شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. سلام من مدت 2 سال نامزد بودم ولی الان به دلایلی باید جدا شیم من تو این مدت با نامزدم رابطه لاپایی مقعدی و با مالش دیت یعنی خلاصه هر جور رابطه ای به جز دخول واژن داشتم  چون رابطه زیاد داشتیم نگران بکارتم هستم با اینکه هیچ وقت دخول از واژن نداشتیم. امکان آسیب یا پارگی هست؟

2. maryam1478 نوشته است: سلام من مدت 2 سال نامزد بودم ولی الان به دلایلی باید جدا شیم من تو این مدت با نامزدم رابطه لاپایی مقعدی و با مالش دیت یعنی خلاصه هر جور رابطه ای به جز دخول واژن داشتم  چون رابطه زیاد داشتیم نگران بکارتم هستم با اینکه هیچ وقت دخول از واژن نداشتیم. امکان آسیب یا پارگی هست؟

اگر چیزی به واژن وارد نشده بکارت شما سالمه
    با توجه به توضیحاتتون بکارت شما آسیب ندیده و سالمه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. maryam1478 نوشته است: سلام من مدت 2 سال نامزد بودم ولی الان به دلایلی باید جدا شیم من تو این مدت با نامزدم رابطه لاپایی مقعدی و با مالش دیت یعنی خلاصه هر جور رابطه ای به جز دخول واژن داشتم  چون رابطه زیاد داشتیم نگران بکارتم هستم با اینکه هیچ وقت دخول از واژن نداشتیم. امکان آسیب یا پارگی هست؟

دوست عزیز
    اگر دخول نداشتید حتی در حد ورود قسمت ختنه شده نباید نگران باشید اما اگر اینقدر دخول هم داشتید احتمال ساییدگی رو پرده وجود داره.اگر شک دارید بهترین کار معاینه است چون برای صدور طلاق و پاک شدن اسم آقا از شناسنامه تون باید تایید پزشک قانونی رو بگیرید و اونها خیلی دقیقا.
    در مورد رابطه مقعدی هم نمیدونم که اگر متوجه بشن نامه رو امضا میکنن یا نه؟ اما اگر بفهمن تونامه قید میشه.
    پیروز باشید

4. می خواستم بپرسم این درسته که با خود ارضایی پرده بکارت عقب میره و خیلی زخیم میشه؟؟
    من خودارضایی دارم البته نه زیاد البته در حد مالش و خوب تا حدی هم پاهامو باز می کنم
    به نظرتون به پرده ی بکارتم اسیبی رسیده؟؟

5. hasty11 نوشته است: می خواستم بپرسم این درسته که با خود ارضایی پرده بکارت عقب میره و خیلی زخیم میشه؟؟
    من خودارضایی دارم البته نه زیاد البته در حد مالش و خوب تا حدی هم پاهامو باز می کنم

نه دوست عزیز
    تا زمانیکه چیزی وارد واژن شما نشه به پرده بکارتتون آسیبی نمیرسه

6. hasty11 نوشته است: می خواستم بپرسم این درسته که با خود ارضایی پرده بکارت عقب میره و خیلی زخیم میشه؟؟

جواب سوال اولتون نه هس.
    در مورد سوال دومم اگه دخول نداشتين خير اسيب نديده.

7. hasty11 نوشته است: می خواستم بپرسم این درسته که با خود ارضایی پرده بکارت عقب میره و خیلی زخیم میشه؟؟

دوست عزیز
    جواب هر دو سوالتون نه است.پرده به شرط ورود چیزی آسیب میبینه و نه خود ارضایی

8. من  3 سال پیش رابطه داشتم با دوس پسرم.دخول انجام نشد یعنی میخواست بشه من عقب رفتم.همون موقع ها رفتم معاینه گفتن پردت فقط خراش برداشته.و سالمی.بعد 3سال رفتم یه دکتره دیگه گفت کلا پردت از بین رفته.و نوع حلقوی هست.باید بیایی بخیه بزنم اما احتمال خونریزی 50 به 50 هست.من که نزاشتم عمل دخول انجام بشه تا حالا نمیدونم چرا گفتن کلا پاره شده؟و جای سواله که چرا 3 سال پیش دکتر گفت فقط خراش داری به این فکر میکنم شاید رابطه از مقعدی که باهاش داشتم باعث شده فشار بیاد پاره بشه.من به دلایل مخالفت خانوادم از اون شخص جداشدم.نمیدونم چطور ترمیم انجام بدم میدونم غیر قانونی هست و موقع معاینه مشخص میشه ترمیمی هستم.احتیاج به کمک و راهنمایی دارم

9. shalizar نوشته است: من  3 سال پیش رابطه داشتم با دوس پسرم.دخول انجام نشد یعنی میخواست بشه من عقب رفتم.همون موقع ها رفتم معاینه گفتن پردت فقط خراش برداشته.و سالمی.بعد 3سال رفتم یه دکتره دیگه گفت کلا پردت از بین رفته.و نوع حلقوی هست.باید بیایی بخیه بزنم اما احتمال خونریزی 50 به 50 هست.من که نزاشتم عمل دخول انجام بشه تا حالا نمیدونم چرا گفتن کلا پاره شده؟و جای سواله که چرا 3 سال پیش دکتر گفت فقط خراش داری به این فکر میکنم شاید رابطه از مقعدی که باهاش داشتم باعث شده فشار بیاد پاره بشه.من به دلایل مخالفت خانوادم از اون شخص جداشدم.نمیدونم چطور ترمیم انجام بدم میدونم غیر قانونی هست و موقع معاینه مشخص میشه ترمیمی هستم.احتیاج به کمک و راهنمایی دارم

خوب شما اول بهتره پیش یه دکتر معتمد برید و دوباره معاینه بشید تا از وضعیتتون آگاه بشید اگه پردتون از نوع حلقوی باشه با توجه به نوع رابطه و اینکه پرده حلقوی دیر پاره میشه احتمال آسیب بیشتره تا از بین رفتن کامل بکارت
    در مورد بکارت هم اگه هم از بین رفته باشه به نظرم بهترین راه اینه که به طرف آینده واقعیت رو بگید که قبلا نامزد داشتید
    تصمیم با خودتون
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. shalizar نوشته است: من  3 سال پیش رابطه داشتم با دوس پسرم.دخول انجام نشد یعنی میخواست بشه من عقب رفتم.همون موقع ها رفتم معاینه گفتن پردت فقط خراش برداشته.و سالمی.بعد 3سال رفتم یه دکتره دیگه گفت کلا پردت از بین رفته.و نوع حلقوی هست.باید بیایی بخیه بزنم اما احتمال خونریزی 50 به 50 هست.من که نزاشتم عمل دخول انجام بشه تا حالا نمیدونم چرا گفتن کلا پاره شده؟و جای سواله که چرا 3 سال پیش دکتر گفت فقط خراش داری به این فکر میکنم شاید رابطه از مقعدی که باهاش داشتم باعث شده فشار بیاد پاره بشه.من به دلایل مخالفت خانوادم از اون شخص جداشدم.نمیدونم چطور ترمیم انجام بدم میدونم غیر قانونی هست و موقع معاینه مشخص میشه ترمیمی هستم.احتیاج به کمک و راهنمایی دارم

شاليزار عزيز
    بكارت فقط با دخول يه شي اسيب ميبينه و از بين ميره.
    رابطه مقعدي باعث اسيب و ازاله اون نميشه.
    بكارت حلقوي در برخي موارد اصلا خونريزي نداره يا خيلي مقدارش كمه.
    به خاطر نوع بكارتتون كه حلقويه احتمالا پزشكتون اشتباه تشخيص دادن كه بكارتيتون از بين رفته دوباره به متخصص مراجعه كنين و مجددا ويزيت شين. موفق باشين.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  11. bahane_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آیا چین داشتن لبه پرده بکارت بعد از اینکه دختر به بلوغ رسید طبیعی است؟

12. bahane_2 نوشته است: سلام آیا چین داشتن لبه پرده بکارت بعد از اینکه دختر به بلوغ رسید طبیعی است؟

سلام دوست عزيز
    من كه دقيقا منظورتونو نفهميدم يني چي كه لبه بكارت چين داشته باشه؟ خودتون كه قادر به معاينه بكارت نيستين.
    عكسايي از انواع بكارت كه تو صفحه اول همين تاپيك هستو ديدين؟
    در نهايت بهتره به متخصص رجوع كنين تا معاينه شين.
    موفق باشين.

13. bahane_2 نوشته است: سلام آیا چین داشتن لبه پرده بکارت بعد از اینکه دختر به بلوغ رسید طبیعی است؟

با سلام
    دوست گرامی اگر منظورتون از چین ،همون کنگره کنگره بودن پرده است(البته نه اونجور! که زیاد مشخص باشه) خب طبیعیه!!تو عکسهای این عضو ،گاهاً این نوع پرده وجود داره!و جای نگرانی نیست!اما اگر منظورتون لبه های داخلی و یا بیرونی واژِن است و یا بزرگیشونه !!باید بیشتر توضیح بدید تا بشه نظر داد! اما در این مورد هم مشکلی بنظر نمیاد!بهتره که توضیحاتتون کامل باشه تا درست راهنمایی بشید
    موفق باشید.

14. سلام
    من 23 سالمه.احساس میکنم پرده ام پاره شده تا به حال اصلاً رابطه جنسی نداشتم ولی چند سال پیش که تازه پریود شده بودم و خونریزیم زیاد بود به جای استفاده از یه نوار از 2 یا گاهی اوقات 3 تا نوار با هم استفاده می کردم.حالا فکر می کنم در اثر استفاده بیش از یه نوار پرده ام پاره شده.چون موقعی که می نشستم فشار زیادی بهم وارد میشد.(یعنی به پایین)
    اگر پرده سالم باشه میشه که موقع شستشو آب وارد واژن شه؟یا موقع شستشو با صابون مقداری از کف صابون وارد واژن شه و ایجاد سوزش کنه؟
    اصلاً خانم هایی که ازدواج کردن چه جور علائمی دارن که نشون دهنده ی زن بودنشونه؟
    میشه سریع بهم جواب بدین.من چند ساله که با این موضوع درگیرم و به هیچ کس هم نمیتونم بگم جرئت دکتر رفتن هم ندارم.هر وقت هم حرف ازدواج پیش میاد چهار ستون بدنم میلرزه.

15. Nargesi نوشته است: سلام
    من 23 سالمه.احساس میکنم پرده ام پاره شده تا به حال اصلاً رابطه جنسی نداشتم ولی چند سال پیش که تازه پریود شده بودم و خونریزیم زیاد بود به جای استفاده از یه نوار از 2 یا گاهی اوقات 3 تا نوار با هم استفاده می کردم.حالا فکر می کنم در اثر استفاده بیش از یه نوار پرده ام پاره شده.چون موقعی که می نشستم فشار زیادی بهم وارد میشد.(یعنی به پایین)
    اگر پرده سالم باشه میشه که موقع شستشو آب وارد واژن شه؟یا موقع شستشو با صابون مقداری از کف صابون وارد واژن شه و ایجاد سوزش کنه؟
    اصلاً خانم هایی که ازدواج کردن چه جور علائمی دارن که نشون دهنده ی زن بودنشونه؟
    میشه سریع بهم جواب بدین.من چند ساله که با این موضوع درگیرم و به هیچ کس هم نمیتونم بگم جرئت دکتر رفتن هم ندارم.هر وقت هم حرف ازدواج پیش میاد چهار ستون بدنم میلرزه.

سلام نرگس خانم
    بكارت فقط با دخول يه شي به اندازه قطر الت مرد ازاله ميشه. اون نوارا باعث اسيبم نميشن چه برسه به ازاله شدن.
    به هر حال بكارت از هر نوعش باشه روزنه هايي براي خروج خونريزي داره خب طبيعتا اب هم ميتونه موقع شستشو وارد اون بشه.
    خانم هايي كه ديگه دختر نيستن و زن ميشن بكارتشون ازاله ميشه.
    مورد خاصي ني مطالب سايتو بيشتر مطالعه كنين. موفق باشين.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 21
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید