شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. سلام ایا  با سونوگرافی بسته بودن لوله ها و مشکلات رحمی مشخص میشه؟

2. سلام
    ببخشید می خواستم بدونم که بعد از استفاده از قرص اورژانس ضدبارداری لونورژسترل، حداقل و حداکثر تا چند روز بعد پریود اتفاق می افته؟
    و سوال دوم اینکه آیا شما به موردی برخورد کرده اید که با وجود اجرای اورژانس با این قرص با فاصله ی 12 ساعتی بارداری اتفاق افتاده باشه؟ مرسی

3. bahar_21bahar نوشته است: سلام ایا  با سونوگرافی بسته بودن لوله ها و مشکلات رحمی مشخص میشه؟
    سلام با سونو گرافی واژینال برخی از مشکلات قابل تشخیص هست اما بهترین راه تشخیص عکس رنگی هست البته با صلاح دید پزشک.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Soheil_CA نوشته است: سلام
    ببخشید می خواستم بدونم که بعد از استفاده از قرص اورژانس ضدبارداری لونورژسترل، حداقل و حداکثر تا چند روز بعد پریود اتفاق می افته؟
    و سوال دوم اینکه آیا شما به موردی برخورد کرده اید که با وجود اجرای اورژانس با این قرص با فاصله ی 12 ساعتی بارداری اتفاق افتاده باشه؟ مرسی

سلام دوست عزيز
    برا بازگشت پريود نميشه حداقل و حداكثر مشخص كرد تو افراد مختلف، متفاوته. اين قرصا يه اختلال هورموني كوچولو تو خانم بوجود مياره بعد همه چي مثه قبل ميشه مهم اينه كه پريود بر ميگرده چن روزش مهم ني دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره نگران اين موضوع نباشين.
    روش اورژانس داراي ضريب تاثير 99 درصد هس (طبق گفته استادمون). اون يه درصد شكست نميدونم برا چيه شايد اگه بد شانس باشين اون يه درصد شامل حال شما بشه. من كه همچين كيسي سراغ ندارم. موفق باشين.

5. Soheil_CA نوشته است: سلام

دوست عزیز
    روش اورژانس معمولا تا 14 روز  اثرش رو میذاره و فرد دچارخونریزی یشه .اما بازم حداقل و حداکثر به بدن فرد،برهه رابطه،استرس خانم،روش اجرای روش بستگی داره و نمیشه یه عدد دقیق رو بیان کرد.
    بنده تا الان چنین موردی ندیدم وموفقیت این روش بالاست.اما دقیقا 100%نیست و مثلا اگر دقیقا تو برهه تخمک گذاری رابطه رخ بده و بدن فرد در سطح هورمونی مناسب ابشه و به قول یکی از دوستان طرف بدشانس هم باشه ممکن پیش بیاد.
    در اینصورت اگر فرد با مصرف روش اورژانس پریود  نشه و سر موعد همیشگی خوش هم پریود نشه و هیچ علائمی نداشته باشه باید جهت آزماایش برای اطمینان خاطر مراجعه کنه البته به شرطی که فرد استرس خیل زیادی به خودش وارد نکنه چون استرس از همه عوامل بیشتر سیکل رو بهم میزنه
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام من پریودیم منظمه تقریبا 30 روزه.8اسفند شروع شده وبا نامزدم رابطه جنسی محدودی از روی شلوار داشتم اون از روی شلوار آلتشو بهم مالید ومنی ازش خارج شد.شک دارم به شورتم رسیده یا نه یعنی احتمال بارداری هست؟
    اسپرم از پارچه عبور میکنه؟در حالی که شلوار مرد فقط نمناک شده بوده؟احتمالش هست اسپرم به وازن برسه؟قرص بخورم؟آزمایش برم بدم؟چند روز بعد از این رابطه آزمایش جواب میده؟
    توروخدا زود جواب بدین زودتوروخدا دارم میمیرم.
    توروخدا زود بگید چکار کنم

7. vadud نوشته است: سلام من پریودیم منظمه تقریبا 30 روزه.8اسفند شروع شده وبا نامزدم رابطه جنسی از روی شلوار داشتم اون از روی شلوار آلتشو بهم مالید ومنی ازش خارج شد.شک دارم به شورتم رسیده یا نه یعنی احتمال بارداری هست؟توروخدا زود جواب بدین زودتوروخدا دارم میمیرم.

بارداری با لباس اتفاق نمیوفته (اینو چند بار باید تو سایت اعلام کنیم خدا داند)

8. سلام. من قبلا ای پست و گذاشته بودم:
    پریودم منظم بوده (25 روزه) اما دفعه آخر 27 روز. مدت پریود:7 روزه
    آخرین پریود:25/11/90، روز رابطه: 15/12/90
    شرح رابطه: با دوستم رابطه در حد تماس سطحی داشتم.منی رو بدنم هم نریخت . بدش دوستم آلت منو با دستش ماساژ داد. اما یادش نبوده که دستش اسپرمی بوده و به من زده یا نه!!! به خاطر اینکه بکارتم هم آسیب نبینه نمی ذاشتم دستشو تو ببره اما رو لبه های داخلی و خارجی می کشید.
    چون هر دومون ترسیده بودیم از روش اورژانس هم استفاده کردم و یک قرص لونورژسترول رو 30 دقیقه بعد و یکی هم 12 ساعت بعد خوردم. امروزم لکه بینی قهوهای یک کم داشتم.
    حالا می خوام ببینم که خطر رفع شده؟ دیگه احتمال بارداری من نیست؟
    بعدم این لکه بینی ها برا چی بوده؟
    ممنون می شم اگه زودتر جواب بدین. دو تاییمون نگرانیمممممممممممممم

من بعد از اون روز دیگه هیچی ندیدم تا دیشب(به عبارتی 4 شب بعد) دوباره لکه های قهوهای می بینم و از دیشب هم ادامه داره!این یعنی چی؟

و اینکه کی باید منتظر پریود باشم با توجه به اینکه تو حالت عادی یعنی بدون مصرف قرص ها الانه ها زمان پریودم هست!!!

مرسی از کمکتون

9. vadud نوشته است: سلام من پریودیم منظمه تقریبا 30 روزه.8اسفند شروع شده وبا نامزدم رابطه جنسی از روی شلوار داشتم اون از روی شلوار آلتشو بهم مالید ومنی ازش خارج شد.شک دارم به شورتم رسیده یا نه یعنی احتمال بارداری هست؟توروخدا زود جواب بدین زودتوروخدا دارم میمیرم.

سلام دوست عزيز
    بارداري به اين راحتي ها هم اتفاق نميفته. اي كاش مطالب سايتو قبل از سوال پرسيدن يه نيگا بندازين. موفق باشين.

10. melika_eee نوشته است: سلام. من قبلا ای پست و گذاشته بودم:
    شرح رابطه: با دوستم رابطه در حد تماس سطحی داشتم.منی رو بدنم هم نریخت . بدش دوستم آلت منو با دستش ماساژ داد. اما یادش نبوده که دستش اسپرمی بوده و به من زده یا نه!!! به خاطر اینکه بکارتم هم آسیب نبینه نمی ذاشتم دستشو تو ببره اما رو لبه های داخلی و خارجی می کشید.
    چون هر دومون ترسیده بودیم از روش اورژانس هم استفاده کردم و یک قرص لونورژسترول رو 30 دقیقه بعد و یکی هم 12 ساعت بعد خوردم. امروزم لکه بینی قهوهای یک کم داشتم.

من بعد از اون روز دیگه هیچی ندیدم تا دیشب(به عبارتی 4 شب بعد) دوباره لکه های قهوهای می بینم و از دیشب هم ادامه داره!این یعنی چی؟

و اینکه کی باید منتظر پریود باشم با توجه به اینکه تو حالت عادی یعنی بدون مصرف قرص ها الانه ها زمان پریودم هست!!!

مرسی از کمکتون

مليكاي عزيز
    با اجراي درست روش اورژانس بارداري منتفيه. پريودتون بر ميگرده نگران نباشين اون لكه ها هم به خاطر مصرف قرص بوده. اگه پستاي قبليو ميخوندين جوابتونو ميگرفتين. موفق باشين.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. [quote="vadud"]سلام من پریودیم منظمه تقریبا 30 روزه.8اسفند شروع شده وبا نامزدم رابطه جنسی محدودی از روی شلوار داشتم اون از روی شلوار آلتشو بهم مالید ومنی ازش خارج شد.شک دارم به شورتم رسیده یا نه یعنی احتمال بارداری هست؟
    اسپرم از پارچه عبور میکنه؟در حالی که شلوار مرد فقط نمناک شده بوده؟احتمالش هست اسپرم به وازن برسه؟قرص بخورم؟آزمایش برم بدم؟چند روز بعد از این رابطه آزمایش جواب میده؟
    توروخدا زود جواب بدین زودتوروخدا دارم میمیرم.
    توروخدا زود بگید چکار کنم[/quote
    دوست عزیز
    باید بدنید بارداری در این شرایط منتفیه آخه در صورتی که لباس نامزدتون فقط نم شده و لاس شما هم خشکه دیگه با چی باید تماس داشته باشه.بعلاوه با لباس عملا میشه گفت رخ نمیده مگر اینکه منی کامل و بدون لباس در اقایان کامل و دقیق بریزه رو واژن اون هم به مقدار زیاد که بازم احتمالش کمه.
    نیازی به اجرای روش آورژانس نیست چون این روش باید در هر ماه فقط 1 بار و در سال حدود 5-6 بار استفاده کرد نه بیشتر و در موارد شک به حاملگی مثل ریختن منی روی واژن یا پاره شدن کاندوم در اومدنش حین رابطه و...
    نیازی هم به آزمایش نیست اما برای اطلاعتون میگم معمولا در شرایطی که ریسک بارداری میره 7 یا 10 روز بعد هم برید تست معمولا میتونه نشون بده و یا اگر سرموعد پریود نشید بعدش چک کنید معمولا جواب میگیرید

12. melika_eee نوشته است: سلام. من قبلا ای پست و گذاشته بودم:

مرسی از کمکتون

دوست عزیز
    قبلا هم خدمتتون گفتم با توجه به اینکه روز 20 سیکلتون رابطه داشتید و سیکلهای منظمی دارید احتمال اینکه اصلا تخمکی جهت بارور شدن وجود داشته باشه کم بوده و با توجه به نوع رابطتتون هم باز رسیک میاد پایین تر.
    علاوه براین شماروش اورژانس رو هم درست انجام دادید که موفقیتش 99/9% و جزو روشهای خوب محسوب میشه.
    باید بدونید کارکرد قرص اورژانس اینه که باعث تغییر سطح هورمونی میشه و با این کار منجر به ریزش دیواره رحم میشه که طبق توضیحات شرکت سازنده نا 14 روز این اتفاق میوفته.ممکن لکه بینی اغاز علائم پریودتون باشه و تا 2-3 روز دیگه یریود بشی بطور کامل چون شما روز پریودتون رو 11/25 ذکر کردید هنوز جا داره وبعلاوه تاهنوز 5 روزه که قرص خوردید.پس فقط منتظر باشید و هیچ دارویی مصرف نکنید.
    بدونید استرس زیاد نظم بدن رو بهم میریزه و ممکن پریودتون رو جابجا کنه پس آرامش خودتونو حفظ کنید و به بدنتون زمان بدید
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. سلام من از روز 5 پریودم قرص یاسمین میخورم ولی از وقتی شروع کردم از سینم اب میاد دلیلش چیست؟در ضمن برای تنظیم هورمرن میخورم

14. سلام ببخشید اگه میشه فوری دوستان بهم کمک کنن من توی دی رابطه پرخطر داشتم از روش اورزانسی استفاده کردم و2بار پریود شدم یکی درتاریخ 9دی ویکی درتاریخ22دی که 22دی خیلی پریودیم طول نکشید من دوره های هفت روزه ومنظم داشتم وتوی بهمن 15بهمن پریود شدم من پریودیم 26تا29هر ماه بوده فقط بهمن پریودم 15بود الان که اسفنده 15پریود نشدم توی17یه رابطه کامل داشتم باتخلیه منی در واژن به بیست وچهار ساعت نکشیده از روش اورزانسی استفاده کردم اوسیز 12ساعته خوردم الان میترسم قرصش تاریخ مصرفش درست بود اما هنوز پریود نشدم روزی که رابطه داشتم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود خیلی میترسم حامله باشم کمکم کنید چیکار کنم؟الان زیر شکمم احساس درد دارم ولی خیلی خفیف نمیتونم برم ازمایش خون بدم بنا به دلایلی چیکار کنم سوالم اورژانسیه لطفا همه دوستان کمک کنند

15. mohammadjoon26 نوشته است: سلام ببخشید اگه میشه فوری دوستان بهم کمک کنن من توی دی رابطه پرخطر داشتم از روش اورزانسی استفاده کردم و2بار پریود شدم یکی درتاریخ 9دی ویکی درتاریخ22دی که 22دی خیلی پریودیم طول نکشید من دوره های هفت روزه ومنظم داشتم وتوی بهمن 15بهمن پریود شدم من پریودیم 26تا29هر ماه بوده فقط بهمن پریودم 15بود الان که اسفنده 15پریود نشدم توی17یه رابطه کامل داشتم باتخلیه منی در واژن به بیست وچهار ساعت نکشیده از روش اورزانسی استفاده کردم اوسیز 12ساعته خوردم الان میترسم قرصش تاریخ مصرفش درست بود اما هنوز پریود نشدم روزی که رابطه داشتم از بیبی چک استفاده کردم منفی بود خیلی میترسم حامله باشم کمکم کنید چیکار کنم؟الان زیر شکمم احساس درد دارم ولی خیلی خفیف نمیتونم برم ازمایش خون بدم بنا به دلایلی چیکار کنم سوالم اورژانسیه لطفا همه دوستان کمک کنند

سلام دوست عزيز
    روش اورژانسو درس اجرا كردين و بارداري منتفيه. زياد نگران نباشين اختلال در پريودتون طبيعيه به خاطر مصرف قرصا بوده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 13 از 39
رفتن به صفحه :    ... 13 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید