شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه کافور و زعفران با میل جنسی

1. سولاتم از دوستان اینه آیا حقیقت دارد که میگویند کافور میل جنسی را در آقایان کم و در خانمها بر عکس آقایون زیاد میکند ؟ و زعفران عکس این حالت را دارد یعنی با مصرف آن میل جنسی در خانمها کم و در آقایان زیاد میشود  ؟
    البته این توضیح را در مورد کافور بدهم من وقتی که سرباز بودم همانطور که اطلاع دارید در سربازخانه ها در غذا کافور میریزند تا میل جنسی کم شود من در دوران سربازی وقتی که پادگان بودم اصلا میل جنسی نداشتم و اگر هم گاهی اوقات داشتم بسیار کم بود ولی وقتی میومدم مرخصی تو خونه خودمون میل جنسیم خیلی زیاد میشد میخوام اینو بگم که در مورد کافور خودم تجربه کردم و به این نتیجه عملا رسیدم که میل جنسی رو در آقایون کم میکنه ولی میخواسستم بدونم آیا حقیقت داره که همین کافور در خانمها بر عکس عمل میکنه و میل جنسیشونو زیاد میکنه ؟ در مورد زعفران هم که در خانمها و آقایون عکس هم عمل میکنه لطفا توضیح بدید که آیا اطلا همچین چیزی حقیقت داره یا نه ؟
    مچکرم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. wushu

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزيز.....بله..كافور تاثير كاهنده ميل جنسي روي مردان داره و البته رو زنان هم همينور ..لازم به ذكره كه كافور ماده اي سمي هستش و مقداري از اون بصورت خالص ميتونه يك بزرگسال رو بكشه...مقدار دقيقش رو نميدونم....
    در مورد زعفران....خاصيت تحريك  كننده براي زنان و مردان داره و همينطور براي جلوگيري از پيري زود رس و كاهش درد هاي دوران قاعدگي موثره..

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. با سلام
    نظرتون درمورد کافور و زعفران درسته ولی تاثیرش هم برای مرد وهم برای زن یکی است و فرقی نمیکنه ضمنا خیلی وقته تو پادگان ها استفاده از کافور ممنوع شده من چند تا ازدوستام تو آشپزخونه پادگان بودن و گفتن اصلا از کافور استفاده نمیکنیم و این مال خلی وقت پیشه بعضیا هنوز فکر میکنن که از کافور استفاده میشه درصورتیکه من خبر دارم از سال 80به بعد استفاده نشده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. Tanha61 نوشته است: با سلام
    نظرتون درمورد کافور و زعفران درسته ولی تاثیرش هم برای مرد وهم برای زن یکی است و فرقی نمیکنه ضمنا خیلی وقته تو پادگان ها استفاده از کافور ممنوع شده من چند تا ازدوستام تو آشپزخونه پادگان بودن و گفتن اصلا از کافور استفاده نمیکنیم و این مال خلی وقت پیشه بعضیا هنوز فکر میکنن که از کافور استفاده میشه درصورتیکه من خبر دارم از سال 80به بعد استفاده نشده

من خودم سال 86 تا 88 سرباز بودم و با چشمای خودم دیدم که استفاده میکنن اتفاقا منم یکی دوتا از دوستام تو آشپزخانه بودند و همیشه با ما در این مورد حرف میزدند حتی یکبار گفتند که به آشپز گفتیم که کافور تو غذا نریزه آشپز اولش زده زیرش و گفته که تو غذا کافور نمیریزیم این حرفا شایعه است تا بلاخره یه روز مچشو میگیرن و آشپز میگه من مجبورم بریزم دست من نیست دستوره
    دوست شما یا متوجه نشده که آشپز کی کافور رو میریزه تو غذا یا تو پادگان ایشون نریختن که امکان نداره . در ضمن معمولا سربازهایی که تو آشپزخانه کار میکنند متوجه ریختن کافور در غذا توسط آشپز نمیشن چون دوستم میگفت ما 6 ماه چشممونو از آشپز برنداشتیم تا تونستیم مچشو بگیریم سربازی که تو آشپزخانه کار میکنه وردسته . آشپزی رو که دست سرباز نمیدن پادگانها همه آشپز دارند به همین خاطر سرباز متوجه این کار نمیشه مگه خیلی هواسش به کارای آشپز باشه آشپز هم اگه ازش ببرسی میگه نمیریزم چون دستور داره که نگه
    به هر حال از جوابت به سوالم مچکرم دوست من

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید