شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف متيل اورگونين و احتمال بارداری

1. با سلام به همه دوستان عزيز

من تقريبا 2 هفته اي ميشه كه سقط داشتم و از زمان سقط تا الان روزي3 بار متيل ارگونين ميخورم كه بقاياي بارداري خارج بشه و خونريزي گاهي كم و گاهي زياد ( نه خيلي زياد ) بوده
    2 شب پيش به تصور اينكه خونريزي تموم شده نزديكي داشتم و جلوگيري به صورت طبيعي بوده اگرچه نزديكي مشكوك نبود اما من از بعد از بارداري اولم خيلي حساس و وسواسي شدم به اين قضيه
    بعد از نزديكي هم دومرتبه خونريزي من شروع شد و ادامه داره
    ميخواستم ببينم تو اين مدت با توجه به خونريزي و متيل ارگونين بازهم احتمال بارداري وجود داره؟

ممنون از شما

2. lili_b نوشته است: با سلام به همه دوستان عزيز

من تقريبا 2 هفته اي ميشه كه سقط داشتم و از زمان سقط تا الان روزي3 بار متيل ارگونين ميخورم كه بقاياي بارداري خارج بشه و خونريزي گاهي كم و گاهي زياد ( نه خيلي زياد ) بوده
    2 شب پيش به تصور اينكه خونريزي تموم شده نزديكي داشتم و جلوگيري به صورت طبيعي بوده اگرچه نزديكي مشكوك نبود اما من از بعد از بارداري اولم خيلي حساس و وسواسي شدم به اين قضيه
    بعد از نزديكي هم دومرتبه خونريزي من شروع شد و ادامه داره
    ميخواستم ببينم تو اين مدت با توجه به خونريزي و متيل ارگونين بازهم احتمال بارداري وجود داره؟

ممنون از شما

سلام
    با اينكه جلوگيري طبيعي يه ريسكه ولي اگه پريودتون منظم باشه ريسك كمتر ميشه ولي سوالاي زيرو جواب بدين.
    نزديكي مشكوك نبود يني چي؟
    مني كجا تخليه شده؟
    پريودتون منظمه؟
    خونريزي اي كه شروع شده مربوط به بقاياي بارداريه يا پريود؟
    اميدوارم بتونيم كمكتون كنيم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. همانطور که خودتون میدونید متیل ارگونوین به‌منظور پیشگیری و درمان خونریزی پس از زایمان یا سقط جنین به‌کار برده می‌شود
    پس قرص پیشگیری از بارداری محسوب نمیشه چرا که متیل ارگونوین عضله رحم رامستقیماً تحریک می‌کند. انقباض دیواره‌رحم و اطراف رگهای خونریزی دهنده درمحل جفت سبب توقف خونریزی می‌شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام این دارو برای افزایش انقباض رحم است و کاهش دهنده خونریزی  معمولا سه هفته بعد از سقط قدرت بارداری برمیگردد و باید روش درستی انتخاب کنید چون تا سه ماه بعد از سقط نباید باردار شوید با وجود خونریزی الانتون امکان بارداری بسیار ضعیف است

5. ممنون از همه شما

نزديكي مشكوك نبود يني چي؟ يعني همسرم ميگه چيزي داخل نريخت ولي من به شدت دچار وسواس شدم

مني كجا تخليه شده؟بيرون از واژن ولي بارداري كه اتفاق افتاد به احتمال زياد با پيشاب بوده
    پريودتون منظمه؟تا قبل از بارداري بله منظم بود
    اين خونريزي مربوط به بقاياي بارداري هستش و كساني كه سقط ميكنن قاعدتا تا 10 الي 20 روز اين خونريزي رو به صورت لكه بيني دارن

و اما در مورد متيل ارگونوين
    اين قرص در مواردي كه سقط ناقص صورت گرفته باشه استفاده ميشه كه با انقياضات رحمي طبق فرمايشات شما دوستان هم جلوگيري از خونريزي ميكنه هم اگر چيزي مونده باشه دفع ميشه.
    سقط من 10 اسفند بوده به روش مكش و آمپول كه از 12 اسفند خونريزي من شروع شد و رابطه 19 اسفند بود .بعد از رابطه مجددا خونريزي داشتم تا ديشب .از ديشب هم قرص هاي جلوگيري رو شروع كردم كه مسلمه خونريزي رو قطع ميكنه
    با توجه به اين وضعيت ناپايدار رحم يعني ميتونه لانه گزيني انجام بشه؟؟

باز هم ممنونم

6. lili_b نوشته است: ممنون از همه شما

نزديكي مشكوك نبود يني چي؟ يعني همسرم ميگه چيزي داخل نريخت ولي من به شدت دچار وسواس شدم

مني كجا تخليه شده؟بيرون از واژن ولي بارداري كه اتفاق افتاد به احتمال زياد با پيشاب بوده
    اين خونريزي مربوط به بقاياي بارداري هستش و كساني كه سقط ميكنن قاعدتا تا 10 الي 20 روز اين خونريزي رو به صورت لكه بيني دارن

اين قرص در مواردي كه سقط ناقص صورت گرفته باشه استفاده ميشه كه با انقياضات رحمي طبق فرمايشات شما دوستان هم جلوگيري از خونريزي ميكنه هم اگر چيزي مونده باشه دفع ميشه.
    سقط من 10 اسفند بوده به روش مكش و آمپول كه از 12 اسفند خونريزي من شروع شد و رابطه 19 اسفند بود .بعد از رابطه مجددا خونريزي داشتم تا ديشب .از ديشب هم قرص هاي جلوگيري رو شروع كردم كه مسلمه خونريزي رو قطع ميكنه

باز هم ممنونم

با توجه بو توضیحاتتون بارداری در مورد شما منتفیه بیخودی وسواس دارید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. lili_b نوشته است: ممنون از همه شما

باز هم ممنونم

منم با Cloony عزيز موافقم بارداري منتفيه. اگه خيلي نسبت به پيشاب همسرتون وسواس پيدا كردين ميتونين به همسرتون بگين از كاندوم استفاده كنن. موفق باشين.

8. سلامممممم
    به غیر قرص متیل ارگونوین داروی دیگه ای برای دفع بقایای جفت بعد از سقط وجود داره ؟؟؟!!!!

9. سلام  من یکسال پیش سقط داشتم نمیدونم پوچ بود یا نه ولی خود به خود سقط شد ابتدا لکه بینی اندازه چندتا نقطه بود بعد یه دفعه خون  تقریبا سیا مایل به قهوای بیرون امد خونریزی بسار کم بود در حدی که جنین یک ماهه که بود بیرون امد دیدمش حالت جنین داشت حالا با این که به طور کمی واضح بود ممکنه حاملگیم پوچ بوده باشه/؟ بعدش کلی کمر درد داشتم بعد از یکماه پریودیم منظم شد از اولش که گاهی نامنظم بود بهتر شده بود دلیل منظم بودن چی میتونه باشه با اینکه سقط کردم؟ حال بعداز یکسال اقدام به بارداری کردم دو ماه میشه جلوگیری نکردم ولی باردار نشدم البته من دیر متوجه شدم که تخمک گذاریم 7 روز بعد از پریودیمه ابته پریودی من 3 یا 5 روزه اس خونروی هم درحد 3 تا نوار بهداشتیه ایا با این اوضا من مشکلی ندارم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید