتا ني. استرسم نداشته باشين و منتظر پريودتون باشه. موفق باشين.

7. maryam1358 نوشته است: با سلام و تبریک سال نو

رابطتتون طوری نبوده که نیاز به مصرف قرص باشه
    مصرف اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری کلا منتفیه
    تاخیرتون هم به دلیل مصرف قرص هستش استرس نداشته باشید بزودی پریود میشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. mehran25 نوشته است: سلام

بعد از21روز تاخير نامزدم پريود شدن
    21روز تاخير زياد نيس؟؟

نياز مميبينين كه به دكتر مراجعه كنيم
    احتمال بارداري كه وجودنداره؟؟؟
    ممنون

سلام دوست عزيز
    از بتا دادين؟
    جواب بيبي چك چي بوده؟ اصلا ازش استفاده كردين؟
    چون رابطتون خيلي مشكوك بود تو پست قبليتون گفتين 15 روز بعد از پريود همسرتون رابطه داشتين درسته؟

9. سلام، از آقای دکتر و دوستان دیگر هم خواهشمندم به پستی که در بالا گذاشتم جواب بدند.
    این توضیخ رو هم اضافه میکنم که هفته ی پیش علائم پریود شدن رو داشتند، مثل درد زیر شکم، کمر درد، جوش صورت و حالت پف کردن صورت. اما هنوز پریود نشده.
    علت نامنظم بودنش هم در سال های گذشته تنبلی تخمدان بوده که در خانواده ارثی است.
    استرس از اون رابطه و بارداری واقعا چقدر میتونه رو عقب افتادنش تاثیر بزاره !؟
    اگه این اتفاق افتاده باشه بعد از 15 روز چه کاری میشه انجام داد ؟!
    آیا با دارو یا آمپوا خاصی میشه کاری کرد که پریود انجام بشه؟!(چون احتمال اینکه بخاطر نامنظم بودن باشه زیاده).
    پیشاپش ممنوم که کامل پاسخ میدید

10. arash68 نوشته است: سلام، از آقای دکتر و دوستان دیگر هم خواهشمندم به پستی که در بالا گذاشتم جواب بدند.
    این توضیخ رو هم اضافه میکنم که هفته ی پیش علائم پریود شدن رو داشتند، مثل درد زیر شکم، کمر درد، جوش صورت و حالت پف کردن صورت. اما هنوز پریود نشده.
    علت نامنظم بودنش هم در سال های گذشته تنبلی تخمدان بوده که در خانواده ارثی است.
    استرس از اون رابطه و بارداری واقعا چقدر میتونه رو عقب افتادنش تاثیر بزاره !؟
    اگه این اتفاق افتاده باشه بعد از 15 روز چه کاری میشه انجام داد ؟!
    آیا با دارو یا آمپوا خاصی میشه کاری کرد که پریود انجام بشه؟!(چون احتمال اینکه بخاطر نامنظم بودن باشه زیاده).
    پیشاپش ممنوم که کامل پاسخ میدید

سلام دوست عزيز
    با توجه به نوع رابطه اي كه گفتي بارداري كه منتفيه.
    استرسم تاثير زيادي در تاخير پريود نامزدتون داره. ايشون بايد ريلكس تر باشن. مطمئن باشين پريود ميشن.
    توصيه ميكنم از قرصاي جلوگيري(مثل LD) استفاده كنين تا هم موقع رابطه خيالتون راحت باشه هم پريود همسرتون منظم ميشه. موفق باشين.

11. arash68 نوشته است: سلام به همگی دوستان.
    من و نامزدم یه رابطه به این صورت داشتیم:
    ایشون لباس زیر داشتند ولی من نه، دخولی صورت نگرفته و رابطه به صورت ازپشت و لای پاها بوده.
    بعد از انزال مقداری از منی روی لباس زیر ایشون ریخته شده، اما زیر اون پد هم وجود داشته(پد روزانه). پرده بکارت وجود داره.
    پریود ایشون نامنظم است(از 28 تا 41 روز)،البته از یک سال 1پیش اینطور شده و قبل ازون نامنظم تر هم بوده(2 ماه یا 3 ماه یکبار) ما بعد رابطه از هیچ روش پیشگیری استفاده نکردیم(بخاطر اینکه احتمال نمیدادیم و اینکه نمیخواستم پریودش نامنظم تر شه اما الان با شرایطی که پیش اومده خیلی نگرانم).
    رابطه 14 روز پیش اتفاق افتاده؛ امروز 43 روز از تاریخ آخرین شروع پریود ایشون میگذره.
    بخاطر همین من شدیدا نگران احتمال بارداری هستم چون ما هنوز ازدواج نکردیم !
    دیشب از استرس خوابم نبرد، چون تو عید و تعطیلات هستیم نمیتونم به جایی مراجعه کنم!؟
    این تاخیر ممکنه بخاطر حاملگی باشه یا علت دیگه ای داره؟!
    اگه آره بعد 14 روز روشی برای پیشگیری هست !؟

سلام
    دوست من توی پیغام خصوصی ازم خواسته بودی در مورد پستت نظر بدم

ببین دوست عزیز . بنظر من شواهد نشون میده که همسر شما 100% باردار هست و بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که اگر تهران هستی فورا تشریف ببری خیابون بهار . نرسیده به طالقانی یک ساختمان پزشکان بزرگ هست که پایینش لوازم کودک می فروشن و می تونی سیسمونی با قیمت خوب تهیه کنی با تخفیف سال نو

از شوخی سال نو که بگذریم . خواستم یکم سر به سرت بذارم حال و هوات عوض بشه ( و اگر ناراحت شدی عذر خواهی می کنم )
    اما پاسخ :

با این چیزایی که شما نوشتی امکان بارداری صفر هست چون دیوید کاپرفیلدشم نمی تونه از اونهمه لایه که شما ذکر کردی ( لباس زیر و پد و ... ) عبور کنه . پس خیالت 100% راحت باشه که بارداری ( با توجه به توضیحات شما ) منتفی هست اما نگرانی و استرس و شوک عصبی ناشی از این احتمال بارداری ناخواسته ( که منتفی هست ) و بلاخره سال نو  و هیجانات اون می تونه روی تایم و نظم قاعدگی تاثیر بذاره . از این جهت نیازی پیگیری نیست اما کلا پریود نامنظم مساله ای هست که بهتره پیگیری بشه
    و از طرفی یک توصیه همیشگی
    شما و همه ی آقایون خیلی خیلی خیلی در حق خودشون و طرف مربوطه شون لطف می کنن اگر هنگام هرنوع رابطه ای ( کامل ، ناقص ، تفریحی ، اتفاقی ، اجتماعی ! ورزشی و ... ) از کاور استفاده کنن این کار چند حسن بزرگ داره
    1- بعد از 10 دقیقه رابطه خوشایند 10-20 روز رو به نگرانی و استرس نمی گذرانند
    2- با استفاده از کاور هرجوری که دستتون  خط بخوره بازهم احتمال بارداری نزدیک به صفر هست !
    3- احتمال انتقال بیماری های مقاربتی ( از یک عفونت ساده تا ... ) رو از بین می برند

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  12. arash68 نوشته است: سلام به همگی دوستان.
    من و نامزدم یه رابطه به این صورت داشتیم:
    ایشون لباس زیر داشتند ولی من نه، دخولی صورت نگرفته و رابطه به صورت ازپشت و لای پاها بوده.
    بعد از انزال مقداری از منی روی لباس زیر ایشون ریخته شده، اما زیر اون پد هم وجود داشته(پد روزانه). پرده بکارت وجود داره.
    پریود ایشون نامنظم است(از 28 تا 41 روز)،البته از یک سال 1پیش اینطور شده و قبل ازون نامنظم تر هم بوده(2 ماه یا 3 ماه یکبار) ما بعد رابطه از هیچ روش پیشگیری استفاده نکردیم(بخاطر اینکه احتمال نمیدادیم و اینکه نمیخواستم پریودش نامنظم تر شه اما الان با شرایطی که پیش اومده خیلی نگرانم).
    رابطه 14 روز پیش اتفاق افتاده؛ امروز 43 روز از تاریخ آخرین شروع پریود ایشون میگذره.
    بخاطر همین من شدیدا نگران احتمال بارداری هستم چون ما هنوز ازدواج نکردیم !
    دیشب از استرس خوابم نبرد، چون تو عید و تعطیلات هستیم نمیتونم به جایی مراجعه کنم!؟
    این تاخیر ممکنه بخاطر حاملگی باشه یا علت دیگه ای داره؟!
    اگه آره بعد 14 روز روشی برای پیشگیری هست !؟

دوست عزیز
    با توجه به شرح رابطه شما خیر احتمال بارداری وجود نداره جون با وجود اون پد دیگه اصلا منی نمیتونه نفوذ کنه (بایدجسارتم رو ببخشید جون اون پدها دارای مواد جاذب هست و منی نمیتونه حتی بعد از نفوذ از سمت پشتش تا جلو برسه و به آلت بخوره و شخص رو بادار کنه.)
    به نظرم نگرانی شما بی مورده اصلا نگران نباشید اما برای آرامش خاطرتون هم  میتونید 1 بی بی چک استفاده کنید.
    سوال آخر: در شرایطی که احتمال بارداری میره روش اورژانس رو میشه استفاده کرد که اون هم نهایت تا 72 ساعت بعد از رابطه جواب میده و بهترین پاسخ در 12 ساعت اول گررفته میشه.البته روش اورژانس رو هم نباید بیشتر از 1 بار در ماه و 5-6 بار در سال استفاده کرد.
    امادر مورد پریود نامنظم ایشون،نامزدتون چند سالشونه؟آیا موقع پریود خیلی درد دارن؟آیا کیست دارن؟آیا سونوگرافی رحم و تخمدان انجام دادن تا الان؟
    دوست عزیز قرصهای جلوگیری ال دی و یاسمین و..علاوه بر مزیت پیشگیری در درمان کیت هم استفاده میشن و علاوه بر این برای خانمهایی که پریود نامنظم هم دارن با نظر پزشک  وباتوجه به سن تجویز میشه که معمولا بعد از چند دوره استفاده معمولا پریودرو نظم میوفته و دوره ها منظم میشه.
    دوست عزیز الان پست دومتون رو دیدم اگر ایشون تنبلی تخمدان دارن ایت تاخیرها طبیعیه اما باید درمان بشه چون برا آینده مساله مهمی.بازم میگم معمولا قرصهای روتین رو میدن اگر جواب نگیرن از داروهایی استفاده میشه که تخمک گذاری رو زیاد میکنه که معمولا شش ماه بعدش باز سونوگرافی میگیرن ببینن بدن چطور جواب داده.پیگیر باشید اما مدام به خودتون نگرانی و استرس را ندید.
    اما دوستمون سامی حرف خوبی زدن حتما از کاندوم استفاده کنید حداقل به جهت آرامش خاطر
    پیروز باشید

13. nimajoon25 نوشته است: سلام به همه ی دوستان
    منم یه پست گذاشتم ولی متاسفانه یه نفر جوابما داده
    میشه به سوال منم کامل جواب بدین
    ممنون

سلام آقا نیما
    اگر دقت کنید تو پست 271 دیرورز براتون پاسخ گذاشتم اما از سایر دوستان میخوام نظر بدن تا شما از نگرانی در بیاید

14. tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    tehqu نوشته است:
    و چند سوال :

دوست عزیز

ممنون بابت جوابتون

دوست عزیز
    پیروز باشید

ممنون بابت جوابتون

دوست عزیز

دوست عزیز
    پیروز باشید

ما متاسفانه این رو نمی دونستیم و دکتر گفته بود روز 5 قاعدگی واسه همین ما روز 5 قائدگی و 10 روز بعد از اتمام بسته اول شروع به مصرف قرص کردیم
    با توجه به این که گفتم باز اینماه باید روش پیشگیری دیگه ای رو استفاده کنیم؟
    این دوره خونریزیشون خیلی خیلی کم بود ، به نظر شما نرمال هست؟ و جای نگرانی نیست؟

دوست عزیز نگران نباشید و نیاز به استفاده از روش دیگر بطور همزمان نیست چون همون طور که قبلا هم گفتم تو این برهه چون هنوز تخمکی هم آزاد نشده بطور نرمال نمیگن در چند روز اول 2 روشه همزمان بشه.
    و اینکه دوست عزیز حتی اگر خونریزیشون کم هم بوده باشه اگر 1 روز کامل خونریزی داشته باشن پریود در نظر گرفته میشه و بارداری منتفیه اما اگر فقط تو کل 5 روز لکه بینی داشتن باید شک کرد.
    بنظرم خیلی حساس شدید اصلا نگران نباشید این وضعیت بخاطر کیستها و استرس خود ایشون طبیعیه.س سعی در ایجاد آرامش برای ایشون داشته باشید و در مصرف بسته های بعدی طبق روالی که گفتم عمل کنید.7 روز بعد از اتمام بسته ،بسته بعدی رو شروع کنید
    پیروز باشید

15. elsa31

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید من هرچی میخوام سوالمو ارسال کنم اصلا نمیشه و با اینکه میگه ساعت 21:46 اما اصلا نمیتونم ارسال کنم و مجبور شدم در اینجا پرسشمو طرح کنم!
    من دوتا سوال داشتم:
    1.من و نامزدم الان مدتی هست از هم دوریم و جدیدا نامزدم خیلی بیتاب شده و مدام کمر درد میگیره و تجریک میشه حتی وقتی صدای منو میشنوه یا به من فکر میکنه تحریک میشه و متاسفانه الان نمیتونیم همو ببینیم من باید چیکار کنم که نامزدم مشکلی پیدا نکنه؟و اذیت نشه؟ما یک بار رابطه داشتیم و یک بار هم معاشقه ی خیلی عمیق.
    2.من مدتی هست که ترشحاتم غلیظ و زیاد شده و یه بوی خاصی داره که زیادم خوب نیس میخواستم بدونم ایا من دچار عفونت شدم؟
    لطفا منو راهنمایی کنیدSmile ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 39
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید