شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ريختن آب مني در واژن

1. سلام
    وقتتون بخير
    ببخشيد من يك سوال از شما داشتم و مي خواهم كه من را راهنمايي كنيد
    همسر من در هر نزديكي تمايل شديد دارد كه آب مني خود را درون واژن من بريزد و اين موجب حاملگي من مي شود مي خواهم بدانم اگر بعد از نزديكي كامل و ريختن آب مني در واژن من من قرص LD بخورم احتمال بارداري من چند درصد مي باشد؟ احتمال هست كه من حتي بعد از نوبت كامل قرص باردار شوم يا 100% بارداري من منتفي خواهد شد. چون دوست دارم طبق ميل همسرم نزديكي داشته باشم البته نه براي هميشه چون هميشه جلوگيري مي كنيم و آب مني خود را خارج از واژنم مي ريزد لذت كامل از رابطه جنسی نمي برد.
    با تشكر از شما من را راهنمايي كنيد كه احتمال بارداري بعد از خوردن قرص LD چند درصد مي باشد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. papari611 نوشته است: سلام
    وقتتون بخير
    همسر من در هر نزديكي تمايل شديد دارد كه آب مني خود را درون واژن من بريزد و اين موجب حاملگي من مي شود مي خواهم بدانم اگر بعد از نزديكي كامل و ريختن آب مني در واژن من من قرص LD بخورم احتمال بارداري من چند درصد مي باشد؟ احتمال هست كه من حتي بعد از نوبت كامل قرص باردار شوم يا 100% بارداري من منتفي خواهد شد. چون دوست دارم طبق ميل همسرم نزديكي داشته باشم البته نه براي هميشه چون هميشه جلوگيري مي كنيم و آب مني خود را خارج از واژنم مي ريزد لذت كامل از رابطه جنسی نمي برد.
    با تشكر از شما من را راهنمايي كنيد كه احتمال بارداري بعد از خوردن قرص LD چند درصد مي باشد
    با سلام دوست عزیز سوالتونو واضح مطرح نکردید اگه روش پیشگیری شما LD هست احتمال پیشگیری 97%هست که درصد بالایی هست. ولی اگر فقط زمانی که نزدیکی دارید قرص بخورید دیگه روش پیشگیری نخواهد بود.در صورتی که بعنوان روش پیشگیری قرص LDرو انتخاب کرده باشید زمان مصرف قرص هم مثه هر دارویی بایستی بموقع و در ساعت معیینی که خودتون تعیین کرده باشید باشه.مثلا هرشب ساعت 9 ویا هر شب قبل از خواب

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. papari611 نوشته است: سلام
    وقتتون بخير

با سلام
    دوست گرامی،هیچ چیز 100% نیست!پس اولاً یادتون باشه هرکاری یک ریسک داره!حالا با بعضی از ابزار و لوازم میشه این ریسک رو به سمت صفر سوق داد!که یکی از اون روشها استفاده از قرص ضد بارداریه!و بعدش دوستمون جواب دادن باید اینگونه داروهای هورمونی برای اثر بخشی کامل،در زمانها و مواقع معینی استفاده بشه پس خوردن این قرصها اونم وقت مقاربت هیچ کمکی به خنثی شدن بارداری نمیکنه!!یاید قبل از آمیزش و از زمان مشخصی شروع به استفاده از این دارو بکنید !و  اما یک توصیه !!ایشون میتونن از کاندوم استفاده کنند! در اینصورت هم لذت رو میبرند و هم استرس ندارن!و هم آب منی رو در داخل واژن ولی با محافظت تخلیه میکنند.
    موفق باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  4. papari611 نوشته است: سلام
    وقتتون بخير

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    درسته هیچ روشی به طور 100% نیست ولی استفاده از قرص، احتمال بارداری رو به حد نسبتا صفر میرسونه،البته اگه منظم خورده بشه.برای زوجین ناخوشاینده که انزال بیرون واژن صورت بگیره،اگر تنظیم مصرف قرص براتون سخته بهترین روش استفاده از کاندوم درین موارده

5. خدمت دوستان عزیزم

وقتی در روزها، هفته ها و ماه های ابتدایی دوران بارداری، رابطه ی جنسی برقرار می شه، ریختن منی آقا درون واژن خانم ایرادی داره؟
    خب مسلما این اتفاق تا قبل از بارداری، انجام نمی شده فقط هم به دلیل باردار نشدن! ولی حالا که متوجه شدن خانم باردار شده آیا انجام این کار مشکلی رو سبب می شه؟

چرا در زمان بارداری، برای رابطه ی جنسی، این همه قوانین تعریف می کنن؟ مخصوصا در ماه های آخر!
    واقعا انجام رابطه ی جنسی، برای مادر ضرر داره یا برای جنین؟
    یعنی در طول دوران بارداری، باید زن و مرد حسرت یه رابطه ی جنسی خیلی خوب رو داشته باشند؟
    خب این مساله که باعث سرد شدن آقا می شه!

ریختن منی، درون مقعد، در زمان رابطه ی مقعدی، تنها مشکلی که به وجود می یاره احتمال ابتلا به عفونت هاست؟
    خب وقتی منی درون مقعد تخلیه می شه، تا دو سه ساعت بعد خودش خارج می شه که! این چه ایرادی داره؟

ممنون می شم راهنمایی ام کنید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. ببخشید ریختن منی در مقعد چه مشکلاتی رو بهمراه داره؟ممنون میشم یکمی کامل توضیح داده بشه

مرسی.

7. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیزم

وقتی در روزها، هفته ها و ماه های ابتدایی دوران بارداری، رابطه ی جنسی برقرار می شه، ریختن منی آقا درون واژن خانم ایرادی داره؟
    خب مسلما این اتفاق تا قبل از بارداری، انجام نمی شده فقط هم به دلیل باردار نشدن! ولی حالا که متوجه شدن خانم باردار شده آیا انجام این کار مشکلی رو سبب می شه؟

چرا در زمان بارداری، برای رابطه ی جنسی، این همه قوانین تعریف می کنن؟ مخصوصا در ماه های آخر!
    یعنی در طول دوران بارداری، باید زن و مرد حسرت یه رابطه ی جنسی خیلی خوب رو داشته باشند؟

ریختن منی، درون مقعد، در زمان رابطه ی مقعدی، تنها مشکلی که به وجود می یاره احتمال ابتلا به عفونت هاست؟
    خب وقتی منی درون مقعد تخلیه می شه، تا دو سه ساعت بعد خودش خارج می شه که! این چه ایرادی داره؟

سلام دوست عزیز ریختن مایع منی در واژن خانوم باردار مشکلی نه برای جنین نه برای مادر ایجاد نمیکنه چون رحم کاملا بسته است و مایع اصلا نمیتونه وارد رحم بشه. برای رابطه جنسی در دوران بارداری قوانین خاصی وجود نداره مگر برای خانوم بارداری که های ریسک هست.اما برای خانومی که بارداری نرمالی داره :در سه ماهه اول بارداری بدلیل اینکه لانه گزینی اتفاق می افته امکان سقط وجود داره وهم میل جنسی خانوم پایین میاد توصیه میشه حدالامکان از روابط تهاجمی پرهیز بشه.سه ماهه دوم بارداری که میل جنسی خانوم در بیشترین حد هست در این مورد هم بایستی پوزیشنهای مناسبی در حین روابط وجود داشته باشه که مادر احساس راحتی کنه.در سه ماهه سوم باز هم میل جنسی خانوم پایین میاد وهم جنین درحال وزن گیری هست مادر سنگین تر شده ممکنه روابط جنسی با زایمان پره ترم(زایمان زودرس)همراه باشه در این مواقع هم از رابطه دیگری میشه لذت برد روابط فقط به نزدیکی ختم نمیشه اقایون در این مدت بدلیل راحتی خانوم ملاحظه میکنن.بودن خانومهایی که تا اخر بارداری روابط جنسیشونو ادامه دادن ومشکلی هم پیش نیومده اینها قوانین نیست  یه سری توصیه هایی هست که میتونه مفید باشه.اما در مورد رابطه مقعدی خود این رابطه همین طور که میدونید با عفونت همراهه به ریختن مایع منی ربطی نداره.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  8. ضمن تشکر از توضیحات کامل خانم narsan23 عزیز به نظرم رسید ذکر این نکته خالی از لطف نباشه:
    اون چیزی که باعث عفونت در رابطه مقعدی میشه رانده شدن باکتری ها و میکروب های دور مقعد به داخل روده بزرگ توسط آلت مردانه ست. این میکروب ها در دور مقعد مفید بوده ولی وقتی به داخل روده هدایت میشن انتهای روده رو آلوده کرده و باعث عفونت میشن.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. و منم این نکته رو در ادامه توضیحات دوستان بگم که در رابطه مقعدی بدلیل تنگ بودن مجرا در موارد بسیاری باعث خونریزی میشه که این خودش می تونه موجب بروز بیماری های بعدی بشه.
    البته برای کسایی که تمایل به انجام این کار دارن هم توصیه میشه که رعایت بهداشت رو بکنن و از کاندوم استفاده کنند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیزم

سلام دوست گرامی
    جواب هاتون عبارتند از:
    1- هیچ مشکلی در رابطه با تخلیه منی در ماههای بارداری در واژن پدید نمیاد اما بیشتر آقایون رعایت خانموشونو میکنن و از این کار پرهیز دارن
    2- غالباً در ماههای آخر بارداری بدلیل بزرگ شدن شکم مادران،آمیزش کمی سخت میشه! مخصوصاً اگه پوزیشن درستی انتخاب نشه! به مادر و جنین فشار بی حدی میاد!پس به این دلیل میگن یا انجام نشه یا اینکه درست و با حوصله و بدون فشار و با پوزیشن مناسب که اغلب زن بر روی مرد هست انجام بشه!
    3- ریختن منی در مقعد بدلیل اینکه اصولاً مجرای مقعد برای دفع مواد زائد بدن تعبیه شده و قطعاً دارای میکروبها ویا ویروسهای خطرناک هم هست و از طرفی مواد موجود در منی مرد سرشار از مواد مغذی و به خصوص نشاسته و قند  هست و این مواد برای رشد میکروبها و ویروسها منبعی غنی به شمار میاد لذا اگر منی در مجرای مقعد تخلیه بشه این میکروبها و ویروسها از منابع مغذی اون تغذیه کرده و شروع به رشد میکنن! در نتیجه فرد گیرنده و بعدش فرد درگیر با شخص اول رو مبتلا میکنن!پس بهتره که اینکار انجام نشه!
    در هرحال راوبط مقعدی اصولاً توصیه نمیشه! و اگر کسی هم اینکار رو بکنه بهتره که منی خارج از مقعد تخلیه بشه!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. haale نوشته است: خدمت دوستان عزیزم

سلام دوست عزیز
    باتوجه به توضیحات کامل دوستان باید بگم ریختن منی هیچ مشکلی نداره در طول بارداری فقط به علت ترکیباتش و اینکه بهنگام رسیدن به ارگاسم در خانمها انقباضات رحمی و واژینال رخ میده که در مواقع نزدیک به زایمان کمی میتونه این انقباضات خطرناکتر باشه و الا مشکل خاصی وجود نداره و رابطه اگر در پوزیشنهای مناسب (بطوری که خانم پایین نباشن)صورت بگیره مشکلی نیست.
    اما رابطه مقعدی به علت بروز پارگی ها و حتی بروز خونریزی توصیه نمیشه در هیچ فردی. بخصوص انجامش به کرات باعث بی اختیاری مدفوعی،شقاق و مشکلات دیگه میشه و بعد انتقال عفونت به شریک و...
    بنابراین باید در صورت انجام تا حد امکان بهتره از کاندوم استفاده بشه تا امکان انتقال عفونت به حداقل برسه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  12. دوست عزیز رابطه از پشت در هر زمانی ما توصیه میکنیم نداشته باشید چون این رابطه اسیبهای بسیار بد و شدید را بدنبال دارد مخصوصا برای خانومها و چه برسد که این رابطه بخواهد در طول بارداری صورت ب***د که عضلات کف لگن شل شده و اماده اسیب دیدن است.
    در طول بارداری نزدیکی از واژن مشکلی ندارد به شرط انکه زن در خالت راحتی قرار بگیرد و دخول عمیق نباشد
    ریختن منی داخل واژن هیچ اسیبی برای جنین ندارد مگر اینکه در خانم ایجاد عفونتهای معمول مثل قارچ کندو چون مصرف داروها خیلی محدود است درمان مشکل میشود اگر نظر بهداشت خودتون و همسرتون در سطح بالایی هستید هیچ کدام ایرادی ندارد ولی رابطه از پشت را تا بعد زایمان ترک کنید

13. دوست عزیزم

اگه بارداری دور از خطر و ریسک باشه ..نزدیکی  با انتخاب پوزیشن مناسب (زن در بالا)هیچ مانعی نداره..
    مگه اینکه لک بینی وجود داشته باشه...یا خانم سابقه سقط داشته باشه.
    در مورد رابطه مقعدی هم بارها گفته شده که این کار ..سلامت یک زن رو چه قدر تهدید میکنه.
    بواسیر..عدم کنترل مدفوع..عفونت روده ی بزرگ و...........تنها چند مورد از مضررات این کار هستش.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید