شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خشونت در روابط جنسی

1. با سلام
    مدت کوتاهی است که عقد کردم و احساس میکنم در روابطم مشکلاتی هست!منو همسرم رابطه جنسی  کامل رو هنوز انجام ندادیم
    ولی زمانی که همسرم سعی میکنه منو ارضا کنه نمیتونه و من زیاد لذت نمیبرم مگر زمانی که از همسرم میخواهم که دستهای منو ببنده و یا محکم بگیره  و به زور با من معاشقه کنه..
    احساس میکنم مشکل روانی دارم که این درخواستو از شوهرم دارم! Sad
    آیا این رفتار من همان آزار خواهی جنسی محسوب میشود؟
    آیا قابل درمان هست؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. narciso نوشته است: با سلام
    مدت کوتاهی است که عقد کردم و احساس میکنم در روابطم مشکلاتی هست!منو همسرم رابطه جنسی  کامل رو هنوز انجام ندادیم
    ولی زمانی که همسرم سعی میکنه منو ارضا کنه نمیتونه و من زیاد لذت نمیبرم مگر زمانی که از همسرم میخواهم که دستهای منو ببنده و یا محکم بگیره  و به زور با من معاشقه کنه..
    آیا قابل درمان هست؟

سلام دوست عزيز
    با توجه به اينكه خانما جنس لطيفي دارن خواهان معاشقه هستن اونم طولاني. از همسرتون بخواين معاشقه رو براتون انجام بده و اينكه خودتونم سعي كنين احساس زنانتونو تقويت كنين. با توجه به اينكه ادما مثه هم نيستن و با هم فرق دارن ميتونين به مشاور هم مراجعه كنين ولي در كل مشكلي ني هر جور راحت ترين همون كارو از همسرتون بخواين ولي چون اوايل ازدواجتون هس مواظب باشين اين خشونت بيش از حد نباشه تو پستاي ديگه ميتونين مشكلاتي كه برا بقيه دوستان بوجو اومده رو پيدا كنين. مطالب سايتو مطالعه كنين. ايشالا موفق باشين.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. narciso نوشته است: با سلام
    آیا قابل درمان هست؟

دوست عزیزم
    تا یه مدت این مشکل رو تقریبا همه دارن.. با مرور زمان هر دوتاتون یاد میگیرید ک چطور از همدیگه لذت ببرید.
    و همدیگه رو ارضا کنید.راههای زیادی برای ارضای یک زن وجود داره..سعی کنید امتحان کنید
    با مرور زمان حل میشه مشکلتون.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. دوست عزیز خیلی از خانوم ها مثل شما هستند و ممکن هستش که هیچ وقت بخاطر نا متعارف بودن این رابطه بیانش نکنند
    شما می تونید هرجور که از رابطه لذت می برین از همسرتون درخواست کنید
    پس جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام اگه پیش یک مشاور برین بهترین کارو کردین.بسیاری از مشکلات که ریشه در ذهن انسان داره با کمک هیپنوتیزم قابله حله

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام اول زندگی از این مورد ها پیش میاد اگه به خودتون مهلت بدین همه چیز حل می شه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید