شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 106 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. gooshsia نوشته است: سلام
    خسته نباشيد
    من و نامزدم فقط از رابطه ي سطحي براي ارضاي هم استفاده ميكنيم يعني  دخولي نيست و حتي آلت ها را هم به هم نزديك نميكنيم. مني  جايي به غير از بدن من ريخته ميشه و بعد ارضاي  نامزدم من خوب دستمو پاك ميكنم و همون موقع ميرم ميشورم و دست به چيزي نميدارم. من بخاطر ايتكه عفونت ادراري داشتم و الانم كمي دارم كه ازمايش نشون داده و بخاطرش رفتم دكتر كه قرص برا عفونتم داد ولي كامل نخوردم . الانم دارم از استرس و نگراني ميميرم چون زير دلم و پهلوهم تير ميكشه و درد دارم و همش پيشه خودم ميگم نكنه باردار شدم با اينكه رابطمون چيزي نداره ولي استرسم .بطوريه كه هيچكاري نميتونم بكنم. اعصابم بهم ريخته . از روش اورژانسي استفاده كنم ؟ اين درد ها و تير كشيدن ها در قسمت واژن و پهلو ها و مجاري ادراري ماله عفونته؟ يا علائمه بارداريه؟؟؟  
    امشب با نامزدم بحثمون شد . نميدونم چرا اينفدر حساس شدم و هر دفعه استرس ميگيرم . منو راهنمايي كنيد
    با تشكر

سلام
    اولا که رابطه سطحی بوده
    دوما شما دستاتون رو شستید
    سوما آیا اصلا در زمان دوره پر خطر حاملگی بوده رابطتون یا همینجوری الکی استرس گرفتید
    دوباره میگم...  با شناخت درست شناسایی دوره پر خطر میتونید از این همه استرس و نگرانی بعد از رابطه کم کنید و از یه رابطه زناشویی خوب و با آرامش لذت ببرید و خودتون و همسرتون رو دچار مشکل نکنید

2. بازم سلام..
    من امروز بعد از 3 روز تاخیر پریود شدم( خوشبختانه)!
    پس مطمئناً دیگه احتمال بارداری نیست...خونریزیم مثل همیشس و فرقی نداره...فقط هنوز نمیدونم این 3 روز تاخیر با این شرایط طبیعی بوده یا نه..ممکنه به خاطر داشتن رابطه یه هفته قبلش بوده و باعث شده هورمونا به هم بریزن و یکم عقب بیافته! چون من شنیدم میگن تا یه هفته تاخیر طبیعیه..ولی برای من چون همیشه منظم بوده نگرانم کرده بود..
    بازم خیلی مرسی از کمکا و جواباتون...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. parny نوشته است: بازم سلام..
    من امروز بعد از 3 روز تاخیر پریود شدم( خوشبختانه)!
    پس مطمئناً دیگه احتمال بارداری نیست...خونریزیم مثل همیشس و فرقی نداره...فقط هنوز نمیدونم این 3 روز تاخیر با این شرایط طبیعی بوده یا نه..ممکنه به خاطر داشتن رابطه یه هفته قبلش بوده و باعث شده هورمونا به هم بریزن و یکم عقب بیافته! چون من شنیدم میگن تا یه هفته تاخیر طبیعیه..ولی برای من چون همیشه منظم بوده نگرانم کرده بود..
    بازم خیلی مرسی از کمکا و جواباتون...

سلام
    آیا رابطه ای که داشتید در اون ارضا شدید و به ارگاسم رسیدید؟؟؟؟
    گاهی اوقات ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن در نزدیک به روزهای پریود اون رو 2 یا 3 روز عقب میندازه...

4. سلام...من برای تنظیم پریود و جلوگیری از بارداری از ال دی استفاده میکنم....تو این ماه یک شب یادم رفت..و درست روز 14 پریود رابطه پرخطر البته بدون دخول داشتم....یعنی یکم همین ماه...برای اطمینان بیشتر 2 ساعت بعد از رابطه یعنی ساعت 7 عصر 2 اچ دی و 12 ساعت بعد یعنی 7 صبح 2 اچ دی دیگر مصرف کردم....امانه حالت تهوع داشتم نه مشکل دیگری.....ایا زبونم لال امکان بارداری هست؟؟؟؟هر ماه 28 روزه پریود میشم یعنی ماه قبل 17 بود و این ماه باید 15 باشه.....ایا روش اورجانسی پریودم رو بهم میریزه اگه اینطوره چند روز طبیعیه؟؟؟؟چون نگران بارداری هم هستم.....لطفا کمکم کنید.....

5. سلام
    من پست 1578 را گذاشتم. ميخواستم بدونم با وجود نوع رابطه ي من و نامزدم (كه آلتها اصلا در تماس نيست و به هيچ وجه دخولي نيست و مني هيچ كاري به بدن من نداره و بعد ارضاي نامزدم كه با دسته من دستمو پاك ميكنم و بعدش چندين بار دستمو ميشورم با آب و صابون ) قرص سيپروترون كامپاند براي روش اورژانسي ميشه استفاده كرد؟  ميخواستم بپرسم قرص لوونورژسترل بخورم براي جلوگيري؟
    استرس دارم . نميدونم چكار كنم.  

ممنون

6. gooshsia نوشته است: سلام
    من پست 1578 را گذاشتم. ميخواستم بدونم با وجود نوع رابطه ي من و نامزدم (كه آلتها اصلا در تماس نيست و به هيچ وجه دخولي نيست و مني هيچ كاري به بدن من نداره و بعد ارضاي نامزدم كه با دسته من دستمو پاك ميكنم و بعدش چندين بار دستمو ميشورم با آب و صابون ) قرص سيپروترون كامپاند براي روش اورژانسي ميشه استفاده كرد؟  ميخواستم بپرسم قرص لوونورژسترل بخورم براي جلوگيري؟

ممنون

از کاربران عزیز تقاضا میشه زمانی که پاسخ سوالتون رو میگیرید انقدر تکرارش نکنید لطفا.
    در مورد شما هم گفته شد که اصلا نیازی به مصرف قرص نیست و بارداری منتفیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. titka نوشته است: سلام...من برای تنظیم پریود و جلوگیری از بارداری از ال دی استفاده میکنم....تو این ماه یک شب یادم رفت..و درست روز 14 پریود رابطه پرخطر البته بدون دخول داشتم....یعنی یکم همین ماه...برای اطمینان بیشتر 2 ساعت بعد از رابطه یعنی ساعت 7 عصر 2 اچ دی و 12 ساعت بعد یعنی 7 صبح 2 اچ دی دیگر مصرف کردم....امانه حالت تهوع داشتم نه مشکل دیگری.....ایا زبونم لال امکان بارداری هست؟؟؟؟هر ماه 28 روزه پریود میشم یعنی ماه قبل 17 بود و این ماه باید 15 باشه.....ایا روش اورجانسی پریودم رو بهم میریزه اگه اینطوره چند روز طبیعیه؟؟؟؟چون نگران بارداری هم هستم.....لطفا کمکم کنید.....

سلام
    بارداری به هیچ عنوان امکان نداره. همه که نباید حالت تهوع بگیرن دوست عزیز. روی هرکس عوارض این قرص ها که بروز نمیکنه. بستگی به بدن داره. در دوره بعدی پریودتون هم بی نظمی طبیعیه. ممکن هم هست نظم قاعدگیتون به هم نریزه.

8. سلام ، همسر من پريودي منظم دارد و 17 برج گذشته پريود شدند . در همان ماه رابطه مشكوك داشتيم كه از روش اورژانسي استفاده كرديم . البته نگراني ما فقط براي پيش آب بود نه چيز ديگر . در روز 6 اين ماه  يعني 20 روز بعد از پريود ماه قبل هم در حين رابطه كاندوم پاره شد . البته قبل كاندوم گذاشتن من پيش آب را پاك كرده بودم كاندوم هم در وسط زمان پاره شد يعني هيچ چيزي داخل كاندوم نبود و به زمان ارضاي بنده خيلي مانده بود . و من كاندوم جديد را سريعا جايگزين كردم . داخل كاندوم پاره شده هم چيزي نبود . حال سوالم اين هست كه آيا امكان دارد باز هم پيش آبي كم داخل كاندوم بوده و در حين پاره شدن به داخل واژن همسرم رفته باشد . ما چون يكبار از روش اورژانسي استفاده كرديم ديگر نميتوانستيم مجددا قرص بخوريم و فقط منتظر پريود شديم . همسرم علائم پريود مانند شكم درد و تيره شدن ترشحات واژن را دارند اما هنوز پريود نشدند . آيا احتمال حاملگي دارند؟ با توجه به اينكه هنوز تا 17 اين برج هم زمان داريم و دير نشده است براي پريود . جهت اطلاع فقط سوال كردم . مشتكرم

9. miladking نوشته است: سلام ، همسر من پريودي منظم دارد و 17 برج گذشته پريود شدند . در همان ماه رابطه مشكوك داشتيم كه از روش اورژانسي استفاده كرديم . البته نگراني ما فقط براي پيش آب بود نه چيز ديگر . در روز 6 اين ماه  يعني 20 روز بعد از پريود ماه قبل هم در حين رابطه كاندوم پاره شد . البته قبل كاندوم گذاشتن من پيش آب را پاك كرده بودم كاندوم هم در وسط زمان پاره شد يعني هيچ چيزي داخل كاندوم نبود و به زمان ارضاي بنده خيلي مانده بود . و من كاندوم جديد را سريعا جايگزين كردم . داخل كاندوم پاره شده هم چيزي نبود . حال سوالم اين هست كه آيا امكان دارد باز هم پيش آبي كم داخل كاندوم بوده و در حين پاره شدن به داخل واژن همسرم رفته باشد . ما چون يكبار از روش اورژانسي استفاده كرديم ديگر نميتوانستيم مجددا قرص بخوريم و فقط منتظر پريود شديم . همسرم علائم پريود مانند شكم درد و تيره شدن ترشحات واژن را دارند اما هنوز پريود نشدند . آيا احتمال حاملگي دارند؟ با توجه به اينكه هنوز تا 17 اين برج هم زمان داريم و دير نشده است براي پريود . جهت  اطلاع   فقط سوال كردم . مشتكرم
    سلام با توجه به اینکه روز 20 سیکل قاعدگی رابطه داشته اید که از زمان تخمک گذاری گذشته بوده و همسر شما سیکلهای منظمی دارند احتمال بارداری منتفی هست برای اطمینان کامل باید منتظر پریود باشید.

10. moory

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من با همسرم رابطه محافظت شده  با کاندوم و بدون دخول داشتیم که در روز 25 دوره ایشان بود اما ایشان از روش اورژانسی استفاده نمود و روز 8 دی که موعد پریود بود پریود نشد اما دقیقا 7 روز پس از مصرف قرص یعنی 12دی پریود شد که دو روز اول شدید , و تا روز 5 ام لکه بینی داشته اما روزهای بعد خیلی کم بود اما بعد از گذشت یکماه روز موعد پریودش یعنی 8 بهمن پریود نشده، آیا این تاخیر به علت مصرف قرص هاست یا نه اختمال بارداری وجود دارد؟ به شدت هم استرس داره

11. moory نوشته است: من با همسرم رابطه محافظت شده  با کاندوم و بدون دخول داشتیم که در روز 25 دوره ایشان بود اما ایشان از روش اورژانسی استفاده نمود و روز 8 دی که موعد پریود بود پریود نشد اما دقیقا 7 روز پس از مصرف قرص یعنی 12دی پریود شد که دو روز اول شدید , و تا روز 5 ام لکه بینی داشته اما روزهای بعد خیلی کم بود اما بعد از گذشت یکماه روز موعد پریودش یعنی 8 بهمن پریود نشده، آیا این تاخیر به علت مصرف قرص هاست یا نه اختمال بارداری وجود دارد؟ به شدت هم استرس داره

سلام.
    اولا که نگفتید دوره پریود همسرتون چند روزه است و ایا منظم هست یا نه. ولی دلیل عقب افتادن پریود هم میتونه استفاده از روش اورژانسی در ماه قبل باشه و هم استرسی که دارن و اگه توی این ماه رابطه مشکوک به بارداری نداشتین اصلا جای نگرانی نیست.

12. moory

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوره 30 روزه و منظمی داشته و این ماه نیز رابطه ای نداشتیم.

13. moory نوشته است: دوره 30 روزه و منظمی داشته و این ماه نیز رابطه ای نداشتیم.

اگه دوره 30 روزه است که 12 بهمن زمان پریودشون میشه پس هنوز تاخیر نداشتن و اگه نگرانیتون مربوط به رابطه ماه قبله که دلیلی برای نگرانی نیست چون ماه قبل پریود شدن و همینطور که بارها توی سایت گفته شده پریود= عدم بارداری. در ضمن شما از کاندوم استفاده کردید و در زمان پر خطر هم نبودید.

14. gooshsia نوشته است: سلام

ممنون

سلام
    من یه بار گفتم بهتون
    2 تا از دوستای دیگتون هم گفتند
    لازم به مصرف قرص  نیست
    اگه حاملگی به این راحتی بود که با هر رابطه سطحی حاملگی رخ میداد الان جمعیت کره زمین 7 میلیارد نبود
    احتمالا 70 میلیارد بود
    حاملگی فقط موقعی رخ میده که منی وارد واژن بشه
    و من فک نمیکنم با یه رابطه سطحی و ریختن منی در جای دیگه اون وارد واژن بشه
    پس خودتون رو عذاب ندید

15. titka نوشته است: سلام...من برای تنظیم پریود و جلوگیری از بارداری از ال دی استفاده میکنم....تو این ماه یک شب یادم رفت..و درست روز 14 پریود رابطه پرخطر البته بدون دخول داشتم....یعنی یکم همین ماه...برای اطمینان بیشتر 2 ساعت بعد از رابطه یعنی ساعت 7 عصر 2 اچ دی و 12 ساعت بعد یعنی 7 صبح 2 اچ دی دیگر مصرف کردم....امانه حالت تهوع داشتم نه مشکل دیگری.....ایا زبونم لال امکان بارداری هست؟؟؟؟هر ماه 28 روزه پریود میشم یعنی ماه قبل 17 بود و این ماه باید 15 باشه.....ایا روش اورجانسی پریودم رو بهم میریزه اگه اینطوره چند روز طبیعیه؟؟؟؟چون نگران بارداری هم هستم.....لطفا کمکم کنید.....

سلام
    اولا که شما روش اورژانسی رو درست انجام دادید
    نداشتن حالت تهوع یعنی شما به این قرصها حساسیت ندارید وبدنتون با اونا مشکلی نداره
    حالت تهوع یکی از عوارض این قرصهاست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 106 از 111
رفتن به صفحه :    ... 106 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید