شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی مجدد، تنبلي تخمدان و دیر ارضا شدن

1. سلام
    من دهم اسفند بعد از اينكه تازه 2 روز ازتمام شدن  پريودم گذشته بود دوباره خونريزي شديد داشتم وقتي به دكتر مراجعه كردم سونوگرافي برام نوشت توي سونوگرافي همه چيز نرمال و عادي بود اما چند تا كيست ريز وجود داشت كه دكتر گفت اين كيست ها به دليل تنبلي تخمدان هست مي خواستم بدونم تنبلي تخمدان يعني چي ؟ آيا اينكه من در خيلي مواقع ارضا نمي شوم تا خيلي دير ميشم به اين دليل مي تونه باشه ؟

2. سلام
    تنبلی تخمدان ربطی به میزان ارضا شدن ندارد
    تنبلی تخمدان مربوط به هورمونها میباشد واگر تخمدان کیست ساز داری باید درمان بشی

3. setayeshasal نوشته است: سلام
    من دهم اسفند بعد از اينكه تازه 2 روز ازتمام شدن  پريودم گذشته بود دوباره خونريزي شديد داشتم وقتي به دكتر مراجعه كردم سونوگرافي برام نوشت توي سونوگرافي همه چيز نرمال و عادي بود اما چند تا كيست ريز وجود داشت كه دكتر گفت اين كيست ها به دليل تنبلي تخمدان هست مي خواستم بدونم تنبلي تخمدان يعني چي ؟ آيا اينكه من در خيلي مواقع ارضا نمي شوم تا خيلي دير ميشم به اين دليل مي تونه باشه ؟

با سلام
    دوست عزیز،در مورد مسئله تنبلی تخمدان بطور علمی دلایلشو نمیدونم پس راجع بهش هم حرفی نمیزنم اما چون در آمیزش، هورمون جنسی در بدن ترشح میشه (شاید تنبلی در ترشحات تخمدانها در این زمینه رو همون تنبلی تخمدان بگن!نمیدونم)و غدد جنسی خانمها همون تخمدانهاشون هست لذا احتمال دیر ارضا شدن و یا در کل ارضا نشدنتون هم شاید همین باشه!چون اصولاً تحریک پذیری با ترشح این هورمون ها شروع و به اوج میرسه! و اگر این ترشحات دیر تر از زمانه خودش صورت بگیره و یااینکه در زمان آمیزش و تحریک پذیری خیلی کم باشه ،بدیهی است رسیدن به اورگاسم هم یا با تاخیر و یا ناکامی خواهد بود!در هرحال مشکل شما رو نمیشه در سطح معضل بزرگی تلقی کرد با داروهای موجود هورمونی و تحت نظر پزشک زنان درمان خواهید شد!نگران نباشید
    سلامت و موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. aliyan نوشته است:
    setayeshasal نوشته است: سلام

با سلام
    دوست عزیز،در مورد مسئله تنبلی تخمدان بطور علمی دلایلشو نمیدونم پس راجع بهش هم حرفی نمیزنم اما چون در آمیزش، هورمون جنسی در بدن ترشح میشه (شاید تنبلی در ترشحات تخمدانها در این زمینه رو همون تنبلی تخمدان بگن!نمیدونم)و غدد جنسی خانمها همون تخمدانهاشون هست لذا احتمال دیر ارضا شدن و یا در کل ارضا نشدنتون هم شاید همین باشه!چون اصولاً تحریک پذیری با ترشح این هورمون ها شروع و به اوج میرسه! و اگر این ترشحات دیر تر از زمانه خودش صورت بگیره و یااینکه در زمان آمیزش و تحریک پذیری خیلی کم باشه ،بدیهی است رسیدن به اورگاسم هم یا با تاخیر و یا ناکامی خواهد بود!در هرحال مشکل شما رو نمیشه در سطح معضل بزرگی تلقی کرد با داروهای موجود هورمونی و تحت نظر پزشک زنان درمان خواهید شد!نگران نباشید
    سلامت و موفق باشید.

ممنون از پاسختون
    با توجه به مطالب سايت من اين نتيجه رو گرفتم در هر دوره پريود در زمان تخمكگذاري خانم ها بيشترين ميل جنسي رو دارن
    اگر تخمدان من تنبل باشه و به طور معمول كار خودشو انجام نده باعث ميشه كه اين ميل در من كمتر بشه
    اين نتيجه اي بود كه من گرفتم اما نمي دونم درسته يا نه ؟
    دكتر در حال حاضر داروهاي ضد عفونتي بهم داده و گفته اگه دوباره اين وضعيت خونريزي در ماههاي بعدي اتفاق افتاد درباره كيست ها تصميم ميگيريم

5. setayeshasal نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    setayeshasal نوشته است: سلام

با سلام
    سلامت و موفق باشید.

ممنون از پاسختون
    با توجه به مطالب سايت من اين نتيجه رو گرفتم در هر دوره پريود در زمان تخمكگذاري خانم ها بيشترين ميل جنسي رو دارن
    اگر تخمدان من تنبل باشه و به طور معمول كار خودشو انجام نده باعث ميشه كه اين ميل در من كمتر بشه
    اين نتيجه اي بود كه من گرفتم اما نمي دونم درسته يا نه ؟
    دكتر در حال حاضر داروهاي ضد عفونتي بهم داده و گفته اگه دوباره اين وضعيت خونريزي در ماههاي بعدي اتفاق افتاد درباره كيست ها تصميم ميگيريم

سلام دوست عزیز
    تاجایی که بنده اطلاع دارم دیر ارضا شدن به تنبلی تخمدان ربطی نداره و تحت تاثیر اون قرار نمیگیره بلکه رسیدن به ارگاسم کاملا بستگی به فرد و شرایط روحیش بطور کلی داره .تنبلی تخمدان میتونه در آزاد شدن تخمک یا اندازه اون تاثیر گذار باشه یا قابلیت باروری فرد که البته مشکل بزرگی نیست و درمان میشه.بعلاوه درمان کیست هم معمولا با قرص ال دی انجام میشه در گام اول بنابراین حتما پیگیر وضعیت کیستهاتون باشید تامشکلی پیش نیاد.
    در مورد ارگاسم هم سعی کنید رو نقاط حساس کار کنید و البته توصیه میکنم مطالب دکتر جان گری در کتاب مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب رو مطالعه کنید که تو سایت هر چی میخوای بیا 2 قرار داره.در گوگل جستجو کنید پیدا میکنید مطالب خوبی در مورد کلیت زنها و مردان داره.
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام خدمت اقای دکتر رهام
    با عرض پوزش از مدیریت محترم سایت که سوالمو اینجا مطرح میکنم..
    چون هر جایی که خواستم ارسال جدید داشته باشم ..درخواستم رد شد.
    یکی دو هفته اس که دچار ترشح بدبو و زرد رنگ شدم همراه با خارش...کمردرد ودرد شکم
    بلافاصله از قرص کلوتیزول به مدت 6شب استفاده کردم..از شب دوم خارش کاملا برطرف شد.
    ولی همچنان درد شکم و کمر درد خفیف و ترشح دارم..
    از شب 4 ترشحات من همراه با خون شده و در طول روز بصورت خونابه ای ادامه داره (خیلی اندکـ)
    در ضمن با تجویز پزشک از قرص دوفاستون هم از 13 تا 23 پریود استفاده کردم.(چون سابقه سقط داشتم)
    28 اسفند 90 تاریخ عادت بعدی من هست.
    دوستان لطفا اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید منو راهنمایی کنید که لک بینی من ناشی از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با تشکر و احترام فراوان.

7. سلام
    من هم مشکل تنبلی تخمدان دارم و دوماهه که بعد از اتمام دوره پریودم دو تا سه روز هیچ مشکلی ندارم ولی بعد از این مدت به خونریزی میفتم و تا یک ماه خونریزی شدید دارم تا اینکه امروز دکتر بهم گفت مشکل تنبلی تخمدان دارم و تا سه ماه باید قرص بخورم تا ببینیم عادت ماهیانه ام منظم میشه یا نه.
    من چون تازه فهمیدم که این مشکل رو دارم اطلاعات زیادی از اون و عوارض و مشکلاتش ندارم میخواستم راهنماییم کنید و بگین که ایا مشکل جدی و حادی دارم؟میتونم ازدواج کنم و بچه دار بشم؟
    تا چه مدت بایئ تحت درمان باشم؟خوب میشم یا نه؟
    ممنون.

8. sahar13 نوشته است: سلام
    من هم مشکل تنبلی تخمدان دارم و دوماهه که بعد از اتمام دوره پریودم دو تا سه روز هیچ مشکلی ندارم ولی بعد از این مدت به خونریزی میفتم و تا یک ماه خونریزی شدید دارم تا اینکه امروز دکتر بهم گفت مشکل تنبلی تخمدان دارم و تا سه ماه باید قرص بخورم تا ببینیم عادت ماهیانه ام منظم میشه یا نه.
    من چون تازه فهمیدم که این مشکل رو دارم اطلاعات زیادی از اون و عوارض و مشکلاتش ندارم میخواستم راهنماییم کنید و بگین که ایا مشکل جدی و حادی دارم؟میتونم ازدواج کنم و بچه دار بشم؟
    ممنون.

براتون آز خون یا سونو ننوشت؟
    نگران نباشید خیلیا مثل شما هستند و بچه دارن
    همون قرص ها رو مصرف کنید دورتون منظم میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. sahar13 نوشته است: سلام
    ممنون.

با سلام
    دوست گرامی،جواباتون به ترتیب میتونه به شرح ذیل باشه:
    1- خیر مشکل،اونطور که فکر میکنیدزیادم جدی نیست!چون درمان داره!اما باید حتماً برای بهبودیش پیگیریهای لازم صورت بگیره!توصیه میکنم هر شش ماه یکبار یک چکاپ کامل از دستگاه تناسلیتون انجام بدید،اصولاً خانمها باید همشون اینکاررو بکنن اما متاسفانه به دلایل مختلف از انجامش سرباز میزنند!
    2-بله میتونید ازدواج کنید خیلیها هستن که الان متاهلند اما اینگونه تنبلی تخمدان روهم دارن!
    3- بله بچه دار هم انشالله خواهید شد البته با پیگیریهای مستمر برای بهبودیتون!
    4-مدت درمان و نوع اونو  بر اساس آزمایشات و خصوصیات فیزیکی شما ،باید متخصص مربوطه  تشخیص بده! از راهی دور نمیشه در این مورداظهارنظری کرد
    5- بله خوب میشید، مگر شک داشتید؟؟ انشالله با توکل به خدا و مراجعه به متخصصین زنان ماهر،بزودی بهبودی حاصل خواهدشد.
    موفق و شاد باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید