شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری و دست آلوده به پیشاب

1. با سلام و خسته نباشید.
    من و نامزدم با هم معاشقه داشتیم.احتمال اینکه ایشان دست آلوده به پیشاب خود را به آلت من مالیده باشد وجود دارد.ایشان ارضا نشده بود و منی در کار نبود.ایشان فقط یک بار آلتش را از لباس زیرش بیرون اورد و بعد دوباره آلتش را زیر لبایش کرد و بعد از آن آلت من را مالید.من 5 دقیقه بعد از این رابطه پریود شدم. ماه پیش 28 پریود شدم این ماه هم 28 ام.آیا احتمال دارد من با دست آلوده به پیشاب ایشان باردار شده باشم؟

خیلی نگرانم لطفا پاسخم را بدهید

2. sara2joon نوشته است: با سلام و خسته نباشید.
    من و نامزدم با هم معاشقه داشتیم.احتمال اینکه ایشان دست آلوده به پیشاب خود را به آلت من مالیده باشد وجود دارد.ایشان ارضا نشده بود و منی در کار نبود.ایشان فقط یک بار آلتش را از لباس زیرش بیرون اورد و بعد دوباره آلتش را زیر لبایش کرد و بعد از آن آلت من را مالید.من 5 دقیقه بعد از این رابطه پریود شدم. ماه پیش 28 پریود شدم این ماه هم 28 ام.آیا احتمال دارد من با دست آلوده به پیشاب ایشان باردار شده باشم؟

امکان بارداری با توجه به شرایط منتفیه نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sara2joon نوشته است: با سلام و خسته نباشید.

سلام دوست عزيز
    چون كاربر جديد هستين تخلف پستتونو گزارش نميكنم لطفا ازين به بعد سوالاتونو در انجمن مربوط به خودش بپرسين وگرنه پستتون حذف ميشه.
    با توجه به اينكه در زمان پر خطر نبودين بارداري در مورد شما منتفيه. موفق باشين.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام و عرض ادب ...
    من طی آمیزشی که داشتم آلتها برای مدت کوتاهی - 2-3- ثانیه با هم تماس داشته اند  * زمان رابطه 12 تا 14 روز پس از پریود * زمان پریود 14 هر ما * منیی در کار نبوده ولی به پیش آب شک دارم !!!!!با تشکر از شما

5. سلام!
    ببخشید اگر طولانی هست...
    من و همسرم تقریبا توی زمان های تخمک گذاریم یه شیطنت کوچیک داشتیم که هیچ دخولی نداشت(عقدیم)!فقط یه چند بار آلتشون از زیر لباس زیر به دهانه ی واژن من برخورد کرد...هیچ گونه ارضا شدنی اتفاق نیافتاد...به گفته ی خودشون هم پیشاب یا هر چیز دیگه خارج نشد...
    الان من 7 روزه دوره ام عقب افتاده!!توی تمام این 7 روز هم تمام علائم شروع دوره رو دارم
    تقریبا توی زمانی که باید دوره ام شروع می شد یه ناراحتی نسبتا شدیدی داشتم.که البتهمن هیچ وقت از ناراحتی دوره ام عقب نمی افته...و این که روز بعد از تموم شدن پریودی ماه قبل ،من سرما خوردگی خیلی شدیدی داشتم که دکتر واسه من کپسول چرک خشک کن(از اون هایی که بر اساس وزن بیمار می دن، اسمش یادم نیس) نوشت...
    دیروز هم من فقط و فقط یه قطره خون خیلی رقیق!!دیدم!و دیگه هیچی نمیاد!
    ااحتمال بارداری هست؟

6. faeze1366 نوشته است: سلام!
    ببخشید اگر طولانی هست...
    من و همسرم تقریبا توی زمان های تخمک گذاریم یه شیطنت کوچیک داشتیم که هیچ دخولی نداشت(عقدیم)!فقط یه چند بار آلتشون از زیر لباس زیر به دهانه ی واژن من برخورد کرد...هیچ گونه ارضا شدنی اتفاق نیافتاد...به گفته ی خودشون هم پیشاب یا هر چیز دیگه خارج نشد...
    الان من 7 روزه دوره ام عقب افتاده!!توی تمام این 7 روز هم تمام علائم شروع دوره رو دارم
    تقریبا توی زمانی که باید دوره ام شروع می شد یه ناراحتی نسبتا شدیدی داشتم.که البتهمن هیچ وقت از ناراحتی دوره ام عقب نمی افته...و این که روز بعد از تموم شدن پریودی ماه قبل ،من سرما خوردگی خیلی شدیدی داشتم که دکتر واسه من کپسول چرک خشک کن(از اون هایی که بر اساس وزن بیمار می دن، اسمش یادم نیس) نوشت...
    دیروز هم من فقط و فقط یه قطره خون خیلی رقیق!!دیدم!و دیگه هیچی نمیاد!
    ااحتمال بارداری هست؟

عذر خواهی می کنم...فکر کنم توی تایپیک اشتباهی پست گذاشتم....

7. سلام
    روزتون بخیر
    ببخشین یه سوال داشتم
    من امروز با دوست دخترم رابطه داشتیم
    البته سطحی بود و دخول صور نگرفت(دوست دخترم باکره هست و رابطه ی ما در حد تماس الت با الت بود،من التم را بین پاهای دوست دخترم گذاشته بودم)
    از کاندم استفاده میکردم
    ولی وقتی ارضا شدم و منی را داخل کاندوم ریختم متوجه شدم کاندوم پاره شده بوده
    نمیدونم منی من با واژن دوستم در تماس بوده یا نه
    ولی کنار پاش ریخته شده بود
    پریود دوستم 26 تا 30 روز متغییره
    و امروز روز 19 از شروع خون ریزیش بوده
    یعنی به طور معمول باید 7 یا 8 روز دیگه پریود بشه
    با توجه به اینکه رابطمون تو روزهای پرخطر نبوده میخوام ببینم احتمال خطر هست و احتیاج به خوردن قرص هست یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جوابما بدین

8. nimajoon25 نوشته است: سلام
    روزتون بخیر
    ببخشین یه سوال داشتم
    من امروز با دوست دخترم رابطه داشتیم
    البته سطحی بود و دخول صور نگرفت(دوست دخترم باکره هست و رابطه ی ما در حد تماس الت با الت بود،من التم را بین پاهای دوست دخترم گذاشته بودم)
    از کاندم استفاده میکردم
    ولی وقتی ارضا شدم و منی را داخل کاندوم ریختم متوجه شدم کاندوم پاره شده بوده
    نمیدونم منی من با واژن دوستم در تماس بوده یا نه
    ولی کنار پاش ریخته شده بود
    پریود دوستم 26 تا 30 روز متغییره
    و امروز روز 19 از شروع خون ریزیش بوده
    یعنی به طور معمول باید 7 یا 8 روز دیگه پریود بشه
    با توجه به اینکه رابطمون تو روزهای پرخطر نبوده میخوام ببینم احتمال خطر هست و احتیاج به خوردن قرص هست یا نه؟
    ممنون میشم اگه زود جوابما بدین

سلام نيما جون
    لطفا سوالاتو تو انجمن خودش بپرس تا پستت حذف نشه.
    با توجه به زمان و نوع رابطه بارداري منتفيه و نيازي به روش اورژانس ني.
    به دوستتون بگين استرسم نداشته باشه تا تاخير در پريودشون بوجود نياد.
    موفق باشين.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید