شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی مقعدی، آسیب به پرده بکارت و بواسیر

1. توی جامعه ما متاسفانه به خاطر خیلی از مسائل بیشتر ما انحراف جنسی داریم.رابطه مقعدی راه نرمالی برای ارضاء نیست جدا از اینکه زن هیچ لدتی از رابطه نمیبره برای مرد هم کار کثیفیه به نطر من مقعد پر از میکروب وباکتریه.آدم نرمال از این رابطه لدتی نمیبره از بعد دیگه رابطه ای که یک نفر در سر تاسر عمل ادیت بشه به مرد اخه چه لدتی میده؟ با عقل من جور در نمیاد.چرا ادم به جای یک رابطه عاشقانه و پر از احساس که دو نفر میتونند به اوج لدت و عشق برسند و از لحاظ جنسی هم ارضا بشند رابطه مقعدی رو انتخاب کنه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام من با نامزدم چند روز پیش رابطه مقعدی داشتم قبلش هم داشتیم ولی این دفعه بعد از رابطمون دور مقعدم جوش زده که روش حالت زم داره و میسوزه مخصوصا وقتی که خودم رو می شورم اون روز از یک اسپری بی حسی استفاده کردیم ممکنه از اون باشه؟خیلی نگرانم
    در ضمن برای دستشویی رفتن هم یه کم مشکل پیدا کردم و مقعدم هم کمی متورم شده
    نامزدمم هم روی آلتش همین جوری شده خیلی نگران شدم
    راهنمایی می خوام ممنون

3. respenta نوشته است: سلام من با نامزدم چند روز پیش رابطه مقعدی داشتم قبلش هم داشتیم ولی این دفعه بعد از رابطمون دور مقعدم جوش زده که روش حالت زم داره و میسوزه مخصوصا وقتی که خودم رو می شورم اون روز از یک اسپری بی حسی استفاده کردیم ممکنه از اون باشه؟خیلی نگرانم
    در ضمن برای دستشویی رفتن هم یه کم مشکل پیدا کردم و مقعدم هم کمی متورم شده
    نامزدمم هم روی آلتش همین جوری شده خیلی نگران شدم
    راهنمایی می خوام ممنون

به احتمال زیاد با اون بی حسی یا روان کننده ای که استفاده کردین حساسیت داشتین
    بهتره به متخصص پوست استفاده کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  4. به احتمال زیاد به خاطر حساسیت بوده

5. واییییی چه وحشتناک اگه من بودم همچین اجازه ای نمیدادم تصورش هم وحشتناکه رابطه مقعدی

6. سلام. من سوالی داشتم که هر جا تلاش کردم نتونستم بپرسم. ولی نا مربوط به این موضوع نیست ممنون میشم جوابم رو بدید.
    من اندام کاملا متناسی دارم و خیلی تناصب اندام برام اهمیت داره و ازدواج نکردم.
    مدت 10 سال هست که دخول مقعدی با آلتهای مصنوعی دارم و این کار رو در هفته 3-4 بار انجام میدم و از ابتداکه شروع به این کار کردم تا حالا نه درد داشتم نه تغییر رنگ در ناحیه ی مقعد و نه بیرون زدگی و نه هیچ مشکل دیگه. ولی طی 1 ماه گذشته حس میکنم باسنم پهن تر شده (که از این موضوع خوشحالم و تاثیر مثبتی بر ظاهر فیزیکیم داشته) از سوی دیگه لمبره های باسنم مقداری شل شدن. بگونه ای که زمانی که برای دخول آلت مصنوعی اقدام میکنم و برای شل شدن ماهیچه های باسن و دخول راحت تر به باسنم ضربه میزنم باسنم بیشتر ار قبل موج میخوره و دخول خیلی خیلی راحت تری رو تجربه میکنم.
    سوالم از اساتید اینه که ممکنه دخول مقعدی روی تیپم تاثیر بزاره؟ و اگه میزاره چطور میشه جلوش رو گرفت؟
    علت شل شدن باسن و پهن شدنش چی میتونه باشه؟
    اگر سایز آلت رو بزرگتر کنم مشکلی پیش میاد؟

7. noura نوشته است: سلام. من سوالی داشتم که هر جا تلاش کردم نتونستم بپرسم. ولی نا مربوط به این موضوع نیست ممنون میشم جوابم رو بدید.
    مدت 10 سال هست که دخول مقعدی با آلتهای مصنوعی دارم و این کار رو در هفته 3-4 بار انجام میدم و از ابتداکه شروع به این کار کردم تا حالا نه درد داشتم نه تغییر رنگ در ناحیه ی مقعد و نه بیرون زدگی و نه هیچ مشکل دیگه. ولی طی 1 ماه گذشته حس میکنم باسنم پهن تر شده (که از این موضوع خوشحالم و تاثیر مثبتی بر ظاهر فیزیکیم داشته) از سوی دیگه لمبره های باسنم مقداری شل شدن. بگونه ای که زمانی که برای دخول آلت مصنوعی اقدام میکنم و برای شل شدن ماهیچه های باسن و دخول راحت تر به باسنم ضربه میزنم باسنم بیشتر ار قبل موج میخوره و دخول خیلی خیلی راحت تری رو تجربه میکنم.
    سوالم از اساتید اینه که ممکنه دخول مقعدی روی تیپم تاثیر بزاره؟ و اگه میزاره چطور میشه جلوش رو گرفت؟

پهن شدن باسن  هیچ ربطی به کاری که میکند نداره. عده کمی از افراد مثل شما از رابطه مقعدی لذت میبرند.نیازی نیست برای شما از ضررات رابطه مقعدی بگم چون حتما واقف هستید سعی کنید قطر الت رو کلفت تر نکنید. و با ارامش این کار رو انجام بدهیدکه به بافتهای مقعد اسیبی نرسه.سعی کنید از الت کوچک به بزرگ برسید.
    اما به نظر من لدتی که توی رابطه واقعی با کسی که دوستش داریم هست به هیچ وجه توی خود ارضایی نیست سعی کنید رابطه رو با کسی که دوستش دارید داشته باشید چه بهتر با همسر آیندتون و اگر امکانش واستون نیست با کسی که بهش عشق میورزید

اما جواب سوالتون  علت شل شدن باسن شما به خاطر اینه که شما در حال اضافه کردن وزن هستید و علت اینکه الت به راحتی داخل میره اینه که ماهیچه های مقعدتون شل شدند امادگی پزیرش الت بزرگتری رو دارند و این کار الی احر پیش میره هر چه الت رو بزرگتر کنید بعد از مدتی نیاز به بزرگتر هست و عوارض خاص حودش رو داره

8. پهن شدن باسنتون بخاطر افزایش وزنتون هس که با بالا رفتن سن وزن هم بیشتر میشه.راحتی دخول هم بدلیل شلی اسفنگتر مقعدتون هس اگه این کارو ادامه بدین مشکلاتی همچون بی اختیاری مدفوع گاز روده و خیلی از عوارض روده ای رو خواهید داشت.اندازه الت رو بزرگتر نکنید هرچه اندازه الت بزرگتر باشه با این عوارض زودتر برخورد میکنید.سعی کنید از رابطه واقعی لذت ببرید که تاثیری بدی رو سلامتیتون نداشته باشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام.حالا که اینجا بحث این مسائله یه سوال داشتم. من قراره تا حدود 1سال دیگه با پسری که خیلی دوسش دارم ازدواج کنم. تو خانوادشون گویا اینجور رسمه که عروس رو قبل از عقد میبرن پزشکی قانونی تا برگه ی سلامت بگیره. من تا حالا کاری نکردم. اما این موضوع باعث استرس زیادی واسم شده. بخاطر همین خودم تنها با دوست صمیمیم رفتم دکتر زنان که خیالم راحت شه. دلیل معاینه هم راستشو به دکتر گفتم چون ازم پرسید. وقتی معاینه کرد گفت پرده ات سالمه حلقوی هم هست. اما یکی از چین های سوراخش خیلی رفته عقب که یا فرم طبیعی شه یا بچه بودی فشار اومده اینطور شده. میخوام بدونم این چیزی که دکتر میگه بعدا واسه برگه سلامت تو پزشکی قانونی مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟ بهم تایید سلامت میدن؟؟؟ خود اون دکتری که رفتم پیشش بهم برگه ای نداد. گفت واسه برگه سلامت باید آشنا باشی و با مادرشوهرت بیای. تنها باشی نمیدم. از کجا بدونم الان برگه بدم تا عروسیت شیطونی نمیکنی؟ البته خواهرم میگه دکتر چون دیده بدون بزرگتر رفتی و استرس داری فکر کرده کاری کردی اینو گفته که بترسی وگرنه قرار نیست سوراخ پرده شکل خاصی داشته باشه. خیلی استرس دارم. کمکم کنید. یعنی فرم طبیعیشه؟ بهم برگه سلامت تو پزشکی قانونی میدن؟

10. mozhi69 نوشته است: سلام.حالا که اینجا بحث این مسائله یه سوال داشتم. من قراره تا حدود 1سال دیگه با پسری که خیلی دوسش دارم ازدواج کنم. تو خانوادشون گویا اینجور رسمه که عروس رو قبل از عقد میبرن پزشکی قانونی تا برگه ی سلامت بگیره. من تا حالا کاری نکردم. اما این موضوع باعث استرس زیادی واسم شده. بخاطر همین خودم تنها با دوست صمیمیم رفتم دکتر زنان که خیالم راحت شه. دلیل معاینه هم راستشو به دکتر گفتم چون ازم پرسید. وقتی معاینه کرد گفت پرده ات سالمه حلقوی هم هست. اما یکی از چین های سوراخش خیلی رفته عقب که یا فرم طبیعی شه یا بچه بودی فشار اومده اینطور شده. میخوام بدونم این چیزی که دکتر میگه بعدا واسه برگه سلامت تو پزشکی قانونی مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟ بهم تایید سلامت میدن؟؟؟ خود اون دکتری که رفتم پیشش بهم برگه ای نداد. گفت واسه برگه سلامت باید آشنا باشی و با مادرشوهرت بیای. تنها باشی نمیدم. از کجا بدونم الان برگه بدم تا عروسیت شیطونی نمیکنی؟ البته خواهرم میگه دکتر چون دیده بدون بزرگتر رفتی و استرس داری فکر کرده کاری کردی اینو گفته که بترسی وگرنه قرار نیست سوراخ پرده شکل خاصی داشته باشه. خیلی استرس دارم. کمکم کنید. یعنی فرم طبیعیشه؟ بهم برگه سلامت تو پزشکی قانونی میدن؟

والا این حرفا از دکتر عجیبه
    خوب اگه اینجوریه که بخوای دکتر رو بپیچونی یکی رو با خودت میبری میگی این مادر شوهرمه
    تا اونجایی که من میدونم فقط یه کارت شناسایی می خواد با یه عکس

11. mozhi69 نوشته است: سلام.حالا که اینجا بحث این مسائله یه سوال داشتم. من قراره تا حدود 1سال دیگه با پسری که خیلی دوسش دارم ازدواج کنم. تو خانوادشون گویا اینجور رسمه که عروس رو قبل از عقد میبرن پزشکی قانونی تا برگه ی سلامت بگیره. من تا حالا کاری نکردم. اما این موضوع باعث استرس زیادی واسم شده. بخاطر همین خودم تنها با دوست صمیمیم رفتم دکتر زنان که خیالم راحت شه. دلیل معاینه هم راستشو به دکتر گفتم چون ازم پرسید. وقتی معاینه کرد گفت پرده ات سالمه حلقوی هم هست. اما یکی از چین های سوراخش خیلی رفته عقب که یا فرم طبیعی شه یا بچه بودی فشار اومده اینطور شده. میخوام بدونم این چیزی که دکتر میگه بعدا واسه برگه سلامت تو پزشکی قانونی مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟ بهم تایید سلامت میدن؟؟؟ خود اون دکتری که رفتم پیشش بهم برگه ای نداد. گفت واسه برگه سلامت باید آشنا باشی و با مادرشوهرت بیای. تنها باشی نمیدم. از کجا بدونم الان برگه بدم تا عروسیت شیطونی نمیکنی؟ البته خواهرم میگه دکتر چون دیده بدون بزرگتر رفتی و استرس داری فکر کرده کاری کردی اینو گفته که بترسی وگرنه قرار نیست سوراخ پرده شکل خاصی داشته باشه. خیلی استرس دارم. کمکم کنید. یعنی فرم طبیعیشه؟ بهم برگه سلامت تو پزشکی قانونی میدن؟

پرده شما هیچ مشکلی نداره و مطمئن باشید که بهتون برگه سلامت میدن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. noura نوشته است: سلام. من سوالی داشتم که هر جا تلاش کردم نتونستم بپرسم. ولی نا مربوط به این موضوع نیست ممنون میشم جوابم رو بدید.

من فقط یه جمله به شما میگم این کارو ترک کنید لازم نیست که عوارض این کارو براتون بگم چون قطعا خودتون تو سایت مطالعه کردید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید