شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 111

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. negsa نوشته است: دوستان من همانطور که گفتم نزدیکی محافظت نشده داشتم و 6 روز می گذره.هنوز به پریودم 10 روز مونده.می خواستم ببینم آزمایش بتا از چه روطی قابل اعتماد هست.یعنی اگه قبل از پریودم آزمایش بدم مشخص می شه؟

48 ساعت بعد از آخرین نزدیکی آزمایش بتا قابل اعتماده دوست عزیز. فرقی نمیکنه قبل از پریود باشه یا بعدش.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. ayoot نوشته است:
    mohammadjoon26 نوشته است:
    ayoot نوشته است: سلام ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی به علت استرس شدید نتونستم بگردم
    من و دوستم روز 12 هم بهمن رابطه داشتیم آلت من 1 سانت بیشتر داخل نرفت و ایشون پردشون ارتجایی هست (طبق گفته خودش) من تا اومدم از روشون بلند بشم منیم در دهانه واژن تخلیه شد شاید همون 1 سانت داخل و سریع بیرون کشیدیم و با دستمال پاک کردیم 30دقیقه بعدش از قرص پیشگیری اورژانی اوسییز یا لورستوژن (یه هیمچین چیزی) استفاه کردیم یکیشو خورد و یکی دیگشم صبحش خورد 12 ساعت بعد  و عصر روز 5شنبه 13 بهمن دل درد داشت ولی پریود نشد امروز 17 بهمن هست و ایشون هنوز پریود نشده ...... دوره این خانم 21 روزه و 3 روز خون ریزی هست و روز پاکیشون 27 دی ماه بوده من با نرم افزار حساب کردم تو روزای پرخطر نبودیم ایا درست حساب کردم ؟ آیا احتمال بارداری هست؟  آیا استرس باعث تاخیرش شده ؟
    ممنون میشم دارم از استرس همینجور وزن کم میکنم

سلام
    شما که استرس میگیرین و میترسین از کاندوم استفاده کنین
    اونجوری که من فهمیدم اگه بلافاصله قرص خوردن که دیگه بارداری ندارن و تاخیر هم به خاطر قرصا واسترسش هست بازم برای احتیاط اگه 3روزگذشته برن ازمایش خون بدن تا دقیق بگه وخیالتون راحت بشه وشما میگین منظمه پریودشون احتمالا از 18بهمن به اونور باید منتظر پریودی باشن

مگه نباید بهد از خوردن قرص ها تا چند روز بعدش پریود بشه؟  به سیکل خودش مربوطه؟ یعنی با اینکه قرص خورده زمانی که فک میکرده پریود میشه باید پریود بشه؟

سیکل قائدگی یعنی زمان خونریزی تا زمان خونریزی بعدی
    اگر به گفته شما 21 روزه باشه سیکلشون بین روزهای 4 ام تا 10 ام روز پرخطر ایشون هست
    اثر قرص ها روی هر شخص متفاوته بعضی ها دیر تر و بعضی ها زود تر پریود میشن و بعضی ها سر موعد پریود خودشون
    با توجه به این که در روزها پرخطر رابطه نداشتید و از روش اورژانسی استفاده کردید پس احتمال حاملگی وجود نداره
    نگران نباشید
    ممکنه استرس 10 روز پریود رو به تاخیر بندازه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام...توی سایت خوندم که نوشته بود اگه مایع منی با واژن تماس داشته باشه احتمال بارداری وجود داره میخواستم بدونم اگه دستی که با مایع منی تماس داشته ولی با دستمال پاک شده و حالت تر بودن هم ندارد با واژن تماس پیدا کند باعث بارداری میشود؟؟
    و سوال دیگر اینکه تقریبا 6 روز بعد از اتمام پریود زمان پر خطر است؟سیکل 30 روزه گاهی وقتا هم دیرتر

4. padideh_2 نوشته است: سلام...توی سایت خوندم که نوشته بود اگه مایع منی با واژن تماس داشته باشه احتمال بارداری وجود داره میخواستم بدونم اگه دستی که با مایع منی تماس داشته ولی با دستمال پاک شده و حالت تر بودن هم ندارد با واژن تماس پیدا کند باعث بارداری میشود؟؟
    و سوال دیگر اینکه تقریبا 6 روز بعد از اتمام پریود زمان پر خطر است؟سیکل 30 روزه گاهی وقتا هم دیرتر

خیر اگر مایع منی بر روی دست خشک شده باشه امکان بارداری وجود نداره و برای حساب کردن زمان های پر خطر از نرم افزاری که در سایت قرار داره میتونید استفاده کنید  http://www.roham.ws/web/ftopicp-2156.html#2156

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 111 از 111
رفتن به صفحه :    ... 111

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید