شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4 ...   

آیا احتمال حاملگی هست؟ (راهنمای دقیق قدم به قدم)

1. sami22 نوشته است: سلام
    من يه سوال داشتم روز 3 بهمن پريود شدم. روز 13 رابطه داشتم كه مني بيرون تخليه شد . من از روش اورژانسي استفاده كردم. الان كه 13 روز از رابطه ميگذره تهوع خيلي شديد دارم . به بوي غذا حساسم. بي بي چك هم استفاده كردم منفي بود. اصلا احتمال بارداري هست؟؟؟
    و يه سوال ديگه اينكه اگر 5 روز به پريود مونده باشه و رابطه داشته باشيم اما دخول انجام نشه و مني بيرون تخليه بشه .لازمه از روش اورژانسي استفاده بشه؟ احتمال بارداري تو اين زمان هست؟

سلام دوست عزیز

پاسخ هر سه پرسش شما منفیه.

2. yasamans نوشته است: سلام.من دیروز سوال پرسیدم ولی متوجه جواب نشدم..من پرسیدم که من حدود 1هفتهقبل از اینکه وقت عادتم باشه با نامزدم از پشت رابطه داشتم..1هفته بعد سر وقتی کهباید عادت میشدم فقط لکه دیدم ..لکه های کم رنگ..الانم 4روز میگذره همینجوره..خواستمبدونم احتمال حاملگی هست؟؟

سلام
    رابطه مقعدی در صورتی که منی با واژن تماس پیدا نکنه باعث بارداری نمیشه.
    با توجه به زمان رابطه اگر تماس هم داشت امکان بارداری وجود نداشت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. badomak نوشته است:
    silmarion نوشته است: سلام...
    من روی پای نامزدم نشسته بودم هر دو شلوار پامون بود
    شلوار من خیس شده بود که می دونم خیسی به خاطر ترشحات خودم بوده
    ولی مطمئن نیستم که نامزدم اون زمان پیش آبش (آب اولیه اش) اومده و شلوارش خیس شده یا نه. مطمئنه که منی ازش خارج نشده. حدود یک ساعت بعدش من شستشو هم دادم.
    این موضوع 28 روز بعد از شروع پریود قبلیم اتفاق افتاد
    من به دکتر مراجعه کردم گفت احتمال بارداری نیست و برای اینکه زودتر پریود شم قرص ویتامین e و قرص پرانول بهم داد که روزی یه دونه بخورم
    الان 4 روز گذشته و پریود نشدم
    خیلی استرس دارم
    احتمال بارداری هست؟؟؟؟

امکان بارداری نیست

پس چرا با وجود اینکه 5 روزه دارم قرص مصرف می کنم (قرص ویتامین e و پرانول) پریود نشدم؟
    این بیشتر نگرانم می کنه.

4. silmarion نوشته است:
    badomak نوشته است:
    silmarion نوشته است: سلام...
    من روی پای نامزدم نشسته بودم هر دو شلوار پامون بود
    شلوار من خیس شده بود که می دونم خیسی به خاطر ترشحات خودم بوده
    ولی مطمئن نیستم که نامزدم اون زمان پیش آبش (آب اولیه اش) اومده و شلوارش خیس شده یا نه. مطمئنه که منی ازش خارج نشده. حدود یک ساعت بعدش من شستشو هم دادم.
    این موضوع 28 روز بعد از شروع پریود قبلیم اتفاق افتاد
    من به دکتر مراجعه کردم گفت احتمال بارداری نیست و برای اینکه زودتر پریود شم قرص ویتامین e و قرص پرانول بهم داد که روزی یه دونه بخورم
    الان 4 روز گذشته و پریود نشدم
    خیلی استرس دارم
    احتمال بارداری هست؟؟؟؟

امکان بارداری نیست

پس چرا با وجود اینکه 5 روزه دارم قرص مصرف می کنم (قرص ویتامین e و پرانول) پریود نشدم؟
    این بیشتر نگرانم می کنه.

دوست عزیز
    علت پریود نشدن شما بارداری نیست
    اگه تاخیرش بیشتر شد جهت بررسی به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید

5. سلام
    agz هستم. تازه عضو سایت شدم. خانومم تو دوران شیردهی هستش. دوره پریودیش 17/11/90 تموم شده. سه روز خونریزی داره . یه آمیزش با کاندوم داشتیم که موقع بیرون کشیدن آلت تناسلی کاندوم موند تو . البته دهانه اش بیرون بود و مقداری از مایع روی آلت خانم ریخت  . سریعا پاکش کردیم و با آب شستشو دادیم حتی داخل واژن . آیا احتمال حاملگی وجود دارد. از قرص هم به خاطر شیردهی نگرانیم استفاده کنیم....نگرانی شدید است. لطف کنید سریع پاسخ دهید
    با تشکر

6. سلام رفتیم ازمایش beta دادیم جوابشو گرفتیم منشی آزمایشگاه گفت ظاهرا منفیه میخواستم ببینم منفیه یا باید بازم آزمایش بدیم؟
       10> non-pregnant
    10-40 : repeat after I week
    40< :may bepregnant

ایا احتمال بارداری داره میشه به این آزمایش استناد کرد؟

7. در ضمن یادم رفت اینو واسه نتیجه آزمایشی که تو پست قبل گفتم بنویسم  
    result 0.1 هست و mIu/mL

8. agz1388 نوشته است: سلام
    agz هستم. تازه عضو سایت شدم. خانومم تو دوران شیردهی هستش. دوره پریودیش 17/11/90 تموم شده. سه روز خونریزی داره . یه آمیزش با کاندوم داشتیم که موقع بیرون کشیدن آلت تناسلی کاندوم موند تو . البته دهانه اش بیرون بود و مقداری از مایع روی آلت خانم ریخت  . سریعا پاکش کردیم و با آب شستشو دادیم حتی داخل واژن . آیا احتمال حاملگی وجود دارد. از قرص هم به خاطر شیردهی نگرانیم استفاده کنیم....نگرانی شدید است. لطف کنید سریع پاسخ دهید
    با تشکر

احتمال بارداری بسیار  بسیار کم هست . نگران نباشید چون نگرانی و استرس روی شیر دهی مادر هم اثر سوء خواهد گذاشت .

9. ayoot نوشته است: سلام رفتیم ازمایش beta دادیم جوابشو گرفتیم منشی آزمایشگاه گفت ظاهرا منفیه میخواستم ببینم منفیه یا باید بازم آزمایش بدیم؟
       10> non-pregnant
    10-40 : repeat after I week
    40< :may bepregnant

ایا احتمال بارداری داره میشه به این آزمایش استناد کرد؟

بارداری منتفیه

10. در ادامه ی پس 40 من امروز ازمایش خون دادم که عددش 3 بود و گفتن زیر 10 منفیه . به نظرتون عددش بالا نیست؟؟؟؟؟؟ ایا 8 روز بعد نزدیکی جواب ازمایش بتا قابل قبول هست؟ نیازی به تکرار نیست؟؟؟من 7 بهمن پریود شدم و 18 نزدیکی داشتم که توضیحشو در پست 40 دادم و 26 بهمن ازمایش خون دادم. ممنون میشم راهنماییم کنید

11. f_m_71 نوشته است: در ادامه ی پس 40 من امروز ازمایش خون دادم که عددش 3 بود و گفتن زیر 10 منفیه . به نظرتون عددش بالا نیست؟؟؟؟؟؟ ایا 8 روز بعد نزدیکی جواب ازمایش بتا قابل قبول هست؟ نیازی به تکرار نیست؟؟؟من 7 بهمن پریود شدم و 18 نزدیکی داشتم که توضیحشو در پست 40 دادم و 26 بهمن ازمایش خون دادم. ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز اولا که نگاتیو یا پزتیو رو معمولا تو آزمایش مینویسن. دیگه وقتی گفتن منفی هست شما چرا استرس دارید اینقدر؟ و اصرار دارید که نکنه اتفاقی افتاده باشه؟ خیالتون راحت 8 روز بعد از نزدیکی تو آزمایش خون بارداری و بخوبی نشون میده. و هیچ نیازی به تکرار نیست .خیالتون راحت باشه.مطمئن تست برای بارداری همین آزمایش خونه که وقتی منفی باشه دیگه هیچ جای نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام
    اگر 5 روز مونده به زمان پریود نزدیکی داشته باشیم ولی دخول انجام نشه فقط آلتها با هم تماس داشته باشه و پیشاب با واژن تماس داشته باشه و منی یکی دو قطره با واژن تماس داشته باشه نیازی هست از روش اورژانسی استفاده بشه؟ در ضمن 25 روز پیش هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم

13. با سلام
    من در تاریخ /11/5 با نامزدم رابطه داشتم که البته هیچ دخولی هم رخ نداد و  قبل از خروج  منی دستش با واژن یرخورد داشت و منی بر روی بدن من خارج شد.من نگران هستم که دستشون در هنگام برخورد با واژن خطر بارداری داشته باشه.ضمنا در تاریخ 11/10 به طور منظم پریود شدم

14. codex

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Clooney نوشته است:
    codex نوشته است: سلام
    قبلا این سوال رو پرسیدم توی فروم :

سلام
    طی 3 ماه گذشته من و نامزدم هر ماه رابطه سطحی داشتیم و 3 ماه پیش از روش اورژانسی استفاده شد و پریود نامزد من قبل از روش اورژانسی 27 روزه بود و بعد از روش اورژانسی :
    3 ماه پیش : 33 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز
    2 ماه پیش : 33 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز
    این ماه : 25 روزه شد و دوره خونریزی 7 روز (این ماه پریود با درد و خونریزی بیشتری انجام شد نسبت به ماه های پیش)
    و 9 روز بعد از شروع خونریزی رابطه سطجی (دور از واژن) و با کاندوم انجام شد و تا جایی که به خاطر دارم قطره ای از کاندوم خارج نشد
    نامزد من 1-2 روز قبل از این رابطه یکم کمر درد داشت (خیلی خفیف) و فردای رابطه سردرد شدید+تب گرفت
    و 1-2 روز بعد از رابطه کمر درد و دل دردش شدید شد و تب داشت(به قول خودش دلش گر گرفته و خیلی داغه و شاید دردشم بیشتر گر گرفتن دل هست نه درد) و امروز ترشح خونی دیدن و هنوز تب دارن و دل درد (داغی و گر گرفتن) کمرشونم درد می کنه (امروز 12 روز بعد از خونریزی هست) ، مشکلی هم با ادرار (سوزش و تکرار ادرار و یا تغییر رنگ) ندارن و این موردشون طبیعی هست
    با این تفاسیر احتمال حاملگی هست؟
    اگر نه این علائم می تونه واسه چی باشه؟ و به نظر شما چی هست؟
    باید چیکار کنیم؟
    پیشاپیش از جواب ذقیق و علمیتون ممنون

--------------
    بعد از مراجعه به دکتر معلوم شد کیست تخمدان دارن و بعضی دکترا گفتن عمل می خواد بعضیا هم گفتن اول دارو میدیم کوچک نشد عمل می خواد ، بخاظر تست عفونت و تشخیص نوع کیست ، چند بار آزشون آزمایش خون گرفتن و چند بار سونو رفتن و چند بار آزمایش ادرار ، یک شبم بیمارستان بستری بودن
    -----------------
    الانم علائمشون خیلی شدیده و دکتر دارو خاصی نداده (سرگیچه ، دل درد حالت تحوع و...) و گفته دارو های اصلی رو بعد از پرسود باید مصرف کنی.
    ---
    با تمام این تفاسیر ، اگر احتمال حاملگی مطرح بوده باشه ، مشخص میشد؟ با این آزمایش هایی که کردن؟ دیگه ما واسه بارداری خیالمون راحت باشه؟اگر بود میفهمیدن؟

بارداری مورد شما منتفیه اگه چیزی بود طی آزمایشاتی که گرفتن معلوم میشد

مگه ازمایش باردازی یک ازمایش خاص نیست؟
    این ها ازمایش واسه عفونت می گرفتن ، و سونو برای اندازه و نوع کیست
    داخل این آزمایشات مگه بارداری هم معلوم میشه؟

15. reyhane558 نوشته است: با سلام
    من در تاریخ /11/5 با نامزدم رابطه داشتم که البته هیچ دخولی هم رخ نداد و  قبل از خروج  منی دستش با واژن یرخورد داشت و منی بر روی بدن من خارج شد.من نگران هستم که دستشون در هنگام برخورد با واژن خطر بارداری داشته باشه.ضمنا در تاریخ 11/10 به طور منظم پریود شدم

امکان بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 39
رفتن به صفحه :    4 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید