شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده دائمی شکم بند !!!!!!

1. با سلام

متاسفانه من چند سالی  اضافه وزن پیدا کردم  لاغر شدم اما شکمم بزرگه چند سالی مرتیب زمانی که بیرون از خانه هستم  شاشید  بیشتز از 8 ساعت من گن میپوشم  از گن های شلوارکی  - از دیروز خیلی نگران شدم ممکنه تو این چند سال که گن بستم چسبندگی لوله رحمی پیدا کرده باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

یه بار از دکتر متخصص سوال کردم که ضرر داره بستن گن  گفتن نه اما من همچنان نگرانم

ممنون از راهنمایتون

2. raha_taranom نوشته است: با سلام

متاسفانه من چند سالی  اضافه وزن پیدا کردم  لاغر شدم اما شکمم بزرگه چند سالی مرتیب زمانی که بیرون از خانه هستم  شاشید  بیشتز از 8 ساعت من گن میپوشم  از گن های شلوارکی  - از دیروز خیلی نگران شدم ممکنه تو این چند سال که گن بستم چسبندگی لوله رحمی پیدا کرده باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

یه بار از دکتر متخصص سوال کردم که ضرر داره بستن گن  گفتن نه اما من همچنان نگرانم

ممنون از راهنمایتون

سلام دوست گرامی
    در مورد چسبندگی نمیتونم چیزی بگم چون متخصصش نیستم و بایدعزیزان متخصص جوابتونو بدهند!امادر مورد اینکه مداوم از این وسیله استفاده میکنید بگم که اصولاً فشار بیش از اندازه به اعضای بدن اونم به مدت طولانی قاعدتاً  نتنها نمیتونه مفید فایده باشه ‍بلکه موجب صدمه دیدن اونها هم میشه! از این بابت بنظرم کمی رعایت کنید که در فواصل مشخص و نه زیاد ممتد از این ابزار استفاده بشه! چون اثرات این قضایا در طولانی مدت در افراد بروز میکنه!بازم این یک نظره!متخصصین مرتبط میتونن بیشتر کمکتون بکنند
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. raha_taranom نوشته است: با سلام

ممنون از راهنمایتون

سلام خدمت بانوى عزيز مسلما اگر چربى هاى موضعى شمازياد باشند وگن هم خيلى تنگ باشه ومدت زيادى هم استفاده بشه به ارگان هاى داخلى فشار مياره ولى اگر متخصص گفته كه اشكال نداره حتماموردى نداره ولى بهتره دليلش رو ميپرسيديد تا آرامتر بشيد ودرمورد چربى هاى موضعى بايد بگم كه شمابااستفاده از ويبره وياچرخونك ها كه حركت هاى راست وچپ دارند ميتونيد چربى هار موضعى رو شل وآب كنيد وبا ورزش هايى چون درازونشست دوباره پس از لاغرى اونها روسفت وورزيده كنيد وبهتره به پزشك تغذيه يا كسانى كه درمانهاى رژيمى تنظيم ميكنند مراجعه نماييد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید