شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

مشکل در استفاده از کاندوم تاخیری

1. mahdi2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    هیچکدوم از دوستان پیشنهادی برای مشکل من ندارن ؟کسی در باره کپسول مکس من اطلاعاتی نداره؟

2. باسلام دراين موارد كه دوستان فرمودند اگه مشكل حل نشه بايد به روان پزشك مراجعه نمايند تامشكل حل بشه

3. hanieh1117 نوشته است: سلام
    از اونجایی که شوهرم کمی مشکل زود انزالی داره ما از کاندوم تاخیری استفاده می کنیم. اما مشکلی که این کاندوم برای ما به وجود آورده اینه که وسطای کار، موادی که روی دیواره ی اون وجود داره حس آلت رو از بین می بره و آلت کاملاً از حالت نعوظ درمیاد و دیگه ادامه ی رابطه ممکن نیست.
    راه حل این مشکل چیه؟ و آیا اصلا طبیعیه؟

مواد تاخيري داراي درجه و دزاژ مختلفي هستند از نوع كم اثرتر يا به اصطلاح درصد كمتر استفاده نماييد

4. hanieh1117 نوشته است: سلام
    از اونجایی که شوهرم کمی مشکل زود انزالی داره ما از کاندوم تاخیری استفاده می کنیم. اما مشکلی که این کاندوم برای ما به وجود آورده اینه که وسطای کار، موادی که روی دیواره ی اون وجود داره حس آلت رو از بین می بره و آلت کاملاً از حالت نعوظ درمیاد و دیگه ادامه ی رابطه ممکن نیست.
    راه حل این مشکل چیه؟ و آیا اصلا طبیعیه؟

من خودم از يك روش استفاده كردم به نتيجه رسيدم
    1 ساعت قبل از رابطه از شوهرتان بخواهيد از يكي از انواع وياگرا استفاده كنند البته قبل از مصرف با يك متخصص مشورت كنند. و بعد از آن از اسپري بي حسي استفاده كنند و قبل از شروع رابطه الت خودشون رو با اب گرم بشوييند اين كار هم از زود انزالي جلوگيري ميكنه هم مشكل عدم نعوض رو بر طرف ميكنه

5. با سلام
    لطفا هر کی ج سوال منو میدونه  راهنمایی کنه....
    ایا انزال زودرس میتونه یکی از دلایل ناباروری باشه؟
    یعنی انزال زودرس باعث تضعیف اسپرم میشه؟

6. Aysel_2 نوشته است: با سلام
    لطفا هر کی ج سوال منو میدونه  راهنمایی کنه....
    ایا انزال زودرس میتونه یکی از دلایل ناباروری باشه؟
    یعنی انزال زودرس باعث تضعیف اسپرم میشه؟

انزال زودرس ربطی به عدم بارداری نداره
    میزان اسپرم در این مورد دخیل هستش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    پیشنهاد میکنم شوهرتون یک سر به دکتر مشاور بزنه با استفاده از هیپنوتیزم این  مشکل قابله درمانه...این تمرین های سخت هم لازم نیست....این روش جواب میده

8. davd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام همگی دوستان

من یک سوال داشتم

دوستان گفتن که میشه به جای استفاده از کاندمهای تاخیری از اسپری تاخیری استفاده کرد

یا میشه از کاندومهای ضخیم استفاده کرد

سوال من اینه که من خودم از اسپری تاخیری با دوز بالا استفاده میکنم

ولی  چرا با این وجود اگر در هنگام نزدیکی با تمام احساس باشه زمان ان باز هم خیلی کم

هست به نظر من اگر نزدیکی با تمام احساس باشه یعنی اونجوری ادم بتونه با تمام وجود

از ان لذت ببره اسپری ها هیچ تاثیری نداره

9. salam va ba tashakor az hame

man o namzadam moshkele zod enzali ishon darim dar hadi ke ghabl az inke lebaseshono dar biyaran enzal barashon etefagh miyofte

albate ma hanooz rabete kameli ba ham nadashtim va man dokhtar hastam

mikhastam bebinam in mitone moshkeli badan baramon be vojod biyare ya ne?

mamnnon

10. 1.يكي از روشهاي موثر براي رهايي از انزال زود رس روش start & stop نام دارد. در اين روش شما به فعاليت جنسي پرداخته و بعد از آنكه تحريك شما به حداكثر رسيد و درست پيش از آنكه ارگاسم شويد، دست از فعاليت برداشته و براي مدت كوتاهي هيچ تحريكي انجام نمي دهيد.

2.انزال زودرس در اغلب موارد یک مشکل روانی هم  محسوب می شود و در آن اندام‌های تناسلی فرد اصلا دچار اختلال نیستند. در واقع تصور می‌شود کسانی که دچار انزال زودرس هستند، در اولین تجربیات جنسی خود برای رسیدن به انزال زودتر به دلایل مختلف فرهنگی و گاهی هم مذهبی تحت استرس بوده اند و همین تصور و ذهنیت اولیه در طول زندگیشان باعث ایجاد انزال زودرس شده است.که این مورد می تونه در مورد نامزد شما هم صدق کنه

3.استفاده از ژل های آمیزشی که باعث بی حسی کمی میشن و باعث میشند که انزال به تاخیر بیوفته

4.در صورتیکه مشکل برطرف نشد به پزشک مراجعه کنید

روش های دیگری هم هست که با توجه به اینکه شما هنوز رابطه کامل ندارید احتیاج به بیان اونها نبود اما با شناخت شما و نامزدتون از همدیگه می تونید از رابطه لذت ببرید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. با سلام.همسرم بعد از زایمان ( سزارین ) با این مشکل مواجه شده.کمابیش باهاش میسازیم. ولی منو نگران کرده. از رابطه جنسی یک سویه بدم میاد. یعنی اگر نتونم همسرم رو به ارگاسم برسونم، دچار حس بدی میشم.خوب میتونم معاشقه کنم و به حالت شل شدن برسونمش.طوری که خودش ازم تقاضای آلتم رو میکنه. البته ببخشید رک میگم.ولی به کاندوم حساس شده. طوری که از اون اوج لذت جنسی به اوج سوزش جنسی میرسه.مدتی هست از کاندوم استفاده نمیکنم. ولی متاسفانه من طاقت نمیارم و ارضاء میشم و این خیلی بده واسه یه رابطه جنسی دوطرفه.اگر کاندوم خاصی یا ژل خاصی مد نظر دارید یا راهنمایی اگر دارید ممنون میشم من رو در جریان بگذارید.همه کار رو در رابطه جنسی خوب انجام میدم. مشکلم 1- کاندوم و 2- زود انزالی هست.هر دو 30 ساله هستیم و 4 ساله ازدواج کردیم و پسرمون 2 سالشه.

12. Anzali22blue نوشته است: با سلام.همسرم بعد از زایمان ( سزارین ) با این مشکل مواجه شده.کمابیش باهاش میسازیم. ولی منو نگران کرده. از رابطه جنسی یک سویه بدم میاد. یعنی اگر نتونم همسرم رو به ارگاسم برسونم، دچار حس بدی میشم.خوب میتونم معاشقه کنم و به حالت شل شدن برسونمش.طوری که خودش ازم تقاضای آلتم رو میکنه. البته ببخشید رک میگم.ولی به کاندوم حساس شده. طوری که از اون اوج لذت جنسی به اوج سوزش جنسی میرسه.مدتی هست از کاندوم استفاده نمیکنم. ولی متاسفانه من طاقت نمیارم و ارضاء میشم و این خیلی بده واسه یه رابطه جنسی دوطرفه.اگر کاندوم خاصی یا ژل خاصی مد نظر دارید یا راهنمایی اگر دارید ممنون میشم من رو در جریان بگذارید.همه کار رو در رابطه جنسی خوب انجام میدم. مشکلم 1- کاندوم و 2- زود انزالی هست.هر دو 30 ساله هستیم و 4 ساله ازدواج کردیم و پسرمون 2 سالشه.

خوب دوست عزیز بهتره با نظر پزشک قرص جلوگیری استفاده کنید که این جوری ایشون هم ناراحت نشند و بارداری نا خواسته هم رخ نده
    برای درمان زود انزالی هم در سایت مطالب زیادی هست ه می تونید با جستجو پیدا کنید

13. Anzali22blue نوشته است: با سلام.همسرم بعد از زایمان ( سزارین ) با این مشکل مواجه شده.کمابیش باهاش میسازیم. ولی منو نگران کرده. از رابطه جنسی یک سویه بدم میاد. یعنی اگر نتونم همسرم رو به ارگاسم برسونم، دچار حس بدی میشم.خوب میتونم معاشقه کنم و به حالت شل شدن برسونمش.طوری که خودش ازم تقاضای آلتم رو میکنه. البته ببخشید رک میگم.ولی به کاندوم حساس شده. طوری که از اون اوج لذت جنسی به اوج سوزش جنسی میرسه.مدتی هست از کاندوم استفاده نمیکنم. ولی متاسفانه من طاقت نمیارم و ارضاء میشم و این خیلی بده واسه یه رابطه جنسی دوطرفه.اگر کاندوم خاصی یا ژل خاصی مد نظر دارید یا راهنمایی اگر دارید ممنون میشم من رو در جریان بگذارید.همه کار رو در رابطه جنسی خوب انجام میدم. مشکلم 1- کاندوم و 2- زود انزالی هست.هر دو 30 ساله هستیم و 4 ساله ازدواج کردیم و پسرمون 2 سالشه.

برای مشکل اولتون میتونین از راه های دیگه جلوگیری که زیاد هم هست استفاده کنین البته وقتی مطالبو میخونین حتما از همسرتونم بخواین که نظرشونو بدن و یه روش که برای هر دو راضی کننده باشه رو استفاده کنین

برای زود انزالی هم دوستان مطالب زیادی گفتن که منم بگم تکراریه

14. میگن کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

من کاندومی میخام که فقط برای معاشقه توی دوران نامزدی ازش استفاده کنم.

هرچه ارزون تر بهتر.

زور داره یه کاندوم هزار تومن بدی بایت اونم فقط برای معاشقه.

چطور می تونم این کاندومهای ارزون رو تهیه کنم؟

15. خوب شما اگه از کاندوم ساده استفاده کنی از بقیه کاندوم ها که دارای مواد تاخیری و ... هستند ارزونتره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 6
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید