شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. kiana222

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.اگر لکه بینی قبل پریود 7 تا 10 روز طول بکشه و تو این بازه زمانی رابطه داشته باشیم و منی داخل واژن ریخته بشه احتمال حاملگی وجود دارد؟

2. kiana222 نوشته است: سلام.اگر لکه بینی قبل پریود 7 تا 10 روز طول بکشه و تو این بازه زمانی رابطه داشته باشیم و منی داخل واژن ریخته بشه احتمال حاملگی وجود دارد؟

اگه پریود منظم باشه احتمال بارداری خیلی کمه ولی صفر مطلق نیست

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. elnaz71 نوشته است: با سلام
    من 2 ماه قبل 5روز بعد از بریودیم رابطه داشتم(بریودیم نامنظمه)
    52ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم.1هفته بعد از مصرف قرص ها بریود شدم
    الان 1هفته بریودیم تاخیر افتاده
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟

شما چون پريود شدين احتمال بارداري وجود نداره

4. codex نوشته است: سلام
    نامزد من به دلیل داشتن کیست از این ماه (از 3 روز پیشکه میشه روز 5 ام سیکل قاعدگی) اقدام به مصرف قرص یاسمین کرده
    آیا دیگه نیاز هست این ماه از روش پیشگیری دیگه ای استفاده کنیم؟

معمولا در ماه اول استفاده از قرص روش پيشگيري ديگه اي هم در كنارش توصيه مي شود مثل كاندوم اما ازماههاي بعد ديگه نياز نيست

5. سلام به همه. من پریود منظم 28 روزه دارم. این ماه 3 روزه عقب انداختم و تست خون هم دادم که منفی بوده. دلیل تعویق پریودم غیر از استرس چی میتونه باشه؟ من دو سال ورزش ایروبیک کردم و این ماه رشتمو تغییر دادم و بدنسازی کار میکنم که سنگینتره از ایروبیک. آیا علت تعویق پریودم این میتونه باشه؟ تا چند روز صبر کنم تا پریودی اتفاق بیفته؟ اگه نیفتاد میتون متوکس پروژسترون ایتفاده کنم یا حتما باید برم دکتر آمپول بزنم؟

6. sima63 نوشته است: سلام به همه. من پریود منظم 28 روزه دارم. این ماه 3 روزه عقب انداختم و تست خون هم دادم که منفی بوده. دلیل تعویق پریودم غیر از استرس چی میتونه باشه؟ من دو سال ورزش ایروبیک کردم و این ماه رشتمو تغییر دادم و بدنسازی کار میکنم که سنگینتره از ایروبیک. آیا علت تعویق پریودم این میتونه باشه؟ تا چند روز صبر کنم تا پریودی اتفاق بیفته؟ اگه نیفتاد میتون متوکس پروژسترون ایتفاده کنم یا حتما باید برم دکتر آمپول بزنم؟
    سلام بله یکی از دلایل امنوره ثانویه ورزش سنگین هست تا یک هفته منتظر باشید تا پریود بشید. اگر پریود نشدید میتونید از مدروکسی پروژسترون استات 10mgتا 5 روز استفاده کنید یا امپول بزنید که با این کار تا 10 روز دیگه پریود میشید.

7. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من يه ارتباطي داشتم كه كمي نگرانم كرده...
    من هم شورت پام بود هم شلوار(شلوار خونگي مثل پيژامه) ودوست دخترم هم فقط شرت پاش بود بعد الت هاي ما ب مدت 1 دقيقه تماس داشت....من ارضا نشدم اما چند قطره پيشابم اومده بود...و از طرفيم شلوار من با ترشحات دوست دخترم نم دار شده بود....
    پريوداي ايشون منظم 28 روزه است اين رابطه روز 12 بوده....
    با توجه به نوع رابطه احتمال بارداري هست؟

8. payman68 نوشته است: من يه ارتباطي داشتم كه كمي نگرانم كرده...
    من هم شورت پام بود هم شلوار(شلوار خونگي مثل پيژامه) ودوست دخترم هم فقط شرت پاش بود بعد الت هاي ما ب مدت 1 دقيقه تماس داشت....من ارضا نشدم اما چند قطره پيشابم اومده بود...و از طرفيم شلوار من با ترشحات دوست دخترم نم دار شده بود....

پیام تکراری : امکان بارداری با لباس چه لباس زیر و چه لباس رو اصلا نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. payman68 نوشته است: من يه ارتباطي داشتم كه كمي نگرانم كرده...

سلام دوست گرامی
    خیر مشکلی نیست!!نگران نباشید

10. samia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من ماه پیش چند بار نزدیکی داشتم و الان پریود شدم ولی هم خیلی احساس خستگی دارم هم پهلوهام درد می کنه آیا احتمال بارداری هست؟

11. samia نوشته است: سلام من ماه پیش چند بار نزدیکی داشتم و الان پریود شدم ولی هم خیلی احساس خستگی دارم هم پهلوهام درد می کنه آیا احتمال بارداری هست؟

سلام samia عزیز
    با وجود پریود، بارداری کاملا منتفیه.

12. سلام من به دلیله نا منظمی پریودم 2 ساله تحت نظرم چند روز پیش سونو دادم و جوابش این بود
    رحم با ابعاد طبیعی بوده اکوی هموزه دارد ضایعه دیده نشد تخمدانها برسی شدند ابعاد نرمال دارندفولیکولار ریز در بر دو تخمدان رویت شد فولیکول رو به رشد مشاهده نشد ضخانت اندومترلاین 4 mm این جواب خوبه یا بد؟ممکنه توضیح بدین؟

13. samia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من پریودم تموم شده وامروز روز دهممه میخواستم بدونم  روزهایی که احتمال باردار شدن زیاده چه روزهایی؟

14. samia نوشته است: سلام من پریودم تموم شده وامروز روز دهممه میخواستم بدونم  روزهایی که احتمال باردار شدن زیاده چه روزهایی؟
    سلام از روز اول پریود حساب کنید روز تخمک گذاری درست وسط سیکل قاعدگی هست سه روز قبل وسه روزبعد از این روز احتمال باردار شدن بیشتر هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. سلام من قبلا هم پست گذاشته بودم.اگه میشه دوباره راهنمایی کنید
    دی ماه 4 یا 6وز بعد از اتمام پریودیم رابطه داشتم از کاندوم هم استفاده کردیم اما باز هم کمی شک داشتیم.54 ساعت بعد از روش اورژاسی استفاده کردم.1هفته بعد پریود شدم(از26دی تا 3 بهمن)
    بعد از اون دیگه پریود نشدم تا الان.اما 2هفته اس تخمدانم درد میکنه
    خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 39
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید