شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. kiyanajun نوشته است: slm midunam in soal khili tekrarie wali tu hamashun ye chizi bud ke dar morede man sedg nemikard. yeki gable peryodesh bud yeki bad.kholase man soalam ineke man ba namzadam rabeteye magadi dashim vali hich dukhuli az vajen surat nagereft.fagat malesh ba sorate khili khili bala ve be modatte tulani. 15 dagige bad az man koli khun raf na yeki 2 gatre.in khun khili kamrang bud. az tarafi man tu dorane tokhmak gozari hastam. pardam asib dide ya na ?mamnun misham age javab bedin va nagin tekrarie  rasti man dar heyne rabete hich dardi nadasham vali bad az rabete kamaram va masanam dard mikard

دوست عزیزم
    از این به بعد سوالاتت رو فارسی بنویس
    خوندنش اینجوری سخته واقعا!

اول اینو بهت می گم که بعد از هر رابطه ی جنسی، درد کمر و زیر شکم برای خانم بسیار طبیعی هست و ممکنه این دردها تا فردای اون روز هم باقی بمونه.
    نگران این مساله نباش.
    دلیل اصلی اش رو نمی دونم، فکر می کنم به خاطر انقباضات ماهیچه های دستگاه تناسلی، رحم و تخمدان ها و همینطور فشاری هست که به اون قسمت ها وارد می شه. و البته به خاطر نوع پوزیشن های رابطه، درد کمر هم بسیار شایع هست

در زمان رابطه ی مقعدی، اصلا نباید آلت مرد با واژن تماس پیدا کنه، حتی تماس سطحی! نمی دونم چرا بعضی ها همزمان هم از مقعد دخول رو انجام می دن و هم از طریق واژن (در صورتی که باکره نباشن) این کارها واقعا اشتباهه، و سبب عفونت ها و مشکلات زیادی برای خانم می شه. اگه فقط رابطه ی مقعدی قراره انجام بشه بهتره آلت در همون قسمت بمونه و بعد از ارضا شدن و تموم شدن رابطه، با شستن و تمیز کردن توسط هر دو نفر، اون وقت اگه دلشون خواست و نیاز داشتن معاشقه و تماس های آلت با واژن یا حتی تماس های آلت با آلت به طور سطحی رو انجام بدن. وقتی آلت مرد وارد مقعد می شه به دلیل تمیز نبودن اونجا و اینکه مستقیما به روده مربوط می شه و فقط محل خروج مدفوع هست، در هر صورت آلت مرد کثیف می شه و تمیزی قبل رو نداره و به همین خاطر نباید با واژن تماس پیدا کنه.
    اما خب، در هر صورت فرض رو بر این می گیریم که این اتفاقا می افته و آلت مرد در زمان رابطه ی مقعدی با واژن هم تماس پیدا می کنه، یا ناخودآگاه ضربه یا ضربات محکمی به واژن می خوره، و یا تماس سطحی آلت با آلت به مدت طولانی و سرعت بالا (طبق گفته ی خود شما) به دلیل لذت زیادی که به همراه داره انجام می شه. این ضربات محکم به واژن، ممکنه ممکنه ممکنه که باعث آسیب رسوندن به پرده ی بکارت یه خانم باکره بشه و یا حتی سطح پرده ی بکارت رو خراشیده کنه. که با این اتفاق، بنا بر نوع پرده ی بکارت خانم، و بافت درونی دیواره ی واژن و البته نوع پوزیشن، می تونه خونریزی هم اتفاق بیفته که از یک قطره تا مقدارهای بیشتری خواهد بود. و در هر فرد هم مسلما متفاوت هست.
    البته در زمان رابطه ی مقعدی، اگه آلت مرد قطر بزرگی داشته باشه یا حتما اصرار بر این باشه که تا انتها وارد بشه و زمان رابطه ی مقعدی رو طولانی تر بکنند و یا سرعت ورود و خروج آلت به درون مقعد رو بالا ببرند، و اگه خانم در حین رابطه واقعا اذیت بشه، به خاطر بافت درونی مقعد، خونریزی هم ممکنه ممکنه ممکنه اتفاق بیفته. چون واقعا با این مسائلی که ذکر کردم مقعد از درون آسیب می بینه.
    اینو هم خدمتت می گم که خونریزی ناشی از ازاله یا آسیب به بکارت، معمولا در بیشتر مواقع، خونی شفاف و صورتی رنگ هست یعنی اون خون قرمزی که توی تصورات همه هست، نیست.

بهت پیشنهاد می کنم اگه خیلی نگران، برای معاینه ی بکارتت به یه پزشک مراجعه کنی.
    امیدوارم که سالم و سلامت باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. m1989 نوشته است:
    hasti1991 نوشته است: استاد تنظیم خونواده ی ما توی دانشگاه که متخصص هم هستند گفت که پرده ی بکارت فقط با دخول کامل آلت مرد به طور کامل پاره میشه و بکارت دارای سوراخ ها یی هست که احتمال داره اگه انگشت یا جسم نوک تیزی وارد واژن شد باشه از اون سوراخ ها عبور کرده باشه و پرده آسیب ندیده باشه! آخه اینجا توی سایت میگن که با کوچیکترین دخول پرده پاره میشه اما ایشان که یه متخصص هستند یه چیز دیگه میگفتن و به نزار من هم حرفشون منطقی هست اگه غیر از این بود الان هیچ کس بکارت سالم نداشت . نظرتون چیه؟

سلام هستی عزیز
    فک کنم شما مطالب سایتو دقیقتر بخونین مشکلتون حل شه. من بعید میدونم کسی از دوستان گفته باشه با کوچکترین دخول بکارت پاره میشه! با دخول مرد ابتدا پرده اسیب میبینه و اگه دخول کامل باشه اونوقت امکان پاره شدن هس در برخی موارد بکارت با چندین بار دخول کامل پاره میشه. هر شی دیگری با قطری کمتر از قطر الت وارد واژن بشه میتونه به بکارت اسیب برسونه نه اینکه اونو پاره کنه. شاید منظور استادتون پرده حلقوی بوده که حتی با دخول کامل الت هم ممکنه پاره نشه چه برسه که اسیب ببینه. اینایی هم که من گفتم حرفای دکتر حمید معصومی استاد ما بود (یادش بخیر). موفق باشین.

استاد ما گفتن که با وجود دخول سر آلت و یا حتی جسم نوک تیز اگه اون طرف خونریزی یا درد نداشته باشه پس باز هم در شب عروسی خونریزی داره، آخه من جائی تو سایت خوندم که گفته بود با ورود آلت مرد یا جسم نوک تیز پرده پاره میشه و دیگه شب عروسی خونریزی نداره اما دکتر صاحب یاری یه حرف دیگه زدن.

3. hasti1991 نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    hasti1991 نوشته است: استاد تنظیم خونواده ی ما توی دانشگاه که متخصص هم هستند گفت که پرده ی بکارت فقط با دخول کامل آلت مرد به طور کامل پاره میشه و بکارت دارای سوراخ ها یی هست که احتمال داره اگه انگشت یا جسم نوک تیزی وارد واژن شد باشه از اون سوراخ ها عبور کرده باشه و پرده آسیب ندیده باشه! آخه اینجا توی سایت میگن که با کوچیکترین دخول پرده پاره میشه اما ایشان که یه متخصص هستند یه چیز دیگه میگفتن و به نزار من هم حرفشون منطقی هست اگه غیر از این بود الان هیچ کس بکارت سالم نداشت . نظرتون چیه؟

سلام هستی عزیز
    فک کنم شما مطالب سایتو دقیقتر بخونین مشکلتون حل شه. من بعید میدونم کسی از دوستان گفته باشه با کوچکترین دخول بکارت پاره میشه! با دخول مرد ابتدا پرده اسیب میبینه و اگه دخول کامل باشه اونوقت امکان پاره شدن هس در برخی موارد بکارت با چندین بار دخول کامل پاره میشه. هر شی دیگری با قطری کمتر از قطر الت وارد واژن بشه میتونه به بکارت اسیب برسونه نه اینکه اونو پاره کنه. شاید منظور استادتون پرده حلقوی بوده که حتی با دخول کامل الت هم ممکنه پاره نشه چه برسه که اسیب ببینه. اینایی هم که من گفتم حرفای دکتر حمید معصومی استاد ما بود (یادش بخیر). موفق باشین.

استاد ما گفتن که با وجود دخول سر آلت و یا حتی جسم نوک تیز اگه اون طرف خونریزی یا درد نداشته باشه پس باز هم در شب عروسی خونریزی داره، آخه من جائی تو سایت خوندم که گفته بود با ورود آلت مرد یا جسم نوک تیز پرده پاره میشه و دیگه شب عروسی خونریزی نداره اما دکتر صاحب یاری یه حرف دیگه زدن.

با ورود کامل الت بله بکارت پاره میشه (البته اینم به نوع بکارت بستگی داره) ولی با جسم نوک تیز که اگه قطرش کمتر از الت مرد باشه بکارت اسیب میبینه. در مورد خونریزی بازم به نوع بکارت بستگی داره در برخی موارد اصلا خونریزی وجود نداره یا خیلی کم هس.

4. سلام من دوتا سوال داشتم
    1.اینکه ارتجاعی درد زیادی رو باید متحمل شه واسه پاره شدن؟
    2.من در شرف ازدواجم بعد حس میکنم عفونت دارم ولی مامانم میگه دختر عفونت نداره! نمیدونم چیکار کنم حالا که اینو میگه اصن نمیدونم مخم دیگه کار نمیکنه... واقعا اینطوریه؟

5. soheila_5 نوشته است: سلام من دوتا سوال داشتم
    2.من در شرف ازدواجم بعد حس میکنم عفونت دارم ولی مامانم میگه دختر عفونت نداره! نمیدونم چیکار کنم حالا که اینو میگه اصن نمیدونم مخم دیگه کار نمیکنه... واقعا اینطوریه؟
    سلام پرده ارتجاعی چون دیر پاره میشه به مراتب درد بیشتری داره. روشهای کاهش درد رو تو سایت جستجو کنیدبه جواب میرسید.عفونت دختر و زن نمیشناسه اگه واقعا به عفونت شک دارید به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. hasti1991 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:

پارگی با آسیب دیدن متفاوته.
    ورود انگشت یا یک شیء نوک تیز کوچک ممکنه باعث پارگی پرده نشه ولی در صورتی که از یک میزانی بیشتر وارد بشه و قطرش هم از حدی بیشتر باشه قطعاً بر روی بکارت اثر خودش رو خواهد گذاشت و پرده‌ی بکارت دچار آسیب دیدگی می‌شه که قابل تشخیص خواهد بود.

بکارت انواع مختلف داره که توی سایت هم تصاویر مربوط به انواع بکارت موجود هست. سوراخ‌هایی که بر روی پرده ممکنه وجود داشته باشه قاعدتاً بسیار ریز هستند. حتی حالت بکارت حلقوی هم ورود یک شیء در صورتی که ضخامت کمی نداشته باشه، در حد انگشت، آسیب خواهد دید. این مورد رو منطقاً هم با توجه به اندازه‌ی ورودی واژن در حالت عادی می‌شه نتیجه‌گیری کرد، چرا که کل این ورودی هم نیاز به افزایش اندازه داره تا انگشت بتونه وارد بشه.

منظور ایشون هم احتمالاً پارگی کامل بکارت بوده و نه آسیب دیدگی. که ممکنه با ورود یک شیء پارگی اتفاق نیفته که اون هم به شرایطش بستگی داره.

به طور خلاصه جواب شما مورد ۳ مطرح شده در پست اول همین بحث هست:

ورود انگشت به داخل واژن به معنی عبور از پرده بکارت است، پس احتمال آسیب دیدن پرده بکارت به دنبال ورود انگشت به داخل دستگاه تناسلی وجود دارد، احتمال و میزان آسیب به نوع پرده و نیز قطر انگشت وارد شده بستگی دارد، تشخیص این مورد تنها با معاینه بالینی توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.

حرف اون خانوم دکتر و منظور من این بود: فقط با ورود کامل آلت جنسی مرد پرده ی بکارت به طور کامل پاره میشه و در غیر این صورت در بقیه ی موارد حتی با وجود آسیب دیدن (اگه آسیب دیده باشه) پرده در اولین دخول کامل آلت خونریزی خواهد داشت! این حرفای من نیست! حرف دکتر مریم صاحب یاری متخصص زنان هست!

خب این‌ها هیچ گونه تناقضی با حرف‌های من و سایر مطالب موجود در سایت نداره!
    ورود هر شیء به واژن احتمالاً بر روی بکارت اثر می‌گذاره و با معاینه قابل تشخیصه.
    بسته به قطر و میزان ورود این آسیب می‌تونه کم، زیاد یا پارگی کامل باشه.
    انواع مختلف پرده هم تفاوت دارن و ممکنه پرده‌ی ارتجاعی با دخول کامل هم پاره نشه و هیچ خونریزی هم نداشته باشه! ولی عموماً پارگی پرده منجر به خون‌ریزی می‌شه که اگه قبلاً پارگی رخ نداده باشه، بسته به این که چقدر از پرده باقی مونده باشه بعد از دخول خون‌ریزی داره.

7. soheila_5 نوشته است: سلام من دوتا سوال داشتم

سلام دوست گرامی
    ضمن تایید نظرات دوستان فقط میخواستم بگم که عفونت از راه های مختلفی در رحم و مجرای واژن بوجود میاد از اون جمله عدم رعایت بهداشت فردی!استفاده از پدها و نوارهای بهداشتی غیر استاندارد،استفاده از البسه زیر نا مرغوب و غیر نخی که میکروبهارو به خودشون میگیرن و.... پس هیچ ارتباطی به تاهل افراد هم نداره!اگر ترشحات بد بو دارید!اگر پریودتون نا منظم شده و.... و کلاً هر علائمی که متداول نباشه دارید حتماً به متخصص زنان مراجعه کنید !
    موفق باشید.

8. amirqazvini نوشته است: سلام
    با عرض معذرت مشکلی که برای من پیش آمده اینه که با دختری یک بار رابطه جنسی داشتم که به گفته خودش 2 سال قبل با دوست پسرش رابطه جنسی داشته که منجر به ازاله پرده بکارت وی شده است و باز هم به گفته خودش در این مدت 2 سال هم روابط جنسی متعددی با افراد مختل داشته است. حالا پس از رابطه با من مدعی شده که من به او تجاوز کرده ام و باعث ازاله پرده بکارتش شده ام. اکنون که بیش از 5 ماه از رابطه ما می گذرد به مادرش این مطلب را گفته و با توجه به اینکه از اقوام من می باشد من را تهدید یه شکایت می کند!! حا با توجه به مطالب فوق می خواستم بدانم پزشک قانونی می تواند دقیقا تشخیص بدهد که ازاله بکارت ایشان 2 سال پیش صورت گرفته یا نه؟ و اینکه قابل تشخیص است که وی بیش از یکبار رابطه جنسی داشته یا خیر؟ ممنون

دوست عزیز گویا پزشک قانونی خیلی پیشرفت داشته و خیلی چیز هارو تشخیص میدن.نگراننباشید و پیگیر قضیه باشید

9. سلام می خواستم بدونم اگه به دختری 8 یا 9 ساله  تجاوز بشه پردش پاره میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. sheida515 نوشته است: سلام می خواستم بدونم اگه به دختری 8 یا 9 ساله  تجاوز بشه پردش پاره میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    با ورود آلت مردانه به واژن در هر سنی بکارت ازاله میشه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. میشه بیشتر توضیح بدین؟ خواهش می کنم
    اگه آلت مردانه کامل وارد واژن نشده باشه پرده ازاله میشه؟ اگه طرف سنش کم باشه بازم به هیچ وجه پردش قابل ترمیم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با ورود آلت مرد به واژن دختر 8 ساله بکارت ازاله میشه چرا خون نمیاد میاد؟؟؟؟ پرده از هر نوعی که باشه در هر سنی که باشه ترمیم نمیشه؟ جون من کامل جواب بدین.ممنون

12. 136107

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به جناب دكتر صادقي و همه دوستان چندين ماه پيش براي اولين بار از راه مقعد نه به طور كامل چون خيلي درد داشنم براي چند دقيقه كوتاه با نامزدم رابطه برقرار كردم واز اون به بعد در ناحيه مقعدم وقتي با دستم تماس پيدا ميكنه سوزش و خارش احساس ميكنم وبا گذشت چندين ماه هنوز خوب نشده و هر دفعه كه با نامزدم رابطه داريم البته نه رابطه كامل بازهم ازم ميخواد كه اين كارو انجام بديم البته زياد اسرار نميكنه سوالي كه از دكتر و دوستان محترم داشتم اينكه اگه بازم براي يكي دو دفعه اين كارو براي همسرم انجام بدم اين قضيه خيلي بدتر ميشه و اينكه خودش با گذشت زمان بهبود پيدا ميكنه ؟ ممنون ميشم اگه جوابمو صريح و كامل بديد

13. 136107 نوشته است: سلام به جناب دكتر صادقي و همه دوستان چندين ماه پيش براي اولين بار از راه مقعد نه به طور كامل چون خيلي درد داشنم براي چند دقيقه كوتاه با نامزدم رابطه برقرار كردم واز اون به بعد در ناحيه مقعدم وقتي با دستم تماس پيدا ميكنه سوزش و خارش احساس ميكنم وبا گذشت چندين ماه هنوز خوب نشده و هر دفعه كه با نامزدم رابطه داريم البته نه رابطه كامل بازهم ازم ميخواد كه اين كارو انجام بديم البته زياد اسرار نميكنه سوالي كه از دكتر و دوستان محترم داشتم اينكه اگه بازم براي يكي دو دفعه اين كارو براي همسرم انجام بدم اين قضيه خيلي بدتر ميشه و اينكه خودش با گذشت زمان بهبود پيدا ميكنه ؟ ممنون ميشم اگه جوابمو صريح و كامل بديد

رابطه مقعدی همانطور که بارها عنوان شده دارای عوارض زیادی هستش که این ناراحتی شما هم ناشی از عوارض رابطه مقعدی میباشد
    انجام عمل رابطه از مقعد باعث از بین رفتن بافتهای مقعد شده حتی در بعضی مواقع رگهای مقعد دچار پاره گی میشوند و در بعضی موارد شقاق پدید می آید
    انجام دوباره اینگونه رابطه نتنها در بهبود شما تاثیری نداره بلکه باعث بدتر شدن ماجرا میشه
    پیشنهاد اول جهت بهبودی و درمان به پزشک مراجعه کنید
    پیشنهاد دوم از این رابطه پرهیز کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. sheida515 نوشته است: میشه بیشتر توضیح بدین؟ خواهش می کنم
    اگه آلت مردانه کامل وارد واژن نشده باشه پرده ازاله میشه؟ اگه طرف سنش کم باشه بازم به هیچ وجه پردش قابل ترمیم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با ورود آلت مرد به واژن دختر 8 ساله بکارت ازاله میشه چرا خون نمیاد میاد؟؟؟؟ پرده از هر نوعی که باشه در هر سنی که باشه ترمیم نمیشه؟ جون من کامل جواب بدین.ممنون

کامل وارد نشده باشه یعنی چقدر وارد شده باشه؟
    اگه در حدی بوده که اسمش رو «ورود» بذاریم قطعا بر روی بکارت تاثیر گذاشته، که ممکنه بسته به نوع پرده و میزان دخول پارگی کامل باشه یا آسیب‌دیدگی جزئی.
    خون‌ریزی یا عدم خون‌ریزی هم ملاک مطمئنی برای ازاله شدن یا نشدن بکارت نیست چون گاهی با ازاله‌ی بکارت خون‌ریزی اتفاق نمی‌افته. خصوصاً در مورد بکارت ارتجاعی و حلقوی که ممکنه با وجود چندین بار دخول کامل هم از بین نره و خون‌ریزی هم نداشته باشه. ولی با معاینه، رابطه داشتن شخص مشخص خواهد شد.
    تنها تاثیری هم که سن می‌تونه داشته باشه جثه‌ی کوچک‌تر و در نتیجه واژن و بکارت کوچک‌تر و حساس‌تره که احتمال پارگی بالاتر می‌ره.
    ترمیم بکارت عملاً امکان‌پذیره ولی این کار به طور قانونی در هیچ جای کشور قابل انجام نیست و با توجه به غیر قانونی بودنش از نظر بهداشتی و عواقب احتمالی هیچ تضمینی نداره و به همین دلیل به شدت توصیه به عدم انجام ترمیم می‌شه. و علاوه بر همه‌ی این‌ها پرده‌ی ترمیم شده با معاینه قابل تشخیصه.

15. سلام.من 21 سال دارم و با توجه به اینکه در خیلی از موارد,خواسته شده که در مورد سوالی که قراره پرسیده بشه در سایت جست و جو صورت بگیره من معذرت میخوام که این سوال و میپرسم...اخه هرچی گشتم مورد مشابه خودم رو ندیدم
    من در حدود 10 روز پیش با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتم همون موقع  نامزدم سر الت تناسلی اش را داخل  واژن من فرو برد(بعد از بیرون اوردن از مقعد و بدون کاندوم),تاکیید میکنم فقط سر التش را...و درد خفیفی احساس کردم,بدون خون ریزی و بعد از ان دردی نداشتم فقط از چند روز پیش تا الان در ناحیه  واژنم احساس خارش شدیدی به من دست داده,چندین بار در اب و سرکه نشستم ولی فایده ای نداشته...حالا میخواستم بدونم امکان پاره شدن بکارت من وجود داره؟؟؟؟؟ایا خارش من نشانه عفونته؟؟؟؟یا چیزه دیگه ای؟؟؟؟
    تورو خدا کامل راه نماییم کنید...خیلی میترسم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 7 از 21
رفتن به صفحه :    ... 7 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید