شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

احتمال بارداری ..

1. ممنون میشم اگه سریعا جوابمو بدین چون خیلی نگرانم
    من تماس جنسی بدون دخول داشتم 2 ساعت بعد 2قرص اچد دی مصرف کردم و چون ماه رمضان بود بود مجبور بودم 6 ساعت بعد(به جای 12 ساعت) 2عدد دیگر بخورم و تا 72 ساعت یکی موقع سحر و یکی موقع افطار خوردم آیا باز هم احتمال حاملگی وجود داره؟

2. با عرض سلام وخسته نباشيدخدمت شما آقاي دكتر صادقي...
    يه سوال داشتم...من در روز 27 مرداد پريود شدم (تاريخ شروع پريود)ودر روز 25 شهريور نزديكي داشتم...با توجه به اينكه دوره پرود نامنظمي دارو آيا احتمال بارداري وجود دارد؟اگر وجود دارد چقدر؟البته الان كه 31 شهريور است و من دارم اين متن را مي نويسم هنوز پريود نشدم.....
    در ضمن من 3 سال است كه ازدواج كردم و در تمام اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم...والان تصميم به بارداري دارم.......
    آقاي دكتر ازتون بخاطر اينكه وقت ميزارين و به سوالات جواب ميدين صميمانه سپاسگذارم.

3. leila2220 نوشته است: ممنون میشم اگه سریعا جوابمو بدین چون خیلی نگرانم
    من تماس جنسی بدون دخول داشتم 2 ساعت بعد 2قرص اچد دی مصرف کردم و چون ماه رمضان بود بود مجبور بودم 6 ساعت بعد(به جای 12 ساعت) 2عدد دیگر بخورم و تا 72 ساعت یکی موقع سحر و یکی موقع افطار خوردم آیا باز هم احتمال حاملگی وجود داره؟

سلام،
    زمانهای شروع آخرین خونریزی قبل از نزدیکی و زمان نزدیکی برای اظهار نظر دقیق مهم است. اما به فرض اینکه شما در روز تخمک گذاری نزدیکی کرده باشید، روش جلوگیری اورژانسی را به درستی انجام نداده اید (البته خود فرد باید میان جلوگیری از یک بارداری ناخواسته و سایر مسایل انتخاب کند). با این حال با این دوز دارویی که مصرف کرده اید بعید می دانم حتی با وجود فرض بالا در شما بارداری رخ داده باشد و جای نگرانی نیست.
    توجه داشته باشدی با مصرف این قرصها خونریزی بعدی شما ممکن است در زمان مشخص قبلی رخ ندهد.

4. nassim نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشيدخدمت شما آقاي دكتر صادقي...
    يه سوال داشتم...من در روز 27 مرداد پريود شدم (تاريخ شروع پريود)ودر روز 25 شهريور نزديكي داشتم...با توجه به اينكه دوره پرود نامنظمي دارو آيا احتمال بارداري وجود دارد؟اگر وجود دارد چقدر؟البته الان كه 31 شهريور است و من دارم اين متن را مي نويسم هنوز پريود نشدم.....
    در ضمن من 3 سال است كه ازدواج كردم و در تمام اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم...والان تصميم به بارداري دارم.......
    آقاي دكتر ازتون بخاطر اينكه وقت ميزارين و به سوالات جواب ميدين صميمانه سپاسگذارم.

سلام،
    با توجه به تاریخ هایی که ذکر کردید، اگر دوره های منظمی داشتید، اصلا احتمال بارداری وجود نداشت. ولی با توجه به اینکه دوره های شما نامنظم است «احتمال» بارداری وجود دارد ولی بسیار پایین. نامنظمی دوره ها شما به چه صورت است؟

5. سلام.من تقریبا روز 16از سیکل قاعدگیم با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم تقریبا روز 6 شهریور بعد از اون تا 1 هفته لک بینی داشتم لکه های قهوه ای تیره روزی که باید پریود می شدم به جای خونریزی بازم لک دیدم ولی اندفه لکه های قرمز روشن بود وخیلی هم روون بود الان تقریبا 14 روز از روزی که باید پریود می شدم می گذره (17 شهریور)و هنوز نشدم ،تو این مدت 2 بار از baybi چک استفاده کردم (یه بار27 وهمین امروز 31)جوابش منفی بوده امروز هم به تجویز پزشک سنو گرافی کردم که هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز طبیعی بود ولی با توجه به اینکه سنو گرافی در هفته های اول چیزی رو نشون نمی ده آیا ممکنه من حامله باشم ،تو این چند روز دلدرد دارم ،دلدرد خفیف ولی یه موقع هایی تیر میکشه . اگه چیزیم نیست پس چرا پریود نمیشم اگرم احتمال بار داری هست باید چکار کنم. Crying or Very sad

6. با سلام
    نامزد من دختری 20 ساله هست
    روز سوم عادت ماهیانه با هم رابطه داشتیم او هنوز باکره است
    در حال حاظر 5 از زمان عادت ماهیانه او می گذرد و او هنوز عادت ماهیانه نشده نسبت به بوی عطر ها حالت تهوع داردو سر درد در 2 هفته ی گذشته داشته و تکرر ادرار نیز تا حدی نسبت به قبل پیدا کرده!ایا امکان بارداری او وجود دارد؟

7. shaghayegh_1 نوشته است: سلام.من تقریبا روز 16از سیکل قاعدگیم با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم تقریبا روز 6 شهریور بعد از اون تا 1 هفته لک بینی داشتم لکه های قهوه ای تیره روزی که باید پریود می شدم به جای خونریزی بازم لک دیدم ولی اندفه لکه های قرمز روشن بود وخیلی هم روون بود الان تقریبا 14 روز از روزی که باید پریود می شدم می گذره (17 شهریور)و هنوز نشدم ،تو این مدت 2 بار از baybi چک استفاده کردم (یه بار27 وهمین امروز 31)جوابش منفی بوده امروز هم به تجویز پزشک سنو گرافی کردم که هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز طبیعی بود ولی با توجه به اینکه سنو گرافی در هفته های اول چیزی رو نشون نمی ده آیا ممکنه من حامله باشم ،تو این چند روز دلدرد دارم ،دلدرد خفیف ولی یه موقع هایی تیر میکشه . اگه چیزیم نیست پس چرا پریود نمیشم اگرم احتمال بار داری هست باید چکار کنم. Crying or Very sad

سلام،
    با اقداماتی که شما انجام دادید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد. سونوگرافی هم با توجه به مدت زمانی که از نزدیکی شما گذشته اگر حاملگی رخ داده بود نشان می داد. به نظر من احتمالا لکه بینی هایی که داشته اید در این ماه همان خونریزی ماهیانه بوده و احتمال بارداری در شما منتفی است.باز هم توصیه می کنم در صورتی که تمایل به بارداری ندارید در روزهایی که احتمال بارداری در آنها بالاتر است (حدود روزهای 12 تا 16 سیکل قاعدگی) یا از نزدیکی اجتناب کنید و یا از روشهای محافظت شده (مثل کاندوم) بهره بگیرید.

8. hosseinmon نوشته است: با سلام
    نامزد من دختری 20 ساله هست
    روز سوم عادت ماهیانه با هم رابطه داشتیم او هنوز باکره است
    در حال حاظر 5 از زمان عادت ماهیانه او می گذرد و او هنوز عادت ماهیانه نشده نسبت به بوی عطر ها حالت تهوع داردو سر درد در 2 هفته ی گذشته داشته و تکرر ادرار نیز تا حدی نسبت به قبل پیدا کرده!ایا امکان بارداری او وجود دارد؟

سلام،
    خیر احتمال بارداری وجود ندارد.

9. sarin

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. من يك هفته پيش شك كردم باردار شدم 3 روز بعدش از baby check استفاده كردم جواب منفي بود اما ميخواستم بدونم با اين وسيله همون موقع جواب مشخص ميشه يا بايد 10 15 دقيقه صبر ميكردم. مشكلم هم اينه كه پريودم 3 روزه عقب افتاده و بي اشتهايي شديد و دردهاي مشكوك زير شكم دارم. ميخوام بدونم ايا احتمال داره علائم بارداري باشه. لطفا راهنماييم كنيد. فوري خواهشا Crying or Very sad

10. sarin نوشته است: با سلام. من يك هفته پيش شك كردم باردار شدم 3 روز بعدش از baby check استفاده كردم جواب منفي بود اما ميخواستم بدونم با اين وسيله همون موقع جواب مشخص ميشه يا بايد 10 15 دقيقه صبر ميكردم. مشكلم هم اينه كه پريودم 3 روزه عقب افتاده و بي اشتهايي شديد و دردهاي مشكوك زير شكم دارم. ميخوام بدونم ايا احتمال داره علائم بارداري باشه. لطفا راهنماييم كنيد. فوري خواهشا Crying or Very sad

سلام،
    تا 10 روز صبر کنید، اگر خونریزی رخ نداد، می توانید از آزمایش خون استفاده کنید.

11. reza7

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام؛
    از اینکه وقت میذارید و به سوال های من جواب میدید ممنونم.

تاریخ پریود من به شدت به هم ریخته و می ترسم که باردار شده باشم. ممکنه لطفا من رو راهنمایی کنید؟

آخرین بار در تاریخ 9 مهر پریود شدم. بعد از اون در تاریخ 25 مهر از روش اورژانسی یعنی 8 قرص ال-دی پیشگیری کردم. روز اول آبانماه هم باید از روش اورژانسی استفاده می کردم ولی فقط 2 تا قرص ال-دی خوردم. باید اضافه کنم که آخرین باری که قرص هامو به طور مرتب یعنی 21 روز خوردم در ماه مرداد بود و بعد از اون تا 9 مهر قرص نخورده بودم.
    روز 8 آبان هم نتیجه بییی چک منفی بود.

فکر می کنید ممکنه نتیجه بییی چک اشتباه بوده  باشه؟ آیا ممکنه من باردار شده باشم؟ یا اینکه به خاطر مصرف نادرست قرص برنامه پریودم این طور به هم ریخته؟

اضافه می کنم که من 25 سال دارم.

12. naznazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    تا چند روز بعد از قاعدگی میتوان مطمئن بود که تخمک گذاری انجام نمیشود؟آخه من جمعه پاک شدم (پریودیم تمموم شد)و 6 روز بعدش در روز 5 شنبه با نامزدم نزدیکی کردم.آیا احنمال حاملگی در من وجود دارد یا خیر؟در ضمن سیکل قاعدگی من 28 یا 30 روزه میباشد!
    ممنون

13. با سلام و تشکر از سایت خوبتون.
    لطفا هر چه سریعتر منو راهنمایی کنین.
    دختری هستم 23 ساله. چند روز (در حدود 5 روز) پس از پایان دوره قاعدگی ماه قبل با نامزدم معاشقه ای داشتم. البته اینو بگم که پرده بکارت از بین نرفته. اما الان 10 روز از زمان شروع دوره قاعدگی این ماه گذشته اما من هنوز عادت نشده ام و هیچ کدام از نشانه های قاعدگی که یک هفته قبل از شروع قاعدگی مشاهده می کردم رو هم ندیدم. در عوض بعد از ارتباط با نامزدم علایمی مثل سردرد، حالت تهوع، بی اشتهایی، استفراغ، کمر درد و پا درد و همچنین عقب افتادن قاعدگی که البته هیچ کدام از علامت های قاعدگی هم ظاهر نشده رو دارم. حالا با توجه به اینکه پرده بکارت از بین نرفته و ارتباط ما فقط سطحی بوده (تماس الت نامزدم با الت خودم) و رابطه جنسی مقعدی و منی بیرون ریخته شده و تنها مایعی که قبل از ارضا شدن از الت نامزدم خارج شده (منظورم منی نیست) روی التم ریخته شده ایا امکان بارداری وجود داره؟ :(  :? (چون شنیدم که در این مایع که قبل از منی از الت مرد خارج میشه مقداری اسپرم وجود داره که میتونه باعث حاملگی شه)
    البته من قبلا یک بار هم قاعدگیم به مدت 15 روز عقب افتاده و کلا قاعدگی نامنظمی دارم. و البته دکتر هم رفتم (اما نه دکتر زنان به علت ترس از احتمال بارداری و عصبانیت خانواده به علت تعصب) و علت حالت تهوع و سردرد رو پرسیدم (بدون ذکر ترس از امکان بارداری) و به علت اینکه سابقه میگرن دارم دکتر گفت مخلوطی از میگرن و بیماری گوارشیه. اما من هنوز هم می ترسم اینا علامت های بارداری باشه. لطفا بهم بگین با این توصیفات ایا احتمال بارداری وجود داره؟  :?
    راستی دکتر یک سری ازمایشات کامل هم دادن (خون - ادرار و مدفوع) ایا می شه از رو این ازمایشات فهمید که باردار هستم یا نه؟
    لطفا هر چه سریعتر منو راهنمایی کنین.

14. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    زمان 14 + و _ دو روز است یعنی احتمال از روز 16تا 12 روز بعد از شروع پریود است
    بله احتمال بارداری هست

15. سلام
    با اجازه آقاي دكتر
    عوامل زيادي غير از بارداري ميتواند موجب عقب افتادن قائدگي شود از جمله استرس و فشارهاي روحي و يا برهم خوردن تعادل هورموني و...
    البته احتمال حاملگي ( بسيار بسيار ضعيف ) وجود دارد چون داخل مايعي هم كه هنگام ملاعبه از مردان خارج ميشود ميتواند اسپرم وجود داشته باشد ولي با توضيحاتي كه شما داديد حاملگي بعيد به نظر ميرسد
    جواب آزمايش همه چيز را مشخص ميكند
    نگران نباشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 57
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید