شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

سوالات درباره پرده بکارت (نوع - شکل - آسیب و پاره شدن)

1. Clooney نوشته است:
    arman100 نوشته است: یه سوال داشتم:
    دوست دخترم رفته پزشک پزشک گفته پردت ارتجاعی هست و داخله و یکبار هم از واژینال باهم داشتیم که بدون خونریزی انجام دادیم
    حالا میخواستم ببینم آیا امکان داره تویه دفعات بعدی پرده از بین بره؟چون هیچکدوم ما دوست نداریم پرده از بین بره ولی دوست هم نداریم انجام ندیم

امکان از بین رفتن بکارت با توجه به رابطه واژینال هستش
    ارتجاعی نوعی بکارت هستش که با دخول پاره نمیشه و شاید در اثر زایمان از بین بره
    ولی آثار داشتن رابطه جنسی در ایشون باقی خواهد بود و مشخص میشود که از نظر جنسی فعال بوده اند

ببخشید درست متوجه منظورتون نشدم یجورایی دو خط اولتون فرق میکنه:
    شما فرمودین که بکارت با توجه به رابطه واژینالمون از بین میره بعد تو خط دوم فرمودین که با دخول پاره نمیشه یجورایی تناقض ندارن؟

2. arman100 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    arman100 نوشته است: یه سوال داشتم:
    دوست دخترم رفته پزشک پزشک گفته پردت ارتجاعی هست و داخله و یکبار هم از واژینال باهم داشتیم که بدون خونریزی انجام دادیم
    حالا میخواستم ببینم آیا امکان داره تویه دفعات بعدی پرده از بین بره؟چون هیچکدوم ما دوست نداریم پرده از بین بره ولی دوست هم نداریم انجام ندیم

امکان از بین رفتن بکارت با توجه به رابطه واژینال هستش
    ارتجاعی نوعی بکارت هستش که با دخول پاره نمیشه و شاید در اثر زایمان از بین بره
    ولی آثار داشتن رابطه جنسی در ایشون باقی خواهد بود و مشخص میشود که از نظر جنسی فعال بوده اند

ببخشید درست متوجه منظورتون نشدم یجورایی دو خط اولتون فرق میکنه:
    شما فرمودین که بکارت با توجه به رابطه واژینالمون از بین میره بعد تو خط دوم فرمودین که با دخول پاره نمیشه یجورایی تناقض ندارن؟

گفتم نوعی از ارتجاعیها هستند که با دخول از بین نمیرن چون فشار وارده شاید کم باشه
    ارتجاعی مثل لاستیک میمونه و کش میاد و شاید با دخول پاره شه شاید نشه
    ولی در کل اثر داشتن رابطه جنسی برجا خواهد ماند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. haale نوشته است:
    mahirima نوشته است: سلام.
    من 2 روز پیش مجبور شدم بخاطر شرایطی که داشتم با کسی که دوسش داشتم و قرار ازدواج داشتیم بهم بزنمو و چون ما با هم رابطه کامل داشتیم,2روز پیش رفتیم پیش یه پرستاری و پرده بکارتم رو اون خانوم ترمیم کردن,
    حالا می خوام بدونم از کجا بدونم کار اون خانوم درست انجام شده؟یعنی امکان نداره که بخاطر پول الکی به من گفته باشه که ترمیمت کردم؟
    و بخیه های من تا چه مدت طول می کشه و این دردی که من الان دارم و همراه با کمی خونریزییه طبیعیه؟
    ممنون از راهنمایی هاتون.

پرده ی بکارت اگه به طور کامل از بین رفته باشه، اصلا قابل ترمیم نیست. چون پرده ای وجود نداره که بشه ترمیمش کرد. در این شرایط، کسی که اینکار رو داره انجام می ده با کمک نخ بخیه، بافت های درونی ورودی واژن رو می کشه و به هم نزدیک می کنه تا ورودی واژن تنگ بشه و اون قسمت از بافت جوری به نظر بیاد که مثلا تا به حال هیچ چیزی ازش عبور نکرده و فقط یه سوراخ کوچیک باقی می زارن برای خروج خون پریود.
    این از این!
    بهتره که شما یک ماه دیگه به یه پزشک دیگه مراجعه کنی و با بیان کردن تمامی اتفاقا، ازش بخوای معاینه ات کنه. اینجوری هم خیالت راحت می شه و هم از نظر عفونت ها و چیزهای دیگه بررسی می شی
    بخیه ها کمتر از یک هفته از بین می رن. معمولا در بیشتر مواقع جذب می شن ولی ممکن هست که شما در لباس زیرت اونا رو ببینی که این یعنی بخیه خوش افتاده!
    درد رو که حالا حالا ها داری. حساس ترین قسمت بدنت بخیه خورده، می خوای درد هم نداشته باشه؟ برای کاهش درد از مسکن هایی که همون خانم بهت داده استفاده کن و البته مسلما باید بهت آنتی بیوتیک هم داده باشه برای کاهش احتمال ابتلا شدنت به عفونت.
    بعد از ترمیم، اصلا نباید خونریزی اتفاق بیفته، حتی یک قطره! که این ممکنه به خاطر باز شدن بخیه ها باشه و یا شما زیادی به خودت فشار آوردی ( مثلا در نشستن، خوابیدن، توالت و حمام رفتن، دویدن، باز کردن پاهات و یا... ) که باعث شده جای زخم خونریزی کنه. بعد از ترمیم هر خونی که مشاهده بشه فقط و فقط به خاطر خود فرد خواهد بود و نمی شه ربطش داد به انجام نشدن درست و صحیح جراحی ترمیمی!
    از مواد غذایی مفید استفاده کن تا جای زخمت سریع خوب بشه و البته خودت هم تقویت بشی. جگر و میوه ها و البته آناناس و متعلقاتش بسیار مفید خواهند بود
    سعی کن از توالت فرنگی استفاده کنی و اصلا اصلا اصلا پاهات رو زیاد از اندازه باز نکنی و زمان خواب یا حتی نشستن های طولانی مدت، قسمت ترمیم شده رو با دستت بچسبی (نگهش داری)
    نمی دونم پانسمانت رو برداشته برات یا نه، بعد از برداشته شدن پانسمان، حتما از پماد هایی که می ده استفاده کن و خوب استفاده کن! تا جای زخمت خوب بشه کم کم.
    خلاصه که خیلی مواظب خودت باش دوست من.

بی نهایت از راهنمایی هات ممنونم.
    پانسمانی در کار نبوده,فقط گفته یه گاز بزار روش و کپسول آزیترومایسین رو تنها داده و گفته که اگه درد داشتی از بروفن استفاده کن,
    منم احتمال میدم پرده از بین رفته (گفت از 3ناحیه پاره شده)و با بخیه اونجا رو بهم نزدیک کرده,
    این باعث نمیشه بعدا هنگام نزدیکی دچار مشکل بشم؟درد شدید؟یا پارگی بخاطر تنگ شدن زیاد از حد قسمت ورودی؟
    و این درد تا کی با من همراهه؟یعنی تا زمان ازدواج که دوباره این مسیر باز شه؟یعنی دیگه نمیتونم مثلا فعالیت های ورزشی انجام بدم؟
    و ببخشید یه سوال دیگه,اگر یه دکتر واسه معاینه برم چون این کار من غیر قانونی بوده مشکلی پیش نمیاد؟

4. mahirima نوشته است:
    haale نوشته است:
    mahirima نوشته است: سلام.
    من 2 روز پیش مجبور شدم بخاطر شرایطی که داشتم با کسی که دوسش داشتم و قرار ازدواج داشتیم بهم بزنمو و چون ما با هم رابطه کامل داشتیم,2روز پیش رفتیم پیش یه پرستاری و پرده بکارتم رو اون خانوم ترمیم کردن,
    حالا می خوام بدونم از کجا بدونم کار اون خانوم درست انجام شده؟یعنی امکان نداره که بخاطر پول الکی به من گفته باشه که ترمیمت کردم؟
    و بخیه های من تا چه مدت طول می کشه و این دردی که من الان دارم و همراه با کمی خونریزییه طبیعیه؟
    ممنون از راهنمایی هاتون.

پرده ی بکارت اگه به طور کامل از بین رفته باشه، اصلا قابل ترمیم نیست. چون پرده ای وجود نداره که بشه ترمیمش کرد. در این شرایط، کسی که اینکار رو داره انجام می ده با کمک نخ بخیه، بافت های درونی ورودی واژن رو می کشه و به هم نزدیک می کنه تا ورودی واژن تنگ بشه و اون قسمت از بافت جوری به نظر بیاد که مثلا تا به حال هیچ چیزی ازش عبور نکرده و فقط یه سوراخ کوچیک باقی می زارن برای خروج خون پریود.
    این از این!
    بهتره که شما یک ماه دیگه به یه پزشک دیگه مراجعه کنی و با بیان کردن تمامی اتفاقا، ازش بخوای معاینه ات کنه. اینجوری هم خیالت راحت می شه و هم از نظر عفونت ها و چیزهای دیگه بررسی می شی
    بخیه ها کمتر از یک هفته از بین می رن. معمولا در بیشتر مواقع جذب می شن ولی ممکن هست که شما در لباس زیرت اونا رو ببینی که این یعنی بخیه خوش افتاده!
    درد رو که حالا حالا ها داری. حساس ترین قسمت بدنت بخیه خورده، می خوای درد هم نداشته باشه؟ برای کاهش درد از مسکن هایی که همون خانم بهت داده استفاده کن و البته مسلما باید بهت آنتی بیوتیک هم داده باشه برای کاهش احتمال ابتلا شدنت به عفونت.
    بعد از ترمیم، اصلا نباید خونریزی اتفاق بیفته، حتی یک قطره! که این ممکنه به خاطر باز شدن بخیه ها باشه و یا شما زیادی به خودت فشار آوردی ( مثلا در نشستن، خوابیدن، توالت و حمام رفتن، دویدن، باز کردن پاهات و یا... ) که باعث شده جای زخم خونریزی کنه. بعد از ترمیم هر خونی که مشاهده بشه فقط و فقط به خاطر خود فرد خواهد بود و نمی شه ربطش داد به انجام نشدن درست و صحیح جراحی ترمیمی!
    از مواد غذایی مفید استفاده کن تا جای زخمت سریع خوب بشه و البته خودت هم تقویت بشی. جگر و میوه ها و البته آناناس و متعلقاتش بسیار مفید خواهند بود
    سعی کن از توالت فرنگی استفاده کنی و اصلا اصلا اصلا پاهات رو زیاد از اندازه باز نکنی و زمان خواب یا حتی نشستن های طولانی مدت، قسمت ترمیم شده رو با دستت بچسبی (نگهش داری)
    نمی دونم پانسمانت رو برداشته برات یا نه، بعد از برداشته شدن پانسمان، حتما از پماد هایی که می ده استفاده کن و خوب استفاده کن! تا جای زخمت خوب بشه کم کم.
    خلاصه که خیلی مواظب خودت باش دوست من.

بی نهایت از راهنمایی هات ممنونم.
    پانسمانی در کار نبوده,فقط گفته یه گاز بزار روش و کپسول آزیترومایسین رو تنها داده و گفته که اگه درد داشتی از بروفن استفاده کن,
    منم احتمال میدم پرده از بین رفته (گفت از 3ناحیه پاره شده)و با بخیه اونجا رو بهم نزدیک کرده,
    این باعث نمیشه بعدا هنگام نزدیکی دچار مشکل بشم؟درد شدید؟یا پارگی بخاطر تنگ شدن زیاد از حد قسمت ورودی؟
    و این درد تا کی با من همراهه؟یعنی تا زمان ازدواج که دوباره این مسیر باز شه؟یعنی دیگه نمیتونم مثلا فعالیت های ورزشی انجام بدم؟
    و ببخشید یه سوال دیگه,اگر یه دکتر واسه معاینه برم چون این کار من غیر قانونی بوده مشکلی پیش نمیاد؟

دردهاتون به مرورو زمان و با از بین رفتن بخیه هاتون خوب میشه زیاد عجله نکنید
    شما هیچ مشکلی دیگر نخواهید داشت و میتوانید رابطه جنسی داشته باشید بعد مدتی که بهبودی کامل پیدا کردید به امور ورزشیتون بپردازید و تا زمان بهبودی کامل فشار به خودتون نیارید
    به دکتر هم مراجعه کنید جهت تحت نظر بودن دکتر با دیدن متوجه میشه ترمیم شده و مشکلی نداره مگر اینکه بخواهید برگه سلامت بگیرید که در اون صورت بهتون تعلق نمیگیره

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. slm midunam in soal khili tekrarie wali tu hamashun ye chizi bud ke dar morede man sedg nemikard. yeki gable peryodesh bud yeki bad.kholase man soalam ineke man ba namzadam rabeteye magadi dashim vali hich dukhuli az vajen surat nagereft.fagat malesh ba sorate khili khili bala ve be modatte tulani. 15 dagige bad az man koli khun raf na yeki 2 gatre.in khun khili kamrang bud. az tarafi man tu dorane tokhmak gozari hastam. pardam asib dide ya na ?mamnun misham age javab bedin va nagin tekrarie  rasti man dar heyne rabete hich dardi nadasham vali bad az rabete kamaram va masanam dard mikard

6. kiyanajun نوشته است: slm midunam in soal khili tekrarie wali tu hamashun ye chizi bud ke dar morede man sedg nemikard. yeki gable peryodesh bud yeki bad.kholase man soalam ineke man ba namzadam rabeteye magadi dashim vali hich dukhuli az vajen surat nagereft.fagat malesh ba sorate khili khili bala ve be modatte tulani. 15 dagige bad az man koli khun raf na yeki 2 gatre.in khun khili kamrang bud. az tarafi man tu dorane tokhmak gozari hastam. pardam asib dide ya na ?mamnun misham age javab bedin va nagin tekrarie  rasti man dar heyne rabete hich dardi nadasham vali bad az rabete kamaram va masanam dard mikard

سلام دوست عزیز
    با توجه به قوانین سایت لطفا فارسی تایپ کنید.
    طبق گفته خودتون چون دخول از طریق واژن صورت نگرفته پس بکارتتون سالمه ولی چون سرعت بالا بوده شاید به احتمال خیلی خیلی کم بکارتتون اسیب دیده باشه.
    در مورد رابطه ی مقعدی بارها این امر نهی شده و اون خونی که از شما خارج شده احتمالا به خاطر همین رابطه ی مقعدی هس چون اون ناحیه خیلی حساسه.
    لطفا ابتدا قوانین سایتو بخونین. موفق باشین.

7. استاد تنظیم خونواده ی ما توی دانشگاه که متخصص هم هستند گفت که پرده ی بکارت فقط با دخول کامل آلت مرد به طور کامل پاره میشه و بکارت دارای سوراخ ها یی هست که احتمال داره اگه انگشت یا جسم نوک تیزی وارد واژن شد باشه از اون سوراخ ها عبور کرده باشه و پرده آسیب ندیده باشه! آخه اینجا توی سایت میگن که با کوچیکترین دخول پرده پاره میشه اما ایشان که یه متخصص هستند یه چیز دیگه میگفتن و به نزار من هم حرفشون منطقی هست اگه غیر از این بود الان هیچ کس بکارت سالم نداشت . نظرتون چیه؟

8. hasti1991 نوشته است: استاد تنظیم خونواده ی ما توی دانشگاه که متخصص هم هستند گفت که پرده ی بکارت فقط با دخول کامل آلت مرد به طور کامل پاره میشه و بکارت دارای سوراخ ها یی هست که احتمال داره اگه انگشت یا جسم نوک تیزی وارد واژن شد باشه از اون سوراخ ها عبور کرده باشه و پرده آسیب ندیده باشه! آخه اینجا توی سایت میگن که با کوچیکترین دخول پرده پاره میشه اما ایشان که یه متخصص هستند یه چیز دیگه میگفتن و به نزار من هم حرفشون منطقی هست اگه غیر از این بود الان هیچ کس بکارت سالم نداشت . نظرتون چیه؟

پارگی با آسیب دیدن متفاوته.
    ورود انگشت یا یک شیء نوک تیز کوچک ممکنه باعث پارگی پرده نشه ولی در صورتی که از یک میزانی بیشتر وارد بشه و قطرش هم از حدی بیشتر باشه قطعاً بر روی بکارت اثر خودش رو خواهد گذاشت و پرده‌ی بکارت دچار آسیب دیدگی می‌شه که قابل تشخیص خواهد بود.

بکارت انواع مختلف داره که توی سایت هم تصاویر مربوط به انواع بکارت موجود هست. سوراخ‌هایی که بر روی پرده ممکنه وجود داشته باشه قاعدتاً بسیار ریز هستند. حتی حالت بکارت حلقوی هم ورود یک شیء در صورتی که ضخامت کمی نداشته باشه، در حد انگشت، آسیب خواهد دید. این مورد رو منطقاً هم با توجه به اندازه‌ی ورودی واژن در حالت عادی می‌شه نتیجه‌گیری کرد، چرا که کل این ورودی هم نیاز به افزایش اندازه داره تا انگشت بتونه وارد بشه.

منظور ایشون هم احتمالاً پارگی کامل بکارت بوده و نه آسیب دیدگی. که ممکنه با ورود یک شیء پارگی اتفاق نیفته که اون هم به شرایطش بستگی داره.

به طور خلاصه جواب شما مورد ۳ مطرح شده در پست اول همین بحث هست:

ورود انگشت به داخل واژن به معنی عبور از پرده بکارت است، پس احتمال آسیب دیدن پرده بکارت به دنبال ورود انگشت به داخل دستگاه تناسلی وجود دارد، احتمال و میزان آسیب به نوع پرده و نیز قطر انگشت وارد شده بستگی دارد، تشخیص این مورد تنها با معاینه بالینی توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.

9. iman_prs نوشته است:
    hasti1991 نوشته است: استاد تنظیم خونواده ی ما توی دانشگاه که متخصص هم هستند گفت که پرده ی بکارت فقط با دخول کامل آلت مرد به طور کامل پاره میشه و بکارت دارای سوراخ ها یی هست که احتمال داره اگه انگشت یا جسم نوک تیزی وارد واژن شد باشه از اون سوراخ ها عبور کرده باشه و پرده آسیب ندیده باشه! آخه اینجا توی سایت میگن که با کوچیکترین دخول پرده پاره میشه اما ایشان که یه متخصص هستند یه چیز دیگه میگفتن و به نزار من هم حرفشون منطقی هست اگه غیر از این بود الان هیچ کس بکارت سالم نداشت . نظرتون چیه؟

پارگی با آسیب دیدن متفاوته.
    ورود انگشت یا یک شیء نوک تیز کوچک ممکنه باعث پارگی پرده نشه ولی در صورتی که از یک میزانی بیشتر وارد بشه و قطرش هم از حدی بیشتر باشه قطعاً بر روی بکارت اثر خودش رو خواهد گذاشت و پرده‌ی بکارت دچار آسیب دیدگی می‌شه که قابل تشخیص خواهد بود.

بکارت انواع مختلف داره که توی سایت هم تصاویر مربوط به انواع بکارت موجود هست. سوراخ‌هایی که بر روی پرده ممکنه وجود داشته باشه قاعدتاً بسیار ریز هستند. حتی حالت بکارت حلقوی هم ورود یک شیء در صورتی که ضخامت کمی نداشته باشه، در حد انگشت، آسیب خواهد دید. این مورد رو منطقاً هم با توجه به اندازه‌ی ورودی واژن در حالت عادی می‌شه نتیجه‌گیری کرد، چرا که کل این ورودی هم نیاز به افزایش اندازه داره تا انگشت بتونه وارد بشه.

منظور ایشون هم احتمالاً پارگی کامل بکارت بوده و نه آسیب دیدگی. که ممکنه با ورود یک شیء پارگی اتفاق نیفته که اون هم به شرایطش بستگی داره.

به طور خلاصه جواب شما مورد ۳ مطرح شده در پست اول همین بحث هست:

ورود انگشت به داخل واژن به معنی عبور از پرده بکارت است، پس احتمال آسیب دیدن پرده بکارت به دنبال ورود انگشت به داخل دستگاه تناسلی وجود دارد، احتمال و میزان آسیب به نوع پرده و نیز قطر انگشت وارد شده بستگی دارد، تشخیص این مورد تنها با معاینه بالینی توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.

حرف اون خانوم دکتر و منظور من این بود: فقط با ورود کامل آلت جنسی مرد پرده ی بکارت به طور کامل پاره میشه و در غیر این صورت در بقیه ی موارد حتی با وجود آسیب دیدن (اگه آسیب دیده باشه) پرده در اولین دخول کامل آلت خونریزی خواهد داشت! این حرفای من نیست! حرف دکتر مریم صاحب یاری متخصص زنان هست!

10. hasti1991 نوشته است: استاد تنظیم خونواده ی ما توی دانشگاه که متخصص هم هستند گفت که پرده ی بکارت فقط با دخول کامل آلت مرد به طور کامل پاره میشه و بکارت دارای سوراخ ها یی هست که احتمال داره اگه انگشت یا جسم نوک تیزی وارد واژن شد باشه از اون سوراخ ها عبور کرده باشه و پرده آسیب ندیده باشه! آخه اینجا توی سایت میگن که با کوچیکترین دخول پرده پاره میشه اما ایشان که یه متخصص هستند یه چیز دیگه میگفتن و به نزار من هم حرفشون منطقی هست اگه غیر از این بود الان هیچ کس بکارت سالم نداشت . نظرتون چیه؟

سلام هستی عزیز
    فک کنم شما مطالب سایتو دقیقتر بخونین مشکلتون حل شه. من بعید میدونم کسی از دوستان گفته باشه با کوچکترین دخول بکارت پاره میشه! با دخول مرد ابتدا پرده اسیب میبینه و اگه دخول کامل باشه اونوقت امکان پاره شدن هس در برخی موارد بکارت با چندین بار دخول کامل پاره میشه. هر شی دیگری با قطری کمتر از قطر الت وارد واژن بشه میتونه به بکارت اسیب برسونه نه اینکه اونو پاره کنه. شاید منظور استادتون پرده حلقوی بوده که حتی با دخول کامل الت هم ممکنه پاره نشه چه برسه که اسیب ببینه. اینایی هم که من گفتم حرفای دکتر حمید معصومی استاد ما بود (یادش بخیر). موفق باشین.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. سلام.من با اینکه براس سومین بار با  همسرم نزدیکی کردم بازم خون ریزی و درد داشتم.دردش رو میشه تحمل کرد و خون ریزی هم کمتر از بار اوله...از معایه هم میترسم از اون دستگاه دکتر زنان.این خون ریزی طبیعیه؟پس کی درد و خونریزی تموم میشه؟

12. aida_h نوشته است: سلام.من با اینکه براس سومین بار با  همسرم نزدیکی کردم بازم خون ریزی و درد داشتم.دردش رو میشه تحمل کرد و خون ریزی هم کمتر از بار اوله...از معایه هم میترسم از اون دستگاه دکتر زنان.این خون ریزی طبیعیه؟پس کی درد و خونریزی تموم میشه؟

سلام ایدای عزیز
    این امکان وجود داره که بکارتتون هنوز کاملا اضاله نشده و در هر بار نزدیکی یه ذره خونریزی داشته باشین پس ترسو بذارین کنار و به متخصص مراجعه کنین تا مطمئن شین که بکارتتون اضاله شده یا نه؟ اگه با همسرتون برین بهتره چون اینجوری احساس ارامش بیشتری میکنین و ترستون کمتر میشه.

13. aida_h نوشته است: سلام.من با اینکه براس سومین بار با  همسرم نزدیکی کردم بازم خون ریزی و درد داشتم.دردش رو میشه تحمل کرد و خون ریزی هم کمتر از بار اوله...از معایه هم میترسم از اون دستگاه دکتر زنان.این خون ریزی طبیعیه؟پس کی درد و خونریزی تموم میشه؟

در مورد دردتون فراموش کردم بگم اینکه درد دارین طبیعیه چون در نزدیکی های اول واژن تنگه و بعد از چند بار نزدیکی به الت همسرتون عادت میکنه و درد از بین میره نگران این موضوع نباشین.

14. سلام من به دکتر متخصص زنان دو بار مراجعه کردم و بهم هر دو گفتن حلقوی با خون ریزی.حتی یکیشون گفت چون فاصله پردت با دیوارش زیاده سطح زیادی واسه پاره شدن داره و حتما خون میاد. حالا می خواستم بدونم اگه اتفاقی واسم بیوفته مثلا فشاری به پردم بیاد البته نه از نوع دخول. یا اگه اسیب  ببینه از روی خون امدن یا نیومدن می تونم بفهمم سالمه یا نه؟

15. samiraAm نوشته است: سلام من به دکتر متخصص زنان دو بار مراجعه کردم و بهم هر دو گفتن حلقوی با خون ریزی.حتی یکیشون گفت چون فاصله پردت با دیوارش زیاده سطح زیادی واسه پاره شدن داره و حتما خون میاد. حالا می خواستم بدونم اگه اتفاقی واسم بیوفته مثلا فشاری به پردم بیاد البته نه از نوع دخول. یا اگه اسیب  ببینه از روی خون امدن یا نیومدن می تونم بفهمم سالمه یا نه؟

سلام
    تشخیص سالم بودن یا نبودن بکارت فقط توسط معاینه پزشک ممکنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 21
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید