شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عرق بدن

1. fazli

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مدتیه که با تغییر فصل (شروع پاییز) عرق بدنم (زیر بغل) بسیار بدبو شده و این در حالیه که قبلا و در تابستان چنین مشکلی نداشتم. البته این مساله در دوران پریودی حادتر میشه. آیا این میتونه نشانه بیماری خاصی باشه؟ راه درمان آن چیه؟ (با توجه به اینکه حمام کردن هر روزه مشکل رو برطرف نکرده.)

2. fazli نوشته است: سلام
    مدتیه که با تغییر فصل (شروع پاییز) عرق بدنم (زیر بغل) بسیار بدبو شده و این در حالیه که قبلا و در تابستان چنین مشکلی نداشتم. البته این مساله در دوران پریودی حادتر میشه. آیا این میتونه نشانه بیماری خاصی باشه؟ راه درمان آن چیه؟ (با توجه به اینکه حمام کردن هر روزه مشکل رو برطرف نکرده.)

سلام،
    با توضیحاتی که شما دادید بیماری خاصی نیست که چنین علامتی داشته باشد. به نظر من همان رعایت بهداشت، شستشو، کوتاه کردن موها و استفاده از خوشبو کننده ها می تواند به کاهش این حالت کمک نماید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.من هم مثل این خانوم مشکل عرق در ناحیه زیر بغل رو دارم.با این تفاوت که من 1 ساله این مشکل برام پیش اومده و همیشه شدیدا در اذعان عمومی من رو دچار ناراحتی میکنه. فصلی هم نیست.حتی در سرمای زمستان زیر بغل من عرق میکنه و باعث ناراحتی و استرس من شده.نمیتونم تو اجتماع راحت رفت و آمد کنم.شدیدا به کمک شما نیاز دارم.لطف کنید بفرمائید برا ی خلاص شدن از این مشکل دارویی غیر حمام هست؟ چون هر روز هم حمام میکنم. ممنون.

4. shila-sedaghat نوشته است: سلام.من هم مثل این خانوم مشکل عرق در ناحیه زیر بغل رو دارم.با این تفاوت که من 1 ساله این مشکل برام پیش اومده و همیشه شدیدا در اذعان عمومی من رو دچار ناراحتی میکنه. فصلی هم نیست.حتی در سرمای زمستان زیر بغل من عرق میکنه و باعث ناراحتی و استرس من شده.نمیتونم تو اجتماع راحت رفت و آمد کنم.شدیدا به کمک شما نیاز دارم.لطف کنید بفرمائید برا ی خلاص شدن از این مشکل دارویی غیر حمام هست؟ چون هر روز هم حمام میکنم. ممنون.

سلام

تعریق زیاد نشونه بیماری نیست اما باتوجه به اینکه می فرمایید یکساله این اتفاق براتون رخ می ده
    بهتره به متخصص داخلی مراجعه کنید و از سلامت تیروئیدتون باخبر بشید

تعریق زیاد در اغلب افراد قسمتی از فرم عادی بدنشون هست و نشونه بیماری نیست و تنها با رعایت نکات بهداشتی و کوتاه کردن موهای بدن و تعویض لباس های زیر که بهتره نخی هم باشند و استفاده از مام و اسپری ، میشه اوضاع رو بهتر کرد

یک توصیه شخصی هم در این زمینه دارم
    شما که زیاد عرق می کنید بهتره موقع استحام بدنتون رو با شامپوی پریتیون زینک 1% ( اگر  تبلیغ نباشه ترجیحا از شرکت شفا تهیه کنید ) بشویید و بگذارید کف شامپو 3-5 دقیقه روی بدنتون بمونه . واقعا موثره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید