شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. elahe13_70 نوشته است: سلام.من 21 سال دارم و با توجه به اینکه در خیلی از موارد,خواسته شده که در مورد سوالی که قراره پرسیده بشه در سایت جست و جو صورت بگیره من معذرت میخوام که این سوال و میپرسم...اخه هرچی گشتم مورد مشابه خودم رو ندیدم
    من در حدود 10 روز پیش با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم همون موقع  نامزدم سر الت تناسلی اش را داخل  واژن من فرو برد(بعد از بیرون اوردن از مقعد و بدون کاندوم),تاکیید میکنم فقط سر التش را...و درد خفیفی احساس کردم,بدون خون ریزی و بعد از ان دردی نداشتم فقط از چند روز پیش تا الان در ناحیه  واژنم احساس خارش شدیدی به من دست داده,چندین بار در اب و سرکه نشستم ولی فایده ای نداشته...حالا میخواستم بدونم امکان پاره شدن بکارت من وجود داره؟؟؟؟؟ایا خارش من نشانه عفونته؟؟؟؟یا چیزه دیگه ای؟؟؟؟
    تورو خدا کامل راه نماییم کنید...خیلی میترسم

امکان آسیب بکارت هستش ولی نه از بین رفتن کامل و ممکن هست خراش برداشته باشه عدم خونریزی دلیل بر آسیب ندیدن بکارت نیست
    خارش شما ناشی از عفونت هستش و بهتره به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. 136107

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خدمت دكتر صادقي و دوستان عزيز از اينكه سوال قبليم رو پاسخ گفتيد بينهايت ازتون ممنونم با توجه به شرح سوال قبليم و اينكه من وهمسرم در دوران عقد به سر ميبريم در طي رابطه ايكه با همسرم دارم البته چون در دوران عقديم نميتونيم رابطه كاملي داشته باشيم احساس ميكنم خيلي نميتونم ايشون رو راضي كنم شايد خيلي چيزها رو نميدونم و بلد نيستم و از اونجا كه همسرم رو خيلي دوست دارم، رضايتش بابت اين مسئله خيلي برام مهمه سوالي كه داشتم اگر براتون مقدور باشه جوابشو بهم بديدممنونتون ميشم سوالم اينكه در طي رابطه يه مرد چه چيزهايي از طرف همسرش براش اهميت داره و دوست داره همسرش براش انجامش بده

3. amirqazvini نوشته است: سلام
    با عرض معذرت مشکلی که برای من پیش آمده اینه که با دختری یک بار رابطه جنسی داشتم که به گفته خودش 2 سال قبل با دوست پسرش رابطه جنسی داشته که منجر به ازاله پرده بکارت وی شده است و باز هم به گفته خودش در این مدت 2 سال هم روابط جنسی متعددی با افراد مختل داشته است. حالا پس از رابطه با من مدعی شده که من به او تجاوز کرده ام و باعث ازاله پرده بکارتش شده ام. اکنون که بیش از 5 ماه از رابطه ما می گذرد به مادرش این مطلب را گفته و با توجه به اینکه از اقوام من می باشد من را تهدید یه شکایت می کند!! حا با توجه به مطالب فوق می خواستم بدانم پزشک قانونی می تواند دقیقا تشخیص بدهد که ازاله بکارت ایشان 2 سال پیش صورت گرفته یا نه؟ و اینکه قابل تشخیص است که وی بیش از یکبار رابطه جنسی داشته یا خیر؟ ممنون

پزشکی قانونی جواب تمام سوالات شمارو میده.
    حتی اخرین نزدیکی ایشون چه مدت پیش بوده رو هم تشخیص میدن.

4. 136107 نوشته است: سلام خدمت دكتر صادقي و دوستان عزيز از اينكه سوال قبليم رو پاسخ گفتيد بينهايت ازتون ممنونم با توجه به شرح سوال قبليم و اينكه من وهمسرم در دوران عقد به سر ميبريم در طي رابطه ايكه با همسرم دارم البته چون در دوران عقديم نميتونيم رابطه كاملي داشته باشيم احساس ميكنم خيلي نميتونم ايشون رو راضي كنم شايد خيلي چيزها رو نميدونم و بلد نيستم و از اونجا كه همسرم رو خيلي دوست دارم، رضايتش بابت اين مسئله خيلي برام مهمه سوالي كه داشتم اگر براتون مقدور باشه جوابشو بهم بديدممنونتون ميشم سوالم اينكه در طي رابطه يه مرد چه چيزهايي از طرف همسرش براش اهميت داره و دوست داره همسرش براش انجامش بده

سلام
    شما میتونین رابطه رو جوری داشته باشین که خودتون میخواین باید نظر همسرتونو بپرسین وببینید چه چیزی دوست داره مردا عاشق یه رابطه کامل وپرشوروحرارتن اگه مشکلی ندارین و مطمئن هستین که بعدا مشکلی براتون پیش نمیاد میتونین رابطه کامل داشته باشین به معاشقه هم ادامه بدین لمس بوسیدن میتونه خیلی مرد رو از خود بیخود کنه وچون نمیتونه رابطه کامل داشته باشه یه جورایی میخوره توذوقش موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. mohammadjoon26 نوشته است:
    136107 نوشته است: سلام خدمت دكتر صادقي و دوستان عزيز از اينكه سوال قبليم رو پاسخ گفتيد بينهايت ازتون ممنونم با توجه به شرح سوال قبليم و اينكه من وهمسرم در دوران عقد به سر ميبريم در طي رابطه ايكه با همسرم دارم البته چون در دوران عقديم نميتونيم رابطه كاملي داشته باشيم احساس ميكنم خيلي نميتونم ايشون رو راضي كنم شايد خيلي چيزها رو نميدونم و بلد نيستم و از اونجا كه همسرم رو خيلي دوست دارم، رضايتش بابت اين مسئله خيلي برام مهمه سوالي كه داشتم اگر براتون مقدور باشه جوابشو بهم بديدممنونتون ميشم سوالم اينكه در طي رابطه يه مرد چه چيزهايي از طرف همسرش براش اهميت داره و دوست داره همسرش براش انجامش بده

سلام
    شما میتونین رابطه رو جوری داشته باشین که خودتون میخواین باید نظر همسرتونو بپرسین وببینید چه چیزی دوست داره مردا عاشق یه رابطه کامل وپرشوروحرارتن اگه مشکلی ندارین و مطمئن هستین که بعدا مشکلی براتون پیش نمیاد میتونین رابطه کامل داشته باشین به معاشقه هم ادامه بدین لمس بوسیدن میتونه خیلی مرد رو از خود بیخود کنه وچون نمیتونه رابطه کامل داشته باشه یه جورایی میخوره توذوقش موفق باشید

سلام دوست عزیز
    خب سئوال شما بقدری خصوصیه که نمیشه در انجمن های عمومی ،بطور کامل پاسخ داد!اما بطور خیلی خیلی مختصر اصولاً مردها در این مواقع آیتم های ذیل رو بیشتر دوست دارن(البته بنابه شنیده ها و تجارب ):
    1- اولین خواسته مرداز زنش اینه که از امور تحریک آمیزی که خودش برای همسرش داره انجام میده،ممانعت به عمل نیاد!یعنی مثلاً میخواد شریکشو لمس کنه اما ایشون به هردلیلی نزاره!!در حقیقت مردها میخوان آزاد بتونن هر عضویکه دوست دارن لمس کنند! لمس کنند!!(ببخشید کمی باز نوشتم)
    2- دروهله بعد در محیطی آرام و بدون استرس اینکاررو انجام بدن!داشتن استرس و القا تعجیل در اینکار که در بیشتر مواقع از جانب دختران به پسران (به دلیل مسائل فرهنگی  جامعه)وارد میشه !اون لذت رو از بین میبره!! پس عجله داشتن ،استرس داشتن،در محیطی نا آرام بودن و... از عوامل عدم ایجاد لذت هست
    3- اصولاً همراه با بوسیدن،لمس نقاط حساس بدن همسر یکی از لذتبخش ترین اونهاست!پس بانوان باید در این مواقع بدون هیچ ممانعتی و البته باروشهای درستش بزارن همسرشون اینکاررو انجام بده!
    و....
    موارد دیگه ای هست که واقعاً نمیشه اینجا بازشون کرد!اماتوصیه میکنم از خانمهای متاهل سایت از طریق پیامهای خصوصی به ریز،بپرسید دوستان میتونن کمکتون کنند
    مجدداً از دوستان  بدلیل باز بودن نوشتارم پوزش میخوام
    موفق باشید.

6. آیا میشه با نگاه کردن فهمید پرده وجود داره یا خیر؟

7. arman100 نوشته است: آیا میشه با نگاه کردن فهمید پرده وجود داره یا خیر؟

خیر معاینه بکارت باید توسط پزشک متخصص صورت بگیره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام.من برای مشکلم به پزشک مراجعه کردم و به من گفت:نوع پرده ی من کاملا ارتجاعی نیست و تقریبا ارتحاعییه و نازکه!!!یعنی چی؟میشه کامل راهنماییم کنید
    البته به من گفته شد که امکان خونریزی کمه و با برگه سلامت مشکلم حل میشه ولی میخواستم بدونم نوع پرده من چجوریه(توضیح کامل)...و الان که میدونم نوع پردم تقریبا ارتجاعییه امکان اسیب وجود داره(چون دکتر چیزی به من نگفت) و اینکه در اینده برای من و همسرم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟

9. elahe13_70 نوشته است: سلام.من برای مشکلم به پزشک مراجعه کردم و به من گفت:نوع پرده ی من کاملا ارتجاعی نیست و تقریبا ارتحاعییه و نازکه!!!یعنی چی؟میشه کامل راهنماییم کنید
    البته به من گفته شد که امکان خونریزی کمه و با برگه سلامت مشکلم حل میشه ولی میخواستم بدونم نوع پرده من چجوریه(توضیح کامل)...و الان که میدونم نوع پردم تقریبا ارتجاعییه امکان اسیب وجود داره(چون دکتر چیزی به من نگفت) و اینکه در اینده برای من و همسرم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟

خواهر عزیزم

شما اگه به چندتا پزشک دیگه مراجعه کنی، می بینی که نظرات متفاوت تری نسبت به حرفهایی که از این پزشک شنیدی، خواهند داشت
    زمانی که شخصی برای معاینه ی پرده ی بکارتش نزد پزشک می ره، ممکنه هر بار به یه نسبت زور نزنه و به خودش فشار نیاره، یا پزشک فشار زیادی رو به لب های آلت تناسلی وارد نکنه تا با کشیدن و باز کردنش پرده رو ببینه، و ممکنه به هر علت دیگه ای، هر بار، بافت اون قسمت از بدن شما کاملا آشکار نشه و پزشک رو گاهی به اشتباه بندازه
    اینو نمی گم که این باور ایجاد بشه که یعنی همه ی پزشکا اشتباه می کنن و هر بار که بری معاینه بهت می گن نوع پرده ات این جوریه و دفعه بعد چیز دیگه بگن!
    منظور من این نیست!

چیزی که من می دونم و چیزی که از این سایت یاد گرفتم اینه که پرده ی ارتجاعی خاصیت کشسان داره، یعنی بعد از دخول باز به حالت قبلی خودش بر می گرده، و معمولا فقط با زایمان طبیعی به طور کامل ازاله می شه. درسته که پرده در زمان روابط جنسی پاره نمی شه و از بین نمی ره اما با معاینه ی دستگاه تناسلی خانم، کاملا می شه فهمید که ایشون رابطه داشتن یا نه، که اونم به خاطر تغییر فرم یا لهیدگی لب ها و تیرگی پوست اون قسمت هست.

کاری به ارتجاعی بودن یا نبودن ندارم. می خوام برای بار هزارم و شاید بیشتر عنوان کنم که همه ی پرده های بکارت، قرار نیست زمان ازاله شدن خونریزی هم داشته باشن. واسه همین بهترین راهی که یه خانم می تونه در زمان اقدام به ازدواج انجام بده، اینه که همراه همسرش به پزشک مراجعه کنه برای معاینه، تا اونجا آقا با گوشهای خودش بشنوه که ممکنه پرده ی خانمش هیچ خونریزی نداشته باشه و شاید در حد چند قطره باشه و یا حتی ممکنه سیلاب خون راه بیفته! وقتی آقا اینا رو بدونه، در اولین دخولی که قصد ازاله ی بکارت هست منتظر و چشم به راه اتفاقات عجیب و قریبی که منشا اونها واژن خانم باشه، نخواهد بود.
    خانم هایی هستن که هیچ گونه ارتباطی رو قبل از ازدواجشون تجربه نمی کنن، و وقتی همسرشون می خواد پرده ی بکارت رو پاره کنه و چون طبق باور عامیانه و گفته های سنتی بزرگترها، داماد منتظر فوران خون خواهد بود، برای خانم مشکلات بسیار زیادی به وجود می یاد اگه پرده اش نوعی باشه که بدون خونریزی ازاله بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. banafshe1234 نوشته است:

سلام ببخشید من دچار وسواس شدم و خیلی مدت زیادی پردمو خودم نگاه کردم تا حالا هم سه بار دکتر رفتم گفتن سالمه ولی باز از آخرین باری که دکتر رفتم خیلی خودم رو معاینه کردم وبه خو دم فشار اوردم.این انبساط و انقباضی که شما گفتین باعث اسیب دیدن میشه رو جلو اینه زیاد انجام دادم مثلا زور زدم که پردم باز بشه ببینم پاره شده یا نه این کارو زیاد انجام دادم.معمولا چیزی شبیه پارگی نمی بینم.آیا این معاینه هایی که من خیلی هم انجام دادم باعث آسیب شده؟ واقعا دیگه حوصله دکتر ندارم واز طرفی هم  خیلیییی می ترسم .خواهشا واضح جوابمو بدید

سلام
    دوست عزیز معاینه پرده کار به ظاهر اسونیه که هرکس فکر میکنه میتونه تشخیص بده اما در دوره ای که من در پزشکی قانونی گذروندم میدونم تشخیص آن برای افراد غیر اگاه کار دشوار و اشتباهی هست شما اگر رابطه جنسی نداشتی و دخولی صورت نگرفته وسواس نشون نده اما اگر دخول صورت گرفته باشد تشخیص سلامت پرده به عهده پزشک و ماما میباشد
    گاهی پرده ها شکلهای طبیعی دارد که در ظاهر اولیه شک به پاره بودن آن میرود که در این صورت فقط تجربه کمک کننده است و پارگی پرده هم همین طور
    گذشته از همه اینها تا اتفاقی رخ نداده باشد پرده احتمال پارگیش بسیار کمه پس نگران نباش

11. nefertiti نوشته است:
    Hussein_x79 نوشته است:
    نقل قول:
    با سلام لازم به توضیح است که دکترها همیشه هم درست نمی گن .چون به خود من گفتن که اولین نزدیکیت با خونریزی زیاد همراهه ولی من اصلا خونریزی نداشتم

سلام سمیه خانم
    بستگی به نوع بکارت شما داره! بعضی از بکارتها که از نوع ارتجاعی هستند خونریزی نخواهند داشت!

سلام حسین آقا !

منظورم این نبود که انواع پرده رو نمی شناسم . منظورم این بود که بعضی وقتا خود دکترها هم نوع پرده رو تشخیص نمیدن و ممکنه اشتباه بگن .
    جالب اینجاست که وقتی دکتر تشخیص می داد همسرم پیشم بود و وقتی بعد اولین ارتباط دید خونریزی ندارم تعجب کرد(!!!!!).
    حالا من که باهمسرم مشکل نداشتم ولی بعضی مواقع ممکنه باعث سوئ تفاهم و مشکل هم بشه !!!!!!!!

سلام حرف شما کاملا درسته ما به همه دوستان تاکید داریم روی میزان خونریزی نظر ندهنو چون شرایط نزدیکی میزان فشار اندازه الت همسر در میزان خونریزی پارگی تاثیر دارد و ممکنه اصلا پارگی پرده از محل رگ نباشه که خونریزی ایجاد بشه پس نظر در مورد میزان خونریز بسیار اشتباه است و فقط باید نوع پرده را مشخص کرد

12. haale نوشته است:
    elahe13_70 نوشته است: سلام.من برای مشکلم به پزشک مراجعه کردم و به من گفت:نوع پرده ی من کاملا ارتجاعی نیست و تقریبا ارتحاعییه و نازکه!!!یعنی چی؟میشه کامل راهنماییم کنید

خواهر عزیزم

شما اگه به چندتا پزشک دیگه مراجعه کنی، می بینی که نظرات متفاوت تری نسبت به حرفهایی که از این پزشک شنیدی، خواهند داشت
    زمانی که شخصی برای معاینه ی پرده ی بکارتش نزد پزشک می ره، ممکنه هر بار به یه نسبت زور نزنه و به خودش فشار نیاره، یا پزشک فشار زیادی رو به لب های آلت تناسلی وارد نکنه تا با کشیدن و باز کردنش پرده رو ببینه، و ممکنه به هر علت دیگه ای، هر بار، بافت اون قسمت از بدن شما کاملا آشکار نشه و پزشک رو گاهی به اشتباه بندازه
    اینو نمی گم که این باور ایجاد بشه که یعنی همه ی پزشکا اشتباه می کنن و هر بار که بری معاینه بهت می گن نوع پرده ات این جوریه و دفعه بعد چیز دیگه بگن!
    منظور من این نیست!

چیزی که من می دونم و چیزی که از این سایت یاد گرفتم اینه که پرده ی ارتجاعی خاصیت کشسان داره، یعنی بعد از دخول باز به حالت قبلی خودش بر می گرده، و معمولا فقط با زایمان طبیعی به طور کامل ازاله می شه. درسته که پرده در زمان روابط جنسی پاره نمی شه و از بین نمی ره اما با معاینه ی دستگاه تناسلی خانم، کاملا می شه فهمید که ایشون رابطه داشتن یا نه، که اونم به خاطر تغییر فرم یا لهیدگی لب ها و تیرگی پوست اون قسمت هست.

کاری به ارتجاعی بودن یا نبودن ندارم. می خوام برای بار هزارم و شاید بیشتر عنوان کنم که همه ی پرده های بکارت، قرار نیست زمان ازاله شدن خونریزی هم داشته باشن. واسه همین بهترین راهی که یه خانم می تونه در زمان اقدام به ازدواج انجام بده، اینه که همراه همسرش به پزشک مراجعه کنه برای معاینه، تا اونجا آقا با گوشهای خودش بشنوه که ممکنه پرده ی خانمش هیچ خونریزی نداشته باشه و شاید در حد چند قطره باشه و یا حتی ممکنه سیلاب خون راه بیفته! وقتی آقا اینا رو بدونه، در اولین دخولی که قصد ازاله ی بکارت هست منتظر و چشم به راه اتفاقات عجیب و قریبی که منشا اونها واژن خانم باشه، نخواهد بود.
    خانم هایی هستن که هیچ گونه ارتباطی رو قبل از ازدواجشون تجربه نمی کنن، و وقتی همسرشون می خواد پرده ی بکارت رو پاره کنه و چون طبق باور عامیانه و گفته های سنتی بزرگترها، داماد منتظر فوران خون خواهد بود، برای خانم مشکلات بسیار زیادی به وجود می یاد اگه پرده اش نوعی باشه که بدون خونریزی ازاله بشه.

سلام

ببخشيد اين مطلبو اينجا ميگم ولي به نظر من ديگه زمان اينكه شب زفاف يه سري ادم پشت در وايستن و منتظر چن دستمال پر از خون باشن، گذشته. ازدواجاي الان خيلي با گذشته فرق داره اين مطلبو جوونتراي سايت حتما تاييد ميكنن الان سطح سواد عمومي جامعه تو اين مسائل خيلي بيشتر شده قبلا به خاطر عدم اگاهي وضع زياد جالبي نبود و حتي خود خانما فك ميكردن كه وسيله اي برا ارضاي نياز مرد هستن در صورتي كه الان اينجوري ني. دوستان تو پستاتون يه جوري بنويسين كه به كسي بر نخوره لزومي نداره حتما اقا با گوشاش از دكتر بشنوه كه خانم خونريزي نداره. بازم عذر ميخوام.

13. m1989 نوشته است:
    haale نوشته است:
    elahe13_70 نوشته است: سلام.من برای مشکلم به پزشک مراجعه کردم و به من گفت:نوع پرده ی من کاملا ارتجاعی نیست و تقریبا ارتحاعییه و نازکه!!!یعنی چی؟میشه کامل راهنماییم کنید

خواهر عزیزم

منظور من این نیست!

سلام

ببخشيد اين مطلبو اينجا ميگم ولي به نظر من ديگه زمان اينكه شب زفاف يه سري ادم پشت در وايستن و منتظر چن دستمال پر از خون باشن، گذشته. ازدواجاي الان خيلي با گذشته فرق داره اين مطلبو جوونتراي سايت حتما تاييد ميكنن الان سطح سواد عمومي جامعه تو اين مسائل خيلي بيشتر شده قبلا به خاطر عدم اگاهي وضع زياد جالبي نبود و حتي خود خانما فك ميكردن كه وسيله اي برا ارضاي نياز مرد هستن در صورتي كه الان اينجوري ني. دوستان تو پستاتون يه جوري بنويسين كه به كسي بر نخوره لزومي نداره حتما اقا با گوشاش از دكتر بشنوه كه خانم خونريزي نداره. بازم عذر ميخوام.

برادر عزیزم

اصلا قصد توهین به شما رو ندارم، اما فکر نمی کنید خیلی جوان هستید برای این اظهار نظری که کردید؟
    شاید شما و اطرافیانتون زیادی اروپایی فکر می کنید یا محیط دور شما این تفکرات رو براتون به وجود آورده که "الان دیگه اون دوره نیست و همه چیز عوض شده و همه ی مردم آگاه و مطلعند و ...."
    ازتون می خوام یه کم توی زندگی مردم دیگه، نه صرفا آدمای دور خودتون، دقیق بشین! هر چند به طور یقین باید اطراف خودتون هم از این دست آدمها وجود داشته باشه. آره.. عصر الان خیلی پیشرفته است، همه چیز با قدیم و اون گذشته ی سنتی ما ایرانی ها فرق داره، دیگه ایل و تبار داماد و عروس پشت در اتاق خواب توی شب زفاف، صف نکشیدن تا هم از شادی "کل" بکشند و هم دستمال خونی رو دست به دست کنند تا ادعای سلامت و پاکی دختر خانم رو ورد زبانها کنند. آره، الان دیگه اون دوران نیست. اما ما آدمها هنوز همون آدمهاییم.  گاهی بعضی از تفکرات سنتی، به حدی در تفکرات ما ریشه می کنه، که زندگی های بسیاری رو دستخوش تغییر می کنه.
    الان، توی همین روزگاری که ما جوانهای این نسل، ادعا داریم خیلی فهمیده و عاقل تر شدیم، هستند کسانی که شب عروسی شون، واقعا واقعا واقعا تا سیلاب خون رو از واژن عروس مشاهده نکنند آرام نمی گیرند. هنوزم هستن پسرایی که خونریزی نداشتن بکارت عروس خانم رو ربط می دن به ناپاکی اش و این تصور کثیف رو در خودشون رشد می دن که این دختره حتما با هزار نفر دیگه بوده و رفته خودشو ترمیم کرده برای شب عروسیش با من! هنوزم هستن پسرایی که تحت تاثیر حرفها و گفته های افراد خانواده به خصوص مادر و خواهرهاشون هستن و تا از لای واژن عروس به هر بدبختی که شده چند قطره خون بیرون نکشند از توی حجله ی زفافشون بیرون نمی یان، و این یه بهونه می شه برای فشار زیادی که زمان رابطه به خانم وارد می کنن و حتی ممکنه به دستگاه تناسلی اش آسیب بزنن.
    چند تا مثال براتون بیارم تا قبول کنید؟ براتون بگم از آدمایی که دیدم، شندیم، برام تعریف کردن، از شب عروسی شون، که بکارتشون بدون خونریزی ازاله می شده، (طبق گفته ی چندین پزشک) اما چون داماد اصرار داشته که پاکی و سلامت یه دختر یعنی فوران خونریزی از واژن، پس بلایی به سر عروس آورده اون شب، که مجبور شدن همون نیمه شبی با آمبولانس برن بیمارستان تا خانم جراحی بشه.. از بس که به واژنش فشار عجیبی وارد شده!
    چقدر براتون از این ها بگم تا باور کنید اینها توی همین دوران و همین عصر زندگی می کنند. این ها هم جوان های همین دوره زمونه اند. فقط یه کمی زیادی از اندازه ناشی اند و شاید زیادتر از اندازه بی اطلاع!

آرزوی قلبی من اینه که ما جوان ها، واقعا به بلوغ فکری برسیم. به خصوص در همین مورد.

14. sara281

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    امروز پیش یه ماما که پرده مو ببینه بعدش گفت خیلی قارچ داره پرده ات از بس ترشحات داره دیده نمیشه بعدش گفت بزار ببینم که سالم یا نه بعدش دید گفت سالم هستش و نوع پرده ات دیواره ای میباشد
    و گفت نمیدونم کجات پاره شده ولی پرده ات سالمه مثل این میمونه که  گوشه لبت پاره بشه و این پارگی ربطی به پرده ات نداره به خاطر اینکه اونجات قارچ داره پاره شده
    میخواستم بدونم ایا گفتها های این خانم درسته یا نه
    پرده دیواره ای یعنی چه جوری
    و اینکه خانم انگشتشو داخل کرد از ظهر درد دارم نکنه کاری کرده باشه پرده مو
    لطفا سریع جواب بدهید

15. سلام من سرچ کردم تو سایت نوشته شده بود که با فشار آب شدید پرده پاره نمیشه.می خواستم بدونم اگه خیلی شدید باشه چی؟ من خودم چند روز پیش یک دفعه فشار آب دستشویی زیاد شد و به آلتم خورد و دردم گرفت نمیدونم به پردم دقیقا خورده یا نه  خون نیومد ولی کلا در آلتم درد احساس کردم.امکان آسیب هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 21
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید