شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. sami22 نوشته است: سلام
    اگر 5 روز مونده به زمان پریود نزدیکی داشته باشیم ولی دخول انجام نشه فقط آلتها با هم تماس داشته باشه و پیشاب با واژن تماس داشته باشه و منی یکی دو قطره با واژن تماس داشته باشه نیازی هست از روش اورژانسی استفاده بشه؟ در ضمن 25 روز پیش هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم

سلام
    خیر احتیاجی به مصرف قرص نیست.نزدیکی در زمان پر خطر نبوده.

2. reyhane558 نوشته است: با سلام
    من در تاریخ /11/5 با نامزدم رابطه داشتم که البته هیچ دخولی هم رخ نداد و  قبل از خروج  منی دستش با واژن یرخورد داشت و منی بر روی بدن من خارج شد.من نگران هستم که دستشون در هنگام برخورد با واژن خطر بارداری داشته باشه.ضمنا در تاریخ 11/10 به طور منظم پریود شدم

شما سایت رو مطالعه نمی کنید؟؟
    بارها و بارها همه گفتن که پریود = عدم بارداری

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. yasamans

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام..من خواستم بدونم که آزمایش خون بارداری دققا چند روز بعد از رابطه جواب دقیق میده؟
    و اینکه اگر صبح عادت شده باشمو عصر رابطه داشته باشم و منی یکی دو قطره بر روی واژن ریخته باشه احامال حاملگی هست؟

4. yasamans نوشته است: سلام..من خواستم بدونم که آزمایش خون بارداری دققا چند روز بعد از رابطه جواب دقیق میده؟
    و اینکه اگر صبح عادت شده باشمو عصر رابطه داشته باشم و منی یکی دو قطره بر روی واژن ریخته باشه احامال حاملگی هست؟

آزمایش خون 2 روز بعد رابطه جواب میده اما چون میخواهند شک و شبه دیگه باقی نمونه یه هفته بعد جواب قطعی قطعی هستش
    امکان بارداری با توجه به پریود شدن در صبح و رابطه در عصر اصلا وجود نداره

5. سلام دختری 23 ساله هستم 5ماه است عقد کردم<xml><o></o>
    1بهمن قاعدگیم شروع و 7م به پایان رسید قاعدگی منظم دارم<o></o>
    16م بهمن با همسرم ن ز د ی ک ی بدون   پیشگیری (ته صورت سطحی و تدون دخول) داشتم منی بر روی واژنم ریخته شد از روش های پیشگیری استفاده نکردم<o></o>
    26بهمن (4روز قبی اززمان دوره بعدی پریود) لکه بینی همراه با دردی مانند درد قاعدگی داشتم که  فقط همان یک روز بود در خصوص دلیل آن و اینکه می تواند نشانه بارداری باشد و یا احتمال بارداری هست توضیخ دهید با تشکر.

6. سلام
    من امروز که 25 روز از پریودم میگذره رابطه داشتم از پشت که البته منی بییرون تخلیه شد ولی قبل از انزال آلتها با هم تماس داشت و پیشاب با بدن من تماس دداشت. احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی هست که من انجام بدم؟ البته الان چند روز هست که من حالتهای و دردهای پریود دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید. واینکه روش اورژانسی و تا چند ساعت بعد از رابطه میشه انجام داد؟

7. codex

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    codex نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    codex نوشته است: سلام
    قبلا این سوال رو پرسیدم توی فروم :

سلام
    طی 3 ماه گذشته من و نامزدم هر ماه رابطه سطحی داشتیم و 3 ماه پیش از روش اورژانسی استفاده شد و پریود نامزد من قبل از روش اورژانسی 27 روزه بود و بعد از روش اورژانسی :
    3 ماه پیش : 33 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز
    2 ماه پیش : 33 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز
    این ماه : 25 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز (این ماه پریود با درد و خونریزی بیشتری انجام شد نسبت به ماه های پیش)
    و 9 روز بعد از شروع خونریزی رابطه سطجی (دور از واژن) و با کاندوم انجام شد و تا جایی که به خاطر دارم قطره ای از کاندوم خارج نشد
    نامزد من 1-2 روز قبل از این رابطه یکم کمر درد داشت (خیلی خفیف) و فردای رابطه سردرد شدید+تب گرفت
    و 1-2 روز بعد از رابطه کمر درد و دل دردش شدید شد و تب داشت(به قول خودش دلش گر گرفته و خیلی داغه و شاید دردشم بیشتر گر گرفتن دل هست نه درد) و امروز ترشح خونی دیدن و هنوز تب دارن و دل درد (داغی و گر گرفتن) کمرشونم درد می کنه (امروز 12 روز بعد از خونریزی هست) ، مشکلی هم با ادرار (سوزش و تکرار ادرار و یا تغییر رنگ) ندارن و این موردشون طبیعی هست
    با این تفاسیر احتمال حاملگی هست؟
    اگر نه این علائم می تونه واسه چی باشه؟ و به نظر شما چی هست؟
    باید چیکار کنیم؟
    پیشاپیش از جواب ذقیق و علمیتون ممنون

--------------
    بعد از مراجعه به دکتر معلوم شد کیست تخمدان دارن و بعضی دکترا گفتن عمل می خواد بعضیا هم گفتن اول دارو میدیم کوچک نشد عمل می خواد ، بخاظر تست عفونت و تشخیص نوع کیست ، چند بار آزشون آزمایش خون گرفتن و چند بار سونو رفتن و چند بار آزمایش ادرار ، یک شبم بیمارستان بستری بودن
    -----------------
    الانم علائمشون خیلی شدیده و دکتر دارو خاصی نداده (سرگیچه ، دل درد حالت تحوع و...) و گفته دارو های اصلی رو بعد از پرسود باید مصرف کنی.
    ---
    با تمام این تفاسیر ، اگر احتمال حاملگی مطرح بوده باشه ، مشخص میشد؟ با این آزمایش هایی که کردن؟ دیگه ما واسه بارداری خیالمون راحت باشه؟اگر بود میفهمیدن؟

بارداری مورد شما منتفیه اگه چیزی بود طی آزمایشاتی که گرفتن معلوم میشد

مگه ازمایش باردازی یک ازمایش خاص نیست؟
    این ها ازمایش واسه عفونت می گرفتن ، و سونو برای اندازه و نوع کیست
    داخل این آزمایشات مگه بارداری هم معلوم میشه؟

دوستان کسی اطلاعی در این باره نداره؟

8. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من يك رابطه داشتم اول يك رابطه اي داشتم كه حدود 2 قطره پيشاب رو شرتم بود بعد 20 دقيقه  گذشت من همون شرتم رو پوشيدم بعدش روش شلواركم رو پوشيدم..... كه كاملا تميز بود و
    رابطه به اين صورت بود كه من هم شورت پام بود و روشم شلوارك استرچ پوشيده بودم منتها دوست دخترم چيزي پاش نبود...منم از روي شلوارك حدود 1 الي 2 دقيقه التم رو رو الت تناسليه دوست دختم مالش دادم(هم شرت هم شلوارك پام بود) هيچ انزالي براي من رخ نداد البته شلوارك من كمي با ترشحات واژن دوست دختم نم دار شد....
    حالا من مي ترسم شايد پيشاب من كار دستمون داده باشه
    دوست دختم پريوداش منظم 28 روزس رابطه ي ما روز 6 بود
    ايا احتمال بارداري هستش؟؟؟

9. codex نوشته است:
    codex نوشته است:
    Clooney نوشته است:

سلام
    طی 3 ماه گذشته من و نامزدم هر ماه رابطه سطحی داشتیم و 3 ماه پیش از روش اورژانسی استفاده شد و پریود نامزد من قبل از روش اورژانسی 27 روزه بود و بعد از روش اورژانسی :
    این ماه : 25 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز (این ماه پریود با درد و خونریزی بیشتری انجام شد نسبت به ماه های پیش)
    و 9 روز بعد از شروع خونریزی رابطه سطجی (دور از واژن) و با کاندوم انجام شد و تا جایی که به خاطر دارم قطره ای از کاندوم خارج نشد
    نامزد من 1-2 روز قبل از این رابطه یکم کمر درد داشت (خیلی خفیف) و فردای رابطه سردرد شدید+تب گرفت
    و 1-2 روز بعد از رابطه کمر درد و دل دردش شدید شد و تب داشت(به قول خودش دلش گر گرفته و خیلی داغه و شاید دردشم بیشتر گر گرفتن دل هست نه درد) و امروز ترشح خونی دیدن و هنوز تب دارن و دل درد (داغی و گر گرفتن) کمرشونم درد می کنه (امروز 12 روز بعد از خونریزی هست) ، مشکلی هم با ادرار (سوزش و تکرار ادرار و یا تغییر رنگ) ندارن و این موردشون طبیعی هست
    باید چیکار کنیم؟

--------------
    بعد از مراجعه به دکتر معلوم شد کیست تخمدان دارن و بعضی دکترا گفتن عمل می خواد بعضیا هم گفتن اول دارو میدیم کوچک نشد عمل می خواد ، بخاظر تست عفونت و تشخیص نوع کیست ، چند بار آزشون آزمایش خون گرفتن و چند بار سونو رفتن و چند بار آزمایش ادرار ، یک شبم بیمارستان بستری بودن
    -----------------
    الانم علائمشون خیلی شدیده و دکتر دارو خاصی نداده (سرگیچه ، دل درد حالت تحوع و...) و گفته دارو های اصلی رو بعد از پرسود باید مصرف کنی.
    ---
    با تمام این تفاسیر ، اگر احتمال حاملگی مطرح بوده باشه ، مشخص میشد؟ با این آزمایش هایی که کردن؟ دیگه ما واسه بارداری خیالمون راحت باشه؟اگر بود میفهمیدن؟

با سلام در سونوگرافی از رحم محتویات رحم هم مشاهده میشه واگر احیانا حاملگی رخ داده بود در سونوگرافی ساک بارداری دیده میشدوتائید بارداری با ازمایش خونB HCG  ودر مراحل بعدی سونوگرافی هست وعلایمی که گفتید به خاطر کیست هست واغلب کیست ها عموما زیر 8 سانت رو با دارو درمان می کنند

10. 30ma_2 نوشته است: سلام دختری 23 ساله هستم 5ماه است عقد کردم<xml><o></o>
    1بهمن قاعدگیم شروع و 7م به پایان رسید قاعدگی منظم دارم<o></o>
    16م بهمن با همسرم ن ز د ی ک ی بدون   پیشگیری (ته صورت سطحی و تدون دخول) داشتم منی بر روی واژنم ریخته شد از روش های پیشگیری استفاده نکردم<o></o>
    26بهمن (4روز قبی اززمان دوره بعدی پریود) لکه بینی همراه با دردی مانند درد قاعدگی داشتم که  فقط همان یک روز بود در خصوص دلیل آن و اینکه می تواند نشانه بارداری باشد و یا احتمال بارداری هست توضیخ دهید با تشکر.

شما در دوران پرخطر بودين واگر مني داخل واژن ريخته باشه احتمال بارداري هست بهتر است تست بارداري بدهيد

11. codex

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    setia نوشته است:
    codex نوشته است:
    codex نوشته است:
    Clooney نوشته است:

سلام
    باید چیکار کنیم؟

--------------
    -----------------
    ---

با سلام در سونوگرافی از رحم محتویات رحم هم مشاهده میشه واگر احیانا حاملگی رخ داده بود در سونوگرافی ساک بارداری دیده میشدوتائید بارداری با ازمایش خونB HCG  ودر مراحل بعدی سونوگرافی هست وعلایمی که گفتید به خاطر کیست هست واغلب کیست ها عموما زیر 8 سانت رو با دارو درمان می کنند

اما شنیده بودم حاملگی در ماه های اول از طریق سنو مشخص نمیشه
    دکتر برای پریود شدن بجای سوزن ، بهشون قرص داده و گفته با قطع کردنش پریودمیشی ، احتمال حاملگی با توجه به تفاسیر بالا اصلا نیست؟

12. payman68 نوشته است: سلام من يك رابطه داشتم اول يك رابطه اي داشتم كه حدود 2 قطره پيشاب رو شرتم بود بعد 20 دقيقه  گذشت من همون شرتم رو پوشيدم بعدش روش شلواركم رو پوشيدم..... كه كاملا تميز بود و
    رابطه به اين صورت بود كه من هم شورت پام بود و روشم شلوارك استرچ پوشيده بودم منتها دوست دخترم چيزي پاش نبود...منم از روي شلوارك حدود 1 الي 2 دقيقه التم رو رو الت تناسليه دوست دختم مالش دادم(هم شرت هم شلوارك پام بود) هيچ انزالي براي من رخ نداد البته شلوارك من كمي با ترشحات واژن دوست دختم نم دار شد....
    حالا من مي ترسم شايد پيشاب من كار دستمون داده باشه
    دوست دختم پريوداش منظم 28 روزس رابطه ي ما روز 6 بود
    ايا احتمال بارداري هستش؟؟؟

خـــــیر

13. payman68

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پست 67 من رو دوباره بخونيد ...اونجايي كه گفتم مي ترسم پيشابم كار دستمون باشه منظورم موقعي بود كه من در حاليكه شورت و شلوارك پام بود و دوست دخترم چيزي پاش نبود و من التم رو روي الت تناسليش مالش دادم....مي ترسم در حين مالش پيشابم اومده باشه و كار دستمون داده باشه....
    ايا در حالتي كه من هم شورت و هم شلوارك داشتم و دوست دخترم چيزي پاش نبود اين مالش التها رو(فقط پيشاب بياد -انزالي رخ نداده)باعث بارداري ميشه؟
    ......
    شرمنده واقعا نگرانم

14. سلام
    من امروز که 25 روز از پریودم میگذره رابطه داشتم از پشت که البته منی بییرون تخلیه شد ولی قبل از انزال آلتها با هم تماس داشت و پیشاب با بدن من تماس دداشت. احتیاجی به استفاده از روش اورژانسی هست که من انجام بدم؟ البته الان چند روز هست که من حالتهای و دردهای پریود دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید. واینکه روش اورژانسی و تا چند ساعت بعد از رابطه میشه انجام داد؟

15. payman68 نوشته است: پست 67 من رو دوباره بخونيد ...اونجايي كه گفتم مي ترسم پيشابم كار دستمون باشه منظورم موقعي بود كه من در حاليكه شورت و شلوارك پام بود و دوست دخترم چيزي پاش نبود و من التم رو روي الت تناسليش مالش دادم....مي ترسم در حين مالش پيشابم اومده باشه و كار دستمون داده باشه....
    ايا در حالتي كه من هم شورت و هم شلوارك داشتم و دوست دخترم چيزي پاش نبود اين مالش التها رو(فقط پيشاب بياد -انزالي رخ نداده)باعث بارداري ميشه؟
    ......
    شرمنده واقعا نگرانم

دوست عزیز درسته که تمام جوانب احتیاط باید در نظر گرفته بشه اما بارداری به همین راحتی که فکر میکنید نیست.احتمال بارداری با پیشاب خیلی خیلی کمه اونم از روی لباس زیر در ضمن از همه اینا گذشته با توجه به توضیحاتتون در زمان پر خطر نبودید .لطفا اینقدر استرس نداشته باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 39
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید