شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. sepideh90 نوشته است:
    sanli2020 نوشته است: سلام دوستم چند روز بعد از تموم شدن پریود(3 روز اینا)با نامزدش رابطه داشته که یکم از مایع وارد بدنش میشه خیلی کم البته.............آیا احتمال بارداری هست؟پریود قبلیش فقط نامنظم بوده فاصله ش42 روز بوده.....از اونجا که خیلی مونده تا پرود بعدیش خیلی نگرانیم خواهش میکنم راهنمایی کنین از کجا بفهمیم باردار شده یا نه اگه باشه چیکار بکنیم؟

دوست عزیز
    باید بدونید 3 روز بعد از پریود هنوز تخمکی آزاد نشده که بخواد بارور بشه پس نگران نباشید.
    در نهایت میتونن از بی بی چک استفاده کنن تا آسوده خاطر باشن ولی بهشون بگید استرس باعث میشه پریودشون عقبتر بیفته حتی پس اینقدر نگران نباشن.اگر بی بی چک منفی شد منتظر پریود باشن با خیال راحت و واقعا بهشون توصیه کنید در روابطشون از روش مطمئن استفاده کنن مثل کاندوم چون ریسکو میاره پایین تر و در نهایت در مواقعی که خیلی شک به بارداری دارن بهتره بلافاصله از روش اورزانس استفاده کنن البته فقط 1بار در ماه
    پیروز باشید

خیلی ممنونم ازتون که راهنمایی میکنید
    فقط بی بی چک رو باید از دارو خونه بگیریم؟ همینطوری میدن؟قیمتش چنده؟
    بعد روش اورزانس چیه؟
    نامزد دوستم سربازه خودشم نمیتونه زیاد بیرون بره ....باید من براش بگیرم برا همین اینارو میپرسم

2. sanli2020 نوشته است:
    sepideh90 نوشته است:
    sanli2020 نوشته است: سلام دوستم چند روز بعد از تموم شدن پریود(3 روز اینا)با نامزدش رابطه داشته که یکم از مایع وارد بدنش میشه خیلی کم البته.............آیا احتمال بارداری هست؟پریود قبلیش فقط نامنظم بوده فاصله ش42 روز بوده.....از اونجا که خیلی مونده تا پرود بعدیش خیلی نگرانیم خواهش میکنم راهنمایی کنین از کجا بفهمیم باردار شده یا نه اگه باشه چیکار بکنیم؟

دوست عزیز
    باید بدونید 3 روز بعد از پریود هنوز تخمکی آزاد نشده که بخواد بارور بشه پس نگران نباشید.
    در نهایت میتونن از بی بی چک استفاده کنن تا آسوده خاطر باشن ولی بهشون بگید استرس باعث میشه پریودشون عقبتر بیفته حتی پس اینقدر نگران نباشن.اگر بی بی چک منفی شد منتظر پریود باشن با خیال راحت و واقعا بهشون توصیه کنید در روابطشون از روش مطمئن استفاده کنن مثل کاندوم چون ریسکو میاره پایین تر و در نهایت در مواقعی که خیلی شک به بارداری دارن بهتره بلافاصله از روش اورزانس استفاده کنن البته فقط 1بار در ماه
    پیروز باشید

خیلی ممنونم ازتون که راهنمایی میکنید
    فقط بی بی چک رو باید از دارو خونه بگیریم؟ همینطوری میدن؟قیمتش چنده؟
    بعد روش اورزانس چیه؟
    نامزد دوستم سربازه خودشم نمیتونه زیاد بیرون بره ....باید من براش بگیرم برا همین اینارو میپرسم

بي بي چك و بايد از داروخانه بگيريد .بله همينطوري ميدن خيالتون راحت قيمتشم مختلفه بستگي به برندش داره معمولا از 1000 تومان هست تا 5000 هزار تومان البته اينا قيمتايي بوده كه من خريدم.
    روش اورژانسي هم بارها تو سايت توضيح داده شده . اين قرصها اصطلاحا به نام قرص صبح روز بعد (Morning after pill) معروف مي باشند . اين قرصها بعلت داشتن مقادير زياد هورمون ، اثر ضد بارداري خود را اجرا مي کنند . در صورتي که اين قرصها بعد از مقاربت ، هر چه سريعتر خورده شوند(مخصوصا در 24 ساعت اول) اثر بيشتري خواهند داشت.
    امکان استفاده از قرصهاي ضد بارداري ديگر در صورت عدم دسترسي به قرصهاي "صبح روز بعد"
    * مي توان بعد از انجام مقاربت ، دو قرص اچ دي HD را باهم خورد و سپس 12 ساعت بعد ، دوقرص ديگر اچ دي HD نيز خورده شود . اين چهار قرص حتما بايد در عرض 72 ساعت بعد از مقاربت خورده شوند . هرچه زودتر اين قرصها خورده شوند، تاثير آنها بيشتر خواهد بود . عوارض جانبي اين قرصها عبارتنداز: تهوع ، استفراغ ، سردرد ، حساس شدن پستانها ، سرگيجه ، احتباس مايعات در بدن و خونريزي هاي نامنظم . اين عوارض جانبي معمولا بعداز يکي دو روز از بين خواهند رفت . با خوردن اين قرصها همراه با غذا و يا مصرف داروهاي ضد تهوع ، مي توان از احساس تهوعي که خوردن اين قرصها ايجاد ميکند کم نمود . در صورتي که در عرض يکساعت که قرصها را مصرف نموديد ، استفراغ کرديد ، بايد دوباره قرصها را بخوريد.* مي توان از قرصهاي ال دي LD هم استفاده نمود – اما بايد در هر بار 4 عدد قرص خورده شود (مجموعا هشت قرص خورده مي شود).

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام ..من الان حدود 3ماه میشه که برای کیستهام سیپروتن کامپاد و اسپیرونولاکتون مصرف می کنم..تقریبا 15 روز بعد از شروع قاعدگی رابطه ای داشتم در حد تماس الت اونم قبل از ریختن منی و فقط بالای التم ( کلیتوریس)..اول میخواستم بدونم ایا جای نگرانی هست ؟؟Sad و این قرص های سیپروتن ایا به عنوان ضد بارداری هم در من عمل میکنن مثلا راجب اینطور رابطه هام؟؟ ایا اسپیرونولاکتون و dostinex و بعضی قرص های رفع سو هاضمه مثل پارییت و ان قبیل تو اثر ضد بارداریش تاثیر منفی نمیزارن؟

4. samia

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلا م سونوگرافی و بی بی چک چند روز بعد از مقاربت واسه بارداری جواب میده؟

5. samia نوشته است: سلا م سونوگرافی و بی بی چک چند روز بعد از مقاربت واسه بارداری جواب میده؟
    سلام سونو خیلی دیر جواب میده در هفته 5-4حاملگی ساک حاملگی رو تشخیص میده بی بی چک هم روش قابل اعتمادی نیست بهترین روش ازمایش خون هست که 4-3روز بعد از جایگزینی تخم بارداری رو تایید میکنه.

6. abanaban628 نوشته است: با سلام

دوره های پریود من تقریبا منظم و بین 25 تا 26 روز هست. ازدواج کردم  و همسرم ترجیح میده من قرص نخورم و همیشه از وسایل پیشگیری دیگه استفاده می کنه. این بار در روز 12 دوره پریودی رابطه محافظت نشده داشتیم و این نگرانی پیش اومد که شاید در آخرین لحظه اسپرم وارد بدنم شده باشه برای همین از روش اورژانسی به صورت کاملا درست استفاده کردم. الان 6 روز میگذره علائم همیشگی پریودی رو دارم اما خونریزی نه. میخوام بدونم کی ممکنه پریود بشم؟ احتمال بارداری وجود داره؟ (در دوره نامزی یکبار از روش اورژانسی استفاده کردم و 5 روز بعد پریود شدم اما الان روز 6 هست و خبری نیست)
    با تشکر

با سلام
    با شرح حالی که گفته شد بعد از یک هفته آزمایش خون و سه روز بعد یعنی روز 10 بعد از رابطه از بی بی چک استفاده کردم. هر دو منفی بودن. به شدت احساس پریودی دارم اما هیچ خبری نیست. تا کی صبر کنم طبیعی هست؟ امروز روز 26 پریودیم هست و معمولا 26 تا 28 روزه پریود می شدم. برم دکتر یا صبر کنم؟

7. abanaban628 نوشته است:
    abanaban628 نوشته است: با سلام

دوره های پریود من تقریبا منظم و بین 25 تا 26 روز هست. ازدواج کردم  و همسرم ترجیح میده من قرص نخورم و همیشه از وسایل پیشگیری دیگه استفاده می کنه. این بار در روز 12 دوره پریودی رابطه محافظت نشده داشتیم و این نگرانی پیش اومد که شاید در آخرین لحظه اسپرم وارد بدنم شده باشه برای همین از روش اورژانسی به صورت کاملا درست استفاده کردم. الان 6 روز میگذره علائم همیشگی پریودی رو دارم اما خونریزی نه. میخوام بدونم کی ممکنه پریود بشم؟ احتمال بارداری وجود داره؟ (در دوره نامزی یکبار از روش اورژانسی استفاده کردم و 5 روز بعد پریود شدم اما الان روز 6 هست و خبری نیست)
    با تشکر

با سلام
    با شرح حالی که گفته شد بعد از یک هفته آزمایش خون و سه روز بعد یعنی روز 10 بعد از رابطه از بی بی چک استفاده کردم. هر دو منفی بودن. به شدت احساس پریودی دارم اما هیچ خبری نیست. تا کی صبر کنم طبیعی هست؟ امروز روز 26 پریودیم هست و معمولا 26 تا 28 روزه پریود می شدم. برم دکتر یا صبر کنم؟

دوست عزیز به هیچ وجه استرس نداشته باشید وقتی آزمایش خون دادید دیگه جای نگرانی نیست.این استرس باعث عقب افتادن پریودتون میشه .. حیالتون از هر لحاظ راحت و آزمایش هم که دادید.معمولا میگن 10 روز از تاریخی که باید پریود میشدید اگر گذشت و نشدید اونوقت قابل پیگیری است و شما هم بزودی پریود میشید .فقط استرس نداشته باشید
    موفق باشید

8. سلام من 15 روز به تاریخ پریودم مونده اما سینه هام خیلی متورم شده و درد میکنه خصوصا سینه ی چپم  همیشه یک هفته مونده به پریودم این اتفاق می افتاد البته خیلی خفیف تر واسه همین الان خیلی نگرانم آیا این امکان هست که علائم بارداری باشه ؟ علت درد سینه هام چی میتونه باشه؟آیا باید دکتر برم؟(باتوجه به اینکه دو هفته پیش با نامزدم ی رابطه ی سطحی داشتم  فقط  با تماس پیشاب ) بی بی چک هم استفاده کردم منفی بوده البته هنوز 21 روز نشده لطفا بمن زود جواب بدین ممنونم. چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟
    باتشکر.

9. sss65 نوشته است: سلام من 15 روز به تاریخ پریودم مونده اما سینه هام خیلی متورم شده و درد میکنه خصوصا سینه ی چپم  همیشه یک هفته مونده به پریودم این اتفاق می افتاد البته خیلی خفیف تر واسه همین الان خیلی نگرانم آیا این امکان هست که علائم بارداری باشه ؟ علت درد سینه هام چی میتونه باشه؟آیا باید دکتر برم؟(باتوجه به اینکه دو هفته پیش با نامزدم ی رابطه ی سطحی داشتم  فقط  با تماس پیشاب ) بی بی چک هم استفاده کردم منفی بوده البته هنوز 21 روز نشده لطفا بمن زود جواب بدین ممنونم. چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟
    باتشکر.

با توجه به گفته های شما رابطه تون احتمالا بلافاصله بعداز اتمام پریودیتون بوده که اگه درست حدس زده باشم امکان بارداریش در اون زمان خیلی کمه
    هر درد سینه ای هم مربوط به بارداری نمیشه و نمیشه از روی درد سینه حدس زد که شما باردارید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. yasamans

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.من آزمایش خون دادم.نتیجش 2/8 بود ..6روز بعد از رابطه بود..خواستم ببینم آزمایش خون 6روز بعد جواب دقیق میده؟

11. yasamans نوشته است: سلام.من آزمایش خون دادم.نتیجش 2/8 بود ..6روز بعد از رابطه بود..خواستم ببینم آزمایش خون 6روز بعد جواب دقیق میده؟

بله.آزمایش خون همیشه دقیق ترین جواب و میده

12. yasamans

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.. خواستم بدونم آزمایش خون 3.4روز بعد از رابطه چند درصد جواب دقیق میده؟ درسته کامل یا بازم میشه شک کرد بهش؟

13. yasamans نوشته است: سلام.. خواستم بدونم آزمایش خون 3.4روز بعد از رابطه چند درصد جواب دقیق میده؟ درسته کامل یا بازم میشه شک کرد بهش؟

بعد 2 روز جواب قطعی میده اما چون میخوان که شک و شبهه ایی باقی نمونه بعد یک هفته میگن آزمایش بدید

14. با سلام
    من 2 ماه قبل 5روز بعد از بریودیم رابطه داشتم(بریودیم نامنظمه)
    52ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم.1هفته بعد از مصرف قرص ها بریود شدم
    الان 1هفته بریودیم تاخیر افتاده
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟

15. elnaz71 نوشته است: با سلام
    من 2 ماه قبل 5روز بعد از بریودیم رابطه داشتم(بریودیم نامنظمه)
    52ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم.1هفته بعد از مصرف قرص ها بریود شدم
    الان 1هفته بریودیم تاخیر افتاده
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟
    سلام اگه در این سیکل رابطه محافظت شده داشته باشید بارداری منتفی هست.تاخیر پریودتونم بخاطر استفاده از روش اورژانسی هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 39
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید