شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. با سلام

دوره های پریود من تقریبا منظم و بین 25 تا 26 روز هست. ازدواج کردم  و همسرم ترجیح میده من قرص نخورم و همیشه از وسایل پیشگیری دیگه استفاده می کنه. این بار در روز 12 دوره پریودی رابطه محافظت نشده داشتیم و این نگرانی پیش اومد که شاید در آخرین لحظه اسپرم وارد بدنم شده باشه برای همین از روش اورژانسی به صورت کاملا درست استفاده کردم. الان 6 روز میگذره علائم همیشگی پریودی رو دارم اما خونریزی نه. میخوام بدونم کی ممکنه پریود بشم؟ احتمال بارداری وجود داره؟ (در دوره نامزی یکبار از روش اورژانسی استفاده کردم و 5 روز بعد پریود شدم اما الان روز 6 هست و خبری نیست)
    با تشکر

2. abanaban628 نوشته است: با سلام

دوره های پریود من تقریبا منظم و بین 25 تا 26 روز هست. ازدواج کردم  و همسرم ترجیح میده من قرص نخورم و همیشه از وسایل پیشگیری دیگه استفاده می کنه. این بار در روز 12 دوره پریودی رابطه محافظت نشده داشتیم و این نگرانی پیش اومد که شاید در آخرین لحظه اسپرم وارد بدنم شده باشه برای همین از روش اورژانسی به صورت کاملا درست استفاده کردم. الان 6 روز میگذره علائم همیشگی پریودی رو دارم اما خونریزی نه. میخوام بدونم کی ممکنه پریود بشم؟ احتمال بارداری وجود داره؟ (در دوره نامزی یکبار از روش اورژانسی استفاده کردم و 5 روز بعد پریود شدم اما الان روز 6 هست و خبری نیست)
    با تشکر

دوست عزیز وقتی روش اورژانسی و درست انجام داده باشید دیگه جای نگرانی نیست.اگه تا 10 روز بعد از تاریخی که باید پریود میشدید پریود نشید اونوقت نیاز به پیگیری داره ولی با توجه به روش اورژانسی و علایم پریودی که شما دارید جای نگرانی نیست و احتمالا بزودی پریود میشید
    موفق باشید

3. سلام
    من امروز که 25 روز از پریودم میگذره رابطه داشتم از پشت که البته منی بییرون تخلیه شد ولی قبل از انزال آلتها با هم تماس داشت و پیشاب با بدن من تماس دداشت. احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی هست که من انجام بدم؟ البته الان چند روز هست که من حالتهای و دردهای پریود دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید. واینکه روش اورژانسی و تا چند ساعت بعد از رابطه میشه انجام داد؟

4. sami22 نوشته است: سلام
    من امروز که 25 روز از پریودم میگذره رابطه داشتم از پشت که البته منی بییرون تخلیه شد ولی قبل از انزال آلتها با هم تماس داشت و پیشاب با بدن من تماس دداشت. احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی هست که من انجام بدم؟ البته الان چند روز هست که من حالتهای و دردهای پریود دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید. واینکه روش اورژانسی و تا چند ساعت بعد از رابطه میشه انجام داد؟

با توجه به زمان و حالت‌هایی که دارید. همچنین احتمال وجود اسپرم در منی و رسیدنش به داخل واژن با توجه به توضیحاتی که دادید رو در نظر بگیریم باید گفت که خیر احتیاجی به مصرف قرص نیست.

همون طور که بارها گفته شده روش اورژانسی رو می‌شه تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه انجام داد.

5. iman_prs نوشته است:
    sami22 نوشته است: سلام

با توجه به زمان و حالت‌هایی که دارید. همچنین احتمال وجود اسپرم در منی و رسیدنش به داخل واژن با توجه به توضیحاتی که دادید رو در نظر بگیریم باید گفت که خیر احتیاجی به مصرف قرص نیست.

همون طور که بارها گفته شده روش اورژانسی رو می‌شه تا ۷۲ ساعت بعد از رابطه انجام داد.

هنوز نگرانم یه کم نمیدونم ار روش اورژانسی استفاده کنم یا نه؟ چون نزدیک زمان پریودم هست و تقریبا 15 روز پیش هم ار روش اورژلنسی استفاده کردم الان نمیدونم استفاده کنم یا نه؟و هم نگران بارداری هستم نگران اینکه قرصو بخورم وباز پریودم به تاخیر بیوفته

6. sami22 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:

هنوز نگرانم یه کم نمیدونم ار روش اورژانسی استفاده کنم یا نه؟ چون نزدیک زمان پریودم هست و تقریبا 15 روز پیش هم ار روش اورژلنسی استفاده کردم الان نمیدونم استفاده کنم یا نه؟و هم نگران بارداری هستم نگران اینکه قرصو بخورم وباز پریودم به تاخیر بیوفته

لطفاً مطالب سایت رو اول با دقت بخونید.
    در هر دوره‌ بیش از یک بار از روش اورژانسی استفاده نکنید.

و علاوه بر اون دلیلی بر نگرانی نیست. احتمال بارداری به شدت نزدیک به صفره.

7. سلام من یک روز پیش از پریودم با نامزدم رابطه محافظت نشده وبدون دخول داشتیم البته منی هم در اطراف واژن ریخته نشده نگرانی من از بابت مایع پیش از منی هستش که با واژن تماس داشته قابل ذکر است که نامزدم 2بار ارضا شد که التش رو شستشو داد اما من خیلی نگران اسپرم موجود در مجاری الت هستم که 2بار با واژن تماس داشته . با یک روز تاخیر یعنی 2روز بعد از رابطه ای که داشتم پریود شدم نمیدونم دچار وسواس شدم یا نه اما احساس کردم حجم خون کمتر از همیشه بود با وجود اینکه 6روز ادامه داشت مثل همیشه .دوره های پریودی من 7روزه و منظم میباشد وخونریزی با حجم تقریبا کم . از یک روز بعد از رابطه هم خستگی و کسالت عجیبی در خودم احساس میکنم کمی هم مشکل معده پیداکرده ام حتی گاهی احساس میکنم سینه هایم کمی حساس شده نمیدونم بخاطر وسواس فکریه که پیدا کردم؟ حالا خواهشمندم به نگرانی من خاتمه بدین ولطف کنین بگین که من با وجدی که از روش اورژانسی هم استفاده نکردم احتمالش وجود داره که باردار شده باشم؟ لازم هست برم تست بتا بدم؟راستی 2بار هم از تست خانگی(ادرار) استفاده کردم که منفی بودو اینکه الان 10 روز از رابطم میگذره خواهش میکنم لطفا به من بگین چیکار کنم خیلی نگران و دست پاچه ام. ممنون از پاسخگویی و توجه شما .

8. sami22 نوشته است:
    iman_prs نوشته است:

دوست عزیز روش اورژانس رو نهایت تا 72 ساعت میشه استفاده کرد و بهترین عملکردش در 24 ساعت اوله و اینکه روش اورژانس رو فقط باید 1 بار در ماه استفاده کرد و بار دوم اثری نخواهد داشت چون شما با مصرف دوره اول برنامه تخمک گذاری و سیکل پریود و سطح هورمونی بدنتون رو تغییر دادید و استفاده بار دوم عملا فایده ای نخواهد داشت و به نظرم بهتره تا منتظر بمونید تا تاریخ پریود خودتون در هر دوره.البته احتمال بارداری هم برای شما با توجه به روز نزدیکی و اینکه قبلا روش اورژانس به کار بردید و تماس با پیشاب تقریبا منتفیه چون قدرت باروری پیشاب بسیار کمتر از منی است و اگر قبل رابطه هم همسرتون ادرار کرده باشن تمامی اسپرم باقی مونده در مجرا تخلیه شده و باز هم قدرت باروری کمتر میشه
    پیروز باشید.

9. sss65 نوشته است: سلام من یک روز پیش از پریودم با نامزدم رابطه محافظت نشده وبدون دخول داشتیم البته منی هم در اطراف واژن ریخته نشده نگرانی من از بابت مایع پیش از منی هستش که با واژن تماس داشته قابل ذکر است که نامزدم 2بار ارضا شد که التش رو شستشو داد اما من خیلی نگران اسپرم موجود در مجاری الت هستم که 2بار با واژن تماس داشته . با یک روز تاخیر یعنی 2روز بعد از رابطه ای که داشتم پریود شدم نمیدونم دچار وسواس شدم یا نه اما احساس کردم حجم خون کمتر از همیشه بود با وجود اینکه 6روز ادامه داشت مثل همیشه .دوره های پریودی من 7روزه و منظم میباشد وخونریزی با حجم تقریبا کم . از یک روز بعد از رابطه هم خستگی و کسالت عجیبی در خودم احساس میکنم کمی هم مشکل معده پیداکرده ام حتی گاهی احساس میکنم سینه هایم کمی حساس شده نمیدونم بخاطر وسواس فکریه که پیدا کردم؟ حالا خواهشمندم به نگرانی من خاتمه بدین ولطف کنین بگین که من با وجدی که از روش اورژانسی هم استفاده نکردم احتمالش وجود داره که باردار شده باشم؟ لازم هست برم تست بتا بدم؟راستی 2بار هم از تست خانگی(ادرار) استفاده کردم که منفی بودو اینکه الان 10 روز از رابطم میگذره خواهش میکنم لطفا به من بگین چیکار کنم خیلی نگران و دست پاچه ام. ممنون از پاسخگویی و توجه شما .

شما سایت رو یک بار هم جستجو کردید؟
    پاسخ سوالتون هزاران بار داده شده! و اصلاً نیازی نیست از نیمه‌ی توضیحاتتون به بعد خونده بشه.
    پریود شدن یعنی منتفی بودن بارداری. چه خونریزی کم باشه چه زیاد.
    موارد دیگه هم فقط حساس شدید در موردشون چیز خاصی نیستند.
    اصلاً نگرانی نداره و مطمئن باشید که باردار نیستید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. sss65 نوشته است: سلام من یک روز پیش از پریودم با نامزدم رابطه محافظت نشده وبدون دخول داشتیم البته منی هم در اطراف واژن ریخته نشده نگرانی من از بابت مایع پیش از منی هستش که با واژن تماس داشته قابل ذکر است که نامزدم 2بار ارضا شد که التش رو شستشو داد اما من خیلی نگران اسپرم موجود در مجاری الت هستم که 2بار با واژن تماس داشته . با یک روز تاخیر یعنی 2روز بعد از رابطه ای که داشتم پریود شدم نمیدونم دچار وسواس شدم یا نه اما احساس کردم حجم خون کمتر از همیشه بود با وجود اینکه 6روز ادامه داشت مثل همیشه .دوره های پریودی من 7روزه و منظم میباشد وخونریزی با حجم تقریبا کم . از یک روز بعد از رابطه هم خستگی و کسالت عجیبی در خودم احساس میکنم کمی هم مشکل معده پیداکرده ام حتی گاهی احساس میکنم سینه هایم کمی حساس شده نمیدونم بخاطر وسواس فکریه که پیدا کردم؟ حالا خواهشمندم به نگرانی من خاتمه بدین ولطف کنین بگین که من با وجدی که از روش اورژانسی هم استفاده نکردم احتمالش وجود داره که باردار شده باشم؟ لازم هست برم تست بتا بدم؟راستی 2بار هم از تست خانگی(ادرار) استفاده کردم که منفی بودو اینکه الان 10 روز از رابطم میگذره خواهش میکنم لطفا به من بگین چیکار کنم خیلی نگران و دست پاچه ام. ممنون از پاسخگویی و توجه شما .

دوست عزیز
    باید بااطمینان بپذیرید که بارداری منتفیه چون اصلا تخمکی وجود نداشته در اون تاریخ که بتونه بارور بشه و بعد تازه در رحم لانه گزینی کنه.اصلا این فرصت وجود نداشته چون با پریود شما دیواره رحمتون ریزش پیدا کرده و اصلا محلی برای تخمک بارور شده وجود نداشته.
    حساسیت پستانی هم در دوره پریود و کمی قبل اون طبیعیه و همه خانمها اونرو تجربه میکنن.باید بدونید استرس شما بدتر از هر چیز دیگه میتونه سیکل بدنتون رو بهم بریزه و حتی استرس شدید میتونه باعث بشه فردپریود هم نشه و فقط لکه بینی داشته باشه پس اینقدر به خودتون و نامزدتون فشار وارد نکنیدو از لحظات خوب با هم بودنتون بهره ببرید البته با همراه کردن یک روش مطمئن مثل کاندوم به جهت کاهش استرس بعد از رابطه.راستی روش اورژانس رو هم فقط 1بار در ماه و حدود 5تا6 بار در سال توصیه میکنن پس برای تمامی لحظات شک نباید این روش رو بکار برد چون به هر حال هورمونیه.
    پیروز باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. f_m_71 نوشته است:
    sami22 نوشته است:
    f_m_71 نوشته است: در ادامه ی پس 40 من امروز ازمایش خون دادم که عددش 3 بود و گفتن زیر 10 منفیه . به نظرتون عددش بالا نیست؟؟؟؟؟؟ ایا 8 روز بعد نزدیکی جواب ازمایش بتا قابل قبول هست؟ نیازی به تکرار نیست؟؟؟من 7 بهمن پریود شدم و 18 نزدیکی داشتم که توضیحشو در پست 40 دادم و 26 بهمن ازمایش خون دادم. ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز اولا که نگاتیو یا پزتیو رو معمولا تو آزمایش مینویسن. دیگه وقتی گفتن منفی هست شما چرا استرس دارید اینقدر؟ و اصرار دارید که نکنه اتفاقی افتاده باشه؟ خیالتون راحت 8 روز بعد از نزدیکی تو آزمایش خون بارداری و بخوبی نشون میده. و هیچ نیازی به تکرار نیست .خیالتون راحت باشه.مطمئن تست برای بارداری همین آزمایش خونه که وقتی منفی باشه دیگه هیچ جای نگرانی نیست

ببخشید که دوباره سوال میکنم .به نظر شما عدد 3 در مقابل 10 بالا نیست؟ اخه مال بعظیا 0.1 هست. با توجه به اینکه من 8روز بعد نزدیکی ازمایش خون دادم .به نظرتون دیگه نرم تکرار کنم؟ توضیح رابطه رو در پست 40 دادم. نه دخول صورت گرفت نه تماس الت ها و نه تماس منی یا پیشابفقط میترسم که دست الوده به منی ب واژنم تماس داشته باشه اونم نه دخول فقط تماس سحی دست .ببخشید اما من خیلییییییییییییییییییییی نگرانم

این مقدار هورمون hcg هست و زیر عدد 5 هم که 100% منفیه و یک مقدار طبیعی هست.
    با تفاسیر شما هم که کلآ بارداری امکان نداره.

12. sami22 نوشته است: سلام

نگفتين دورتون چند روزه هست منظمه يا نه ؟تا معلوم بشه در دوران پر خطر بودين يا خير
    از روش اورژانسي تا 72 ساعت بعد ميشه استفاده كرد كه هر چه زمان به تاخير بيفته اثرش كمتر هست

13. yasamans

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.خواستم بدونم خون لانه گزینی چه مدت بعد از رابطه دیده میشه؟

14. setayeshasal نوشته است:

نگفتين دورتون چند روزه هست منظمه يا نه ؟تا معلوم بشه در دوران پر خطر بودين يا خير
    از روش اورژانسي تا 72 ساعت بعد ميشه استفاده كرد كه هر چه زمان به تاخير بيفته اثرش كمتر هست

من دورم 28 يا 30 روزه است معمولا.. من ديگه قرص نخوردم اينار و فقط نگرانم و منتظر رسيدن زمان پريود .فردا يا پس فردا بايد بشم
    ولي خيلي استرس دارم

15. sami22 نوشته است:
    setayeshasal نوشته است:

من دورم 28 يا 30 روزه است معمولا.. من ديگه قرص نخوردم اينار و فقط نگرانم و منتظر رسيدن زمان پريود .فردا يا پس فردا بايد بشم
    ولي خيلي استرس دارم

در مورد شما بارداری به هیچ عنوان امکان نداره بیخودی استرس دارید که باعث تعویقتون در پریود میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 39
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید