شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلال یا امری عادی؟

1. سلام مشکلی دارم که نمیدونم مشکله یا بیماری یا کاملآ طبیعی اون رو بیان کنم چون بیش از حد خجالتیم امیدوارم بتونم از این فروم جوابم رو بگیرم.

21 سالمه مذکر و مجردم و تا به حال رابطه ی جنسی نداشتم.
    این ترم تنظیم خانواده گرفتم مباحثی درباره ی مدت انجام مراقبت مطرح شد که سوال  های مختلفی برام ایجاد کرد که طبق معمول نپرسیدم
    من اهل خودارضایی نیستم و فقط برای امتحان مدت زمانی که طول میکشه تا منی خارج بشه این کار رو کردمو دیدم در کمتر از 2دقیقه منی خارج میشه و بعد از اون حالت نعوظ کامل از بین میره (چندبار هم امتحان کردم نتیجه همین بود)

سوال های بیشتری برام ایجاد شد که :
    -چطور ممکنه مراقبت رو ادامه داد درحالی که نعوظ از بین میره؟ یعنی نمیشه طرف مقابل رو راضی کرد؟

-آیا زمان بیشتری برای انزال باید  طول بکشه  یا همین 2 دقیقه طبیعیه؟

- در همین انجمن مطلبی گفته شده بود که مرد اول ارضا میشه و بعد با ادامه دادن مراقبت زن رو ارضا میکنه! پش من که حالت نعوظم از بین میره نمیتونم چنین کاری بکنم پس مشکل من چیه؟ زود انزالی یا عدم نعوظ؟

-درواقع اگر میشه بعد از انزال مراقبت رو انجام داد دیگه چرا زود انزالی بیماری محسوب میشه؟

-در طول مراقبت چندبار ممکنه برای مرد انزال صورت بگیره؟این مشکل من بیماریه؟ آیا قابل درمانه؟ یا شرایط مراقبت با شرایط خود ارضایی فرق میکنه؟

-و اینکه فرق بین ارگاسم انزال و ارضا چیه؟

-ضمنآ من از همان ابتدای سن بلوغ هر روز در خواب نعوظ دارم در حالی که قبلش اصلآ به چیز تحریک کننده ای فکر هم نمیکنم آیا این بیماریه؟ ممکنه به مشکل بالا ربط داشته باشه؟

در 15 سالگی هم به خاطر اخلال ادراری و عمل جراحی شکافی زیر سوراخ آلتم دارم آیا این باعث این مشکلات شده؟ دکتر ها گفتن مشکل خاصی ایجاد نمیکنه

جواب بعضی از این سول ها رو به صورت مشابه تو فروم های انگلیسی و فارسی دیدم ولی از اونجایی که مسائل جنسی در ذهن من همش ابهامه احساس میکنم قضیه من با بقیه فرق داره خواهش میکنم تاپیک رو پاک نکنید و جواب سوالاتم رو بدید تا خیالم راحت بشه

لطفآ راهنمایی کنید چون سال دیگه میخوام برای ازدواج اقدام کنم نمیدونم با این شرایط این کار رو بکنم یا نه؟

2. تعوظ در خواب نشان دهنده ی سلامت جنسی هست نگران نباشید.
    زودانزالی بیماری هستش که در اون مرد زود ارضا میشه ولی زن کمی دیرتر ارضا میشه برا همین مشکل پیش میاد.
    فکر کنم شما زود انزالی دارین...حدود5 تا 10 دقیقه طبیعیه.

3. سلام
    زود انزالی یا عدم نعوظ!!
    شما هر روز تو خواب نعوظ دارین اما قبل انزال نعوظ ندارین؟

در مورد زود انزالی و درمانش ویسری سوالات توی سایت میتونین سرچ کنین
    مثلا توی یکی از تایپکا گفتن ک قبل تحریک الت رو با اب سرد بشورین و موارد دیگه
    اما مدتی ک نعوظ طول میکشه متفاوته مثلا من تا1ساعت هم شنیدم
    تعداد دفعاتش هم بستگی ب توانایی جسمی و شرایط ذهنی طرف داره مثلا من تا3بار انزال رو شنیدم
    مراقبت؟؟!
    معمولا هم مراقبت برای قبل انزال و حفظ نعوظ هستش
    و ارضا خانوم ها فقط از راه دخول نیست

امیدوارم دوستان متخصص بهتر راهنمایی کنن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. اگه خوب جست و جو می‌کردید و مطالب موجود در سایت رو مطالعه می‌کردید نیازی به پرسیدن سوال نبود.

اولاً رابطه‌ی جنسی رو مقاربت می‌گن که شما به اشتباه مراقبت می‌گید.
    ثانیاً این که چقدر زمان تا انزال باید طول بکشه خیلی نمی‌شه دقیق و قطعی در موردش نظر داد و به رابطه بستگی داره. ولی اگه اینجا رو مطالعه کنید بهتر با این مسئله آشنا می‌شید و در جوابتون باید بگم که به طور کلی زودانزالی عموماً به انزال در کمتر از دو دقیقه و بدون اختیار فرد گفته می‌شه.
    نکته‌ی بعدی اینه که این زمان ممکنه برای یک نفر در خودارضایی و رابطه‌ی جنسی متفاوت باشه و با زمانی که در خودارضایی طول می‌کشه تا انزال صورت بگیره نمی‌شه نظر داد که آیا شما دچار زود انزالی هستید یا خیر. نیازی نیست که در حال حاضر نگران باشید چون با توضیحاتتون چیز نگران کننده‌ای به نظر نمی‌رسه.
    از بین رفتن نعوظ پس از انزال هم طبیعی‌ترین اتفاق ممکنه و در همه این وضعیت رخ می‌ده!
    نمی‌دونم منبعتون کجاست که مرد اول ارضا می‌شه و بعد زن رو ارضا می‌کنه. احتمالاً برداشت شما از اون مطلب درست نبوده. رابطه‌ی عمیق جنسی یا همون مقاربت بعد از انزال مرد خاتمه پیدا می‌کنه. ولی تحریک زن می‌تونه از طرق دیگه‌ای مثل مالش دستگاه تناسلی و ... صورت بگیره.
    به طور کلی بهتره برای یک رابطه‌ی موفق قبل از دخول و مقاربت با عشق بازی زن رو تا حد زیادی تحریک کرد تا در زمان انزال مرد زن هم به ارگاسم برسه.

کلمات ارگاسم و ارضا هر دو هم معنی و به معنی اوج لذت جنسی هستن که در مردان با انزال همراهه.

در مورد نعوظ صبحگاهی هم همون طور که بارها و بارها گفته شده کاملاً طبیعیه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. Ahmadjahmadreza نوشته است: سلام مشکلی دارم که نمیدونم مشکله یا بیماری یا کاملآ طبیعی اون رو بیان کنم چون بیش از حد خجالتیم امیدوارم بتونم از این فروم جوابم رو بگیرم.

21 سالمه مذکر و مجردم و تا به حال رابطه ی جنسی نداشتم.
    این ترم تنظیم خانواده گرفتم مباحثی درباره ی مدت انجام مراقبت مطرح شد که سوال  های مختلفی برام ایجاد کرد که طبق معمول نپرسیدم
    من اهل خودارضایی نیستم و فقط برای امتحان مدت زمانی که طول میکشه تا منی خارج بشه این کار رو کردمو دیدم در کمتر از 2دقیقه منی خارج میشه و بعد از اون حالت نعوظ کامل از بین میره (چندبار هم امتحان کردم نتیجه همین بود)

سوال های بیشتری برام ایجاد شد که :
    -چطور ممکنه مراقبت رو ادامه داد درحالی که نعوظ از بین میره؟ یعنی نمیشه طرف مقابل رو راضی کرد؟

-آیا زمان بیشتری برای انزال باید  طول بکشه  یا همین 2 دقیقه طبیعیه؟

- در همین انجمن مطلبی گفته شده بود که مرد اول ارضا میشه و بعد با ادامه دادن مراقبت زن رو ارضا میکنه! پش من که حالت نعوظم از بین میره نمیتونم چنین کاری بکنم پس مشکل من چیه؟ زود انزالی یا عدم نعوظ؟

-درواقع اگر میشه بعد از انزال مراقبت رو انجام داد دیگه چرا زود انزالی بیماری محسوب میشه؟

-در طول مراقبت چندبار ممکنه برای مرد انزال صورت بگیره؟این مشکل من بیماریه؟ آیا قابل درمانه؟ یا شرایط مراقبت با شرایط خود ارضایی فرق میکنه؟

-و اینکه فرق بین ارگاسم انزال و ارضا چیه؟

-ضمنآ من از همان ابتدای سن بلوغ هر روز در خواب نعوظ دارم در حالی که قبلش اصلآ به چیز تحریک کننده ای فکر هم نمیکنم آیا این بیماریه؟ ممکنه به مشکل بالا ربط داشته باشه؟

در 15 سالگی هم به خاطر اخلال ادراری و عمل جراحی شکافی زیر سوراخ آلتم دارم آیا این باعث این مشکلات شده؟ دکتر ها گفتن مشکل خاصی ایجاد نمیکنه

جواب بعضی از این سول ها رو به صورت مشابه تو فروم های انگلیسی و فارسی دیدم ولی از اونجایی که مسائل جنسی در ذهن من همش ابهامه احساس میکنم قضیه من با بقیه فرق داره خواهش میکنم تاپیک رو پاک نکنید و جواب سوالاتم رو بدید تا خیالم راحت بشه

لطفآ راهنمایی کنید چون سال دیگه میخوام برای ازدواج اقدام کنم نمیدونم با این شرایط این کار رو بکنم یا نه؟

سلام دوست عزيز،اول اينكه زمان خروج منى از شما ،كمه وزود انزالى مطرح ميشه اماچون شما تابحال رابطه نداشتيد ونيز استمنا هم نداشتيد واز طرفى گفتيد خجالتى هستيد وخجالتى بودن هم بااسترس رابطه تنگاتنگى داره اين زمان كم رسيدن به خروج منى ياهمون زود انزالى طبيعى است وبه مرور البته بعد از ازدواج با افزايش مقاربت جنسى در بعضى افراد يا استفاده از مواد بى حس كننده يا تكنيك ها ى مختلف بايد اين زمان رو افزايش بديد چون بانوان ديرتر به ارگاسم ميرسند ،درخواب ارضا شدن نشانه سلامت اندام جنسيه ودراون سن طبيعيه،ارگاسم رسيدن به اوج لذت جنسي هست وانزال خروج مني وارضا به معني رضايت داشتن هست كه به رضايت زوجين در روابت جنسي اطلاق ميشه يعني زن ومرد به ارگاسم وانزال برسن وهم ارضا بشن،اون عمل هم فكر نكنم باعث مشكلى براى شما بشه

6. یه مورد تجربی و اثبات شده در رابطه برای ایجاد تاخیر این هست
    که ابتدای یک رابطه سریعا دست به آلت زده نشه و اجازه داده بشه که از تحریک بدون لمس آلت برای نعوظ و ماندگاری نعوظ در مرد تا دقایقی مثلا حدود 15 دقیقه استفاده بشه.
    این مورد و آرام شروع کردن رابطه کم کم باعث طولانی مدت شدن زمان انزال میشه.
    ضمن اینکه تمرینات کیگل هم موثر هست و جواب داده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید