شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شک حاملگی

1. با عرض سلام وخسته نباشید
    آقای دکتر من دوره قائدگیم معمولأ 28روزه است و معمولأ 7روز طول میکشد،4روزخونریزی وبقیه لک بینی.21سالم است.آخرین پریودیم روز26بهمن بود ودرتاریخ 13دی نزدیکی داشتم بدون دخول وفقط در حد ریختن منی لای باسن.طبق روال هرماه یکبار27دی وباردیگر 26بهمن به شدت هرماه پریود شدم. با این حال باز نگرانم که آیا احتمال بارداری است یانه خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنون.

2. sama249 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید
    آقای دکتر من دوره قائدگیم معمولأ 28روزه است و معمولأ 7روز طول میکشد،4روزخونریزی وبقیه لک بینی.21سالم است.آخرین پریودیم روز26بهمن بود ودرتاریخ 13دی نزدیکی داشتم بدون دخول وفقط در حد ریختن منی لای باسن.طبق روال هرماه یکبار27دی وباردیگر 26بهمن به شدت هرماه پریود شدم. با این حال باز نگرانم که آیا احتمال بارداری است یانه خواهش میکنم راهنماییم کنید.ممنون.

پریود شدن ==============عدم بارداری
    شما نتها یکبار بلکه 2 بار طبق روال پریود شدید پس بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام اقای دکتر من 6 بهمن 90 یک سقط در هفته 8 داشتم اما الان که تاریخ 15 اسفند 90 هست من هنوز پریود نشدم آیا دلیل خاصی داره؟من قبل از سقط دوره های پریودم 26 روزه بود..درضمن تمام ازمایشات هورمونی هم انجام دادم همه چیز نرمال بود میشه راهنماییم کنید

4. sama249 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید

دوست عزیز بارداری منتفیه.

5. matijoon نوشته است: سلام اقای دکتر من 6 بهمن 90 یک سقط در هفته 8 داشتم اما الان که تاریخ 15 اسفند 90 هست من هنوز پریود نشدم آیا دلیل خاصی داره؟من قبل از سقط دوره های پریودم 26 روزه بود..درضمن تمام ازمایشات هورمونی هم انجام دادم همه چیز نرمال بود میشه راهنماییم کنید

بعد از سقط جنین نامتظم بودن پریود تا مدتی طبیعیه.
    بهتره سه الی شش ماه جلوگیری از بارداری کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید