شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی در روز پنجم پریود

1. با سلام خدمت دوستان گرامی
    یک سوال داشتم:
    من و همسرم چند روز پیش رابطه جنسی از مقعد داشتیم و البته به درخواست خانمم بدون کاندوم
    به درخواست خانمم آبم را داخل مقعد ریختم و وقتی آلتم را در آوردم فورا مایع منی که بیرون آمده بود را با دستمال کاغذی پاک کردم. اون روز خانم من در روز پنجم پریودش بود حالا میخواستم بدونم اگر خدایی نکرده منی به سمت واژن رفته باشه آیا احتمال بارداری هست؟ خانمم میگه هم در اون روز و هم روز بعدش پریود شده و خونریزی داشته با تاکید هم ازش پرسیدم که خون بوده یا لکه بینی که گفت نه خون بوده. حالا میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست؟ ضمنا ما نمی توانستیم از روش اورژانسی جهت جلوگیری استفاده بکنیم حالا میخواستم بدونم با وجود توضیحاتی که دادم و این که خانمم در روز پنجم پریود بوده آیا احتمال بارداری هست؟

با تشکر از شما دوستان

2. سلام

با توجه به توضیحات شما به نظر من  بارداری رخ نمیده

باز دوستان با تجربه میان و نظراتشون رو میگن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. spkk نوشته است: با سلام خدمت دوستان گرامی
    یک سوال داشتم:
    من و همسرم چند روز پیش رابطه جنسی از مقعد داشتیم و البته به درخواست خانمم بدون کاندوم
    به درخواست خانمم آبم را داخل مقعد ریختم و وقتی آلتم را در آوردم فورا مایع منی که بیرون آمده بود را با دستمال کاغذی پاک کردم. اون روز خانم من در روز پنجم پریودش بود حالا میخواستم بدونم اگر خدایی نکرده منی به سمت واژن رفته باشه آیا احتمال بارداری هست؟ خانمم میگه هم در اون روز و هم روز بعدش پریود شده و خونریزی داشته با تاکید هم ازش پرسیدم که خون بوده یا لکه بینی که گفت نه خون بوده. حالا میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری هست؟ ضمنا ما نمی توانستیم از روش اورژانسی جهت جلوگیری استفاده بکنیم حالا میخواستم بدونم با وجود توضیحاتی که دادم و این که خانمم در روز پنجم پریود بوده آیا احتمال بارداری هست؟

با تشکر از شما دوستان

دوست عزیز شما در دوران بی خطر بودید..و احتمال بارداری خیلی خیلی کمه و به نظر من این احتمال 80٪ صفره.
    البته با توضیحاتی که شما دادید

4. با سلام
    بارداری کاملا منتفیه.

5. در حین پریود حتی تخلیه‌ی کامل منی در داخل واژن هم نمی‌تونه منجر به بارداری بشه، پس در مورد وضعیت شما هم قطعاً امکان بارداری صفره.

6. spkk نوشته است: با سلام خدمت دوستان گرامی
    یک سوال داشتم:

با تشکر از شما دوستان

دوست عزیز
    باتوجه به شرایطی که گفتیدمیشه گفت اصلا احتمال حاملگی وجود نداره چون اولا منی داخل مقعد ریخته شده و باقی رو هم پاک کردید،پس تماسی با واژن در کار نبوده.
    دوم اینکه وقتی پریود رخ میده دیواره رحم ریزش پیدا میکنه و برای بارداری به دیواره رحم نیاز هست چون باید تخمک بارور شده تا نهایت 48ساعت لانه گزینی کنه و در نهایت به احتمال 99% تخمکی نبوده که بخواد بارور بشه.
    نگران نباشید

7. 136107

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي و دوستان در حال حاضر در دوران عقد به سر ميبرم و تا الان با همسرم رابطه سطحي داشتيم الان در روز دوم پريوديم ميباشم ولي سوالي كه داشتم مي خواستم علت لكه بيني رااز يك هفته قبل از پريودي تا زمان پريودي بدونم باتوجه به اينكه دو سه هفته پيش رابطه كاملاسطحي با همسرم راشتم حدود يك هفته زودتر از پريودم علائم پريود را داشتم وتا موقع پريود لكه بيني داشتم با توجه به اينكه در روز دوم پريودي هستم و رابطم با همسرم كاملا سطحي بوده فقط ايشون منيشو روي شكمم ريختن ميتونه علتش بارداري باشه اگر كه نيست اگر امكان داره دليلش رو برام توضيح بديد از جناب دكتر و همه دوستان سپاسگزارم

8. 136107 نوشته است: سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي و دوستان در حال حاضر در دوران عقد به سر ميبرم و تا الان با همسرم رابطه سطحي داشتيم الان در روز دوم پريوديم ميباشم ولي سوالي كه داشتم مي خواستم علت لكه بيني رااز يك هفته قبل از پريودي تا زمان پريودي بدونم باتوجه به اينكه دو سه هفته پيش رابطه كاملاسطحي با همسرم راشتم حدود يك هفته زودتر از پريودم علائم پريود را داشتم وتا موقع پريود لكه بيني داشتم با توجه به اينكه در روز دوم پريودي هستم و رابطم با همسرم كاملا سطحي بوده فقط ايشون منيشو روي شكمم ريختن ميتونه علتش بارداري باشه اگر كه نيست اگر امكان داره دليلش رو برام توضيح بديد از جناب دكتر و همه دوستان سپاسگزارم

سلام دوست عزيز
    بارداريتون كه منتفيه. عوامل مختلفي برا لكه بيني وجود داره برا پيدا كردن علت لكه بيني به متخصص مراجعه كنين. در كل اگه ميخواين در رابطه هاتون خيالتون از بارداري راحت باشه از روش هاي پيشگيري استفاده كنين. يه سرچ تو سايت بزنين تا روشارو پيدا كنين. موفق باشين.

9. 136107

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي و دوستان در حال حاضر در دوران عقد به سر ميبرم و تا الان با همسرم رابطه سطحي داشتيم الان در روز دوم پريوديم ميباشم ولي سوالي كه داشتم مي خواستم علت لكه بيني رااز يك هفته قبل از پريودي تا زمان پريودي بدونم باتوجه به اينكه دو سه هفته پيش رابطه كاملاسطحي با همسرم راشتم حدود يك هفته زودتر از پريودم علائم پريود را داشتم وتا موقع پريود لكه بيني داشتم با توجه به اينكه در روز دوم پريودي هستم و رابطم با همسرم كاملا سطحي بوده فقط ايشون منيشو روي شكمم ريختن ميتونه علتش بارداري باشه اگر كه نيست اگر امكان داره دليلش رو برام توضيح بديد از جناب دكتر و همه دوستان سپاسگزارم

10. 136107 نوشته است: سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي و دوستان در حال حاضر در دوران عقد به سر ميبرم و تا الان با همسرم رابطه سطحي داشتيم الان در روز دوم پريوديم ميباشم ولي سوالي كه داشتم مي خواستم علت لكه بيني رااز يك هفته قبل از پريودي تا زمان پريودي بدونم باتوجه به اينكه دو سه هفته پيش رابطه كاملاسطحي با همسرم راشتم حدود يك هفته زودتر از پريودم علائم پريود را داشتم وتا موقع پريود لكه بيني داشتم با توجه به اينكه در روز دوم پريودي هستم و رابطم با همسرم كاملا سطحي بوده فقط ايشون منيشو روي شكمم ريختن ميتونه علتش بارداري باشه اگر كه نيست اگر امكان داره دليلش رو برام توضيح بديد از جناب دكتر و همه دوستان سپاسگزارم

دوست عزيز باور كنين معاينه از راه دور ممكن ني. شما بايد توسط متخصص حضوري ويزيت بشين حالا بقيه دوستانم ميان بهتون ميگن ديگه خود دانيد.

11. m1989 نوشته است:
    136107 نوشته است: سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي و دوستان در حال حاضر در دوران عقد به سر ميبرم و تا الان با همسرم رابطه سطحي داشتيم الان در روز دوم پريوديم ميباشم ولي سوالي كه داشتم مي خواستم علت لكه بيني رااز يك هفته قبل از پريودي تا زمان پريودي بدونم باتوجه به اينكه دو سه هفته پيش رابطه كاملاسطحي با همسرم راشتم حدود يك هفته زودتر از پريودم علائم پريود را داشتم وتا موقع پريود لكه بيني داشتم با توجه به اينكه در روز دوم پريودي هستم و رابطم با همسرم كاملا سطحي بوده فقط ايشون منيشو روي شكمم ريختن ميتونه علتش بارداري باشه اگر كه نيست اگر امكان داره دليلش رو برام توضيح بديد از جناب دكتر و همه دوستان سپاسگزارم

دوست عزيز باور كنين معاينه از راه دور ممكن ني. شما بايد توسط متخصص حضوري ويزيت بشين حالا بقيه دوستانم ميان بهتون ميگن ديگه خود دانيد.
    سلام لک بینی قبل پریود ناشی از اختلال هورمون پرژسترون هس حتما روش پبشگیری انتخاب کنید وبه پزشک جهت درمان مراجعه کنید

12. 136107 نوشته است: سلام و خسته نباشيد خدمت دكتر صادقي و دوستان در حال حاضر در دوران عقد به سر ميبرم و تا الان با همسرم رابطه سطحي داشتيم الان در روز دوم پريوديم ميباشم ولي سوالي كه داشتم مي خواستم علت لكه بيني رااز يك هفته قبل از پريودي تا زمان پريودي بدونم باتوجه به اينكه دو سه هفته پيش رابطه كاملاسطحي با همسرم راشتم حدود يك هفته زودتر از پريودم علائم پريود را داشتم وتا موقع پريود لكه بيني داشتم با توجه به اينكه در روز دوم پريودي هستم و رابطم با همسرم كاملا سطحي بوده فقط ايشون منيشو روي شكمم ريختن ميتونه علتش بارداري باشه اگر كه نيست اگر امكان داره دليلش رو برام توضيح بديد از جناب دكتر و همه دوستان سپاسگزارم

دوست عزیز
    اولا باریختن منی روی شکم که اصلا احتمال بارداری وجود نداره.اما لکه بینی در اکثررموارد بخاطر اختلال هورمونیه که میتونه دلایل مختلف داشته باشه مثل استرس،کیست و...بنابراین بهترین راه مراجعه به ماما یا متخصص زنانه.
    در این موارد معمولا دکتر تجویز میکنه از قرصهای پیگیری استفاده بشه حدود چند ماه تا بدن دوباره به نظم سابق خودش برگرده و این حالت برطرف بشه.البته برای کسانی که لکه بینی دارن قرص مفنامیک اسید یا ایبوپروفن نیز تو این برهه تجویز میشه یعنی بعد از آغاز لکه بینی به مدت 5 هر 8ساعت قرص مصرف بشه تا این حالت برطرف بشه.
    درنهایت اگر تکرار شد توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید

13. سلام
    تشکر از پاسخگویی تون. خیلی خیلی ممنون.
    من فردای اخرین روز پریود دوست دخترم باهاش رابطه داشتم. رابطه طوری بود که الت من تقریبا
    بین مقعد و دهانه الت تناسلی اش بوده و منی هم در بین این دو ناحیه ریخته شده.
    می خواستم بپرسم اگه منی من در دهانه الت اون دختر ریخته بشه احتمال حامگی چند درصده؟
    (منی روی سطح الت دختر ریخته بشه)
    و اینکه اون روز اولین روز بعد از عادتش بوده چقدر احتمال حاملگی داره؟؟؟
    خیلی ممنون.

14. name2002 نوشته است: سلام
    من فردای اخرین روز پریود دوست دخترم باهاش رابطه داشتم. رابطه طوری بود که الت من تقریبا
    می خواستم بپرسم اگه منی من در دهانه الت اون دختر ریخته بشه احتمال حامگی چند درصده؟
    خیلی ممنون.

اگه پریودی منظم دارند احتمال بارداری در این روز وجود نداره چون تخمک گزاری صورت نگرفته
    اما در روزهای آینده اگه قصد همچین رابطه ای دارین احتیاط کنید و بهتر اینکه از کاندوم استفاده کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. name2002 نوشته است: سلام
    خیلی ممنون.

اگه پریود بودن امکان بارداری نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید