شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قارچها

1. با عرض سلام
    من حدود یک هفته است که دچار قارچ شده ام و دکترم کرم واژینال کلوتریمازول برایم تجویز کرد اما بدلیل اینکه دوره درمان را تکمیل نکردم قارچ در برابر این دارو مقاوم شد و دکتر برایم داروی فلو کو نازول 150 و مترونیدازل 250 تجویز کرد که به مدت 10 روز استفاده کنم.پس از پایان این داروها 9 روز به شروع پریود من باقی است .در اینجا سئوال من اینه که : 1.آیا در این مدت9 روز در صورت بهبودم می تونم به قصد بچه دار شدن نزدیکی کنم و آیا این داروها تاثیر بدی برروی تخمک نداشته؟
    2. من هرگاه خوابی طولانی داشتم و مثانه ام پر شده احساس سوزش دارم آیا دلیل این قارچها می تونه پر شدن مثانه و حتی ریخته شدن مقدار کمی ادرار در مجرای مهبل باشه ؟
    با تشکر از شما

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    داروها را بطور کامل مصرف کنید معمولا یک ماه تا حصول نتیجه زمان لازم است - داروها واژینال است و تخمک در رحم - سوال2 مفهوم نیست

3. labnews نوشته است: داروها را بطور کامل مصرف کنید معمولا یک ماه تا حصول نتیجه زمان لازم است - داروها واژینال است و تخمک در رحم - سوال2 مفهوم نیست

یعنی نتیجه بهبودی عفونت قارچی 1 ماه طول میکشه که مشخص شه؟
    منظور سئوال دوم من اینه که : امکان داره سر ریز شدن بی اختیار ادرار در خواب باعث ایجاد قارچ در واژن بشه؟
    یعنی اینکه ادرار وارد واژن بشه؟

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بیماری های قارچی مثلاٌ در ناخن پا  تا یکسال هم طول میکشد تا خوب شوند
    2- خیر

5. reza30

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    آيا در زماني كه خانومها د رحال درمان قارچ هستند نبايد نزديكي كرد؟!!!
    آيا اين مشكل ميتواند به مردان نيز منتقل شود؟

6. آیا استفاده روزانه از صابون و شستن آلت تناسلی با آن می تونه از بروز قارچها جلوگیری کنه؟ آیا صابون " دیتول"  که حاوی مواد ضدعفونی کننده است مفیده یا اینکه ممکنه باکتریها و قارچها نسبت بهش مقاوم بشن؟

7. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بیماری قاچی مثل کاندیدیازیس به مردان هم منتقل میشود-بهداشت فردی نقش مهمی در پیشگیری دارد-

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید