شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حس ادرار شدید در هنگام نزدیکی

1. با سلام

من موقع رابطه جنسی به همسرم زمانی که به اوج لذت میرسم و نزدیکه ارضا بشم احساس شدید ادرار پیدا میکنم جوری که نمیتونم ادامه بدم وخیلی اذیت میشم وبعدش هم نمیتونم ارضا بشم.
    بدن من مشکلی داره؟یا این موضو ع عادیه؟
    چکار کنم دیگه اینجور نشم و راحت بتونم ارضا بشم.؟آیا دارویی واسش وجود داره؟ و یا راه حلی مناسب اگه میدونید بهم پیشنهاد بدید.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام عزیزم
    این حس ادرار طبیعیه ولی باید ریلکس باشی چون نزدیک ارضا شدن همچین حسی بوجود میاد ولی باید اجازه بدی به اوج برسی و هیچ نگرانی از ادرار نداشته باش چون ادراری صورت نمیگیره و این از علائم به اوج رسیدن لذته وقتی خودتو رها کنی کاملا ارضا میشی و بعد از مدتی کوتاه میتونی ادرارتو تخلیه کنی پس هیچ مشکلی نداری گلم  فقط تلقین خودته و ترس از ادراره که مجبورت میکنه وسط کار بری تخلیه کنی.نگران نباش اگه ترسو کنار بزاری براحتی و آرامش می رسی.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. nazemam نوشته است: سلام عزیزم
    این حس ادرار طبیعیه ولی باید ریلکس باشی چون نزدیک ارضا شدن همچین حسی بوجود میاد ولی باید اجازه بدی به اوج برسی و هیچ نگرانی از ادرار نداشته باش چون ادراری صورت نمیگیره و این از علائم به اوج رسیدن لذته وقتی خودتو رها کنی کاملا ارضا میشی و بعد از مدتی کوتاه میتونی ادرارتو تخلیه کنی پس هیچ مشکلی نداری گلم  فقط تلقین خودته و ترس از ادراره که مجبورت میکنه وسط کار بری تخلیه کنی.نگران نباش اگه ترسو کنار بزاری براحتی و آرامش می رسی.

مرسی دوست مهربون
    اما من وقتی این حس برام بوجود میاد دیگه نمیتونم ادامه بدم.واقعا حس بدیه دیگه لذت نمیبرم فقط اذیت میشم و تا دستشویی نرم وخودمو رو نشورم خوب نمیشم.
    چه جوری باید ریلکس باشم و خودم رو رها کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بلد نیسم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sanymajhool نوشته است:
    nazemam نوشته است: سلام عزیزم

مرسی دوست مهربون
    اما من وقتی این حس برام بوجود میاد دیگه نمیتونم ادامه بدم.واقعا حس بدیه دیگه لذت نمیبرم فقط اذیت میشم و تا دستشویی نرم وخودمو رو نشورم خوب نمیشم.
    چه جوری باید ریلکس باشم و خودم رو رها کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بلد نیسم

سلام
    قبل رابطه حتما ادرار داشته باش بعدشم با کمک همسرت میتونی این ارامش رو به دست بیاری باید معاشقه طولانی داشته باشین شما احتمالا چون اینو یه مشکل میدونی عصبی میشی ولی این مشکل نیست وحل شدنیه به دست خودته عزیزم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام دوست عزیز

خوبه دیگه خودتون میگین به ارگاسم میرسین. چرا این احتمالو نمیدین که ادرار نباشه و انزال زنانه باشه که با ادرار فرق داره! چون اگه معاشقتون عالی باشه و کلیتوریس و G spot خوب تحریک بشن به انزال میرسین مطمئن باشین که این توانایی در خانمها وجود داره. راهش اینه که خجالت نکشین و خودتونو خالی کنین تا لذتتون تکمیل بشه. البته ادرار قبل از رابطه فراموش نشه. موفق باشین.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. [quote="sanymajhool"]با سلام

من موقع رابطه جنسی به همسرم زمانی که به اوج لذت میرسم و نزدیکه ارضا بشم احساس شدید ادرار پیدا میکنم جوری که نمیتونم ادامه بدم وخیلی اذیت میشم وبعدش هم نمیتونم ارضا بشم.
    چکار کنم دیگه اینجور نشم و راحت بتونم ارضا بشم.؟آیا دارویی واسش وجود داره؟ و یا راه حلی مناسب اگه میدونید بهم پیشنهاد بدید.

با تشکر[/quote
    این حس طبیعیه و این حسی که شما دارید ادارار نیست بلکه یک احساس کاذبه دلیل این احساس اینه که نقطه جی در شما تحریک شده و به احتمال زیاد اگه خودتونو رها کنید به انزال میرسید این حس ادرار از علایم انزاله بدون ترس خودتونو رها کنید و ترس اینو نداشته باشید که ادرار ازتون خارج میشه چون اون ادرار نیست و اگرم ازتون خارج بشه منی است که از مجاری ادراری شما با فشار خارج میشه و حس فوق العاده خوبی داره خیلی بیشتر از به ارگاسم رسیدن . بیشتر خانمها از ترس اینکه نکنه ادرار ازشون خارج بشه خودشونو نگه میدارن یا رابطه رو قطع میکنن و به wc  میرن و نادانسته لذت رو از خودشون میگیرن به همین خاطر که بیشتر خانمها ارگاسم رو تجربه کردن ولی انزال رو تجربه نکردن
    شما در رابطه خودتونو رها کنید و خیالتون راحت باشه که این ادرار نیست و ازتون ادرار خارج نمیشه خودتونو رها کنید و از رابطه لذت ببرید تا همراه با ارگاسم به انزال برسید چون حس فوق العاده ای داره
    در قسمت جستجوی سایت هم بگردید و مطالب راجع به انزال خانمها و نقطه جی رو بخونید اونجا کامل در مورد این سوال شما یعنی احساس ادرار در حین رابطه توضیح داده شده است

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. [quote="adel62"]
    sanymajhool نوشته است: با سلام

با تشکر[/quote
    این حس طبیعیه و این حسی که شما دارید ادارار نیست بلکه یک احساس کاذبه دلیل این احساس اینه که نقطه جی در شما تحریک شده و به احتمال زیاد اگه خودتونو رها کنید به انزال میرسید این حس ادرار از علایم انزاله بدون ترس خودتونو رها کنید و ترس اینو نداشته باشید که ادرار ازتون خارج میشه چون اون ادرار نیست و اگرم ازتون خارج بشه منی است که از مجاری ادراری شما با فشار خارج میشه و حس فوق العاده خوبی داره خیلی بیشتر از به ارگاسم رسیدن . بیشتر خانمها از ترس اینکه نکنه ادرار ازشون خارج بشه خودشونو نگه میدارن یا رابطه رو قطع میکنن و به wc  میرن و نادانسته لذت رو از خودشون میگیرن به همین خاطر که بیشتر خانمها ارگاسم رو تجربه کردن ولی انزال رو تجربه نکردن
    شما در رابطه خودتونو رها کنید و خیالتون راحت باشه که این ادرار نیست و ازتون ادرار خارج نمیشه خودتونو رها کنید و از رابطه لذت ببرید تا همراه با ارگاسم به انزال برسید چون حس فوق العاده ای داره
    در قسمت جستجوی سایت هم بگردید و مطالب راجع به انزال خانمها و نقطه جی رو بخونید اونجا کامل در مورد این سوال شما یعنی احساس ادرار در حین رابطه توضیح داده شده است

سلام مرسی از راهنمایی تون
    اما یه سوال این جمله یعنی چه؟بیشتر خانم ها ارگاسم رو تجربه کردن ولی انزال رو نه
    فرق انزال و ارگاسم چیه؟
    من خودم ارضا میشم موقع رابطه جنسی ولی منی از واژنم خارج نمیشه.یعنی اگه ارضا شدن من همراه با ترشح منی باشه لذت بیشتری داره؟البته ارضا که میشم واسه یه لحظه است بعدش دوباره حس میکنم نیاز دارم.ولی هیچ وقت به اون اوج لذتی که خواستم نتونستم دست پیدا کنم.
    اگه میشه کمکم کنید تا بتونم به اون اوج برسم.

با تشکر

8. [quote="sanymajhool"]
    adel62 نوشته است:
    sanymajhool نوشته است: با سلام

با تشکر[/quote

سلام مرسی از راهنمایی تون
    اما یه سوال این جمله یعنی چه؟بیشتر خانم ها ارگاسم رو تجربه کردن ولی انزال رو نه
    فرق انزال و ارگاسم چیه؟
    من خودم ارضا میشم موقع رابطه جنسی ولی منی از واژنم خارج نمیشه.یعنی اگه ارضا شدن من همراه با ترشح منی باشه لذت بیشتری داره؟البته ارضا که میشم واسه یه لحظه است بعدش دوباره حس میکنم نیاز دارم.ولی هیچ وقت به اون اوج لذتی که خواستم نتونستم دست پیدا کنم.
    اگه میشه کمکم کنید تا بتونم به اون اوج برسم.

با تشکر

فردی که هم انزال و هم ارگاسم رو تجربه کنه اصطلاحا میگن فول ارگاسم شده یعنی شما 100% به اوج لذت جنسی رسیدید اما فردی که ارگاسم داره 80% لذت جنسی میرسه و 20% برمیگرده به انزال یا همون ترشح و خروج مایع شیری رنگ یا بیرنگ
    عده ای کمی از خانمها در روابط بسیار که دارن این ارگاسم 100% رو تجربه میکنند که شاید طی سال یکبار براشون اتفاق بیوفته
    کسانی که ارگاسم رو تجربه میکنند هیچ مشکلی ندارن و از نظر جنسی در سلامت کامل بسر میبرند

9. gelare_s

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منم همین مشکلی و گفتن دارم احساس ادرار شدید می کنم و سریع به دستشویی میرم اما مثل ادرار میمونه با این تفاوت که بی رنگ و غلظت داره و وقتی خالی میشم سرد میشم و دیگه احساسی ندارم ایا واقعا ادراره؟

10. خوب یه سوال؟
    چرا این احساس ادرار فقط زمان دخول بوجود میاد و زمان مال کلیتوریس وجود نداره؟
    یعنی در زمان مالش کلیتوریس یه خانوم نمیتونه به انزال برسه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. تا اونجایی که من از نقطه جی متوجه شدم انزال فقط با تحریک همین نقطه شکل میگیره و به همین خاطره که با دخول این اتفاق میفته.اینم بستگی به فرم الت مرد داره که به حالتی باشه که بتونه اون نقطه رو لمس کنه.در زمان مالش کلیتوریس هم چون ارگاسم اتفاق میفته حس ادرار وجود نداره.انزال هم کاملآ حسی مثل خروج ادرار داره و اگر خانم بتونه اونو تحت کنترل خودش داشته باشه انزال براش راحت تره و دفعات بعدی به راحتی به انزال میرسه.
    خانمهایی که حس ادرار در زمان نزدیکی دارن بهتره ریلکس باشن و اجازه بدن که تخلیه بشه.

نقطه جی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. خانم

sanymajhool
    اون مایعی که از وازن هنگام ارگاسم خارج میشه به معنی انزال نیست انزال مایعی است که از مجرای ادرار خارج میشه و مقدارش در خانمها متفاوته از چند قطره تا 2 فنجان که معمولا با جهش و سرعت خارج میشه مثل منی مرد. اون مایعی که از واژن خارج میشه به این معنیه که شما ارگاسم خوبی رو تجربه کردید در ضمن خانمها میتونند چندین ارگاسم پشت سر هم رو تجربه کنند این به میل جنسی خانمها بر میگرده بعضی ها گرم مزاجند در نتیجه شهوت بالایی دارند و بعضی ها سرد هستند و میل جنسی کمتری دارند البته این گرم بودن و سرد بودن هم یک چیز ثابت نیست و به عواملی بستگی داره مثل تغذیه و . . .
    انزال هم نیاز به تمرین و سازگار کردن خودت با شرایط و تحریک کامل داره تازه با این شرایط هم شاید زن در سال چند بار انزال رو تجربه کنه اگه شما انزال هم نداشته باشید به این معنی نیست که مشکلی دارید همین که به ارگاسم برسید و احساس ارضا شدن کنید کافیه
    شما بهتره که زمان معاشقه رو بیشتر کنید تا به ارگاسم برسید این که شما چه جوری به ارگاسم میرسید خودتون از بقیه بهتر میدونید چون انسانها با هم متفاوتند حالتهای متفاوت نزدیکی رو امتحان کنید و نقاط حساس بدنتونو شناسایی کنید نقاطی که در شما از بقیه نقاط حساسترند و از شوهرتون بخواید که رو این نقاط تمرکز بیشتری داشته باشند و بیشتر از بقیه جاها تحریکشون کنند و مهمتر از همه اینها خودتونو هنگام رابطه رها کنید و فقط به فکر لذت بردن باشید و اصلا به این موضوع فکر نکنید که کی قراره ارضا بشید یا کی به ارگاسم میرسید چون فکر کردن به این موضوع تمرکز شمارو به هم میزنه بیشتر خانمها این مشکل رو دارن به همین خاطر به ارگاسم کامل نمیرسند البته بیشتر خانمهایی که تازه ازدواج کردن ولی کم کم به مرور زمان این مشکلات حل میشه و شما یاد میگیرید که از رابطه چطور به اوج لذت برسی بازم میگم در رابطه به هیچی فکر نکن و خودتو کاملا رها کن و فقط بدنبال لذت بردن باش
    موفق باشی

13. badomak نوشته است: خوب یه سوال؟
    چرا این احساس ادرار فقط زمان دخول بوجود میاد و زمان مال کلیتوریس وجود نداره؟
    یعنی در زمان مالش کلیتوریس یه خانوم نمیتونه به انزال برسه؟

نه این طوری نیست. ممکنه با مالش کلیتوریس هم این اتفاق بیفته.
    این که برای یک نفر فقط تو یکی از وضعیت‌ها رخ بده به این علته که از نظر فیزیکی و روحی تحریک‌پذیری بیشتری در اون ناحیه داره.

14. adel62 نوشته است: خانم

sanymajhool
    اون مایعی که از وازن هنگام ارگاسم خارج میشه به معنی انزال نیست انزال مایعی است که از مجرای ادرار خارج میشه و مقدارش در خانمها متفاوته از چند قطره تا 2 فنجان که معمولا با جهش و سرعت خارج میشه مثل منی مرد. اون مایعی که از واژن خارج میشه به این معنیه که شما ارگاسم خوبی رو تجربه کردید در ضمن خانمها میتونند چندین ارگاسم پشت سر هم رو تجربه کنند این به میل جنسی خانمها بر میگرده بعضی ها گرم مزاجند در نتیجه شهوت بالایی دارند و بعضی ها سرد هستند و میل جنسی کمتری دارند البته این گرم بودن و سرد بودن هم یک چیز ثابت نیست و به عواملی بستگی داره مثل تغذیه و . . .
    انزال هم نیاز به تمرین و سازگار کردن خودت با شرایط و تحریک کامل داره تازه با این شرایط هم شاید زن در سال چند بار انزال رو تجربه کنه اگه شما انزال هم نداشته باشید به این معنی نیست که مشکلی دارید همین که به ارگاسم برسید و احساس ارضا شدن کنید کافیه
    شما بهتره که زمان معاشقه رو بیشتر کنید تا به ارگاسم برسید این که شما چه جوری به ارگاسم میرسید خودتون از بقیه بهتر میدونید چون انسانها با هم متفاوتند حالتهای متفاوت نزدیکی رو امتحان کنید و نقاط حساس بدنتونو شناسایی کنید نقاطی که در شما از بقیه نقاط حساسترند و از شوهرتون بخواید که رو این نقاط تمرکز بیشتری داشته باشند و بیشتر از بقیه جاها تحریکشون کنند و مهمتر از همه اینها خودتونو هنگام رابطه رها کنید و فقط به فکر لذت بردن باشید و اصلا به این موضوع فکر نکنید که کی قراره ارضا بشید یا کی به ارگاسم میرسید چون فکر کردن به این موضوع تمرکز شمارو به هم میزنه بیشتر خانمها این مشکل رو دارن به همین خاطر به ارگاسم کامل نمیرسند البته بیشتر خانمهایی که تازه ازدواج کردن ولی کم کم به مرور زمان این مشکلات حل میشه و شما یاد میگیرید که از رابطه چطور به اوج لذت برسی بازم میگم در رابطه به هیچی فکر نکن و خودتو کاملا رها کن و فقط بدنبال لذت بردن باش
    موفق باشی

مرسی از راهنماییتون.اینکار واسم خیلی سخته واقعا تا حالا خیلی تلاش کردم اما نتونستم بهش برسم.
    نمیدونم مشکل از منه یه از حسم و یا از همسرم و هر چیز دیگه.

بازم ممنونم.

15. البته پوزیشن در تحریک شدن G spot خیلی مهمه اگه پوزیشونتون جوری باشه که با الت تحریک بشه و معاشقتون عالی باشه قطعا چند بار به ارگاسم میرسین و انزالو تجربه میکنین. موفق باشین.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید