شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی در روز پنجم پریود

1. سلام
    عیدتون مبارک
    ممنون از پاسخگویی تون
    یکی از سوال هام این بود که اصلا اگه منی مرد فقط بر
    روی سطح الت زن ریخته بشه ایا بازهم امکان بارداری هست؟
    اگه باشه چند درصده؟
    و اینکه ایا شما می دونید از طریق چه ازمایش می تونن بفهمن
    پسر و دختر باهم رابطه دارن(به غیر از بکارت)؟؟

2. name2002 نوشته است: سلام
    عیدتون مبارک
    ممنون از پاسخگویی تون
    اگه باشه چند درصده؟

سلام دوست عزيز
    عيد شمام مبارك
    اره با ريختن مني روي سطح الت امكان بارداري هس. درصدي براش نميشه گف ولي اگه رابطه در زمان پر خطر (تخمك گذاري) بوده بهتره كه روش اورژانسو اجرا كنين.
    اگه منظورتون پزشكي قانونيه اره اونا ميتونن رابطه رو تشخيص بدن.

3. name2002 نوشته است: سلام
    عیدتون مبارک
    ممنون از پاسخگویی تون
    اگه باشه چند درصده؟

دوست عزیز
    امکان بارداری هست و از 1 تا 100درصد متفاوته چون بستگی به حجم منی،تاریخ تخمک گذاری،سرعت و قابلیت اسپرمها،شرایط محیطی واژن و..داره.که باعث میشه درصدش متفاوت بشه.حتی سطح رو هم نمیشه فقط1 کلمه تعریف کرد بین لبیوم خارجی و داخلی و یا ابتدای ورودی واژن هم در میزان موفقیت لقاح فرق هست و یا رفتاری که افراد بعد رابطه انجام میدن مثلا اگر فرد پاهاشو تو شکمش جمع کنه و منی رو تو سطح نگه داره باز شانس بالاتره میره.
    اما دوست عزیز آزمایش خونی وجود نداره همه چی بستگی به معاینه داره.مثلا براحتی با تغییر نوع خطوط دیواره واژن میتونن بقهمن رابطه وجود داشته و یا ار مقعدی باشه و 2 یا 3بار انجام شده باشه براحتی گشادی وقعد و شقاقها نشان دهنده اس اما تنها چیزی مه در جامعه ما براش برگه عدم دختریت صادر میکنن پرده بکارت و صدمه ها به اونه و نه چیز دیگه.البته این در مورد پزشکی قانونیه اگر مامای خصوصی برید بعد از تشخیص براحتی بیان میکنن که رابطه بوده یا نه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    سال نو را به همه دوستان تبریک میگم امیدوارم سال خوب و بدون استرس احتمال بارداری داشته باشید
    با تشکر از این که به سوال من جواب دادید میخواستم بپرسم اگر قرص LD مصرف شود تا چند روز بعد حتما باید پریود رخ بدهد و اگر رخ نداد احتمال بارداری وجود دارد؟ یکی از سایت ها نوشته بود تا 3 هفته بعد و یکی دیگر گفته بود 1 هفته. میخواستم بدونم میزان علمی و ثابت شده آن چقدر هست البته میدونم همه چیز بستگی به سیستم بدن و استرس و ... داره ولی یه میزانی را میخوام بدونم که حداقل 95% مطمئن باشه
    با تشکر

5. با درود فراوان خدمت شما عزیزان.
    سال جديد رو به شما شادباش عرض می کنم و اميدوارم سال خوبي داشته باشيد و متشكرم بابت این همه لطفي كه مي كنيد.
    من قبل بارداري پريودهاي منظم 28 روزه داشتم. اما از بعد زايمان پريودهام 24 روزه شده اما هjمچنان منظمه. می خواستم بدونم این مسئله مشكلي نداره؟
    با توجه به دوره 24 روزه، تخمك گذاري من حدود چه روزي ميشه؟

من شب پنجم دوره ام رابطه بدون جلوگیری داشتم. من دختر میخوام و طبق مطالب شما چون دوره ام 24 روزست هنوز 6 روز مونده به تخمک گذاری. اما متاسفانه به ارگاسم رسیدم و خوندم که اگه دختر می خوای نباید ارگاسم شی. دیشب که شب هفتم دوره ام بود دوباره رابطه بدون پیشگیری داشتم اما ارگاسم نشدم.حالا به نظر شما احتمال دختر دار شدن من چقدره؟

6. spkk نوشته است: با سلام
    سال نو را به همه دوستان تبریک میگم امیدوارم سال خوب و بدون استرس احتمال بارداری داشته باشید
    با تشکر از این که به سوال من جواب دادید میخواستم بپرسم اگر قرص LD مصرف شود تا چند روز بعد حتما باید پریود رخ بدهد و اگر رخ نداد احتمال بارداری وجود دارد؟ یکی از سایت ها نوشته بود تا 3 هفته بعد و یکی دیگر گفته بود 1 هفته. میخواستم بدونم میزان علمی و ثابت شده آن چقدر هست البته میدونم همه چیز بستگی به سیستم بدن و استرس و ... داره ولی یه میزانی را میخوام بدونم که حداقل 95% مطمئن باشه
    با تشکر

دوست عزیز
    طبق گفته قبلی شما که در روز 5 پریود رابطه مقعدی داشتین نیاز به استفاده از روش اورژانسی نبوده اما اگه مصرف کردید در افراد مختلف زمان عادت بعدی فرق میکنه
    ممکن هست بعد از 25 تا 30 روزی که قبلا عادت میشدند اتفاق بیوفته ممکن هست 2 هفته بعد از مصرف قرص ها
    ولی اون چیزی که مسلم هست خطر بارداری وجود نداره و جای نگرانی نیست
    بهتره در روابط بعدی هم بجای روش اورژانسی از کاندوم استفاده کنید

7. mina_r نوشته است: با درود فراوان خدمت شما عزیزان.
    سال جديد رو به شما شادباش عرض می کنم و اميدوارم سال خوبي داشته باشيد و متشكرم بابت این همه لطفي كه مي كنيد.
    من قبل بارداري پريودهاي منظم 28 روزه داشتم. اما از بعد زايمان پريودهام 24 روزه شده اما هjمچنان منظمه. می خواستم بدونم این مسئله مشكلي نداره؟
    با توجه به دوره 24 روزه، تخمك گذاري من حدود چه روزي ميشه؟

من شب پنجم دوره ام رابطه بدون جلوگیری داشتم. من دختر میخوام و طبق مطالب شما چون دوره ام 24 روزست هنوز 6 روز مونده به تخمک گذاری. اما متاسفانه به ارگاسم رسیدم و خوندم که اگه دختر می خوای نباید ارگاسم شی. دیشب که شب هفتم دوره ام بود دوباره رابطه بدون پیشگیری داشتم اما ارگاسم نشدم.حالا به نظر شما احتمال دختر دار شدن من چقدره؟

دوست عزیز
    شما اگه دوره هاتون 24 روزه و منظم باشه 14-24 میشه زمان تخمک گذاری شما که برای دختر دار شدن 3 روز قبل از تخمک گذاری اقدام کنید و به نظرم شما برای بارداری کمی زود اقدام کردید و فکر نکنم الان لفاح شکل گرفته باشه پس نگران نباشید
    در ضمن همش هم به زمان و نوع رابطه نیست به نوع تغذیه و..... هم بستگی داره مثلا برای دختر دار شدن :

خانم ها  از غذاهایی با کلسیم و منیزیم بالا استفاده کنند( مثل لبنیات فراوان - گردو و حذف نمک و ... ) .این کار رو باید دو تا سه ماه قبل از بارداری شروع کنید چون دیرتر فایده ای نداره ( در قسمت لیست غذاهای قبل از بارداری توضیح دادم )

سعی کنید 3-2 روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید و به ارگاسم نرسید چون در این حالت به علت قلیایی شدن و انقباضات ایجاد شده کروموزومهای Y زودتر خودشون رو به تخمک میرسونن .دخول نباید عمیق باشه .

قبل از نزدیکی با محلول رقیق شده سرکه ( سرکه و آب) برای شستشوی خود استفاده کنید تا محیط اسیدی شود .
    خانمها چه در مورد فرزند دختر چه پسر از 2ماه قبل باید مصرف اسید فولیک رو شروع کنند .

8. سلام
    من با همسرم رایطه داشتم سیکل پریود من منظمه احساس کردم دارم پریود میشم متاسفانه کاندوم پاره شد مایع داخل واژن ریخت اما من پریود شده بودم ساعت 10 شب 2 ساعت بعد نزدیکی 4تا الدی و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگه خوردم پریود هم بودم اما پریودم 10 روز حدودا طول کشید 2 روز آخر لک بود احتمال بارداری هست؟

9. heliyana نوشته است: سلام
    من با همسرم رایطه داشتم سیکل پریود من منظمه احساس کردم دارم پریود میشم متاسفانه کاندوم پاره شد مایع داخل واژن ریخت اما من پریود شده بودم ساعت 10 شب 2 ساعت بعد نزدیکی 4تا الدی و 12 ساعت بعد 4 عدد دیگه خوردم پریود هم بودم اما پریودم 10 روز حدودا طول کشید 2 روز آخر لک بود احتمال بارداری هست؟

سلام دوست عزيز
    بارداري كاملا منتفيه. شما در دوران بي خطر بودين و نيازي به اجراي روش اورژانس نبوده. اين اختلال هورموني بخاطر مصرف قرصا بوده. خيالتون راحت بارداري منتفيه. موفق باشين.

10. spkk نوشته است: با سلام
    با تشکر

دوست عزیز
    باتوجه به پست اول فرمودید که روز 5 پریود رابطه داشتید و با توجه به شرح رابطه احتمال بارداری منتفی بود و گفتید نتونستید از روش اورژانس استفاده کنید پس منظور شما در حال حاضر از قرص ال دی چیه؟
    اگر روش او.رژانس مدنظر شماست معمولا تا3 هفته بعد پریود رخ میده و اگر رخ نده 1 تست بدن بهتره برای آگاهی از وضعیت
    اما اگر منظور شما  مصرف ال دی به منظور جلوگیری است یعنی 1 بسته کامل 21 تایی ال دی،معمولا بعد از بسته چون 1 هفته استراحت داده میشه و بعد بسته جدید شروع میشه تو این فاصله شخص به علت افت شدید سطح هورمونی پریود میشه اما 1 نکته  در اینجا حائز اهمیته و اون اینه که اگر فرد بعد از مصرف بسته اول پریود نشه ظرف 1هفته میشه نادیده گرفت و بسته دوم رو شروع کرد اما آغاز مصرف بسته سوم فقط و فقط به شرط پریود شدنه و اگر رخ نده باید حتما از نظر بارداری چک بشن چون این داروها دربارداری نباید مصرف بشن
    امیدوارم تونسته باشم پاسخ بدم.

11. heliyana نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    خیر بارداری منتفی است و لکه بینی هم به علت مصرف قرصها طبیعیه ،پس نگران نباشید.دوست خوبم اگر تو این برهه قرار دارید نیاز به مصرف قرص اورژانس ندارید بخصوص که تازه اول پریود بوده و دیواره رحم کاملا ریزش پیدا میکرده پس در شرایط مشابه استفاده نکنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید